Gezouten mag ook, maar ik denk dat je heul veul zout nodig hebt om te compenseren voor al die ongezouten kritiek van die passagiersquote:Op donderdag 12 april 2012 20:40 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Alleen als ze dood en ingevroren zijn
Meer foto's in dit topic op 3Rail: http://forum.3rail.nl/index.php?topic=36346.msg654898#msg654898quote:Op donderdag 12 april 2012 20:26 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Kijk, dat is tenminste een duidelijke verstoring
Nice zegquote:Op donderdag 12 april 2012 20:48 schreef greavy het volgende:
Deze kwam ik tegen:
[ afbeelding ]
Zijn onderweg naar Eisenbahnmuseum Bochum-Dahlhausen, waar morgen een fotodag is. Stoom, maar ook E-loks vertegenwoordigd.
Jammer dat ik niet kon... Wou al gaan, maarja... school
Raar, je zou zeggen dat als de koppeling breekt en daarmee de treinleiding, de wagens meteen zouden remmen.quote:Op donderdag 12 april 2012 21:03 schreef greavy het volgende:
[..]
Meer foto's in dit topic op 3Rail: http://forum.3rail.nl/index.php?topic=36346.msg654898#msg654898
Die woont daar vlakbij en heeft al wat foto's gepost.
Ik denk dat die afgebroken koppeling eerder het gevolg dan de oorzaak isquote:Op donderdag 12 april 2012 21:09 schreef TeringHenkie het volgende:
[..]
Raar, je zou zeggen dat als de koppeling breekt en daarmee de treinleiding, de wagens meteen zouden remmen.
Wat een dodelijk saaie aflevering...quote:Op donderdag 12 april 2012 19:28 schreef Dr_Flash het volgende:
19:55 op NL 2: Rail Away, met deel 2 van de NIEUWE reportage over de Bernina Express
Of iedereen trekt badslippers aan, om Fles maar eens te parafraseren.quote:Op donderdag 12 april 2012 20:36 schreef Peter het volgende:
[..]
Als je passagiers nu geen mensen maar 'haringen' noemt... valt het dan onder goederen?
Ik ga kijkenquote:TV tip: Volgende week Donderdag op NGC: MEGA factories "Speed Rail" Alstom opent haar deuren.
Ik vond het gaaf om te zienquote:Op donderdag 12 april 2012 21:17 schreef Duvel het volgende:
[..]
Wat een dodelijk saaie aflevering...
idd. Ze hadden er zoveel meer uit kunnen halen ...quote:Op donderdag 12 april 2012 21:17 schreef Duvel het volgende:
[..]
Wat een dodelijk saaie aflevering...
Nog meer ja?quote:Op donderdag 12 april 2012 21:51 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
idd. Ze hadden er zoveel meer uit kunnen halen ...
ja, het werd zo saai gebracht. Beetje levendiger kan wel. Het was net alsof de voice-over nog naar een begrafenis moest.quote:Op donderdag 12 april 2012 21:59 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nog meer ja?dan moet ik er helemaal heen
quote:Doden bij treinongeluk Duitsland
Bij een treinongeluk in de buurt van Offenbach in Duitsland zijn vannacht drie mensen omgekomen. Het zijn de machinist van een regionale trein en twee spoorwerkers.
Op het traject van Frankfurt naar Hanau kwam de trein in botsing met een bouwkraan waarmee aan het spoor werd gewerkt. De regionale trein ontspoorde na de botsing.
Eén van de 35 passagiers van de regionale trein raakte zwaargewond. Zes anderen hebben lichte verwondingen aan het ongeluk overgehouden. Zij zijn ter plaatse behandeld.
De oorzaak van het ongeluk is nog onduidelijk.
W.T.F... dubbeldekker contra kraantje = zo'n puinhoop...?!quote:
lekker ....quote:
Ja, maar dat is verre van snel inzetbaar. Moet geloof ik een draaistelrevisie ondergaan en de bakken zelf kunnen na de stilstand ook wel weer een opknapbeurt gebruiken.quote:Op vrijdag 13 april 2012 10:43 schreef Duvel het volgende:
Interessant! Staat er niet nog ergens ICK weg te rotten?
Niet alles. Door de opening van de Hanzelijn is er meer materieel nodig. Dit is er niet voldoende ingestroomd, terwijl aan de andere kant er wel veel verdwenen is, zoals een groot deel van de V'tjes en het ICRm dat nu voor NSH rijdt. De Darretjes worden nu van stop/sneltrein materieel omgebouwd tot IC's, waardoor ook uit die hoek veel stellen verdwijnen, terwijl het SLeT dit verre van op kan vangen. Er zijn namelijk nog maar 10 stellen te leveren.quote:Eigenlijk komt alles door het gekut met AnsaldoBreda, toch?
even hierop terugkomend: bestuurder van de auto is overleden.quote:Op vrijdag 13 april 2012 10:13 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
lekker ....
Op mijn thuistraject ligt het nu ook plat. Auto geschept. Wel veel schade, maar gelukkig geen doden, omdat het op een punt gebeurd is waar de snelheid nog niet erg hoog ligt.
Lijkt me sterk, maar goed, theoretisch is het mogelijk. Er staat ook nog wel eens een file daar, dus misschien dat het daar wel mee te maken heeft...quote:Op vrijdag 13 april 2012 11:38 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Volgens een getuige waren de bomen op de overweg Oostergoweg niet naar beneden gegaan ...
http://www.lc.nl/frieslan(...)Leeuwarden-overledenquote:Op vrijdag 13 april 2012 11:41 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Lijkt me sterk, maar goed, theoretisch is het mogelijk. Er staat ook nog wel eens een file daar, dus misschien dat het daar wel mee te maken heeft...
Ik geloof je wel dat een getuige dat zei, hoor. Het gebeurt alleen niet zo vaak dat een overweg open blijft bij het passeren van een trein.quote:Op vrijdag 13 april 2012 11:43 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
http://www.lc.nl/frieslan(...)Leeuwarden-overleden
Zie video hier.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |