Madonna had ook zo'n tik in de 80's ,quote:Op zaterdag 2 juni 2012 15:26 schreef Pisces29 het volgende:
Ik ben echt geneigd te gaan twittertweepen, met de vraag of het een bepaalde betekenis heeft, of dat ze het ergens vandaan heeft
Dat is toch gewoon de welbekende duckface?quote:Op zaterdag 2 juni 2012 15:26 schreef Pisces29 het volgende:
Ik ben echt geneigd te gaan twittertweepen, met de vraag of het een bepaalde betekenis heeft, of dat ze het ergens vandaan heeft
Oei, das gênant...quote:Op maandag 4 juni 2012 17:01 schreef Markeerstift het volgende:
[..]
Dat is toch gewoon de welbekende duckface?
[ afbeelding ]
http://knowyourmeme.com/memes/duck-face
Dát heeft ze dan weer wél goed geleerd van de grote meester, Prof. Dr. Ir. Niehe.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 19:36 schreef alors het volgende:
Yolanthe is teveel een vriendin die de gasten maar een beetje oppervlakkig voorstelt en bewondert dan iemand die echt wat wil weten en doorvraagt.
Misschien was ze vroegah ook wel een CU2-meisjequote:Op maandag 4 juni 2012 17:01 schreef Markeerstift het volgende:
[..]
Dat is toch gewoon de welbekende duckface?
[ afbeelding ]
http://knowyourmeme.com/memes/duck-face
Hahaaa dat van die foto's viel mij ook opquote:Op vrijdag 1 juni 2012 07:31 schreef Cee het volgende:
[..]
Ze lieten 'm zien als 8-jarig jochie, met een klein prijzenkastje met wat voetbalbekers. Jaren later, volgens mij ergens begin jaren '00, bezochten ze 'm weer, liet hij weer zijn prijzenkast zien. Was aardig gevuld met allerlei schalen, bekers etc. Volgende shot was van de prijzen'kast' (het was meer een schouw) bij Wesley thuis anno 2012. Met tussen de bekers evenzoveel foto's van Yo neergezet.
Als ik haar was zou ik ook niet terug kijken nee , Rene van der Gijp lag gewoon in een deuk om haarquote:Op vrijdag 8 juni 2012 04:02 schreef Smikke het volgende:
Maakt niet uit. Ze kijkt haar eigen programma's al niet eens terug en dat zou ze wèl moeten doen vlgs Carlo Boszhard, zodat ze ervan kan leren, laat staan VI Oranje.
derksen heeft helemaal geen twitter, ze heeft een compliment te pakken van een nepperquote:Op vrijdag 8 juni 2012 10:08 schreef Roguee het volgende:
Zal toch wel slikken geweest zijn voor dr, want via twitter was het Maar al te gezellig tussen jo en yo.
Johan VI Derksen
Zit weer @YolantheCabau op 3 te kijken. Toch knap hoe ze interviews met al die jongens van het Nederlands elftal weet te scoren #ohjawell
Yolanthe Cabau
@JohanDerksen_VI Dank je wel schat! Mooi compliment!! En nu het EK winnen!!yaaaay!
haha x
quote:Op vrijdag 8 juni 2012 10:12 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
derksen heeft helemaal geen twitter, ze heeft een compliment te pakken van een nepper
quote:Wesley wil elftal met Yolanthe
AMSTERDAM - Wesley Sneijder kan niet wachten om met zijn vrouw Yolanthe een gezin te stichten.
"Als ik naar mijn privéleven kijk, is het mijn allergrootste droom om heel veel kinderen met jou te krijgen", zegt de voetballer als Yolanthe hem interviewt voor het magazine Vrouw. "Het liefst een heel voetbalelftal."
Sneijder onthult dat hij Yolanthe al als zijn droomvrouw zag, toen hij 17 jaar was. "Toen ik je voor het eerst op televisie zag in de soap Onderweg naar Morgen. Ik vond je zo mooi! Maar je was pas 17 en ik ook", zegt de 27-jarige Sneijder, die een zoon heeft uit zijn huwelijk met Ramona Streekstra. "Jij was toen mijn droomvrouw."
Jaloers
De voetballer geeft toe dat hij het moeilijk heeft als Yolanthe een intieme scène moet spelen met mannelijke collega. "Eerlijk is eerlijk, ik kan nog steeds jaloers zijn als jij bijvoorbeeld voor je werk een liefdescène moet spelen met een andere man. Ook al ben ik nog zo trots op je, je blijft natuurlijk wel mijn vrouw!"
Ook bekent Wesley dat hij de afgelopen twee jaar veel relaxter is geworden. "Vooral sinds we getrouwd zijn. Vanaf die dag wist ik immers zeker dat je voor altijd van mij was."
Raar zeg dat je je eigen vent gaat interviewen. Wat een zelfverheerlijking. Ook leuk voor zijn ex om te horen dat Wessie al vanaf zijn 17e op dr geilde en toen maar met zijn ex is getrouwd.quote:
Exact mijn gedachtequote:Op vrijdag 8 juni 2012 10:50 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Raar zeg dat je je eigen vent gaat interviewen. Wat een zelfverheerlijking. Ook leuk voor zijn ex om te horen dat Wessie al vanaf zijn 17e op dr geilde en toen maar met zijn ex is getrouwd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |