Nee, goeie grap, die zijn er niet (genoeg) :pquote:Op zondag 8 april 2012 13:49 schreef Ronaldsen het volgende:
Iemand nog een filmpje van de supportersbussen?
quote:RTV Oost: Het vervoer van Heraclesfans met bussen van Almelo naar Rotterdam verloopt zondagmiddag niet vlekkeloos. Verschillende bussen vertrekken te laat, andere bussen zijn er simpelweg nog niet. Het is de vraag of alle supporters op tijd in Rotterdam kunnen zijn.
quote:RTV Oost: Op internet gaat het gerucht dat een aantal bussen gedwongen is naar Almelo terug te keren vanwege ongeregeldheden. De politie kan dat nog niet bevestigen.
Begint goedquote:
quote:15:24
Opmerking van Freek
Er zijn 5 bussen teruggestuurd!
15:24
RTV Oost: @Freek De politie weerspreekt dit. Volgens een politiewoordvoerder zijn tot op heden geen bussen teruggestuurd.
Serieus?quote:Op zondag 8 april 2012 15:26 schreef Korreltje-zout het volgende:
Er heeft wel een bus in de hens gestaan ivm het afsteken van fakkels
Wtfquote:Op zondag 8 april 2012 15:26 schreef Korreltje-zout het volgende:
Er heeft wel een bus in de hens gestaan ivm het afsteken van fakkels
17:30 begint de uitzendingquote:Op zondag 8 april 2012 16:00 schreef mrstylo het volgende:
Dus kut Veronica heeft geen voorbeschouwing?
Maar dan is toch nog Jetix ofzo.quote:
Kreeg daarvoor enkele tonnen.quote:Op zondag 8 april 2012 16:10 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Kopen, kopen, kopen![]()
Wat een grafreclame is dat zeg
Zelfs op mijn schoolreisjes waren het beter geregeld.quote:Op zondag 8 april 2012 16:12 schreef Caland het volgende:
Maar omdat er dus bussen niet vol zaten zitten nu honderden mensen zonder vervoer? Lekker geregeld in Almelo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |