Cool ff kijken. Istanbul is echt zoveel mooier dan Teheran.quote:Op donderdag 5 april 2012 00:43 schreef TheMagnificent het volgende:
Kijk trouwens deze docu voor goede tips wat betreft restaurants en Turks voedsel in Istanbul...
Ik ookquote:Op donderdag 5 april 2012 00:52 schreef TheMagnificent het volgende:
Shit, ik krijg hier nu honger van.
quote:Op donderdag 5 april 2012 04:48 schreef AryaMehr het volgende:
Even mijn landgenoten getrolled:
http://www.skyscrapercity(...)0131000#post90131000
Hehequote:Constantinople is indeed nice. considering that 80 % of the city was built by greeks and romans.
quote:Op woensdag 4 april 2012 23:59 schreef TheMagnificent het volgende:
Maffe Mexicanen1...
http://totallycoolpix.com/2010/10/drug-wars/
http://www.nrc.nl/inbeeld(...)icaanse-drugsoorlog/
Waarschuwing: Schokkende beelden!
Uit dit topic.
Ik denk dat ik een vakantie naar Mexico voor het komende millennium maar even uitstel.
quote:Op donderdag 5 april 2012 00:32 schreef killfrenzy het volgende:
[..]OMG.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dit is echt verschrikkelijk. Ik kan echt niet tegen zulke dingen... krijg echt de neiging om de hele wereld in fik te steken.
Dat soort idioten zijn geen mensen, maar gewoon beesten. Ik heb die neiging ook, maar dan meer in de trant van gewoon een paar atoombommen op dat soort plekken gooien.quote:Op donderdag 5 april 2012 09:10 schreef Bortecinem het volgende:
OMG.
Dit is echt verschrikkelijk. Ik kan echt niet tegen zulke dingen... krijg echt de neiging om de hele wereld in fik te steken.
Woah, rustig vriend. De Ahmedinejad in je komt omhoog.quote:Op donderdag 5 april 2012 09:16 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Dat soort idioten zijn geen mensen, maar gewoon beesten. Ik heb die neiging ook, maar dan meer in de trant van gewoon een paar atoombommen op dat soort plekken gooien.
In elk mens zit een Ahmadinejad.quote:Op donderdag 5 april 2012 09:47 schreef zarGon het volgende:
[..]
Woah, rustig vriend. De Ahmedinejad in je komt omhoog.
lol, ik vraag me af in hoeverre deze reactie op dat forum waar is. 80% is natuurlijk onzin gezien het nu veel groter is maar toch...de beginselen.quote:Op donderdag 5 april 2012 04:48 schreef AryaMehr het volgende:
Even mijn landgenoten getrolled:
http://www.skyscrapercity(...)0131000#post90131000
quote:Constantinople is indeed nice. considering that 80 % of the city was built by greeks and romans.
Zoon van één van de Turkse Schindlers tijdens WO II.quote:Op donderdag 5 april 2012 11:49 schreef Blocko het volgende:
Wisten jullie dat de CEO van CocaCola company een Turk is?
Wtf?
Dat zal inderdaad ook wel een rol hebben gespeeld in zijn succes. Desalniettemin blijft het een prestatie die hij afgeleverd heeft. Hij mag dan wel zoon zijn van maar hij heeft zichzelf ook allang bewezen.quote:Op donderdag 5 april 2012 12:12 schreef zarGon het volgende:
[..]
Zoon van één van de Turkse Schindlers tijdens WO II.
Verbaast me niet dat hij het ver heeft geschopt.. Ik was verbaasder toen ik erachterkwam dat Orkut (van Google) ontwikkeld is door een Turk (genaamd Orkut).
In principe wel waar.quote:Op donderdag 5 april 2012 10:42 schreef Che_ het volgende:
[..]
lol, ik vraag me af in hoeverre deze reactie op dat forum waar is. 80% is natuurlijk onzin gezien het nu veel groter is maar toch...de beginselen.
[..]
Holy shit, dit had ik ooit gehoord, maar weet niet meer waarquote:Op donderdag 5 april 2012 10:21 schreef AryaMehr het volgende:
Ik kwam ook dit interessant weetje over mijn vredelievende voorouders tegen:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Scaphisme
quote:Op donderdag 5 april 2012 10:21 schreef AryaMehr het volgende:
Ik kwam ook dit interessant weetje over mijn vredelievende voorouders tegen:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Scaphisme
Niiice.quote:De veroordeelde werd naakt vastgebonden in een holle boomstam of in een afgedekte boot, waarbij hoofd en ledematen uitstaken. Vervolgens werd hij gedwongen grote hoeveelheden honing te eten zodat hij diarree ontwikkelde, en werden uitstekende lichaamsdelen met honing ingesmeerd. Ten slotte werd de boom of boot met de veroordeelde erin in de zon achtergelaten of een vijver opgevaren.
De uitwerpselen zouden zich in de boot ophopen, en de veroordeelde werd op deze manier gedwongen in zijn eigen vuil te liggen terwijl insecten op de honing en uitwerpselen afkwamen. Uiteindelijk zou de veroordeelde huidinfecties en gangreen ontwikkelen waardoor nog meer insecten op de rottingslucht afkwamen. Na enkele dagen was de veroordeelde doorgaans niet meer bij vol bewustzijn door de deliria. De veroordeelde overleed uiteindelijk aan een combinatie van ondervoeding, dehydratie en sepsis.
De executiemethode was zeer langdurig en pijnlijk. Door de veroordeelde iedere dag, al dan niet gedwongen, te eten en te drinken (en eventueel nog meer honing) te geven, kon het lijden van de veroordeelde nog langer worden opgerekt. Volgens Plutarchus duurde het 17 dagen voor de moordenaar van Cyrus de Jongere, veroordeeld tot deze straf, dood was.
Die Artaxerxes bleek gerelateerd te zijn aan Xerxes, bekend van de film 300. Wat een madness!quote:De moordenaar van Cyrus de Jongere is waarschijnlijk op deze manier geëxecuteerd op last van de Perzische koning Artaxerxes.
Dikke onzin natuurlijk. Buiten een paar aquaducten en een aantal kerken en andere gebouwen, is er nog maar weinig Grieks of Byzantijns over van Istanbul. Zelfs de Hagia Sophia is meerdere keren uitgebreid en gerestaureerd door de Ottomanen.quote:
quote:
Wie heeft hier gelijk?quote:Op donderdag 5 april 2012 13:50 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
Dikke onzin natuurlijk. Buiten een paar aquaducten en een aantal kerken en andere gebouwen, is er nog maar weinig Grieks of Byzantijns over van Istanbul. Zelfs de Hagia Sophia is meerdere keren uitgebreid en gerestaureerd door de Ottomanen.
Ik wilde eerst iets zeggen dat het allemaal wel meevalt, omdat welvarende familie, status, omgeving etc etc, maar toen las ik het volgende:quote:Op donderdag 5 april 2012 12:35 schreef Blocko het volgende:
[..]
Dat zal inderdaad ook wel een rol hebben gespeeld in zijn succes. Desalniettemin blijft het een prestatie die hij afgeleverd heeft. Hij mag dan wel zoon zijn van maar hij heeft zichzelf ook allang bewezen.
Dat verhaal van zijn vader is ook intressant.
En vanaf die positie heeft hij zich omhooggewerkt. Kijk, dit is wel indrukwekkend (mocht het kloppen).quote:Muhtar Kent found a job at The Coca-Cola Company through a newspaper ad. He toured the country in trucks to sell Coca-Cola, and thereby learned its distribution, marketing and logistics systems.
Bron: Wikipedia.
De AVRO en TRT hadden een aantal jaar terug een gezamenlijke documentaire gemaakt over de nazaten van de Ottomaanse dynastie die in ballingschap leefden. De Nederlands ondertitelde versie heb ik destijds op TV gezien, maar kan ik nergens meer terugvinden, maar de uitzending van de TRT kun je nog wel bekijken...quote:Op donderdag 5 april 2012 12:35 schreef Blocko het volgende:
[..]
Dat zal inderdaad ook wel een rol hebben gespeeld in zijn succes. Desalniettemin blijft het een prestatie die hij afgeleverd heeft. Hij mag dan wel zoon zijn van maar hij heeft zichzelf ook allang bewezen.
Dat verhaal van zijn vader is ook intressant.
Laatst ging ik echter op zoek naar wat er is over gebleven van de ottomaanse familie (die osmanoglu enzo). Dat was voor mij eigenlijk veel schokkender dan dit. Het geeft me wel een vreemd gevoel dat de nazaten van het eens zo machtige ottomaanse rijk op de manier leven waarop ze dat nu doen. Vind dat toch best wel jammer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |