Zelf ja.quote:Op maandag 9 april 2012 22:26 schreef invine het volgende:
Kan je als hiker bij EW eigenlijk zien op hoeveel uur je zit als je alles invult online? Of houden jullie dat zelf telkens bij..
Ze moeten het uiteindelijk toch zelf doen om uit te betalen dus ik snap het ook niet helemaalquote:Op maandag 9 april 2012 23:03 schreef invine het volgende:
Dat is ook onzin, zo moeilijk is dat niet voor hun om het te laten zien en op te tellen..
Tsssk, op de fiets naar tentamens gaan. Auto staat al warm te draaien hoorquote:
Ik moet nog even wachtenquote:Op maandag 9 april 2012 22:55 schreef Irritatie100 het volgende:
Ik ga vrijdag pas weer, tentamens, echter volgende week de hele week vrij
Inderdaad, ik ga alleen met de bus als het heel hard regent of als m'n fiets kapot is. Dit jaar is dat gelukkig nog niet voorgekomen.quote:Op dinsdag 10 april 2012 09:41 schreef Viezze het volgende:
Hier in Groningen moet ik het doen met de bus, en wel lijn 15 voor de bekenden. Dat is zo'n drama dat is liever ga fietsen
Nice, waarheen? Ik ben de komende 3 dagen weer op de vestiging in Amersfoortquote:Op dinsdag 10 april 2012 10:44 schreef Pizzabodem het volgende:
Spoedritje, weer een hele nieuwe 508sw. En weer een e-hdi 2tronic. Maar rijdt prima
Op de site van EW of ARquote:Op dinsdag 10 april 2012 12:21 schreef Dimitri_ het volgende:
Zometeen mijn eerste hiker-ritje.. Maar waar moet ik mijn uren invullen?
Dat is wel handig! Alleen zal die wel ingesteld zijn op EW-bedragen.quote:Op dinsdag 10 april 2012 12:32 schreef Viezze het volgende:
Ik heb nog een handige Excel sheet waar je begin en eindtijd invult, overige kosten en je ziet dan precies wat je per maand uitbetaald hoort te krijgen. Ooit een keer via iemand van hier gekregen (weet niet meer wie, maar bedankt). Aangezien er weer veel nieuwe hikers bij zijn gekomen, nog iemand die interesse heeft?
Je kan je uurloon invullen. Hij rekent alleen per maand uit dus misschien moet je daar wat in aanpassen. Ik knal hem vanavond wel even online, ben niet thuis nu!quote:Op dinsdag 10 april 2012 12:33 schreef Jieuwst het volgende:
[..]
Dat is wel handig! Alleen zal die wel ingesteld zijn op EW-bedragen.
Ik heb daar best interesse in, dan kan ik hem misschien aanpassen dat hij voor AR klopt, voor mezelf
Oke, graag!quote:Op dinsdag 10 april 2012 12:34 schreef Viezze het volgende:
[..]
Je kan je uurloon invullen. Hij rekent alleen per maand uit dus misschien moet je daar wat in aanpassen. Ik knal hem vanavond wel even online, ben niet thuis nu!
Ik DM wel ff, lijkt me handiger dan het hier open en bloot neer te zetten.quote:Op dinsdag 10 april 2012 12:21 schreef Dimitri_ het volgende:
Zometeen mijn eerste hiker-ritje.. Maar waar moet ik mijn uren invullen?
Van Den Bosch naar Breda in een 318D.. Is mijn eerste hikerrit, normaal werk ik als PC.quote:Op dinsdag 10 april 2012 12:36 schreef Jieuwst het volgende:
[..]
Oke, graag!
En @ Dimitri: waar gaat de eerste rit naartoe (+ welke auto)?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |