Had je achteraf gezien liever elektrotechniek gestudeerd?quote:Jazeker. Meestal zitten ze dan in het Kavli Instituut. Het komt alleen niet zo vaak voor. De tracks binnen Elektrotechniek zijn op zichzelf al interessant genoeg.
netflanders op haar woord geloven.quote:Op woensdag 11 april 2012 23:59 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
"Voor van"?
NetFlanders heeft het hier eens op een grappige manier geïllustreerd, aan haar faculteit was het een sport om last minute voor wat gammavakken te leren en dan hogere cijfers te halen dan het gemiddelde van die gammastudenten. Ik ben er vrij zeker van dat ik ook gemakkelijk goede cijfers zou halen bij de meeste gammaopleidingen. Ik beweer niet dat ik alles gemakkelijk kan studeren. Als ik puur feitjes moet memoriseren (anatomie bijvoorbeeld) dan heb ik het minstens zo zwaar als andere studenten.
Voor Bram is er niets heiligers en beters dan een technische opleiding en de mensen die hier de bijna onmenselijke capaciteiten voor bezitten. Accepteer dat dat voor hem zo is, dat is makkelijker voor iedereen.quote:Op donderdag 12 april 2012 00:00 schreef TrippleDistilled het volgende:
[..]
Succes, om 5 boeken last minute te bestuderen.
Noem er eens 5quote:Op donderdag 12 april 2012 00:00 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Dat geldt voor zoveel beroepen.
Diepquote:Op donderdag 12 april 2012 00:06 schreef TrippleDistilled het volgende:
Ik heb trouwens respect voor alle béta studies, maar alfa en gamma studies bedrijven wetenschap op een ander vlak. Ik studeer zelf sociologie, hoop statistiek en theoretische kaders, je bestudeert maatschappijen en processen, probeert daar systemen in te ontdekken en te analyseren (met behulp van statistiek). Een technische opleiding kan niet zonder de alfa en gamma studies voor de toepassing ervan. Alles staat min of meer in verbinding met elkaar.
Ja, ik geloof haar op haar woord aangezien ik goede inhoudelijke reacties van haar heb gelezen in een subforum waar goed wordt gediscussiëerd.quote:netflanders op haar woord geloven.Ze trollt er wat af.
Tip van de dag: met dit knopje heb je meteen de quote van iemand in het reageervensterquote:Op donderdag 12 april 2012 00:08 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ja, ik geloof haar op haar woord aangezien ik goede inhoudelijke reacties van haar heb gelezen in een subforum waar goed wordt gediscussiëerd.
Ik vind het op zichzelf ook geloofwaardig omdat op mijn universiteit algemeen bekend is dat veel afvallers van de technische richtingen overstappen naar technische bedrijfskunde en daar vervolgens wel goede cijfers halen. Niet dat er geen slimme studenten tbk zijn die bewust voor die opleiding kiezen.
.
Liever werktuigbouwkunde. Ik ben toch wat meer van grote machines en voertuigen dan elektronica. Werk liever in de offshore, in de havenindustrie en op zee.quote:Op donderdag 12 april 2012 00:01 schreef Bram_van_Loon het volgende:
@SwaPore
[..]
Had je achteraf gezien liever elektrotechniek gestudeerd?
Schattig.quote:Voor Bram is er niets heiligers en beters dan een technische opleiding en de mensen die hier de bijna onmenselijke capaciteiten voor bezitten. Accepteer dat dat voor hem zo is, dat is makkelijker voor iedereen.
Een opleiding is een 'ding', daar heb ik niet zozeer respect voor. Ik heb respect voor personen, voor iedereen die een opleiding volgt waar hij of zij voor de volle 100% achter staat, waar hij/zij plezier aan beleeft en waar men als het even meezit ook nog goede resultaten boekt; los van of ik vind of die opleiding 'nuttig' of 'perspectiefbiedend' is.quote:Op donderdag 12 april 2012 00:06 schreef TrippleDistilled het volgende:
Ik heb trouwens respect voor alle béta studies, maar alfa en gamma studies bedrijven wetenschap op een ander vlak. Ik studeer zelf sociologie, hoop statistiek en theoretische kaders, je bestudeert maatschappijen en processen, probeert daar systemen in te ontdekken en te analyseren (met behulp van statistiek). Een technische opleiding kan niet zonder de alfa en gamma studies voor de toepassing ervan. Alles staat min of meer in verbinding met elkaar.
Hahaquote:Op donderdag 12 april 2012 00:08 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ja, ik geloof haar op haar woord aangezien ik goede inhoudelijke reacties van haar heb gelezen in een subforum waar goed wordt gediscussiëerd.
En technische bedrijfskunde is een alpha studie?quote:Ik vind het op zichzelf ook geloofwaardig omdat op mijn universiteit algemeen bekend is dat veel afvallers van de technische richtingen overstappen naar technische bedrijfskunde en daar vervolgens wel goede cijfers halen. Niet dat er geen slimme studenten tbk zijn die bewust voor die opleiding kiezen.
Dat lijkt me ook machtig interessant! Ik denk echter niet dat mijn talenten daarbij passen maar man, ik kan opgewonden geraken van het feit dat wij kleine mensjes zulke grote schepen, raketten, jumbo's, boortorens enz. kunnne maken.quote:Liever werktuigbouwkunde. Ik ben toch wat meer van grote machines en voertuigen dan elektronica. Werk liever in de offshore, in de havenindustrie en op zee.
Een gammastudie met een bètatint.quote:En technische bedrijfskunde is een alpha studie?
Youtubequote:Op donderdag 12 april 2012 00:17 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Dat lijkt me ook machtig interessant! Ik denk echter niet dat mijn talenten daarbij passen maar man, ik kan opgewonden geraken van het feit dat wij kleine mensjes zulke grote schepen, raketten, jumbo's, boortorens enz. kunnne maken.
Een droom van mij: eens kijken bij nog eens zo'n raket zien opstijgen en in zo'n hangar (of het equivalent bij schepen) te zien hoe die machines worden gemaakt.
Wordt volgens mij ook gedoceerd aan de TUDelft?quote:Op donderdag 12 april 2012 00:17 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Een gammastudie met een bètatint.
Maakt je argument alleen nog maar zwakker.quote:Op donderdag 12 april 2012 00:17 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Een gammastudie met een bètatint.
Velen stappen na hun bachelor ook over naar een master TB. Ook wel bekend als de ECTS verdriedubbelaarquote:Op donderdag 12 april 2012 00:19 schreef TrippleDistilled het volgende:
[..]
Wordt volgens mij ook gedoceerd aan de TUDelft?
Zou je mij het verschil tussen Beta, Alpha en Gamma precies kunnen uitleggen? Met voorbeelden welke studies waarbij horen? Ik heb dat nooit zo goed begrepenquote:Op donderdag 12 april 2012 00:17 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Een gammastudie met een bètatint.
Heb je mijn avatar wel gezien?quote:Op donderdag 12 april 2012 00:22 schreef Sinosappel het volgende:
Sorry maar het moet gezegd worden; technici zijn toch vaak een beetje onaantrekkelijk
Dit topic bewijst dat ook wel.
Eens.quote:Op donderdag 12 april 2012 00:22 schreef Sinosappel het volgende:
Sorry maar het moet gezegd worden; technici zijn toch vaak een beetje onaantrekkelijk
Dit topic bewijst dat ook wel.
quote:Op donderdag 12 april 2012 00:22 schreef Sinosappel het volgende:
Sorry maar het moet gezegd worden; technici zijn toch vaak een beetje onaantrekkelijk
Dit topic bewijst dat ook wel.
Daar zijn wij het dus volledig over eens. Zij mijn vorige reactie op jou.quote:Een opleiding is een 'ding', daar heb ik niet zozeer respect voor. Ik heb respect voor personen, voor iedereen die een opleiding volgt waar hij of zij voor de volle 100% achter staat, waar hij/zij plezier aan beleeft en waar men als het even meezit ook nog goede resultaten boekt; los van of ik vind of die opleiding 'nuttig' of 'perspectiefbiedend' is.
Respect voor iemand staat bij mij los van welke opleiding dan ook. Dat moet je verdienen.
Als ze geen reet uitvoeren niet nee maar vooralsnog heb ik de indruk dat de studenten die weinig uitvoeren niet door een opleiding gesleept worden maar juist met een matige inspanning hun vakken halen, van 1 medestudent weet ik bijvoorbeeld dat hij met inspanning alleen maar achten en negens haalt en dat hij met veel minder inspanning zevens haalt. Ik ken nog wel wat studenten waarvan ik weet dat ze zonder hard te werken hun vakken halen, de studenten die ik ken en waarvan ik weet dat ze wel hard werken halen juist vaak niet hun vakken of ze halen hoge cijfers.quote:Er zijn genoeg bèta's die een bèta opleiding doorkomen op hun tenen, gesleept door de docenten om het slagingspercentage maar niet naar beneden te halen. Met een magere 6. Geen reet uitgevoerd en het idee 'later wel manager te worden' hoog in het vaandel maar wel hooghartig zijn wanneer het om de alfa-beta-gammadiscussie gaat. Die komen niet zo hoog in het 'respectmetertje' bij mij.
Ook hierover zijn we het eens. We denken over dit soort zaken hetzelfde, ik denk dat jij soms wat stellingen van mij uit de context rukt (t.g.v. interpretaties meer lezen dan wat er staat).quote:Iemand die communicatieve gedragstherapie voor goudvissen studeert, hier helemaal voor gaat, cum laude afstudeert en veel plezier heeft gehad en vervolgens, accepterende dat het niet zo'n geweldige arbeidsmarkt oplevert zijn/haar heil zoekt in een baan waar hij/zij óók gelukkig in wordt; die staat een stuk hoger, ondanks de algehele kansloosheid van de opleiding. Doen wat je leuk vindt, wat je interesseert, zonder je iets aan te trekken van wat anderen vinden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |