Goedemorgen dames:)
Gefeiiciteerd aan de nieuwe zwangeren, ontzettend leuk en welkom!
Hier gisteren naar de vk geweest. Was echt zenuwachtig omdat ik deze week hard gewerkt had en (eigen schuld) een beetje slecht gegeten had + als ik had werk (dagen 12-20uur), voel ik niets. Maar gelukkig was alles goed, krijg nu een buikje dus ik ga snel mijn vriend charteren om foto's te maken zodat we de ontwikkeling van mijn buik / onze baby vast kunnen leggen.
Sinds gisteren voel ik de baby, echt wat een bijzonder gevoel. Blijepeen vindt het ook echt geweldig. Op de set liep een ambu-verpl. rond, vertelde haar dat ik zwanger was en ze ging aan mijn buik voelen, ze kon de baby goed voelen. Heb Blijepeen zijn hand op mijn buik laten leggen om te voelen, dat was echt bijzonder.
Maar als je de baby, zoals ik nu, echt gaat voelen als het draait enz dat is toch echt vreemd maar geweldig.
Alle onzekerheden vallen van je af omdat je het voelt. En gelukkig voel ik mij verder goed, niet meer misselijk, genoeg energie (wel ff bijkomen dit weekend) en (nog geen) hormonen kwesties. Maar dat komt vast nog wel haha.
Afgelopen donderdag zijn wij naar de infoavond geweest van het geboortehotel in Rotterdam. Dat was echt even een eye opener, ben hier nieuw in natuurlijk dus wij vonden het enorm interessant en blij dat we niet gegaan zijn net voordat we uitgerekend zijn haha. Kreeg veel informatie over mogelijkheden rondom de bevalling en kraamtijd, maar ook wat je daarna kunt doen met de baby en wat je kunt doen om je bevalling voor te bereiden. Hebben dames hier al nagedacht over hoe je gaat bevallen en je kraamtijd door gaat brengen?
Dat was het voor even, zo werken maar kom morgen of misschien vanmiddag al, weer even checken hoor! Have a great weekend!
Be dance |Be real| Be You