Blokjes frikandel werkt als een tierelier, erg gewild tijdens onze cursus.quote:Op woensdag 25 april 2012 14:29 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Haha ik hoop het, neem in ieder geval mijn geheime wapen mee: blokjes kaas
Schatjes - en zulke dankbare fotomodellenquote:
Jeetje wat knap, die zelfbeheersing! Denk dat Koda ze had opgegeten!quote:Op woensdag 25 april 2012 22:05 schreef Miss_Isis het volgende:
Ah, is het weer labjestijd hier (afgezien van de charmante chi op de vorige pagina dan)? Dan doe ik ook mee!
![]()
Onze Nori heeft afgelopen week voor het eerst met open water kennis gemaakt. Ze vond het spannend maar nog wel een beetje koud. Zo goed als haar grote zus Rani is ze nog niet, die apporteert de bal gerust 100 keer achter elkaar, maar leuk vond ze het wel!:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En vanavond heeft ze een kleine oefening in zelfbeheersing gedaan:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En eenmaal geslaagd voor deel één van de oefening gingen we door voor de hoofdprijs natuurlijk!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En ze slaagde met vlag en wimpel
Haha, ja juist omdat labjes bekend staan als lomp en onbenullig oefenen we daar extra op met Nori. Nou is ze van nature best rustig (daar hebben we haar speciaal op uitgezocht ook) maar toch is een beetje extra oefening nooit wegquote:Op woensdag 25 april 2012 22:07 schreef Mauskoekwaus het volgende:
[..]
Jeetje wat knap, die zelfbeheersing! Denk dat Koda ze had opgegeten!
Bedankt bedankt! Ben erg trots op mijn onbenul haha
Mag je ook best trots op zijn, en het is ook hartstikke leuk voor zowel baasje als hond om zo lekker samen bezig te zijnquote:Op woensdag 25 april 2012 22:14 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Ja onbenullig zijn ze zeker.. Zo onbenullig als ze buiten zijn, zo rustig is die van ons binnen. Echt niks mee te doen, maar als we hem wakker maken om te spelen mag die graag meedoenKoda direct ingeschreven voor de jonge honden cursus in Augustus/September, vind het erg leuk om met hem bezig te zijn en dit is toch ook wel leerzaam voor de hond dacht ik zo. Ben wel trots op Koda (en ook wel een beetje op mezelf
) dat we dit toch al bereikt hebben
Gaan we toch eens een leuke zwemplek zoeken. En dat het technisch niet volmaakt is, als ze maar lol hebben!quote:Op woensdag 25 april 2012 23:30 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Meeste labjes wel ja, Koda is er gek op, maar echt zwemmen is het niet. Wel echt tot aan zijn rug het water in, maar meer een beetje spartelen en waterhappen
Oh dat lukt wel. Zal vandaag of morgen is ff bellenquote:Op donderdag 26 april 2012 13:49 schreef oh-oh het volgende:
Foto's maken van de heupen kan je da in principe gewoon doen hoor. Als ie rustig blijft liggen kan dat zonder roesje.
Haha lekker knoeien!quote:Op donderdag 26 april 2012 15:21 schreef saaw het volgende:
Wilde even mijn moddermonster met jullie delen
[ afbeelding ]
de viespeuk, heb hem met de tuinslang afgespoeld maar hij stinkt nogteeds
Ook een goed alternatiefquote:Op donderdag 26 april 2012 15:22 schreef Nonneke het volgende:
je kan altijd nog een loopplankje voor m kopen/maken![]()
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 26 april 2012 15:23 schreef oh-oh het volgende:
Ik dank god echt op mn blote knieën dat mijnes dat gewoon niet doen.
Kees wil nog wel es ergens in rollen maar die was je in 5 minuten, klein als ze is
Prachtig.quote:Op donderdag 26 april 2012 15:21 schreef saaw het volgende:
Wilde even mijn moddermonster met jullie delen
[ afbeelding ]
de viespeuk, heb hem met de tuinslang afgespoeld maar hij stinkt nogteeds
quote:Op donderdag 26 april 2012 15:42 schreef saaw het volgende:
Nog maar een Schnaps fototje dan, met sjaal![]()
[ afbeelding ]
de hooligan
Klachtentopic over Koda?quote:Op donderdag 26 april 2012 15:28 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Hij kan ze met gemak maken, maar hij heeft nu toch opeens weer een groei spurt. Als hij bijvoorbeeld al gelopen heeft in het bos til ik hem wel in en uit de auto. Ik wil niks kapot maken/beschadigen, en dat raadde de DA ook aan.
Genoeg over Koda trouwens, straks krijg ik weer een apart klachten topic als eerbetoon..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |