Dan zou je iets aan je communicatieve vaardigheden moeten doen, serieus, want je posts doordrenken van een (in mijn ogen) misplaatst superioriteitsgevoel: jouw opleiding tegen alle anderen.quote:Op donderdag 12 april 2012 00:13 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Schattig.
Dat is niet waar. Ik heb het meeste respect voor bepaalde kwaliteiten die ik zelf niet bezit. Dat zal zeker zeer menselijk zijn?
Ik stel niet dat bètastudenten in alle opleidingen uitblinken maar wel dat de typische gammaopleidingen en bepaalde alphaopleidingen voor hen gemakkelijk zijn. Over talenopleidingen durf ik geen uitspraak te doen en persoonlijk zou ik geneeskunde moeilijker vinden dan eender welke bètaopleiding.
Bètaopleidingen zijn intensiever dan de meeste andere opleidingen, dat is gewoon zo. Groter aantal lesuren, veel practica, vaak projecten enz.
Hoeveel respect ik heb voor iemand hangt natuurlijk niet af van hoe intelligent iemand is.
Dit topic en de honderden hiervoor.quote:Op donderdag 12 april 2012 00:22 schreef Sinosappel het volgende:
Sorry maar het moet gezegd worden; technici zijn toch vaak een beetje onaantrekkelijk
Dit topic bewijst dat ook wel.
En real life.quote:Op donderdag 12 april 2012 00:25 schreef Harmankardon het volgende:
[..]
Dit topic en de honderden hiervoor.
quote:Op donderdag 12 april 2012 00:24 schreef Bram_van_Loon het volgende:
@Motorbleompje
[..]
Daar zijn wij het dus volledig over eens. Zij mijn vorige reactie op jou.
Ik heb enkel uitspraken gedaan over de zwaarte van een opleiding of de moeilijkheidsgraad die slechts aangeeft hoeveel procent van de mensen hoe hard moet werken om iets te leren (hoe wil je anders de moeilijkheidsgraad definiëren?).
[..]
Als ze geen reet uitvoeren niet nee maar vooralsnog heb ik de indruk dat de studenten die weinig uitvoeren niet door een opleiding gesleept worden maar juist met een matige inspanning hun vakken halen, van 1 medestudent weet ik bijvoorbeeld dat hij met inspanning alleen maar achten en negens haalt en dat hij met veel minder inspanning zevens haalt. Ik ken nog wel wat studenten waarvan ik weet dat ze zonder hard te werken hun vakken halen, de studenten die ik ken en waarvan ik weet dat ze wel hard werken halen juist vaak niet hun vakken of ze halen hoge cijfers.
Je kan natuurlijk wat vaker oefeningen voordoen maar uiteindelijk moet je van alles begrijpen, geen docent kan je door de opleiding heen slepen. Wel geven ze op mijn universiteit erg veel begeleiding voor de basiswiskunde en voor calculus.
[..]
Ook hierover zijn we het eens. We denken over dit soort zaken hetzelfde, ik denk dat jij soms wat stellingen van mij uit de context rukt (t.g.v. interpretaties meer lezen dan wat er staat).
Tja, ik ben nu eenmaal een bèta.quote:Dan zou je iets aan je communicatieve vaardigheden moeten doen
Op zichzelf niet, in samenhang met andere factoren wel.quote:Contacturen en practica zeggen namelijk niet per se iets over de intensiteit van een opleiding.
Voor de theoretische vakken verschilt het inderdaad heel erg sterk tussen de studenten hoeveel tijd ze hieraan kwijt zijn. Als je de stof snel begrijpt dan kan je ook snel klaar zijn, als je het niet snel begrijpt dan worden het lange nachten. Voor allerlei praktische zaken ben je echter ook veel tijd kwijt buiten de contacturen. Denk aan bijvoorbeeld programmeren, practicavoorbereidingen en practica-afrondingen.quote:Genoeg bèta's die ondanks de 30+ contacturen geen greintje meer doen dan dat en vanwege de meer feitelijke aard van de opleiding hiermee die magere zes binnen slepen. Good for them. Of nou ja, eigenlijk niet, want ze vallen vanzelf door de mand als ze tijdens hun traineeship niet blijken te presteren.
Ik heb het nog niet meegemaakt.quote:Op donderdag 12 april 2012 00:26 schreef motorbloempje het volgende:
Oh ja hoor, docenten kunnen je door een opleiding heenslepen. Ik heb voldoendes voor vakken gehaald toen ik nog een bètaopleiding volgde die geheel onterecht waren![]()
Naast verkeerde studiekeuze was dat een van de hoofdredenen om niet door te zetten. De opleiding vind ik nog steeds erg leuk en interessant, maar op die manier zou ik hem niet willen afronden.
De @ is duidelijk genoeg. Als je daar een probleem mee hebt dan stel ik voor dat je mij negeert.quote:Op donderdag 12 april 2012 00:25 schreef Fascination het volgende:
Bram, serieus, is het zo moeilijk om het quote-knopje te vinden?Jesus christ.
Het is je toch maar mooi gelukt, dat quotenquote:Op donderdag 12 april 2012 00:39 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
De @ is duidelijk genoeg. Als je daar een probleem mee hebt dan stel ik voor dat je mij negeert.
AdBlock jezusss, jullie alpha's begrijpen ook nooit wat he.quote:Op donderdag 12 april 2012 00:42 schreef Sinosappel het volgende:
[..]
Het is je toch maar mooi gelukt, dat quoten
Accountancy heeft vergeleken met de echt wiskundige studies geen hele moeilijke wiskunde. Punt. Discussie gesloten. Slotje.quote:Op donderdag 12 april 2012 00:51 schreef Kapitalist. het volgende:
Kunnen we vanaf nu weer allemaal ontopic reageren alstublieft, dus minder over de (on)aantrekkelijkheid van technici en meer over Accountancy.
Nee, ik zou laten zien dat ik compensatiedrang heb wanneer ik jou er op wijs dat compensatiedrang een samenstelling is en dat je dat dus aan elkaar moet schrijven.quote:Bram het zit je wel erg hoog. Is dit nou compensatie drang?
quote:Op donderdag 12 april 2012 00:53 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Nee, ik zou laten zien dat ik compensatiedrang heb wanneer ik jou er op wijs dat compensatiedrang een samenstelling is en dat je dat dus aan elkaar moet schrijven.
quote:Op donderdag 12 april 2012 00:22 schreef Snuf. het volgende:
[..]
Zou je mij het verschil tussen Beta, Alpha en Gamma precies kunnen uitleggen? Met voorbeelden welke studies waarbij horen? Ik heb dat nooit zo goed begrepen
Bijvoorbeeld Econometrie, Fiscale Economie, Psychologie, waar zou je dat kunnen indelen?
Jij volgt de opleiding/studie Accountancy?quote:Op donderdag 12 april 2012 00:58 schreef highender het volgende:
Als je al snel weet dat je wilt gaan ondernemen is het wel een aardige studie, een administratie- of accountantskantoor is vrij eenvoudig te beginnen, naast je studie. Je kan dan al vroeg met ondernemen beginnen en ondertussen kijken hoe andere ondernemingen geld verdienen (of niet). En daarna natuurlijk zelf een echte onderneming opzetten. Althans dat was bij mij de reden, als ik niet wilde ondernemen had ik liever natuurkunde of zo gedaan, dat boeit van nature zeg maar.
Hoe zit het in vergelijking met een studie als Financial Services Management of International Business and Management studies?quote:Op donderdag 12 april 2012 00:52 schreef Snuf. het volgende:
[..]
Accountancy heeft vergeleken met de echt wiskundige studies geen hele moeilijke wiskunde. Punt. Discussie gesloten. Slotje.
Lang geleden (1990 - 1993).quote:Op donderdag 12 april 2012 01:07 schreef Kapitalist. het volgende:
[..]
Jij volgt de opleiding/studie Accountancy?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |