Eensch! Hier nog een Brabander dan; MohMi, 27 jaar uit Den Bosch. 2012 begonnen als single en ben van plan dat voorlopig zo te houden, bevalt goedquote:Op maandag 2 april 2012 10:42 schreef Matty___ het volgende:
Matty tripple _, 30 Breda![]()
Minimalist in sommige aspecten.
Ten slotte moet het aantal brabos beetje omhoog.
quote:Op zaterdag 31 maart 2012 19:23 schreef egeltje1985 het volgende:
Hoi, ik heb ook wel behoefte aan nieuwe contacten. Veel vrienden en vriendinnen hebben het vaak druk en wat extra contact is nooit weg lijkt me.
Waar woon je?
Utrecht
Hoe oud ben je?
26 jaar
Omschrijving
Ik studeer Nederlands en ben bezig met mijn masterscriptie. Voor FOK! check ik overal spelling. Verder kijk ik graag films en series en speel ik graag kaart- en bordspellen. Biertje drinken in de kroeg en concerten bezoeken vind ik ook leuk. O, en ik ben al bezet dus dit is geen uitnodiging tot dates.![]()
Hoe kan ik jou bereiken?
PM en door te posten in dit topic
Hoi stadsgenotequote:Op maandag 2 april 2012 18:01 schreef MohMi het volgende:
[..]
Eensch! Hier nog een Brabander dan; MohMi, 27 jaar uit Den Bosch. 2012 begonnen als single en ben van plan dat voorlopig zo te houden, bevalt goedIk vind het wel altijd leuk om mensen te leren kennen, mensen fascineren me.
4 mei, na Dodenherdinking om 21:00 stappen met Mystikvm, Chawie_ en ik in A'damquote:Op zondag 1 april 2012 23:11 schreef MissionPhailed het volgende:
Verroest, ik zit in Londen op de 14e ...
In mei stond ook iets op de planning?
De focus ligt dan ook helemaal niet op dates.quote:
Kan je elke dag he. Stappen kan je niet iedere dagquote:Op maandag 2 april 2012 21:34 schreef DeHovenier het volgende:
Ik zit ook de meeste zaterdagavonden in m 'n eentje. Niks mis mee om thuis wat series/films te kijken, onder het genot van een biertje.
dat dacht ik ook niet, maar ik krijg sowieso al vaak vage dm's enzo, dus ik zette t er maar bij voor de zekerheid.quote:Op maandag 2 april 2012 21:34 schreef DeHovenier het volgende:
Ik zit ook de meeste zaterdagavonden in m 'n eentje. Niks mis mee om thuis wat series/films te kijken, onder het genot van een biertje.
[..]
De focus ligt dan ook helemaal niet op dates.
In principe wel, maar dat doe ik alleen in het weekend.quote:Op maandag 2 april 2012 21:38 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Kan je elke dag he. Stappen kan je niet iedere dag
quote:Op maandag 2 april 2012 21:57 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
dat dacht ik ook niet, maar ik krijg sowieso al vaak vage dm's enzo, dus ik zette t er maar bij voor de zekerheid.
Och, ik sta hier onder Utrecht, maar ben er eigenlijk ook één. Net op de grens-gevalletje.quote:Op maandag 2 april 2012 10:42 schreef Matty___ het volgende:
Ten slotte moet het aantal brabos beetje omhoog.
Daar wil je toch niet dood gevonden worden.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |