Tuurlijk is dat, vind ik zelf ook, maar dan wil ik een reden hebben om die te leren kennen (dus via een vriend ofzo). Ik vind het gewoon niet tof om iemand aan te spreken die ik wel zie zitten maar nooit mee heb gesproken of niks van weet. Niet genoeg zelfvertrouwen voor nee en sowieso niet tof.quote:Op woensdag 18 april 2012 21:44 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Nieuwe mensen leren kennen is juist het beste wat er is.
Komt nog wel.quote:Op woensdag 18 april 2012 21:45 schreef telefoonmaatschappij het volgende:
[..]
Tuurlijk is dat, vind ik zelf ook, maar dan wil ik een reden hebben om die te leren kennen (dus via een vriend ofzo). Ik vind het gewoon niet tof om iemand aan te spreken die ik wel zie zitten maar nooit mee heb gesproken of niks van weet. Niet genoeg zelfvertrouwen voor nee en sowieso niet tof.
Hij wist niet eens of de ander niet wilde.quote:Op woensdag 18 april 2012 21:45 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Moet wel van twee kanten komen. Als de ander niet wil dan houdt het op en daar kan je niks aan doen.
Wanneer ga je je vriendin aan ons voorstellen?quote:Op woensdag 18 april 2012 21:49 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Hij wist niet eens of de ander niet wilde.
Ik ben niet op zoek, slimmerik.quote:Op woensdag 18 april 2012 21:51 schreef telefoonmaatschappij het volgende:
[..]
Wanneer ga je je vriendin aan ons voorstellen?
Jij geniet van het losse elke-avond-chick-neukende studentenleven natuurlijkquote:
Wie wel?quote:
Je weet niet half hoe leuk dat isquote:Op woensdag 18 april 2012 22:05 schreef telefoonmaatschappij het volgende:
[..]
Jij geniet van het losse elke-avond-chick-neukende studentenleven natuurlijk
Precies. En elke avond? Als dat je lukt dan ben je wel een koning. Maar ik heb nog nooit zo iemand ontmoet.quote:Op woensdag 18 april 2012 22:13 schreef Augustus_Thijs het volgende:
[..]
Je weet niet half hoe leuk dat is
Dit.quote:
Wij hebben elkaarquote:
Elke avond is ook wel bijzonder sterk, dan heb je echt niks beters te doen dan er wanhopig achteraan rennenquote:Op woensdag 18 april 2012 22:14 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Precies. En elke avond? Als dat je lukt dan ben je wel een koning. Maar ik heb nog nooit zo iemand ontmoet.
Verschil is dat ik dequote:Op woensdag 18 april 2012 23:11 schreef Augustus_Thijs het volgende:
De meningen zijn duidelijk verdeeld
Diequote:Op woensdag 18 april 2012 23:14 schreef Muisraket het volgende:
[..]
Verschil is dat ik deweg heb gehaald omdat ik vind dat als mensen zo hun studententijd door willen brengen, ze dat vooral moeten doen. Ik zou me er zelf echter niet prettig bij voelen als ik elke keer in bed zou belanden met een wildvreemde.
Ah zo, oké. En ach, ik vind dat ze het zelf moeten weten maar als je me zou vragen of ik het aantrekkelijk gedrag zou vinden: niet echt, nee.quote:Op woensdag 18 april 2012 23:19 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Diewas omdat het nogal triest werd gebracht. Zoiets is een mening maar werd gebracht als een feit en vooral als het over zoiets gaat vind ik nogal snel triest. Maar dat komt misschien ook omdat ik walg van meisjes die zomaar met iedereen slapen die haar een drankje aanbiedt.
Die meiden zie je ook bijna niet onder studentes hoor.quote:Op woensdag 18 april 2012 23:19 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Diewas omdat het nogal triest werd gebracht. Zoiets is een mening maar werd gebracht als een feit en vooral als het over zoiets gaat vind ik nogal snel triest. Maar dat komt misschien ook omdat ik walg van meisjes die zomaar met iedereen slapen die haar een drankje aanbiedt.
Ze moeten het ook zelf weten maar ik walg er alleen van. Hell, al vinden ze het leuk om honden te neuken, moeten ze helemaal zelf weten. Maar kan ik er nog wel van walgen.quote:Op woensdag 18 april 2012 23:22 schreef Muisraket het volgende:
[..]
Ah zo, oké. En ach, ik vind dat ze het zelf moeten weten maar als je me zou vragen of ik het aantrekkelijk gedrag zou vinden: niet echt, nee.
Oke bedankt voor deze informatie. Ik ben overtuigd.quote:Op woensdag 18 april 2012 23:23 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Die meiden zie je ook bijna niet onder studentes hoor.Regelen oke, maar als je in het broekje wil komen moet je toch wat meer moeite doen. Behalve als ze zichzelf compleet onder tafel hebben gezopen maar zo'n meid wil je niet als je jezelf er nog niet zo hard vanaf hebt gelegd.
Natuurlijk staan die twee dingen los van elkaar. Ik heb ook nooit beweerd dat omdat ik vind dat ze hun gang moeten gaan, ik dáárdoor er niet van walg. Ik walg niet van meisjes die zomaar met letterlijk elke jongen die een drankje aanbiedt naar bed gaan, maar ik krijg er wel een klein beetje eenquote:Op woensdag 18 april 2012 23:24 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Ze moeten het ook zelf weten maar ik walg er alleen van. Hell, al vinden ze het leuk om honden te neuken, moeten ze helemaal zelf weten. Maar kan ik er nog wel van walgen.
Nouja, zoals ik al zei. Er zijn maar weinig intelligente vrouwen die dat doen. En ik zeg bewust intelligente, want absoluut niet elke studente is per definitie intelligent. Verre van zelfs.quote:Op woensdag 18 april 2012 23:27 schreef Muisraket het volgende:
[..]
Natuurlijk staan die twee dingen los van elkaar. Ik heb ook nooit beweerd dat omdat ik vind dat ze hun gang moeten gaan, ik dáárdoor er niet van walg. Ik walg niet van meisjes die zomaar met letterlijk elke jongen die een drankje aanbiedt naar bed gaan, maar ik krijg er wel een klein beetje eenhoofd van. Dat is dus weliswaar een negatieve, maar wel een minder extreme reactie.
Ik bedoel, dat je wilt scoren, oké, maar een *klein* beetje standaarden mag wel hoor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |