clip verpest het wel weer (copy paste aisetu nogwat), nummer is opzich wel leukquote:
Ok, 2011 belde...ze willen hun zomerhit terugquote:
Danza kaduro was ook al wat jaartjes oud voordat hij hier echt goed doorkwam.quote:Op donderdag 3 mei 2012 22:42 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ok, 2011 belde...ze willen hun zomerhit terug
nummertje uit 2009, maar goedquote:Op woensdag 16 mei 2012 14:30 schreef Aikara het volgende:
Enigszins....uhm....moeilijke muziek. In de zin van niet heel erg toegankelijk. Maar het is wel zo'n waanzinnige muziek!
quote:Op vrijdag 18 mei 2012 17:38 schreef Bookie65 het volgende:
Nieuw nummer Afghan Whigs. Ze zijn herenigd.
http://www1.rollingstone.com/hearitnow/player/afghanwhigs.html
Hm, ik weet het ook niet. Niet heel slecht maar vergeleken met Florida is dit niet echt wat. Even de EP afwachten, als het allemaal vergelijkbaar is met deze track ga ik toch wel huilen.quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:58 schreef iewl het volgende:
Nieuwe van Diplo, weet nou niet of ik ervan onder de indruk ben.
quote:Op donderdag 3 mei 2012 22:42 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ok, 2011 belde...ze willen hun zomerhit terug
Wanneer jij een biertje koopt en wanneer je 'm opdrinkt zijn ook twee verschillende dingen. Maar na een jaar is dat geen nieuw biertje meerquote:Op woensdag 23 mei 2012 17:58 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]Wanneer een nummer uitkomt en wanneer een nummer commercieel word zijn 2 verschillende dingen,.
Hij is nu de hele dag door op 538 en staat nu ook in de dag top 5 op slam...
Heb jij hem voorheen gehoord dan op de radio hier in nl?quote:Op woensdag 23 mei 2012 18:01 schreef Tchock het volgende:
[..]
Wanneer jij een biertje koopt en wanneer je 'm opdrinkt zijn ook twee verschillende dingen. Maar na een jaar is dat geen nieuw biertje meer
Oh sorry! Ik dacht dat de TT was 'tip hier nieuwe nummers' maar het is 'tip hier dingen die ongeacht de leeftijd op de radio verschijnen'quote:Op woensdag 23 mei 2012 18:26 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Heb jij hem voorheen gehoord dan op de radio hier in nl?
Driekwart van de muziek is al maanden uit voordat het op de radio is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |