Wat ben jij een ongelooflijk verbitterd persoon. En nu kaap je trouwens ook nog eens het topic en vraag je alle aandacht op.quote:Op zaterdag 14 april 2012 15:34 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Tenzij je wetenschappelijk kan aantonen dat TS daadwerkelijk zit te trollen, wat ik dus gedaan heb. Dat gaat nog een heel stuk verder dan gewoon "trol!" roepen.
quote:Op zaterdag 14 april 2012 17:52 schreef Cher- het volgende:
En nu kaap je trouwens ook nog eens het topic en vraag je alle aandacht op.
quote:Op zaterdag 14 april 2012 17:59 schreef kingtoppie het volgende:
Toch jammer van die ''![]()
'' smileys.
IK KIJK OP JE NEERTRHTHHH lijken die te zeggen.
Wil ik wel geloven aangezien het voorkomt dat er meisjes uit 1990 in de prostitutie zitten. En uh.. die hebben ook gewoon internet en kunnen vriendloos zijn.quote:Op zaterdag 14 april 2012 15:44 schreef kingtoppie het volgende:
Mja, wat is ''uit het niets''
Als er een meisje met de naam *inserttblabla 1990*
Gaat vertellen dat ze escort is en dat ze daar super blij mee is en dat ze dure auto's rijdt
En dat ze het heeeel vervelend vind dat ze geen vriendinnen heeft en of we haar daarmee kunnen helpen.
Dan klinkt dat toch een beetje raar in de oren.
Kom je daar nu pas achter?quote:Op zaterdag 14 april 2012 17:52 schreef Cher- het volgende:
[..]
Wat ben jij een ongelooflijk verbitterd persoon.
Nee, fokkers kunnen niet koken... Laat staan broccoli.quote:Op zaterdag 14 april 2012 18:03 schreef Cher- het volgende:
[..]
Wil ik wel geloven aangezien het voorkomt dat er meisjes uit 1990 in de prostitutie zitten. En uh.. die hebben ook gewoon internet en kunnen vriendloos zijn.![]()
Hmm. Pak eens een willekeurig topic en binnen de eerste vijf reacties komt wel weer een troll beschuldiging naar voren. En dan hebben we het bijvoorbeeld over een topic met de inhoud: 'ik ben net naar de supermarkt gegaan, heb broccoli gehaald en daarna kwam ik een meisje tegen die ik ken van de basisschool en die mijn nummer vroeg.' Op FOK! is dat onwerkelijk en kan dat niet voorkomen.
Ik moest lachen omdat het waar is.quote:Op zaterdag 14 april 2012 18:03 schreef Cher- het volgende:
[..]
Wil ik wel geloven aangezien het voorkomt dat er meisjes uit 1990 in de prostitutie zitten. En uh.. die hebben ook gewoon internet en kunnen vriendloos zijn.![]()
Hmm. Pak eens een willekeurig topic en binnen de eerste vijf reacties komt wel weer een troll beschuldiging naar voren. En dan hebben we het bijvoorbeeld over een topic met de inhoud: 'ik ben net naar de supermarkt gegaan, heb broccoli gehaald en daarna kwam ik een meisje tegen die ik ken van de basisschool en die mijn nummer vroeg.' Op FOK! is dat onwerkelijk en kan dat niet voorkomen.
Nee maar moest het toch nog even benadrukken.quote:
Ja is ook zoquote:Op zaterdag 14 april 2012 18:04 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Nee, fokkers kunnen niet koken... Laat staan broccoli.
En vrouwen zijn inderdaad zeldzaam voor de meeste mensen hier, dat moeten we vooral niet vergeten. Vrouwen zitten niet op internet enzo. En al helemaal niet op FOK!quote:Op zaterdag 14 april 2012 18:06 schreef Kloonhommel het volgende:
TS is een man, door overvloedig bewijs totale gebrek aan inlevingsvermogen. TS is dus een troll. Case closed. Goed topic verder. Nou ja.... Geel.
Kwaliteit, behalve dik-gedrukte.quote:Op zaterdag 14 april 2012 17:52 schreef Cher- het volgende:
[..]
Wat ben jij een ongelooflijk verbitterd persoon. En nu kaap je trouwens ook nog eens het topic en vraag je alle aandacht op.
Ik ben een troll omdat ik aangeef dat je wat met je leven moet gaan doen i.p.v. klagen over het verleden? Kom op zeg. Je zit letterlijk te verkondigen dat je je pesters wel wat kan aandoen en dat het helemaal niet goed met je gaat. Je durft bijvoorbeeld niet langs een groepje kinderen van 10/11 jaar oud. Wat doe jij? Jij gaat er niet langs waardoor de angst groter wordt. Ga je er WEL langs, ervaar je dat er niets gebeurt, dat het niet eng is en gaat de angst op den duur weg.
Over de discussie dat het je eigen schuld is dat je bent gepest: niemand vraagt erom om gepest te worden maar ik ben echt van mening dat iemand simpelweg niet zomaar wordt gepest. En als dat trollerig is, tja, so be it.Veelal heeft het te maken met onzekerheid van het slachtoffer en iets afwijkends qua uiterlijk of gedrag (evenals de pesters zelf die simpelweg een probleem hebben, want ook ik heb veel gepest en ik kom er gewoon voor uit dat ik het deed uit onzekerheid, om stoer te doen én vermaak) dus is er iets mis met je, moet je daaraan gaan werken. Heb ik ook gedaan de laatste periode. Andere mensen klein maken om jezelf beter te voelen is niet bepaald gezond (ik spreek over mezelf), maar ja, ik heb d'r wel aan gewerkt. Nu jij nog aan deze situatie.
En trouwens, veel mensen hebben een vervelend verleden gehad waarin de verschrikkelijkste dingen zijn gebeurd. Jij zit wel keihard te oordelen over mij maar je weet niks. En dan huilen als ik je aanspreek op de feiten.
En tja.. kinderen zijn nou eenmaal eerlijk en gemeen. Klaar.
Het kwam echter over alsof je er nu pas achter kwam, maar begrijp je ook waarom hij zo is? Door mensen zoals jij?quote:Op zaterdag 14 april 2012 18:07 schreef Cher- het volgende:
Nee maar moest het toch nog even benadrukken.
Vrouwen zitten overal, maar FOK mijden ze om 1 of andere reden. Waarschijnlijk omdat we allemaal geile hersenloze galbakken zijn. Geen enkel normale vrouw zou uit zichzelf hier komen en ook nog eens zich voorstellen als een vrouw.quote:En vrouwen zijn inderdaad zeldzaam voor de meeste mensen hier, dat moeten we vooral niet vergeten. Vrouwen zitten niet op internet enzo. En al helemaal niet op FOK!
Waar is je berenUIquote:Op zaterdag 14 april 2012 18:08 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Kwaliteit, behalve dik-gedrukte.
Ja, ik vind kingtoppie nu een beetje een neo-nazi lijken.quote:Op zaterdag 14 april 2012 18:13 schreef knight-errant het volgende:
[..]
Waar is je berenUIDie was zo leuk!
quote:Op zaterdag 14 april 2012 18:15 schreef Fascination het volgende:
[..]
Ja, ik vind kingtoppie nu een beetje een neo-nazi lijken.
Er zitten wel vrouwen op FOK! ja, maar niet zoveel als mannen die zich als vrouwen voordoen, dus zolang je uitgaat van het principe dat elke vrouw op FOK! een man is zit je vaker goed dan fout.quote:Op zaterdag 14 april 2012 18:07 schreef Cher- het volgende:
[..]
En vrouwen zijn inderdaad zeldzaam voor de meeste mensen hier, dat moeten we vooral niet vergeten. Vrouwen zitten niet op internet enzo. En al helemaal niet op FOK!
Voor jou:quote:Op zaterdag 14 april 2012 18:13 schreef knight-errant het volgende:
[..]
Waar is je berenUIDie was zo leuk!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rustig aan.
Bron?quote:Op zaterdag 14 april 2012 18:16 schreef Piye het volgende:
[..]
Er zitten wel vrouwen op FOK! ja, maar niet zoveel als mannen die zich als vrouwen voordoen, dus zolang je uitgaat van het principe dat elke vrouw op FOK! een man is zit je vaker goed dan fout.
quote:Op zaterdag 14 april 2012 18:19 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Voor jou:ThanksSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op maandag 27 februari 2012 13:47 schreef Sinosappel het volgende:
Hoezo? Je kan het toch gewoon zeggen als je iemand wil klaarzuigen?
Ik heb naar alle users met een vrouwelijk icoon een foto van mijn piemel gestuurd en aan de hand van hun reacties bepaal ik of het mannen of vrouwen zijn. Helaas mag ik geen pm's met jullie delen.quote:
Ik ben een man. Mijn penis is echter zo klein dat ze zelfs als ze vragen om pics nog geloven dat ik vrouw ben.quote:
Oh daarom deed je dat..quote:Op zaterdag 14 april 2012 18:21 schreef Piye het volgende:
[..]
Ik heb naar alle users met een vrouwelijk icoon een foto van mijn piemel gestuurd en aan de hand van hun reacties bepaal ik of het mannen of vrouwen zijn. Helaas mag ik geen pm's met jullie delen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |