ik heb dit nu al n paar keer gedaan maar zonder resultaatquote:Op vrijdag 13 april 2012 17:37 schreef netolk het volgende:
[..]
had ik ook even last van Kies afsluiten, phone los halen phone er weer in stoppen ff wachten tot windows hem gevonden heeft en Kies weer starten
Vanaf welke versie?quote:Op vrijdag 13 april 2012 19:36 schreef Fuszy het volgende:
Onderdelen van firmwareupgrade voorbereiden, daar doet hij nu al meer dan een half uur over.
hmm, heb je misschien in msconfig of in services Kies dingen uitgezet??quote:Op vrijdag 13 april 2012 19:32 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
ik heb dit nu al n paar keer gedaan maar zonder resultaat...iemand nog een idee wat het aan kan liggen?
hoe kan ik dat controleren?quote:Op vrijdag 13 april 2012 22:02 schreef netolk het volgende:
[..]
hmm, heb je misschien in msconfig of in services Kies dingen uitgezet??
dan wil die ook nog wel eens problemen geven kwam ik achter
Als je dat niet weet heb je het hoogstwaarschijnlijk ook niet aangepast.quote:
quote:Op vrijdag 13 april 2012 22:40 schreef Daywalk3r het volgende:
Als je dat niet weet heb je het hoogstwaarschijnlijk ook niet aangepast.
Die zoek ik non-rooted ivm MobileIronquote:
dan weet ik het ook nietquote:
wtf heb je daar allemaal voor icoontjes aan de linker kant staan manquote:Op vrijdag 13 april 2012 23:36 schreef Nightanimal het volgende:
Met KIES ver. 2.3.0.12035_16 binnen geslurpt
[ afbeelding ]
Dit, na 3 keer KIES opnieuw geïnstalleerd te hebben, heb ik ICS op de telefoon.quote:Op zaterdag 14 april 2012 11:07 schreef fotostarter het volgende:
Wat is Kies toch een achterlijk stuk software. Kolere zeg
Volledig mee eensquote:Op zaterdag 14 april 2012 11:07 schreef fotostarter het volgende:
Wat is Kies toch een achterlijk stuk software. Kolere zeg
Ik had dat ook, maar het bleek dat ik (toch..) niet de laatste versie had!quote:Op zaterdag 14 april 2012 11:55 schreef _Administr8or_ het volgende:
Kies
Sowieso al te belachelijk voor woorden dat er geen software is voor Linux, maar goed..
In het ene scherm staat iets van "update kies before upgrading firmware" en bij het uitvoeren van de update meldt ie doodleuk dat het de laatste versie is..
Dus uninstall je Kies en download je de nieuwe versie van de Samsung site.. En nu is hij al 20min. bezig om een verbinding te maken met mijn telefoon, terwijl Windows elke paar minuten meldt dat hij een nieuw MTP device gevonden heeft..
Wat een enorme baggersoftware, onbegrijpelijk dat ze dit aanbieden aan de consument
quote:Op vrijdag 13 april 2012 12:19 schreef Fuszy het volgende:
http://www.samsung.com/nl(...)-I9100LKATNL-support
en daar kan je kies downloaden. Ik kan hem ook niet updaten via kies zelf. Dat is wel heel slecht geregeld.
OK, dankje!quote:Op zaterdag 14 april 2012 11:57 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ik had dat ook, maar het bleek dat ik (toch..) niet de laatste versie had!
Dit is echt de laatste versie
[..]
Succes!! Bij mij hielp hetquote:Op zaterdag 14 april 2012 12:08 schreef _Administr8or_ het volgende:
[..]
OK, dankje!
Dan ga ik die ook maar downloaden, want zo schiet het niet echt op.
quote:
Je kunt je telefoon ook updaten via WiFi, bij Settings -> About Phone (of instellingen-> over telefoon).quote:Op zaterdag 14 april 2012 12:09 schreef Pindakaaspot het volgende:
Ik probeer mij telefoon up te daten via kies. Alleen als ik mijn telefoon aan mijn PC aansluit kan kies er niet mee verbinden. Ik moet de USB debugging aanzetten staat er. Alleen die staat al aan. Iemand die weet wat ik kan doen om het te laten werken?
Ik heb er ook nooit problemen mee. Ik snap niet wat ze allemaal fout doen.quote:Op zaterdag 14 april 2012 12:39 schreef Co_OL het volgende:
ik heb nooit last met kies... Heb ook nooit rotzooi op me pc staan :-)
Het is net een cursus hoe verkracht je een pc ofzo.quote:
Ja Kies is echt geweldig inderdaadquote:Op zaterdag 14 april 2012 13:17 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Ik heb er ook nooit problemen mee. Ik snap niet wat ze allemaal fout doen.
Spaarstand, Avast, Orientation control voor landscape(liggend scherm)quote:Op zaterdag 14 april 2012 10:16 schreef netolk het volgende:
[..]
dan weet ik het ook niet
[..]
wtf heb je daar allemaal voor icoontjes aan de linker kant staan man
ahh, maar wtf is orientation control?? dat doet ie toch al automatisch je scherm mee draaien?quote:Op zaterdag 14 april 2012 16:55 schreef Nightanimal het volgende:
[..]
Spaarstand, Avast, Orientation control voor landscape(liggend scherm)
batteryminder voor batterij status, en ! driehoek omdat roaming niet aanstond
Het heeft geen reet te maken met digibeet zijn. Kies is gewoon een stuk schijt software waar ik als software engineer me ernstig voor zou schamen.quote:
Dan kan je voor jezelf zo nieuwe software schrijven.quote:Op zaterdag 14 april 2012 20:37 schreef _Administr8or_ het volgende:
[..]
Het heeft geen reet te maken met digibeet zijn. Kies is gewoon een stuk schijt software waar ik als software engineer me ernstig voor zou schamen.
En ja ik denk wel dat ik weet waar ik het over heb als (embedded software) programmeur..
Maar goed ontopic: uiteindelijk gelukt om te updaten, ziet er goed uit. Wel had ik net de eerste spontane reboot.. Hopelijk blijft het bij deze ene keer
Hij is meer gespecialiseerd in embedded software dus dat is echt wel wat anders dan gewoon programmeren.quote:Op zaterdag 14 april 2012 20:39 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Dan kan je voor jezelf zo nieuwe software schrijven.
Dan moet hij ook niet zeggen dat hij het allemaal zo goed weet omdat hij programmeur is.quote:Op zaterdag 14 april 2012 20:46 schreef MineraalWater het volgende:
[..]
Hij is meer gespecialiseerd in embedded software dus dat is echt wel wat anders dan gewoon programmeren.
Jewel dat kan ik zelfs...quote:Op zaterdag 14 april 2012 21:33 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Dan moet hij ook niet zeggen dat hij het allemaal zo goed weet omdat hij programmeur is.
Geen last van, wat is er precies 'traag' aan? Het verzenden, het typen?quote:Op zaterdag 14 april 2012 21:55 schreef Fuszy het volgende:
Hebben jullie dat ook, dat het sms venster een stuk trager is geworden? Ik heb hem van 2.3 naar 4.0.3. geupdate en smsen is uber traag.
Het ding heeft bij mij anders nog nooit dienst geweigerd.quote:Op zaterdag 14 april 2012 21:45 schreef netolk het volgende:
[..]
Jewel dat kan ik zelfs...
Kies is idd gewoon dikke stront en ik ben blij dat ik het niet geschreven en uitgegeven heb, Kies wil je gewoon niet met je naam verbonden hebben
Het openen en daarna ook het gebruiken ervan. Iig in het begin. Lijkt wel alsof hij heel veel geheugen gebruikt. Alleen als ik bij taakbeheer kijk, dan gebruik ik nog geen 500mb.quote:Op zaterdag 14 april 2012 23:07 schreef Reemi het volgende:
[..]
Geen last van, wat is er precies 'traag' aan? Het verzenden, het typen?
Geen last van.quote:Op zaterdag 14 april 2012 23:14 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Het openen en daarna ook het gebruiken ervan. Iig in het begin. Lijkt wel alsof hij heel veel geheugen gebruikt. Alleen als ik bij taakbeheer kijk, dan gebruik ik nog geen 500mb.
Dat ervaar ik anders. Gistermorgen met 97 % de update gedaan. Gister om 21:00 uur batterij leeg. Heb er verder niet veel mee gedaan, omdat we de hele dag door visite gehad hebben.quote:Op zaterdag 14 april 2012 23:22 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Zo op het eerste gezicht gaat de batterij een stuk langer mee, maar we zijn ook pas een paar dagen opweg dus echt een goed oordeel heb ik nog niet, maar het ziet er goed uit.
Deed hij bij mij ook nooit. Tot gister en eergisterquote:Op zaterdag 14 april 2012 23:10 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Het ding heeft bij mij anders nog nooit dienst geweigerd.
Batterij gaat zeker een stuk langer meequote:Op zaterdag 14 april 2012 23:22 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Zo op het eerste gezicht gaat de batterij een stuk langer mee, maar we zijn ook pas een paar dagen opweg dus echt een goed oordeel heb ik nog niet, maar het ziet er goed uit.
Dan ben jij een van de weinigen waar het geen problemen levert...quote:Op zaterdag 14 april 2012 23:10 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Het ding heeft bij mij anders nog nooit dienst geweigerd.
dat staat naast de url balk een rechthoekje met een klokje er inquote:Op zondag 15 april 2012 11:18 schreef uniekhoorn het volgende:
heb hem nu 2 dagen en na veel topics doorlezen kom ik al een heel eind voor een mob.noob
Vraag: Heb nu een paar internetpagina's opgeslagen als favoriet maar ik kan favorieten helemaal niet terugvinden??
Waar kan ik dat zoeken?
Telefoon aansluiten op de pc. Even wachten totdat de pc de telefoon herkent. Kies opstarten en als het goed is geeft het programma aan dat er een update klaar staat.quote:Op zondag 15 april 2012 11:40 schreef HappyGirl91 het volgende:
Hoi! Ik heb mijn toestel ook nog niet zo heel lang, maar ik zie hier van alles staan over updaten met Kies. Ik heb Kies, en werkte er gisteren nog mee maar ik heb geen flauw idee waar ik de updates kan vinden. In het Kies-menu is het in elk geval niet, want daar heb ik (op de pc dan, want mobiel kan ik niet veel met Kies) alles doorzicht en niets gevonden.
Weet iemand hoe dit moet? Zo'n lang meegaande batterij wil ik ook wel
en anders moet je eerst Kies even updaten dat kan bij help -> updates zoeken oidquote:Op zondag 15 april 2012 11:45 schreef Hashtag het volgende:
[..]
Telefoon aansluiten op de pc. Even wachten totdat de pc de telefoon herkent. Kies opstarten en als het goed is geeft het programma aan dat er een update klaar staat.
Ik gebruik het ook niet om te backuppen, alleen updates.quote:Op zondag 15 april 2012 09:40 schreef netolk het volgende:
[..]
Dan ben jij een van de weinigen waar het geen problemen levert...
overigens gaat alles ook vrij traag via Kies als je bestanden wil overzetten/back-uppen gaat het veel sneller via windows explorer
Och ja, wat simpelquote:Op zondag 15 april 2012 11:33 schreef netolk het volgende:
[..]
dat staat naast de url balk een rechthoekje met een klokje er in
Nee, dit doet hij dus nooit.quote:Op zondag 15 april 2012 11:45 schreef Hashtag het volgende:
[..]
Telefoon aansluiten op de pc. Even wachten totdat de pc de telefoon herkent. Kies opstarten en als het goed is geeft het programma aan dat er een update klaar staat.
Help op je toestel? Ik zag bij instellingen wel staan dat ik versie 2.0.109211 heb. Daar kan ik misschien weer wat mee op internet, ik vind het wel vreemd dat ik niet op zijn minst meldingen krijg van updatesquote:Op zondag 15 april 2012 12:07 schreef netolk het volgende:
[..]
en anders moet je eerst Kies even updaten dat kan bij help -> updates zoeken oid
Unlocken? Was die vergrendeld, dan? Waarom merk ik daar helemaal niks van? Hoe bedoel je "locked"?quote:Op zondag 15 april 2012 13:54 schreef automatic_ het volgende:
Dat is een hele oude versie. Lees even terug en je ziet waar je de nieuwste vandaan kunt halen. Verder moet je je toestel unlocken als je hem aansluit
quote:Op vrijdag 13 april 2012 12:19 schreef Fuszy het volgende:
http://www.samsung.com/nl(...)-I9100LKATNL-support
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |