al gedaan.. 'we bellen je vanzelf als we 'm hebben'quote:
Owww.. dan komt het welquote:Op maandag 2 april 2012 09:44 schreef Joysa het volgende:
[..]
al gedaan.. 'we bellen je vanzelf als we 'm hebben'
-het begint over 2 dagen?
'JAJA we zijn er mee bezig!'
Kneuzige shit daar.quote:Op maandag 2 april 2012 09:44 schreef Joysa het volgende:
[..]
al gedaan.. 'we bellen je vanzelf als we 'm hebben'
-het begint over 2 dagen?
'JAJA we zijn er mee bezig!'
Dat geloof ik ook wel, maar beetje laatquote:
True truequote:
quote:Op maandag 2 april 2012 09:44 schreef Cue_ het volgende:
Grumbl.. het lukt niet meer om de muziek hier op kantoor uit te zetten
quote:Op maandag 2 april 2012 09:48 schreef Skv het volgende:
[..]
Waarom zou je dat willen? Ik heb 'm juist een tandje harder gezet net. Nog één bak koffie en dan ga ik echt wat doen. Maar dan ook écht.
omdat ik niet van radio hou waar ze heel veel op lullen. Dus heb m'n oordopjes inquote:Op maandag 2 april 2012 09:48 schreef Skv het volgende:
Waarom zou je dat willen? Ik heb 'm juist een tandje harder gezet net. Nog één bak koffie en dan ga ik echt wat doen. Maar dan ook écht.
De maandagochtendblues na een nacht veel te weinig slapen is alom aanwezig. Ik heb al wel een actiepuntenlijstje gemaakt met wat ik moet gaan doen vandaag/deze week. Maar de hoeveelheid zet me niet echt aan tot het daadwerkelijk uitvoeren van die ellende.quote:
Allemaal netjes 1 voor 1 afwerken. Nu even beginnen met enkele kleine snelle puntjes en dan richting de middag even een grotequote:Op maandag 2 april 2012 09:54 schreef Skv het volgende:
[..]
De maandagochtendblues na een nacht veel te weinig slapen is alom aanwezig. Ik heb al wel een actiepuntenlijstje gemaakt met wat ik moet gaan doen vandaag/deze week. Maar de hoeveelheid zet me niet echt aan tot het daadwerkelijk uitvoeren van die ellende.
Ik heb niet zoveel meer te vertellen. We zijn nu bijna 3 maanden uit elkaar en ik denk er steeds minder aan.quote:Op maandag 2 april 2012 10:47 schreef Cue_ het volgende:
Zo te zien is iedereen hard aan het werk gegaan
Een SC hoeft niet ontopic te zijn hoorquote:Op maandag 2 april 2012 10:57 schreef muhahaha het volgende:
Ik heb niet zoveel meer te vertellen. We zijn nu bijna 3 maanden uit elkaar en ik denk er steeds minder aan.
Owja verrek ik dacht even in het andere exen topic te zijnquote:
Individualismequote:Op maandag 2 april 2012 10:57 schreef Cue_ het volgende:
Komt vast wel goed dan. Ik kijk nooit in KLB, dus geniet ervan
Idd, als er een forum is wat ik categorisch vermijd, is dat het welquote:Op maandag 2 april 2012 10:57 schreef Cue_ het volgende:
Komt vast wel goed dan. Ik kijk nooit in KLB, dus geniet ervan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |