Het is mijn lover nietquote:Op vrijdag 11 mei 2012 21:09 schreef Maanvis het volgende:
nee greys, dat van die aantal personen in de act staat in de regels, dus als dat zo was dan had je lover dat wel gezegd.
Idd, zeker wanneer Joan de tooi wel zal dragen. Ik zou het zo enorm zonde vinden als ze daar op afgerekend wordt ofzo, omdat met de hele act niet snapt. Je kunt wel zeggen dat het nummer goed is, maar het visuele aspect is tegenwoordig (altijd al wel) ook zo belangrijk en ik vind dat we daar ook wel vaker te kort in zijn geschoten. Óf de kleding was spuuglelijk, of de belichting, graphics etc pastten niet bij het lied. En net wat Greys zegt..waar is John de Mol? Hij laat het toch niet aan de TROS over he? Dat wordt een complete ramp!quote:Op vrijdag 11 mei 2012 20:39 schreef Greys het volgende:
[..]
*sue sue*
Nee geen idee nog... misschien dat die schetsen expres met tooi zijn om 'ons' op het verkeerde been te zetten qua tooi.
Maar arghhhhh, als ze maar een oplossing vinden voor het indiaantje-jeugdfilmpje dan
Website: http://www.ericagreenf13ld.comtwitter:EricaGreenf13ld twitterde op vrijdag 11-05-2012 om 20:27:31Ok I can fiiiinally say it: I'll be @JoanFranka's backingvocalist at The #EurovisionSongcontest in Azerbaijan! So everyone watch May 24TH! reageer retweet
schets is niet verkeerd, ik ben erg benieuwd hoe het uiteindelijke plaatje eruit ziet.quote:Op vrijdag 11 mei 2012 19:42 schreef grazz het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Website van de ontwerper: http://www.victorsweddingdesign.com
Hier kun je het item nog eens terug kijken:
http://www.rtl.nl/xl/#/u/2d7915eb-62fd-4873-9c5f-b8253c621784
ah de zelfuitgeoepen songfestivalkenner Daniel Dekkerquote:
Echt he... when did that happen...?quote:Op zaterdag 12 mei 2012 10:08 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
[..]
ah de zelfuitgeoepen songfestivalkenner Daniel Dekker
Die zandtekenaar stond op het podium, dus ik denk dat er wel beelden op de schermen mogen van mensen als het maar livebeelden zijn en geen van te voren opgenomen beelden.quote:Op vrijdag 11 mei 2012 21:00 schreef roos85 het volgende:
nou ja zeg
Er zijn toch wel meer filmpjes geweest? en een zandtekenaar enzo..
Denk dat dit het is inderdaad.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 10:19 schreef creno het volgende:
[..]
Die zandtekenaar stond op het podium, dus ik denk dat er wel beelden op de schermen mogen van mensen als het maar livebeelden zijn en geen van te voren opgenomen beelden.
Ja natuurlijk gaat dat gebeuren. Zeker nu de achtergrond nog moet worden aangepast/ vervallen gaat. Suf achtergrondkoortje erbij (want dat "moet" nou eenmaal), twee nietszeggende danseresjes of trommeltutjes erachter en weer uitgaan van "de kracht van het liedje". Dat zal wel weer de insteek zijn. Ik geloof nooit dat Nederland met iets geweldigs of unieks zal komen. Hoogstens een onbegrepen indiaan, maar dat gaat niet voor een finaleplaats zorgen.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 10:01 schreef masja2010 het volgende:
Ik ben echt bang dat het liedje weer verpest wordt door een stomme act.
mmm dat zou dan mooi klote zijn zeg.. hoop dat het team achter Joan (incl. John de Mol) hier een goede oplossing voor weet te verzinnen.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 10:19 schreef creno het volgende:
[..]
Die zandtekenaar stond op het podium, dus ik denk dat er wel beelden op de schermen mogen van mensen als het maar livebeelden zijn en geen van te voren opgenomen beelden.
Nou, zet dat trommeltutje er maar wel bij. Die was leuk!quote:Op zaterdag 12 mei 2012 10:52 schreef Knutknuttsson het volgende:
[..]
twee nietszeggende danseresjes of trommeltutjes
Oh ja! Die mag wel inderdaadquote:Op zaterdag 12 mei 2012 11:16 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Nou, zet dat trommeltutje er maar wel bij. Die was leuk!
Joan Franka @JoanFrankaquote:Op vrijdag 11 mei 2012 19:42 schreef grazz het volgende:
Website van de ontwerper: http://www.victorsweddingdesign.com
Klopt idd, Rusland was toen ook gastlandquote:Op zaterdag 12 mei 2012 14:55 schreef UltraR het volgende:
Wat betreft het achtergrond filmpje. Er was een paar jaar terug toch wel een deelneemster, uit Rusland geloof ik, wiens portret op het scherm werd getoond en daar steeds ouder werd?
Dat is volgens mee hetgeen dat het verst richting 'videoclip' ging dat ik op het ESF heb gezien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |