Je kunt er wel een beetje vanuit gaan dat ze met jou verder willen.quote:Op dinsdag 10 april 2012 14:44 schreef Djieluh het volgende:
Okay, ik ben net gebeld dat ik op een derde gesprek mag komende maandag. Is een derde gesprek normaal?
Je hebt maar 1 toewijzing nodigquote:Op dinsdag 10 april 2012 15:14 schreef SwaPore het volgende:
Weer tig afwijzingen met als reden ervaringsgebrekvoor starters is het haast onmogelijk nu aan de bak te gaan
Bij KPN zoeken ze nog mensen voor hun callcentres, maar dan moet je minstens een jaar beschikbaar zijnquote:Op dinsdag 10 april 2012 15:44 schreef FerryNL het volgende:
Damn de Horeca is ook echt niet makkelijk meer om een bijbaantje te krijgen. Heb nu al 3 telefoontjes gehad van zaken die echt iemand zochten die door willen leren in de Horeca, en hun toekomst daarin gaan vinden.
Maar ja dat wil ik niet meer, het liefst wilde ik iets gaan doen in de ICT maar ja een BBL plek vinden is ook heel lastig in deze tijd.
Kijk ik wil gewoon een bijbaan in de Horeca omdat daar de meeste ervaring ligt, maar ja dat geven ze niet meer makkelijk omdat ze echt iemand willen die door wilt gaan. En niet tot september daar blijven en weer weg gaan omdat ze naar school gaan zoals ik dus.
Echt man jaren geleden kon je veel makkelijker een bijbaantje vinden voor 15 a 20 uur in de week.
Waarom is het zo moeilijk om wat anders te vinden zoals Callcenter werk ofzo, maar ja daar word ik al afgewezen omdat ik niet commercieel genoeg (vond een bedrijf) ben.
Nice!quote:Op dinsdag 10 april 2012 13:13 schreef Mint_Clansell het volgende:
Net te horen gekregen dat ik van de week ergens op gesprek mag.
Een derde gesprek heb ik nog niet vaak gehoord (behalve inderdaad een arbeidsvoorwaardengesprek). Hebben ze niets gezegd over hoeveel kandidaten er nog over zijn? Dat het laatste gesprek bijv. tussen jou en nog 1 ander iemand gaat?quote:Op dinsdag 10 april 2012 14:44 schreef Djieluh het volgende:
Okay, ik ben net gebeld dat ik op een derde gesprek mag komende maandag. Is een derde gesprek normaal?
Ja ik zat net te kijken maar daar vragen ze juist minimaal 1 jaar ervaring in een soortgelijke functie.quote:Op dinsdag 10 april 2012 15:46 schreef Disavowed het volgende:
[..]
Bij KPN zoeken ze nog mensen voor hun callcentres, maar dan moet je minstens een jaar beschikbaar zijn.
Zo commercieel hoef je daarvoor niet te zijn. Als de klant maar tevreden is en het KPN niet te veel kost.
Gefeli.quote:Op dinsdag 10 april 2012 17:35 schreef YebCar het volgende:
Ik kan deze reeks verlaten
ben akkoord met de voorwaarden en ben dus aangenomen
Gefeli!quote:Op dinsdag 10 april 2012 17:35 schreef YebCar het volgende:
Ik kan deze reeks verlaten
ben akkoord met de voorwaarden en ben dus aangenomen
Wat zoek je eigenlijk voor werk?quote:Op dinsdag 10 april 2012 15:14 schreef SwaPore het volgende:
Weer tig afwijzingen met als reden ervaringsgebrekvoor starters is het haast onmogelijk nu aan de bak te gaan
quote:
dank u. ferryNL zie dmquote:Op dinsdag 10 april 2012 17:49 schreef FerryNL het volgende:
[..]
Gefeli!
Wat ga je nu doen dan voor werk?
Prettige werksfeer met leuke en enthousiaste collega's bij een functie waarbij je volledig thuis werkt na 2,5 weekquote:Na 2,5 week training volledig vanuit huis werken;
Minimaal 6 maanden beschikbaar voor minstens 24 uur per week;
Prettige werksfeer met leuke en enthousiaste collega’s;
Vergoeding van je reiskosten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Smile, tomorrow will be worse...
Nou, dan zijn die eisen ook flink aangescherpt.quote:Op dinsdag 10 april 2012 17:19 schreef FerryNL het volgende:
[..]
Ja ik zat net te kijken maar daar vragen ze juist minimaal 1 jaar ervaring in een soortgelijke functie.
quote:Op dinsdag 10 april 2012 20:25 schreef BrainTeaser het volgende:
Aan de mensen met een nieuwe baan: gefeliciteerd!
Ik ben het helaas niet geworden, de ander had meer ervaring en was wat ouder.Balen joh!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."It's good to be open-minded, but not so open that your brains fall out."
Waar die vacature staat bedoel je, of gewoon in het algemeen dat ik uitzendbureaus bel.quote:Op dinsdag 10 april 2012 20:59 schreef Disavowed het volgende:
[..]
Nou, dan zijn die eisen ook flink aangescherpt.
Ik heb daar in 2010 voor 3 maanden gezeten met 0,0 werkervaring op dat gebied. Een cursus krijg je daar en je hebt het binnen 3 weken onder de knie.
Heb je al contact gezocht met een uitzendbureau?
Tegenwoordig vragen ze voor de simpelste kutbaan al minstens 1 jaar ervaring.quote:Op dinsdag 10 april 2012 20:59 schreef Disavowed het volgende:
[..]
Nou, dan zijn die eisen ook flink aangescherpt.
Ik heb daar in 2010 voor 3 maanden gezeten met 0,0 werkervaring op dat gebied. Een cursus krijg je daar en je hebt het binnen 3 weken onder de knie.
Heb je al contact gezocht met een uitzendbureau?
Ik bedoelde dat laatste inderdaadquote:Op dinsdag 10 april 2012 21:14 schreef FerryNL het volgende:
[..]
Waar die vacature staat bedoel je, of gewoon in het algemeen dat ik uitzendbureaus bel.
In geval van het laatste ik sta echt bij heel veel uitzendbureaus ingeschreven, maar telkens kunnen ze maar niks doen voor me.
Zal morgen is bellen naar studentenwerk om het een en ander te vragen.
er staan hier serieus vacatures voor teeltmedewerkers in volgrond (in normaal Nederlands: aarbeienplukkers dus) in de krant die minimaal 1 jaar ervaring vragen. Zouden ze dat ook aan die Polen vragen, vraag ik me dan af.quote:Op dinsdag 10 april 2012 21:18 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Tegenwoordig vragen ze voor de simpelste kutbaan al minstens 1 jaar ervaring.
toch geen horeca?quote:Op dinsdag 10 april 2012 22:35 schreef FerryNL het volgende:
Ga misschien maar de zorg in.![]()
Hoor vaak dat ze daar juist veel mensen zoeken, en meerdere jongens/mannen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |