dat kussen zit met een scharnier op het babybadje. Dat kun je dan dus omhoog en omlaag klappen...quote:Op vrijdag 27 april 2012 20:22 schreef Morretje het volgende:
Asy, hoe werkt dat? Het badje zet je op je eigen badrand, en het kussen dan?
Aha.. Ik ben een beetje zoekende naar wat handig is in onze kleine badkamer. Maar ik denk dat dit het ook niet is, want we hebben een schuine wand aan de lange kant van het bad. Ik denk dat het badje daar niet tussen past...quote:Op zaterdag 28 april 2012 09:49 schreef Asyniur het volgende:
[..]
dat kussen zit met een scharnier op het babybadje. Dat kun je dan dus omhoog en omlaag klappen...
Als je laat weten hoe hoog het mag zijn. Dan zou je het aankleedkussen er af kunnen laten en/of er los op kunnen leggen. Het is in elk geval in 3 hoogtes te stellen.quote:Op zaterdag 28 april 2012 09:52 schreef Morretje het volgende:
[..]
Aha.. Ik ben een beetje zoekende naar wat handig is in onze kleine badkamer. Maar ik denk dat dit het ook niet is, want we hebben een schuine wand aan de lange kant van het bad. Ik denk dat het badje daar niet tussen past...
Ik wel!quote:Op zaterdag 28 april 2012 09:52 schreef Asyniur het volgende:
Oproepje:
heeft er iemand nog een Pip tutdoekje (deze) werkeloos liggen die ik voor Huubke mag overnemen? Anders moet ik op zoek naar een ander tutdoekje.
Jippie! Dank jequote:
Graag gedaanquote:Op zaterdag 28 april 2012 13:43 schreef heletrotsemama het volgende:
@ Cyntiaaa: Je pakketje is binnen, heel hartelijk bedankt! Wat een ontzettend stoere lieve jongenskleertjes. Het groene baseball vestje heeft nu al mijn hart gestolen,kan niet wachten tot hij die aan kan!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |