abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_110319938
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 april 2012 17:47 schreef Life2.0 het volgende:
"TPB is verboden voor klanten van Ziggo en Xs4all"

Op grond van angst en dwang ja :')
Ja :P Alsof iemand zich er ook maar door laat tegenhouden :')

pi_110321433
Dat was zonder onderzoek al duidelijk.
pi_110321773
quote:
14s.gif Op zaterdag 14 april 2012 18:56 schreef -Strawberry- het volgende:
Dat was zonder onderzoek al duidelijk.
Kennelijk wilde men tóch een officiėle bevestiging. :P

Maar inderdaad, het is een onderzoek in de open deuren-categorie.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_110348591
Piratenpartij negeert eis Brein tot aanpassen generieke proxydienst
quote:
De Piratenpartij negeert een deadline van Brein waarin het eist dat niet alleen de reverse proxy voor The Pirate Bay offline gaat, maar de torrentsite tevens blokkeert in zijn generieke proxy. Ook links naar externe proxy's moeten weg van Brein.
http://tweakers.net/nieuw(...)eke-proxydienst.html

http://thepiratebay.se.proxy.piratenpartij.nl/ blijft dus werken

Op tpb.piratenpartij.nl staat inmiddels een boodschap van de piratenpartij.
pi_110351687
quote:
11s.gif Op zondag 15 april 2012 14:06 schreef AnimeFan het volgende:
Piratenpartij negeert eis Brein tot aanpassen generieke proxydienst

[..]

http://tweakers.net/nieuw(...)eke-proxydienst.html

http://thepiratebay.se.proxy.piratenpartij.nl/ blijft dus werken

Op tpb.piratenpartij.nl staat inmiddels een boodschap van de piratenpartij.
Zou ook niet gekker moeten worden.
Dan kan je iedere generieke proxy wel verbieden.
pi_110356503
quote:
Haha :P. Van mij mag Tim Kuik ook de tiefus krijgen.
pi_110356913
quote:
Goeie :)

En inderdaad. Laat die piratenpartij gewoon doorlinken naar die geenstijl-lijst. Gewoon lekker kinderachtig terug doen :P
Conscience do cost.
pi_110356933
quote:
Whehe :P

Brein is kansloos...
pi_110358474
quote:
Ik wilde juist die link plaatsen _O-
  zondag 15 april 2012 @ 23:00:24 #61
1135 Neelix
Fok!fossiel
pi_110376089
quote:
14s.gif Op zaterdag 14 april 2012 18:56 schreef -Strawberry- het volgende:
Dat was zonder onderzoek al duidelijk.
Klopt, maar je kan niet tegen een rechter gaan roepen: "jah, da is ech waar!'

Valt trouwens nog mee dat het niet gedaald is door vpns en tor.
pi_110377001
+ alles
Als wij maar gratis kunnen downloaden
  zondag 15 april 2012 @ 23:30:30 #63
172669 Papierversnipperaar
Cafeļne is ook maar een drug.
pi_110377836
quote:
The Guardian: Battle for the Internet.

Over seven days

the Guardian is taking stock of the new battlegrounds for the internet. From states stifling dissent, to the new cyberwar front line, we look at the challenges facing the dream of an open internet
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_110378032
quote:
7s.gif Op zondag 15 april 2012 23:30 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Ik zie een grote toekomst voor TOR ;)
  zondag 15 april 2012 @ 23:41:41 #65
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_110378441
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  zondag 15 april 2012 @ 23:46:30 #66
166093 nattermann
Waereldsjtad Gelaen
pi_110378683
quote:
Kijk even een stuk of 10 posts voor je.
Tics van je petten.
pi_110384273
quote:
Stichting Brein heeft het overduidelijk voorzien op proxy’s die ongecensureerd internet mogelijk maken.

Ook het blog “berendquest.nl” is inmiddels aangeschreven.
Brein gaat met botte bijl los op proxy-sites

Is gewoon een generieke proxy.
Brein heeft wel lef.
  maandag 16 april 2012 @ 08:22:40 #69
175900 Lann555
Spider Jerusalem
pi_110384341
Ik weet wel waar ik op ga stemmen bij de volgende verkiezingen. Wat een helden
I hate it here
pi_110391570
quote:
0s.gif Op maandag 16 april 2012 08:22 schreef Lann555 het volgende:
Ik weet wel waar ik op ga stemmen bij de volgende verkiezingen. Wat een helden
Wat dat betreft krijgen ze wel veel aandacht momenteel.

Brein maakt z'n eigen politieke tegenstander groot :)
pi_110391757
Mwa, ik verwacht niet dat de piratenpartij veel groter gaat worden door dit.
Conscience do cost.
pi_110391815
quote:
0s.gif Op maandag 16 april 2012 13:00 schreef ems. het volgende:
Mwa, ik verwacht niet dat de piratenpartij veel groter gaat worden door dit.
Ik overweeg ook voor het eerst om mijn "proteststem" op die partij uit te brengen.
Als er meer zijn....
pi_110393164
Dat krijg je met die digibete rechters en politici hier in Nederland. Wat een bananenrepubliek is dit land toch geworden de laatste jaren. BREIN doet nu precies hetzelfde als wat de RIAA in Amerika doet: een heksenjacht ontketenen op individuele gebruikers, dankzij steun van rechters die het verschil tussen een domein en een url niet kennen.
pi_110394137
quote:
Piraten in tegenaanval
Piratenpartij daagt Stichting BREIN.
De Piratenpartij Nederland is zojuist een procedure gestart om de Stichting Bescherming Rechten Entertainment INdustrie te dagvaarden in een zogenaamd executiegeschil.

De Piratenpartij is van mening dat executie van de ex parte onmiddelijk opgeschort moet worden, omdat de beschikking op een oneigenlijke manier verkregen is. Voorts is zaterdagavond gebleken dat Brein de verkregen ex parte misbruikt om onder dreiging van het verbeurd verklaren van boetes vergaande extra eisen te stellen, die de werking van de onderliggende beschikking op onaanvaardbare wijze oprekken.

Evidente Misslag
De Piratenpartij maakt onder andere bezwaar tegen het feit dat de rechtbank ons uitdrukkelijke en valide verzoek om gehoord te worden naast zich neer heeft gelegd. Dit steekt te meer daar Brein zelf wel in staat gesteld is geweest om met een aangepaste eis te komen nadat ons grijsmakingsverzoek in eerste instantie succesvol was.

De Piratenpartij maakt ook bezwaar tegen het absurd hoge toegwezen boetebedrag van ¤10.000 per dag(deel) tot een maximum van ¤1.000.000.

De Piratenpartij is een jonge politieke partij met alleen inkomsten uit donaties en lidmaatschapsgelden. Door een jonge politieke partij met een maximale boete te dreigen die vier maal hoger ligt dan de boete die aan grote financiėel draagkrachtige bedrijven als XS4ALL en Ziggo werd opgelegd, is elke proportionaliteit zoek. De rechtbank heeft hier duidelijk verzuimd om een proportionele boete op te leggen. Het effect van het besluit van de rechtbank is een keuze tussen de politieke boodschap uitdragen en een faillisement.

Open vizier
De partij ziet deze gang van zaken als een evidente misslag en een onaanvaardbare aanslag op de democratische rechtsstaat. Wanneer burgerrechten in het geding zijn, mag de rechtbank niet toestaan dat er niet met open vizier gestreden wordt.

Aanvullende eisen
Ook verzet de Piratenpartij zich tegen de ongefundeerde aanvullende eisen die ook onder dreiging van executie van het boetebeding worden gesteld en zal de rechter verzoeken deze te vernietigen.

De Piratenpartij heeft er alle vertrouwen in in haar juridische gelijk en democratische recht te staan.

Zodra een definitieve datum en tijd voor de zitting is vastgesteld zullen wij dit hier op het blog melden.
"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
pi_110403605
quote:
0s.gif Op maandag 16 april 2012 13:02 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

Ik overweeg ook voor het eerst om mijn "proteststem" op die partij uit te brengen.
Als er meer zijn....
Waarom ook niet. Van de piratenpartij ben je in ieder geval zeker dat ze iets met de stem doen. Bij de andere grote partijen is het toch allemaal basisschool-politiek tegenwoordig :)
Conscience do cost.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')