Ik weet niet van wie je dat gehoord hebt, maar dat adviserende rol kan je gerust met een korreltje zout nemen.quote:Op zondag 8 april 2012 12:36 schreef ejfaar het volgende:
Klopt het overigens dat je aan het begin, als assistent, vooral controleert en hoe verder je komt hoe meer je een adviserende functie krijgt?
Beide. Je komt als vrouw inderdaad weg als "redelijk casual wel netjes look". Meestal kleed ik mij ook zo moet ik eerlijk bekennenquote:Op dinsdag 10 april 2012 20:01 schreef Abeba het volgende:
[..]
Oke, en bedoel je dan echt op kantoor of bij de klant? Ik denk overigens ook wel dat vrouwen wegkomen met een "redelijk casual net wel netjes look".
Zorg ervoor dat je niet gestoord kan worden. Let er daarnaast even op dan je computer zich niet vanzelf opnieuw opstart (wegens updates) tijdens de tests.quote:Op woensdag 18 april 2012 12:43 schreef _superboer_ het volgende:
Ik ga vanavond de competentie- en capaciteitentest van Deloitte maken, heeft iemand misschien nog wat nuttig advies? Wat voor vragen kan ik in de verschillende categorieen verwachten en waar kan ik dergelijke vragen oefenen?
Eens met het bovenstaande en besef verder dat je de testen van Deloitte niet in één keer hoeft te maken. Het zijn volgens mij 5 verschillende testen van elk een kwartier tot een half uur. Neem tussendoor een pauze als je dat nodigt hebt.quote:Op woensdag 18 april 2012 18:11 schreef GuitarJJ het volgende:
[..]
Zorg ervoor dat je niet gestoord kan worden. Let er daarnaast even op dan je computer zich niet vanzelf opnieuw opstart (wegens updates) tijdens de tests.
Probeer ook eerst wat oefententamens te maken. Ik weet niet hoe het bij Deloitte gaat, maar bij PwC kreeg je ook een site waarop je oefententamens kon maken. Op internet bestaan er ook een paar sites waar je kunt oefenen.
Hier heb je een .rar met wat Engelstalige testen:
http://www.2shared.com/file/3UOca19p/Sollicitatietests.html
Leg daarnaast een pen, papier en een rekenmachine naast je neer. Ik weet niet of je het nodig hebt, maar het kan wellicht handig zijn!
Van de site haal ik dat college op vrijdagavond en zaterdag wordt gegeven. Dat is geen probleem. Veel werknemers hebben de gehele vrijdag of maandag les. Meer dan 1 dag in de week wordt wel als lastig gezien en vaak wordt bewust of onbewust vergeten dat je college hebt. Ik zou het niet als een probleem zien, maar het is wel veeleisend aangezien er een pittige werkcultuur is en dat kan zwaar zijn in combinatie met je studie.quote:Op dinsdag 24 april 2012 17:40 schreef Swindler het volgende:
Even meelezen
Iemand ervaring hoe de kantoren tegen iemand aankijken die nog in deeltijd studeert?
Volg momenteel de part time bedrijfskunde opleiding op Nyenrode en zit eraan te denken om een carrièreswitch te maken naar een van de "grote 4". (Ben 22)
Bedankt voor je reactie. Het klopt inderdaad dat er op vrijdagavond en zaterdag les is.quote:Op dinsdag 24 april 2012 18:12 schreef snabbi het volgende:
[..]
Van de site haal ik dat college op vrijdagavond en zaterdag wordt gegeven. Dat is geen probleem. Veel werknemers hebben de gehele vrijdag of maandag les. Meer dan 1 dag in de week wordt wel als lastig gezien en vaak wordt bewust of onbewust vergeten dat je college hebt. Ik zou het niet als een probleem zien, maar het is wel veeleisend aangezien er een pittige werkcultuur is en dat kan zwaar zijn in combinatie met je studie.
Uiteraard wordt er wel gekeken naar de snelheid waarmee je door de studie heen kunt komen. Dit vanwege je inzetbaarheid en ook de waarde die je studie toevoegt in je werkzaamheden en eventuele RA/RE/RO trajecten.
Ik heb dus college gehad van een RARE.quote:Op dinsdag 24 april 2012 18:34 schreef snabbi het volgende:
RA = register account
RE = register edp auditor (electronic data processing) danwel IT auditor
RO = register operational auditor
Het gaat om specialisaties die assurance opdrachten uitvoeren waarbij niet altijd de financiële presentatie of regelgeving centraal staat. Wel doen ze dan een uitspraak over de effectieve inrichting van beheersmaatregelen/doelstellingen, of een van de overige kwaliteitsaspecten (efficiëntie, integriteit, continuïteit, exclusiviteit, etc).
Ik denk dat die 1-2 jaar bedoelde.quote:Op maandag 30 april 2012 20:25 schreef snabbi het volgende:
Het lijkt me ook dat je eerst gewoon een auto toegewezen krijgt. Ook vind ik het opmerkelijk dat je aangeeft om een half jaar te willen leasen. De contracten zijn voor 4 of 5 jaar en in veel gevallen zal je bij uitdiensttreding de auto bij de werkgever achterlaten (die hem dan weer aan een ander geeft).
Waarom wil je korter leasen? Dat bedrag vliegt erg omhoog aangezien ze wel een groot deel van de aanschaf van de auto daarmee financieren.
Ik ken de fleetagent niet, maar bij ons gaat het om je leasebudget - de leasekosten en is het dus zonder bijtelling.
Ik zal binnenkort eens voor je kijken op fleetagent (wat overigens geen ING carlease meer is maar alphabet). Overigens is het heel ongebruikelijk om korter dan 4 of 5 jaar te leasen, al ken ik toevallig wel een collega die drie jarig contract heeft genomen met een Alfa Romeo MiTo. Maar dat is eerder uitzondering dan regel.quote:Op maandag 30 april 2012 23:46 schreef Eagle00 het volgende:
Ik weet niet hoe het met de rest gaat hoor, maar ik heb gewoon een onbepaald tijd contract en heb ook melding in mijn contract dat ik een lease auto mag uitkiezen ahv fleetagent (ing car lease). Zo ook de rest van mijn collega's bij pwc momenteel. Natuurlijk onder voorwaarde dat ik mijn master afrond (anders wordt het een tijdelijk contract) en er zit ook twee maanden proefperiode bij,
Ligt het aan mij of is het raar dat ze zo maar een contract van onbepaalde tijd in een tijdelijke contract kan omzetten?quote:Op maandag 30 april 2012 23:46 schreef Eagle00 het volgende:
Ik weet niet hoe het met de rest gaat hoor, maar ik heb gewoon een onbepaald tijd contract en heb ook melding in mijn contract dat ik een lease auto mag uitkiezen ahv fleetagent (ing car lease). Zo ook de rest van mijn collega's bij pwc momenteel. Natuurlijk onder voorwaarde dat ik mijn master afrond (anders wordt het een tijdelijk contract) en er zit ook twee maanden proefperiode bij,
Wat is op tijd dan? Geldt het ook voor de post-master?quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:06 schreef Eagle00 het volgende:
Lijkt mij vrij logisch indien je je master niet haalt. Er is ook een clausule dat het contract niet doorgaat indien de master niet op tijd wordt afgerond, lijkt me logisch dat het dan een tijdelijk contract wordt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |