Kon het niet meer met je eens zijnquote:Op zaterdag 31 maart 2012 19:28 schreef ikjijallebei het volgende:
[..]
de watjes zorgen ervoor dat sommige wijven zo arrogant doen en hoog van de toren blazen. nerds geven al die wijven aandacht en lopen achter hun reet aan.
gewoon blijven uitschelden en behandelen als grof vuil die wijven.
Daarom moeten wij ze op hun plaats zetten, waarde Buffaloquote:Op zaterdag 31 maart 2012 19:30 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
[..]
Kon het niet meer met je eens zijnAlleen inderdaad bijkomend nadeel van die nerdjes ( want opzich vind ik het niet eens erg dat ze achter hun aanlopen; laat alleen maar zien wie de eckte eckte zijn ) is idd dat alle (lekkere) nederlandse vrouwen zon beetje arrogant zijn
Overdrijven is ook een vak Buffalo... het zijn hoogstens een paar vrouwen die arrogant doen. Niet alle vrouwen zijn arrogant, inclusief mezelf.quote:Op zaterdag 31 maart 2012 19:30 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
[..]
Kon het niet meer met je eens zijnAlleen inderdaad bijkomend nadeel van die nerdjes ( want opzich vind ik het niet eens erg dat ze achter hun aanlopen; laat alleen maar zien wie de eckte eckte zijn ) is idd dat alle (lekkere) nederlandse vrouwen zon beetje arrogant zijn
quote:Op zaterdag 31 maart 2012 16:43 schreef Fascination het volgende:
Niets mis mee, als het z'n vruchten afwerpt.
i know man, ben ook goed bezig laatste tijdquote:Op zaterdag 31 maart 2012 19:36 schreef Michielos het volgende:
[..]
Daarom moeten wij ze op hun plaats zetten, waarde Buffalo
niet alle vrouwen nee maar de meeste echt lekkere ( waar ik op mik) wel. Al niet allemaal natuurlijk dus behoudens de uitzonderingen op de regel net zon uitzondeirng die ik in mn bed had liggen vorige weekquote:Op zaterdag 31 maart 2012 19:38 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Overdrijven is ook een vak Buffalo... het zijn hoogstens een paar vrouwen die arrogant doen. Niet alle vrouwen zijn arrogant, inclusief mezelf.
Gewoon meteen grijpen die handel. Is die klap in het gezicht helemaal waard!quote:Op zondag 1 april 2012 20:06 schreef boterham_met_worst het volgende:
[..]
Niet echt nee.
[ afbeelding ]
Die klap in de ballen niet.quote:Op zondag 1 april 2012 20:08 schreef trekeennummertje het volgende:
[..]
Gewoon meteen grijpen die handel. Is die klap in het gezicht helemaal waard!
Doen zulke meisjes heus niet. En met een jiu jitsu techniek kaats ik die klap naar mijn gezicht toe - direct terug naar de tetten zodat die weer een mooi 'bounce' effect geven.quote:
Ok man. Ik ben meer van de jiu clitsu, veel effectiever in dergelijke gevallen.quote:Op zondag 1 april 2012 20:13 schreef trekeennummertje het volgende:
[..]
Doen zulke meisjes heus niet. En met een jiu jitsu techniek kaats ik die klap naar mijn gezicht toe - direct terug naar de tetten zodat die weer een mooi 'bounce' effect geven.
Van tieten?quote:Op zondag 1 april 2012 20:14 schreef BaajGuardian het volgende:
ben ik nu de enige die hier echt totaal niet warm of koud van wordt? :/
quote:Op zondag 1 april 2012 20:06 schreef boterham_met_worst het volgende:
[..]
Niet echt nee.
[ afbeelding ]
Jaquote:Op zondag 1 april 2012 20:14 schreef BaajGuardian het volgende:
ben ik nu de enige die hier echt totaal niet warm of koud van wordt? :/
Dan ben je hier waarschijnlijk de enige ja.quote:
Sorry FOK! is verboden voor hommo'squote:Op zondag 1 april 2012 23:36 schreef MAHL het volgende:
Ik geef ook de voorkeur aan kleinere tieten hoor.
Mhm, iemand schaamt zich voor haar kleinere voorgevel? Nergens voor nodig hoorquote:Op zondag 1 april 2012 23:36 schreef Sinosappel het volgende:
[..]
Sorry FOK! is verboden voor hommo's
doei
Goede tieten zijn stevige tieten die niet hangen. Grote tieten gaan worden snel slap en gaan hangen. Liever kleine, stevige tietjes dan hangtieten.quote:
Welke cup noem jij klein dan?quote:Op zondag 1 april 2012 23:39 schreef MAHL het volgende:
[..]
Goede tieten zijn stevige tieten die niet hangen. Grote tieten gaan worden snel slap en gaan hangen. Liever kleine, stevige tietjes dan hangtieten.
A of B. Hoewel B niet klein meer is, meer 'normaal', maar vergeleken met de andere mannen hier val ik dan blijkbaar op 'kleine' borstenquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |