Accent, dat rare lispeltje, stoort me al als ze Nederlands spreekt, maar in het Engels nog erger.quote:
Zo ver wil ik nog niet gaan..maar ze heeft mij nog niet overtuigd...ik vond Melissandre in de boeken een wat doorleefdere, dwingendere, en donkerdere uitstraling hebben....dat vind ik bij Carice er nog niet uitkomen....quote:
Dit dus.quote:Op maandag 2 april 2012 11:48 schreef Cinderella_Man het volgende:
[..]
Zo ver wil ik nog niet gaan..maar ze heeft mij nog niet overtuigd...ik vond Melissandre in de boeken een wat doorleefdere, dwingendere, en donkerdere uitstraling hebben....dat vind ik bij Carice er nog niet uitkomen....
Kon het wel merken op sommige stukjes hoor.quote:Op maandag 2 april 2012 11:54 schreef jebentzelfeenfiets. het volgende:
Gelukkig geen Nederlands accent, want dat is het vreselijkste wat er bestaat in deze wereld.
Dat vond ik ook, maar het valt reuze mee.quote:Op maandag 2 april 2012 12:11 schreef Kroelo het volgende:
Ik moet nog kijken maar ik ben serieus bang dat Carice het gaat verpesten voor me. Niet verkeerd bedoeld, ik vind haar een hele goeie actrice, maar zo totaal niet passen in Game of Thrones, te nuchter en Hollands. Hopelijk valt het mee.
Er is niks mis met haar aanwezigheid in de serie. Ze is een actrice he? Niet gewoon 'zichzelf' en toevallig te zien in de serie.quote:Op maandag 2 april 2012 12:11 schreef Kroelo het volgende:
Ik moet nog kijken maar ik ben serieus bang dat Carice het gaat verpesten voor me. Niet verkeerd bedoeld, ik vind haar een hele goeie actrice, maar zo totaal niet passen in Game of Thrones, te nuchter en Hollands. Hopelijk valt het mee.
Ja, ik ook. En zijn huis. Viezer, vooral. Modder, verwarde haren, rotte tanden, dat soort dingen.quote:
Ja preciesquote:Op maandag 2 april 2012 12:31 schreef Gwywen het volgende:
[..]
Ja, ik ook. En zijn huis. Viezer, vooral. Modder, verwarde haren, rotte tanden, dat soort dingen.
Inderdaad, ik moest even goed kijken. Lord Commander Mormont zag er nog smeriger uit dan de man die zn dochters als vrouw neemt.quote:Op maandag 2 april 2012 12:31 schreef Gwywen het volgende:
[..]
Ja, ik ook. En zijn huis. Viezer, vooral. Modder, verwarde haren, rotte tanden, dat soort dingen.
Dat is juist de "goede" vertaling, dat Pinkje slaat nergens op.quote:Op maandag 2 april 2012 11:33 schreef Gwywen het volgende:
Afl. 1 en 2 op HBO go, net gekeken, ik ben overwegend tevreden![]()
Er zijn wel een paar minpuntjes, maar die gaan vooral over de punten waarop ze van het boek afwijken.
En Littlefinger vertalen als Kleinvinger, dat slaat natuurlijk nergens op.![]()
Laat die vertalers even het NL boek erbij pakken voor de namen.
quote:Op maandag 2 april 2012 13:34 schreef Kroelo het volgende:
Als ik het goed begrijp hebben abonnees van HBO GO dus al beschikking tot de tweede aflevering?
Ik zat ook al te zoekenquote:Op maandag 2 april 2012 13:38 schreef jebentzelfeenfiets. het volgende:
Waarom staat die nog niet online, dan?
Dan moet je na morgen wel 2 weken wachtenquote:Op maandag 2 april 2012 13:40 schreef Kroelo het volgende:
[..]
Ik zat ook al te zoekenMisschien morgen dan, ik wil niet weer een week wachten
Ja, dat bedacht ik me net ook, misschien toch maar beter even wachtenquote:Op maandag 2 april 2012 13:42 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Dan moet je na morgen wel 2 weken wachten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |