zodra het vuur eronder ging begon ik met inhaleren, en ik had totaal geen vloeiquote:Op donderdag 5 april 2012 00:31 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Werkt ook wel, enige nadeel is dat veel "rook" verloren gaat. Dus zonde. Kon je beter even 2 normale vloei aan elkaar plakken en gewoon een stukje hard plastic als tip gebruiken.
Werkt prima!quote:Op donderdag 5 april 2012 00:34 schreef smitjew het volgende:
[..]
waren toen jongens op vakantie hadden van zon bonomel fles de onderkant eruit gesneden en in een bak watergedaan met een rook gat in de fles, piepe erin en dan die fles onderwater duwen en rooken. Skaffaboy
Ze kijkt wel alsof iemand in haar slaap pure gedestilleerde schijt-essence onder haar neus gedruppeld heeft.quote:
quote:Op donderdag 5 april 2012 00:34 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ze kijkt wel alsof iemand in haar slaap pure gedestilleerd de schijt-essence onder haar neus gedruppeld heeft.
was wel stoned als een gek 2 uurtjes non stop. maar toen ik die pure joint had gerookt was ik 3 uur non-stop space en ik had 3 vreetkicks in die tijd. nog nooit zo snel 6 kip burgers gegetenquote:Op donderdag 5 april 2012 00:32 schreef EchteZwareVanNelle het volgende:
[..]
Nog nooit geprobeerd, lijkt me wel hard inslaan
quote:
Pure roken is instant vreetkickquote:Op donderdag 5 april 2012 00:35 schreef plopkweker het volgende:
[..]
was wel stoned als een gek 2 uurtjes non stop. maar toen ik die pure joint had gerookt was ik 3 uur non-stop space en ik had 3 vreetkicks in die tijd. nog nooit zo snel 6 kip burgers gegeten
Herkenbaarquote:Op donderdag 5 april 2012 00:37 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
[..]
Ik zie een konijntje!![]()
Ik kijk geen porno als ik verliefd ben
Ja beetje jammer dat ie stuk isquote:Op donderdag 5 april 2012 00:38 schreef Tchock het volgende:
[..]
Lees de zwarte knop. Hoeveel porno je ook tegelijk kijkt, je krijgt altijd de bunny.
http://dl.dropbox.com/u/49172963/VIDEO0008.3gpquote:Op donderdag 5 april 2012 00:33 schreef Monopoly het volgende:
[..]
http://www.4shared.com/folder/PLX-Bb3u/_online.html
Fuck he...quote:
Kutquote:Op donderdag 5 april 2012 00:38 schreef Tchock het volgende:
[..]
Lees de zwarte knop. Hoeveel porno je ook tegelijk kijkt, je krijgt altijd de bunny.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |