Ik hoop met een mes op je keel.. Voor minder zou ik niet gaan bingo'en.quote:Op woensdag 28 maart 2012 10:57 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Ik ben gedwongen Loveli!
Maar het schijnt heel erg grappig te zijn. Kom je ook?
Bingo, de eerste keer dat ik ging won ik een tv.. was ook meteen de laatste keer, stoppen op je hoogtepunt. (Niet altijd trouwens)quote:Op woensdag 28 maart 2012 10:58 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Ik hoop met een mes op je keel.. Voor minder zou ik niet gaan bingo'en.
Hoe laat en waar?quote:Op woensdag 28 maart 2012 10:57 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Ik ben gedwongen Loveli!
Maar het schijnt heel erg grappig te zijn. Kom je ook?
Ik heb om 19.00 uur afgesproken, Greys komt ook, en het is in http://www.hethalvemaatje.nl. Ergens aan jouw kant van Rotterdam.quote:Op woensdag 28 maart 2012 11:01 schreef loveli het volgende:
[..]
Hoe laat en waar?
*insert helaas moet ik werken-excuus*
Oh, ik dacht met je gehandicaptenquote:Op woensdag 28 maart 2012 11:03 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
Ik heb om 19.00 uur afgesproken, Greys komt ook, en het is in http://www.hethalvemaatje.nl. Ergens aan jouw kant van Rotterdam.
Wie niet!quote:Op woensdag 28 maart 2012 11:01 schreef conleche het volgende:
Ok. Ik ga het bekennen. Niet dat ik er erg trots op ben; maar als kind vond ik bingo superspannend.
*rent keihard weg*
Ik was er te stom voor, ik kon het nooit bijhouden..quote:Op woensdag 28 maart 2012 11:01 schreef conleche het volgende:
Ok. Ik ga het bekennen. Niet dat ik er erg trots op ben; maar als kind vond ik bingo superspannend.
*rent keihard weg*
Wel behoorlijk bout gesproken hoorquote:Op woensdag 28 maart 2012 11:04 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ik was er te stom voor, ik kon het nooit bijhouden..
En dan zit je later in je leven in zo een buurthuis, met al die rottende lijken bejaardjen met tig velletjes voor hun neus, en die stempelen als een baas... En ik bij elk nummer me de tyfus zoeken op mn 3 velletjes.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.crap in = crap out
Hahaha, dat had ook gekund, maar dan is het een zondagmiddag activiteit.quote:
Vacuüm zuigend model. Zouden mannen daar dan een probleem mee hebben?quote:Op woensdag 28 maart 2012 11:09 schreef loveli het volgende:
Marlies had wel een beter doorvoed model mogen kiezen zeg...
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 28 maart 2012 11:15 schreef An24 het volgende:
[..]
Vacuüm zuigend model. Zouden mannen daar dan een probleem mee hebben?
quote:Op woensdag 28 maart 2012 11:09 schreef loveli het volgende:
Marlies had wel een beter doorvoed model mogen kiezen zeg...ik vind haar kaaklijn niet mooiSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
nééééééééxt!quote:Op woensdag 28 maart 2012 11:14 schreef Viking84 het volgende:
Er komt geen tweede date. Waren het er over eens dat het heel leuk was maar dat er geen vonk oversprong. Chemie is een raar iets
Het gezelschap is dan ook behoorlijk bepalend.quote:Op woensdag 28 maart 2012 11:23 schreef loveli het volgende:
Bingo is net als ontbijtkoek, kan best leuk zijn voor een keertje, maar er zijn zoveel leukere dingen.
Die zin is bijna net zo tof als "vis een optie"quote:Op woensdag 28 maart 2012 11:23 schreef loveli het volgende:
Bingo is net als ontbijtkoek, kan best leuk zijn voor een keertje, maar er zijn zoveel leukere dingen.
quote:Op woensdag 28 maart 2012 11:09 schreef loveli het volgende:
Marlies had wel een beter doorvoed model mogen kiezen zeg...Hadden ze beter een model ala Bar Rafaeli kunnen nemen inderdaad. DIe beentjes. Phoehoeh.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Moest even googlen, maar haar gezicht is ook ontelbare malen mooier!quote:Op woensdag 28 maart 2012 11:34 schreef Siral het volgende:
[..]
Hadden ze beter een model ala Bar Rafaeli kunnen nemen inderdaad. DIe beentjes. Phoehoeh.
Ja precies, ik had een tijdje mijn ritme terug, maar omdat ik nu weer slechte nachten heb (malen malen en nog eens malen) is mijn hele ritme weer dood... Vanavond nog eens kijken.. Anders pak ik gewoon een Oxazepam, heb er nog liggen voor uitzonderingen.. Hier word ik niet goed van behhh..quote:Op woensdag 28 maart 2012 11:33 schreef Nallie het volgende:
Ritme Siral! Je idee was goed; morgen nog een keer proberen!
Ik merk echt dat de eiwitshakes werken. Vorige week was ik na 3 dagen sporten echt zo moe en nu voel ik me prima
Lijstje:
O: havermout, banaan, blauwe bessen
T: koffie verkeerd, trosje druiven
L: 2 roggebrood pindakaas, salade van kikkererwten/tonijn/komkommer/tomaat/ei
T: Nakd bar
D: nog geen idee, ik heb nog falafelballetjes
T: Wil raw brownie maken dus denk een stukje daarvan
Loveli postte 'Goodbye cruel world' over 'bingo'quote:Op woensdag 28 maart 2012 11:36 schreef Goodbye het volgende:
Heeft niet geholpen, ik snap het nog steeds niet. Maareh, ik ga morgen niet aan de bingo!
Ook datquote:Op woensdag 28 maart 2012 11:36 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Moest even googlen, maar haar gezicht is ook ontelbare malen mooier!
quote:Op woensdag 28 maart 2012 11:09 schreef loveli het volgende:
Marlies had wel een beter doorvoed model mogen kiezen zeg...Wat een gezicht......SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Marqt! Maar je kan ze ook online bestellen, had Perr een keer gedaan dacht ik. Moet dan wel in grotere hoeveelheden. Je kan ze ook zelf maken, zie hierquote:
Hmm dat hebben wij niet, Marqt... Jammer.quote:Op woensdag 28 maart 2012 11:43 schreef Nallie het volgende:
[..]
Marqt! Maar je kan ze ook online bestellen, had Perr een keer gedaan dacht ik. Moet dan wel in grotere hoeveelheden. Je kan ze ook zelf maken, zie hier
Ik neem ze alleen meteen na t sporten. Zo vreselijk intensief sport ik nou ook weer nietquote:Op woensdag 28 maart 2012 11:37 schreef Siral het volgende:
[..]
Ja precies, ik had een tijdje mijn ritme terug, maar omdat ik nu weer slechte nachten heb (malen malen en nog eens malen) is mijn hele ritme weer dood... Vanavond nog eens kijken.. Anders pak ik gewoon een Oxazepam, heb er nog liggen voor uitzonderingen.. Hier word ik niet goed van behhh..
En als je veel sport zijn 1 tot 3 shakes per dag helemaal niet overbodig!Soms voel ik me smorgens "uitgemergeld" na het sporten van de dag ervoor (vaak als ik xco of rpm heb gedaan) en pak ik na mijn ontbijt meteen een extra shake en dat merk ik meteen
Als ik mijn whey laat zitten ben ik binnen een no-time ook gewicht (spieren) kwijt...
Ja dat is echt primaquote:Op woensdag 28 maart 2012 11:45 schreef Nallie het volgende:
[..]
Ik neem ze alleen meteen na t sporten. Zo vreselijk intensief sport ik nou ook weer nietMaar ik gebruik weinig zuivel door allergie en eet weinig vlees. Dus dit helpt dan net even extra!
Sounds good!quote:Op woensdag 28 maart 2012 11:48 schreef creepycookie het volgende:
Jeuj, vandaag voor het eerst naar de nieuwe bio winkel hier om de hoek geweest!Zelfde als waar ik eerst altijd naartoe ging en waar ik ook de odin tas haalde, was ook niet super ver maar nu kan het lekker hier
Hij is ook nog es een stuk groter en uitgebreider en ze hebben allemaal lekkere verse dingetjes. Valt het op dat ik blij ben?
![]()
Verder net voor het eerst naar pilates geweest, vond het erg leuk, dus volgende week weer. Mijn sportschema ziet er nu ongeveer zo uit:
Ma: krachttraining en HIIT
Wo: Pilatus en HIIT
Vrij krachttraining en HIIT
En tussendoor op di en do hoepelen en wat lenigheid oefeningen. Denk wel dat dat mooi is
Eet je niet goed?quote:Op woensdag 28 maart 2012 11:51 schreef slacker_nl het volgende:
@silas hoeveel shakes drink je dan op een dag?
Als je goed eet heb je geen supplementen nodig. Zei degene die inmiddels xxlnutrition, eiwitpoeder, b&f en de etos leegraust.
Dat. Zepammetjes zijn de verborgen verslaving van te veel vrouwen.quote:Op woensdag 28 maart 2012 11:52 schreef An24 het volgende:
Oxazepam is wel een vrij rigoureus middel om ritme en slaap weer goed te krijgen Siral. Weet je zeker dat er geen vriendelijkere oplossingen zijn? Of heb je het echt nodig?
Ja, dat. Ook dat over krachttraining enzo. Als ik dat (op eigen houtje) ga doen, krijg ik klapjes van mijn fysio (en van mn eigen lijf n.a.w.).quote:Op woensdag 28 maart 2012 11:55 schreef An24 het volgende:
Mooi sportschema creepy! Ik ben een beetje jaloers op jullie intensieve sporters. Ik mis het wel.
1 a 2, soms geen zelfs, sla wel eens dagen over als ik het wel makkelijk vervangen heb met gewone voeding. Alleen ik heb vaak dagen dat ik er niet aan kom en dan is het prima zoquote:Op woensdag 28 maart 2012 11:51 schreef slacker_nl het volgende:
@silas hoeveel shakes drink je dan op een dag?
Als je goed eet heb je geen supplementen nodig. Zei degene die inmiddels xxlnutrition, eiwitpoeder, b&f en de etos leegraust.
Ik zag in een aantal posts dat je veel supplementen eet, zoals creatine, glutamine. Waarom? Doe je aan erg intensief sporten en/of krachttraining?quote:Op woensdag 28 maart 2012 11:51 schreef slacker_nl het volgende:
@silas hoeveel shakes drink je dan op een dag?
Als je goed eet heb je geen supplementen nodig. Zei degene die inmiddels xxlnutrition, eiwitpoeder, b&f en de etos leegraust.
Ik heb die oxazepam vooral voor angst en paniek momenten. Heb een tijd gehad dat ik "er geen zin meer" in had en toen heeft de huisarts me een aantal oxazepam voorgeschreven om tot rust te komen zodat ik geen gekke dingen ging doen. Mocht ze alleen niet te vaak nemen als slaapmiddel want dan neemt het effect af. Maargoed dit trek ik ook niet hoor zo. Ik lig zo zwaar te malen in bed over dingen waar ik niet wil over malen..quote:Op woensdag 28 maart 2012 11:52 schreef An24 het volgende:
Oxazepam is wel een vrij rigoureus middel om ritme en slaap weer goed te krijgen Siral. Weet je zeker dat er geen vriendelijkere oplossingen zijn? Of heb je het echt nodig?
Is het mogelijk om aan de slag te gaan met de dingen waarover je loopt te malen?quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:00 schreef Siral het volgende:
[..]
Ik heb die oxazepam vooral voor angst en paniek momenten. Heb een tijd gehad dat ik "er geen zin meer" in had en toen heeft de huisarts me een aantal oxazepam voorgeschreven om tot rust te komen zodat ik geen gekke dingen ging doen. Mocht ze alleen niet te vaak nemen als slaapmiddel want dan neemt het effect af. Maargoed dit trek ik ook niet hoor zo. Ik lig zo zwaar te malen in bed over dingen waar ik niet wil over malen..
Dat klopt, maar ik krijg iniedergeval de basis binnen. Ik ga de basis niet vervangen door shakes.quote:Op woensdag 28 maart 2012 11:59 schreef loveli het volgende:
Je eten opdrinken heeft een heel ander effect op je spijsvertering. Het komt ook minder verteerd in de darmen terecht. Niet hetzelfde als een blik tonijn.
/betweter
Homeopatisch werkt niet voor mij, tijden lang geprobeerd.En ben er ook mee aan de slagquote:Op woensdag 28 maart 2012 12:02 schreef Nallie het volgende:
[..]
Is het mogelijk om aan de slag te gaan met de dingen waarover je loopt te malen?
En dan misschien beter een homeopatisch pilletje voor het slapen ipv drastische middelen?
Dat is altijd beter dan de symptonen bestrijden. Oorzaak aanpakken.quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:02 schreef Nallie het volgende:
[..]
Is het mogelijk om aan de slag te gaan met de dingen waarover je loopt te malen?
En dan misschien beter een homeopatisch pilletje voor het slapen ipv drastische middelen?
5 minuutjes koken.. Snotei <3quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:03 schreef motorbloempje het volgende:
Zo, eitjes in de panHopelijk kan ik ze zachtgekookt krijgen
Melatonine een optie? Ik slik dat dagelijks en het werkt geweldig voor mij. Niet verslavend, lichaamseigen en maakt goed moe. Dan wel op doktersrecept, want bij de drogist kom je niet verder dan 0,5 mg. Ik slik 5..quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:03 schreef Siral het volgende:
[..]
Homeopatisch werkt niet voor mij, tijden lang geprobeerd.En ben er ook mee aan de slagAlleen juist omdat ik er nu zo intenstief mee bezig ben lig ik er snachts wakker van
Op een gegeven moment doe je ze met 10 kg in iedere hand joh!quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:03 schreef Sunnythesun het volgende:
de Scapino hier in het dorp had 2kg gewichtjes
Jillian training intensiveren
Voor veel oefeningen is 1kg wat weinig merk ik, alleen dat recht naar voren heffen met zijwaartse squat ga ik nog ff gewoon met 1kg doen, dat is zwaar
Die oefening haat ik het meest van allemaalquote:Op woensdag 28 maart 2012 12:03 schreef Sunnythesun het volgende:
de Scapino hier in het dorp had 2kg gewichtjes
Jillian training intensiveren
Voor veel oefeningen is 1kg wat weinig merk ik, alleen dat recht naar voren heffen met zijwaartse squat ga ik nog ff gewoon met 1kg doen, dat is zwaar
Ogh daar heb ik potjes van leeggeslikt zeg (melatonine), 20 pilletjes in 1x etc. Werkt niets.. Heb ook van die Dr. vogel pilletjes geprobeerd, tegen stress, voor rust en slapen etc (extra zwaar variant). Lig nog klaarwakker.quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:04 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Melatonine een optie? Ik slik dat dagelijks en het werkt geweldig voor mij. Niet verslavend, lichaamseigen en maakt goed moe. Dan wel op doktersrecept, want bij de drogist kom je niet verder dan 0,5 mg. Ik slik 5..
Als ik zo ver ben moet ik wel echt enorme schouders hebben denk ikquote:Op woensdag 28 maart 2012 12:04 schreef Siral het volgende:
[..]
Op een gegeven moment doe je ze met 10 kg in iedere hand joh!![]()
Ik doe altijd 4 min vanaf t moment dat ze echt koken...quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:03 schreef motorbloempje het volgende:
Zo, eitjes in de panHopelijk kan ik ze zachtgekookt krijgen
Die doe ik zelfs nog met minder (0,6), die is echt dodelijk!quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:03 schreef Sunnythesun het volgende:
de Scapino hier in het dorp had 2kg gewichtjes
Jillian training intensiveren
Voor veel oefeningen is 1kg wat weinig merk ik, alleen dat recht naar voren heffen met zijwaartse squat ga ik nog ff gewoon met 1kg doen, dat is zwaar
Dr vogel is dan ook 'nep'.quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:05 schreef Siral het volgende:
[..]
Ogh daar heb ik potjes van leeggeslikt zeg (melatonine), 20 pilletjes in 1x etc. Werkt niets.. Heb ook van die Dr. vogel pilletjes geprobeerd, tegen stress, voor rust en slapen etc. Lig nog klaarwakker.
Je staat nog versteld van wat je lijf op een gegeven moment kan hoor. Ik ben maar een klein grietje van 156 en onder de 50 kilo maar til nu ook ijzer waarvan ik NOOIT gedacht had dat ik het ooit met gemak zou tillenquote:Op woensdag 28 maart 2012 12:05 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Als ik zo ver ben moet ik wel echt enorme schouders hebben denk ik![]()
![]()
Heb altijd enorm slappe armpies gehad, dus vind dit al heel wat. Er is zelfs spierbal zichtbaar
Ik red het wel met 1kg maar het doet flink pijnquote:Op woensdag 28 maart 2012 12:07 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Die doe ik zelfs nog met minder (0,6), die is echt dodelijk!
Mjah, het klopt ook wat je huisarts zegt. Maar het blijft symptoombestrijding. Misschien is "Mindfullness" iets voor jou? Je moet er wel tijd in investeren, maar het is een vorm van cognitietraining en je doet iets aan de oorzaak van het malen, namelijk dat je teveel op de verkeerde momenten nadenkt.quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:00 schreef Siral het volgende:
[..]
Ik heb die oxazepam vooral voor angst en paniek momenten. Heb een tijd gehad dat ik "er geen zin meer" in had en toen heeft de huisarts me een aantal oxazepam voorgeschreven om tot rust te komen zodat ik geen gekke dingen ging doen. Mocht ze alleen niet te vaak nemen als slaapmiddel want dan neemt het effect af. Maargoed dit trek ik ook niet hoor zo. Ik lig zo zwaar te malen in bed over dingen waar ik niet wil over malen..
Eigenlijk is het allemaal maar nep spul... ze verkopen het voor bakken met geld en uiteindelijk zit het gewoon tussen je oren, ben ik mee gestopt dus.quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:07 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Dr vogel is dan ook 'nep'.
Jammer dat dat niet voor je werkt. Goed slapen is wel heel prettig als je geestelijk zo 'druk' bent. Ik hoop dat je er wat op vind. Bij mij helpt het om stomweg te gaan liggen lezen zodat ik niet ga denken. Dat in combi met de melatonine werkt gelukkig.
Nu heb ik gelukkig geen geestelijke problemen (meer) maar een slaapstoornis, dat scheelt welAl heeft die stoornis dus wel die problemen veroorzaakt in het verleden ben ik nu achter
Ik zal er eens op googelen!quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:09 schreef An24 het volgende:
[..]
Mjah, het klopt ook wat je huisarts zegt. Maar het blijft symptoombestrijding. Misschien is "Mindfullness" iets voor jou? Je moet er wel tijd in investeren, maar het is een vorm van cognitietraining en je doet iets aan de oorzaak van het malen, namelijk dat je teveel op de verkeerde momenten nadenkt.
Persoonlijk denk ik dat je eerst moet kijken of je het op eigen kracht kan oplossen, voor je gaat slikken, of dat nu homeopatisch of in de psychiatrische hoek zit. Jij bent echt wel sterk genoeg daarvoor. Maar het blijft vervelend meis.
En tot rust komen voordat je gaat slapen? Niet je telefoon mee naar bed? Half uur voordat je gaat slapen geen tv, en kamer schemerig.. Dan heeft je lijf ook door dat het slaapttijd is..quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:09 schreef Siral het volgende:
[..]
Eigenlijk is het allemaal maar nep spul... ze verkopen het voor bakken met geld en uiteindelijk zit het gewoon tussen je oren, ben ik mee gestopt dus.
En ik ben gewoon een malerd, het hoeft soms niet eens om iets naars te zijn, het kan ook iets leuks zijn.. dan slaap ik ook nietZo onrustig als wat.
Wees voorzichtig met oxazepam.. Is erg verslavend. En het is natuurlijk geen oplossing, het is een middel om je tot 'rust' te brengen zodat je als je rustig bent kunt werken aan het achterliggende probleem. Mijn moeder gebruikt het ook omdat ze paniekaanvallen heeft in combi met een burnout. Heel langzaam klimt ze weer uit het dal.. Maar oxazepam gebruikt ze alleen op het moment dat ze in paniek is, als een soort noodrem.quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:05 schreef Siral het volgende:
[..]
Ogh daar heb ik potjes van leeggeslikt zeg (melatonine), 20 pilletjes in 1x etc. Werkt niets.. Heb ook van die Dr. vogel pilletjes geprobeerd, tegen stress, voor rust en slapen etc (extra zwaar variant). Lig nog klaarwakker.
Dat dus. het blijft een psychiatrische oplossing. Ik vind al dat geslik soms een beetje eng.quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:10 schreef the85mc het volgende:
[..]
Wees voorzichtig met oxazepam.. Is erg verslavend. En het is natuurlijk geen oplossing, het is een middel om je tot 'rust' te brengen zodat je als je rustig bent kunt werken aan het achterliggende probleem. Mijn moeder gebruikt het ook omdat ze paniekaanvallen heeft in combi met een burnout. Heel langzaam klimt ze weer uit het dal.. Maar oxazepam gebruikt ze alleen op het moment dat ze in paniek is, als een soort noodrem.
Nee niet al het geslik is eng hoor...quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:12 schreef An24 het volgende:
[..]
Dat dus. het blijft een psychiatrische oplossing. Ik vind al dat geslik soms een beetje eng.
Is ook de reden waarvoor ik het heb hoor, alleen nu gaat het de laatste tijd best goed met me en begin ik weer een beetje zin in het leven te krijgen dus heb ik die angstmomenten niet meer zo. Maar een half pilletje om weer een keer flink bij te slapen om zo weer een fatosnelijk ritme te krijgen kan niet zoveel kwaad. Denk dat het me uberhaupt zal helpen met hoe ik me voel, want als ik zo belabberd moe ben word ik er ook niet vrolijker van..quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:10 schreef the85mc het volgende:
[..]
Wees voorzichtig met oxazepam.. Is erg verslavend. En het is natuurlijk geen oplossing, het is een middel om je tot 'rust' te brengen zodat je als je rustig bent kunt werken aan het achterliggende probleem. Mijn moeder gebruikt het ook omdat ze paniekaanvallen heeft in combi met een burnout. Heel langzaam klimt ze weer uit het dal.. Maar oxazepam gebruikt ze alleen op het moment dat ze in paniek is, als een soort noodrem.
Ik kan dood en dood op zijn, en zo graag willen slapen maar doe het nog niet...quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:10 schreef Ticootje het volgende:
[..]
En tot rust komen voordat je gaat slapen? Niet je telefoon mee naar bed? Half uur voordat je gaat slapen geen tv, en kamer schemerig.. Dan heeft je lijf ook door dat het slaapttijd is..
Precies wat ik dacht ja, melatonine!quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:04 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Melatonine een optie? Ik slik dat dagelijks en het werkt geweldig voor mij. Niet verslavend, lichaamseigen en maakt goed moe. Dan wel op doktersrecept, want bij de drogist kom je niet verder dan 0,5 mg. Ik slik 5..
Melatonine is niet nep, het is een hormoon dat maakt dat je slaperig wordt. De meeste mensen maken dat vanaf een uur of 19.00-20.00 aan, het heeft een piek rond 01.00 en dan neemt het af. Ofwel: rond 22.00-23.00 ben je moe genoeg om te slapen en om 07.00 wakker genoeg om op te staan.quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:09 schreef Siral het volgende:
[..]
Eigenlijk is het allemaal maar nep spul... ze verkopen het voor bakken met geld en uiteindelijk zit het gewoon tussen je oren, ben ik mee gestopt dus.
En ik ben gewoon een malerd, het hoeft soms niet eens om iets naars te zijn, het kan ook iets leuks zijn.. dan slaap ik ook nietZo onrustig als wat.
Melatonine niet nee! Maar alle andere homeopatische goedjes geloof ik niet zo in..quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:13 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Melatonine is niet nep, het is een hormoon dat maakt dat je slaperig wordt. De meeste mensen maken dat vanaf een uur of 19.00-20.00 aan, het heeft een piek rond 01.00 en dan neemt het af. Ofwel: rond 22.00-23.00 ben je moe genoeg om te slapen en om 07.00 wakker genoeg om op te staan.
Als je Delayd sleepface disorder hebt (zoals ik dus) wordt het spul te laat aangemaakt zodat je moeite hebt met in slaap komen en ook met wakker worden. Een soort permanente jetlag is het gevolg en dat is niet echt tof kan ik je vertellen![]()
Dit even geheel terzijde hoor
Mjah ik heb soms nachten dat slapen niet lukt van de pijn. Dan sta ik belachelijk vroeg op, ga een brood bakken voor de kindjes en reken maar dat ik die avond dan wel in slaap val en zo niet, dan heus wel de volgende avond. Soms is gewoon stoppen met proberen op het moment dat het niet lukt al een hele goede remedie.quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:13 schreef Siral het volgende:
[..]
Ik kan dood en dood op zijn, en zo graag willen slapen maar doe het nog niet...
Ik moet echt zo erg uitgeput zijn dat mijn hersenen gewoon niet meer kunnen malen en ik dan pas in slaap donder
Ik ga niet happen.......grrrr. ik heb het over pillen.....shitquote:Op woensdag 28 maart 2012 12:12 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Nee niet al het geslik is eng hoor...
quote:
Je moet je ook zeker niet belabberd voelen, daar is het leven veel te mooi voor!quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:12 schreef Siral het volgende:
[..]
Is ook de reden waarvoor ik het heb hoor, alleen nu gaat het de laatste tijd best goed met me en begin ik weer een beetje zin in het leven te krijgen dus heb ik die angstmomenten niet meer zo. Maar een half pilletje om weer een keer flink bij te slapen om zo weer een fatosnelijk ritme te krijgen kan niet zoveel kwaad. Denk dat het me uberhaupt zal helpen met hoe ik me voel, want als ik zo belabberd moe ben word ik er ook niet vrolijker van..
Er is een verschil tussen homoepatisch en natuurlijk. Homeopatie berust op een theorie dat extreme verdunningen een genezende werking hebben. Melatonine is heel wat anders.quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:15 schreef Siral het volgende:
[..]
Melatonine niet nee! Maar alle andere homeopatische goedjes geloof ik niet zo in..
Pff en dat is vervelend zeg, maar die melatonine helpt voor jou dus wel?
Als een trein. Ik slik 5mg en na een uur voel ik me moe worden. In bed lees ik altijd maar door het pilletje niet meer uren langquote:Op woensdag 28 maart 2012 12:15 schreef Siral het volgende:
[..]
Melatonine niet nee! Maar alle andere homeopatische goedjes geloof ik niet zo in..
Pff en dat is vervelend zeg, maar die melatonine helpt voor jou dus wel?
dus wanneer ga je goed eten?quote:Op woensdag 28 maart 2012 11:51 schreef slacker_nl het volgende:
@silas hoeveel shakes drink je dan op een dag?
Als je goed eet heb je geen supplementen nodig. Zei degene die inmiddels xxlnutrition, eiwitpoeder, b&f en de etos leegraust.
Je bent misschien gewoon te moe...quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:13 schreef Siral het volgende:
[..]
Ik kan dood en dood op zijn, en zo graag willen slapen maar doe het nog niet...
Ik moet echt zo erg uitgeput zijn dat mijn hersenen gewoon niet meer kunnen malen en ik dan pas in slaap donder
kan je dan niet beter dealen met de dingen waar je over ligt te malen? Wat je nu doet is symptoombestrijding.quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:00 schreef Siral het volgende:
[..]
Ik heb die oxazepam vooral voor angst en paniek momenten. Heb een tijd gehad dat ik "er geen zin meer" in had en toen heeft de huisarts me een aantal oxazepam voorgeschreven om tot rust te komen zodat ik geen gekke dingen ging doen. Mocht ze alleen niet te vaak nemen als slaapmiddel want dan neemt het effect af. Maargoed dit trek ik ook niet hoor zo. Ik lig zo zwaar te malen in bed over dingen waar ik niet wil over malen..
Ik vind mazelen erger dan de bof. En tasjesroof erger dan boekhoudfraude. Gelukkig mogen we meer vinkjes zetten.quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:22 schreef Ticootje het volgende:
Ik vind de oxazepampolitie veel terechter dan de ontbijtkoekmaffia.
dat mag je vinden.quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:22 schreef Ticootje het volgende:
Ik vind de oxazepampolitie veel terechter dan de ontbijtkoekmaffia.
Nee visquote:Op woensdag 28 maart 2012 12:25 schreef loveli het volgende:
[..]
Ik vind mazelen erger dan de bof. En tasjesroof erger dan boekhoudfraude. Gelukkig mogen we meer vinkjes zetten.
Lust je al makreel, zalm of haring? Zo nee, dan beginnen we daar volgende week mee.
5 mg, die pilletjes die je bij de etos kunt kopen zijn 0,1 mg lol. Dus ik nam er dan meestal een stuk of 20, maar dan is het potje zo op..quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:19 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Als een trein. Ik slik 5mg en na een uur voel ik me moe worden. In bed lees ik altijd maar door het pilletje niet meer uren langIk kan nog wel eens wakker liggen, dan móet ik lezen anders wordt ik gek van mezelf (ben ook een maler) maar die nachten zijn inmiddels zeer zeldzaam.
Wat voor mij nog het grootste verschil maakt: ik ben 's ochtends niet meer dood moe en heb geen pesthumeur meerEcht wonderlijk.. Sowieso emotioneel vele malen stabieler dan ik ooit geweest ben, net als lichamelijk (overgewicht kan hier mee samenhangen namelijk). Als ik dit allemaal toch eens eerder had geweten..
![]()
In overleg met de neuroloog ga ik rond de zomervakantie proberen af te bouwen, kijken of mijn lijf het zelf opgepikt heeft. Maar lukt dit niet is het totaal niet bezwaarlijk het mijn leven lang te blijven slikken. Het is me de 15,- per maand dubbel en dwars waard iig
Momenteel niet meer.quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:16 schreef the85mc het volgende:
Je moet je ook zeker niet belabberd voelen, daar is het leven veel te mooi voor!![]()
Maar soms zit je in een situatie dat je dat niet meer kan zien en dan kan oxa wel een (tijdelijke) oplossing zijn.
Ga je ook naar een psycholoog/psychiater btw?
Dat dus, daarom zei dinges ook dat je ze bij de dokter moet vragen, die hoeveelheden zetten wel zoden aan de dijk.quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:33 schreef Siral het volgende:
[..]
5 mg, die pilletjes die je bij de etos kunt kopen zijn 0,1 mg lol. Dus ik nam er dan meestal een stuk of 20, maar dan is het potje zo op..
Daarom zei ik ook al: op doktersreceptquote:Op woensdag 28 maart 2012 12:33 schreef Siral het volgende:
[..]
5 mg, die pilletjes die je bij de etos kunt kopen zijn 0,1 mg lol. Dus ik nam er dan meestal een stuk of 20, maar dan is het potje zo op..
quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:38 schreef loveli het volgende:
[..]
Dat dus, daarom zei dinges ook dat je ze bij de dokter moet vragen, die hoeveelheden zetten wel zoden aan de dijk.
Ik ken natuurlijk je situatie niet en ook niet waar je je slecht door voelt, maar ik denk dat het op de lange termijn goed voor je is. Uit je antwoord begrijp ik dat je wel geweest bent en heeft dat toen geholpen?quote:
Ik creatine is momenteel een test om te kijken hoe dat bevalt icm krachttraining danwel intervaltraining.quote:Op woensdag 28 maart 2012 11:59 schreef the85mc het volgende:
Ik zag in een aantal posts dat je veel supplementen eet, zoals creatine, glutamine. Waarom? Doe je aan erg intensief sporten en/of krachttraining?
In kwark zit trouwens ook veel glutamine..
Ik stond er eerst niet echt voor open omdat ik altijd het idee heb dat mijn problemen niet erg genoeg zijn en ik het allemaal zelf kan oplossen, ala "het gaat wel over". Maar dat was uiteindelijk niet zo, ik heb zolang ik me kan herinneren al problemen met mezelf en ben ook altijd een "ander" kind geweest, aldus mijn ouders. Ik ben de afgelopen bijna 10 maanden heel intensief bezig geweest met "recoveren" (veel bij de huisarts, haptonomie, psyh, bijna opname etc). En ik moet zeggen dat nu ik me de laatste tijd beter in mijn vel voel ik het graag gewoon weer alleen wil gaan proberen.quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:39 schreef the85mc het volgende:
[..]
Ik ken natuurlijk je situatie niet en ook niet waar je je slecht door voelt, maar ik denk dat het op de lange termijn goed voor je is. Uit je antwoord begrijp ik dat je wel geweest bent en heeft dat toen geholpen?
Soms lijkt een psycholoog de beste oplossing, maar mijn moeder wil dus echt niet, maar dan ook echt nier meer naar een psycholoog toe. Ik vraag me dan af wat zo'n psycholoog heeft gezegd/gedaan waardoor ze niet meer wil. Hoe sta jij daar tegenover?
Pak mn lijsten er eens bij voordat je bijdehand gaat doen. De SC hier overheerst, dus je moet ff zoeken.quote:
Ik vroeg niet wat je eet, maar of je goed eet.quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:41 schreef slacker_nl het volgende:
@loveli
Check m'n lijstjes maar, dan zie je wat ik eet.
quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:43 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Pak mn lijsten er eens bij voordat je bijdehand gaat doen. De SC hier overheerst, dus je moet ff zoeken.
Ik geloof dus niet dat creatine bevorderend werkt. Het zorgt ervoor dat je iets meer ADP kan krijgen in je spieren. Je hebt dus sneller meer 'energie ' in je spieren. Maar de echte 'schade' aan je spieren los je met creatine niet op.quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:41 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Ik creatine is momenteel een test om te kijken hoe dat bevalt icm krachttraining danwel intervaltraining.
Glutamine had ik al eea over gelezen en na een loop met een oud-collega, die dit ook slikt, ben ik er ook mee begonnen.
Multivitamines en visolie slik ik omdat ik iig weet dat mijn fruit intake aan de lage kant zit en ik ook lang niet altijd vis eet. Plus met redelijk intensief sporten (gem 4,5x p w) ben ik van mening dat enige surplus geen kwaad kan itt tot een tekort.
Wheyshakes doe ik aangezien echt geen 10g eiwitten naar binnen kan werken in een uur na hardlopen of krachttraining. En het gemak.
Ik eet overigens geen zuivel, krijg het niet naar binnen, dus kwark etc zijn voor mij geen voedselbronnen.
@loveli
Check m'n lijstjes maar, dan zie je wat ik eet.
Niet zo bijdehand loveli!quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:45 schreef loveli het volgende:
[..]Die lijsten van jou geven aanleiding om te vragen of je goed eet.
Daar zit ook wat in. Je moet wel oppassen dat je niet terugvalt in je oude gedrag van alles alleen willen oplossen. Soms is dat gewoon niet de beste manier.quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:42 schreef Siral het volgende:
[..]
Ik stond er eerst niet echt voor open omdat ik altijd het idee heb dat mijn problemen niet erg genoeg zijn en ik het allemaal zelf kan oplossen, ala "het gaat wel over". Maar dat was uiteindelijk niet zo, ik heb zolang ik me kan herinneren al problemen met mezelf en ben ook altijd een "ander" kind geweest, aldus mijn ouders. Ik ben de afgelopen bijna 10 maanden heel intensief bezig geweest met "recoveren" (veel bij de huisarts, haptonomie, psyh, bijna opname etc). En ik moet zeggen dat nu ik me de laatste tijd beter in mijn vel voel ik het graag gewoon weer alleen wil gaan proberen.
quote:De voedingswaarde van een ei bedraagt 80 kcal (334 kJoule), geleverd door 7,3 g eiwit, 5,8 g vet en 0 g koolhydraten. Verder bevat het ei een aantal mineralen, zoals fosfor, kalium, natrium, calcium en ijzer. Ook bevatten eieren de vitamines A, B1, B2, B6, biotine, B12 en E.
Eitjes.quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:50 schreef loveli het volgende:
10 gram eiwitten binnen een uur.... anderhalf eitje, tsjonge.
[..]
quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:55 schreef ElDinosaur het volgende:
[ afbeelding ]
Die koekjes zijn echt de duivel.
ik heb je lijsten gezien als je terugleest dan zie je dat ik je al eerder gevraagd hebt wat je hoopt te bereiken met de manier waarop je eet.quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:43 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Pak mn lijsten er eens bij voordat je bijdehand gaat doen. De SC hier overheerst, dus je moet ff zoeken.
haha, deze koekjes zijn ook echt mijn zwakke plek. Heerlijk! Freud koopt ze niet meer omdat het pak dan op is voor hij thuis komtquote:Op woensdag 28 maart 2012 12:55 schreef ElDinosaur het volgende:
[ afbeelding ]
Die koekjes zijn echt de duivel.
Wij zijn eensgezind!quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:57 schreef motorbloempje het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
ja!
En dan lekker soppen in de thee!
Zoals ik het weet is het zo dat creatine ervoor zorgt dat je sneller herstelt /jip en janneketaalquote:Op woensdag 28 maart 2012 12:46 schreef the85mc het volgende:
[..]
Ik geloof dus niet dat creatine bevorderend werkt. Het zorgt ervoor dat je iets meer ADP kan krijgen in je spieren. Je hebt dus sneller meer 'energie ' in je spieren. Maar de echte 'schade' aan je spieren los je met creatine niet op.
Zonde dat je geen melkproducten eet. Vooral kwark is een mooie bron. In kwark zit 10 gram eiwit/100 gram. Maar ja, als je dat niet eet houdt het op. Trouwens he, die wheyshakes. Weet je wat whey of wei eigenlijk is? Over geen melkproducten gesproken
I'm sowwyquote:Op woensdag 28 maart 2012 12:59 schreef ElDinosaur het volgende:
Er staat hier een open pak op het bureau tegenover me.![]()
Of gewoon ff slikken?quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:50 schreef loveli het volgende:
10 gram eiwitten binnen een uur.... anderhalf eitje, tsjonge.
[..]
die ken ik nog van vroegerquote:Op woensdag 28 maart 2012 12:55 schreef ElDinosaur het volgende:
[ afbeelding ]
Die koekjes zijn echt de duivel.
vocht is volgens mij niet waar. Het is alleen de eerste dagen dat je wat meer vocht vasthoudt, daarna is het te verwaarlozen.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:01 schreef ElDinosaur het volgende:
Wat ik er van weet is dat creatine een kleine verhoging in kracht geeft doordat de creatine niveaus in je spieren afgetopt zijn. Daarnaast zorgt het ervoor dat er extra vocht wordt vastgehouden in spieren, waardoor je iets meer 'massa' hebt.
We vallen je niet aan. We geven je feedback, als je daar niet mee om kan gaan.....dan moet je misschien geen lijstjes posten hier. Want dan kan je feedback verwachten.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:02 schreef slacker_nl het volgende:
Zit hem in de smaak. Melk, yoghurt, kaas, you name it, ik spuug het uit als ik het binnenkrijg.
@loveli en consorten
De lijstjes laten zien wat ik eet, de hoeveelheden ed. Die hebben jullie voor de betreffende posts niet gelezen. Jullie vielen me pas aan na een comment over supplementen.
Het enige wat ik nog net niet doe zijn de e/v/k kcal opschrijven bij m'n lijstjes.
Geen woord aan commentaar gezien over de lijstjes.
Oooh ik wil wel ruilen met je L!quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:57 schreef Jagärtrut het volgende:
lijstje:
S: 5 km. hardlopen
O: havermout met banaan
T: wortel
L: [ afbeelding ]
(salade met kikkererwten/witeboon/canneloniboon/spercieboon/doperwt/tonijn op bed van spinazie. Groene smoothie met spinazie, banaan, yoghurt, melk. 2 volkorenboterhammen met roomkaas, wat spinazie, gerookte zalm (in totaal 100 gram gerookte zalm)
T: ?
D: iets met gehaktballetjes in een saus, courgette en paprika in ieder geval.
Pardon? Glazen bol?quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:02 schreef slacker_nl het volgende:
Zit hem in de smaak. Melk, yoghurt, kaas, you name it, ik spuug het uit als ik het binnenkrijg.
@loveli en consorten
De lijstjes laten zien wat ik eet, de hoeveelheden ed. Die hebben jullie voor de betreffende posts niet gelezen. Jullie vielen me pas aan na een comment over supplementen.
Het enige wat ik nog net niet doe zijn de e/v/k kcal opschrijven bij m'n lijstjes.
Geen woord aan commentaar gezien over de lijstjes.
Die vraag is me dan ontgaan tussen al het geneuzel over tasjes en dates.quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:57 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
ik heb je lijsten gezien als je terugleest dan zie je dat ik je al eerder gevraagd hebt wat je hoopt te bereiken met de manier waarop je eet.
Ik heb je lijstjes wel eens gelezen en ook wel eens commentaar op gegeven. Het verbaast me dat je heel bewust supplementen zoals creatine eet, maar tegelijkertijd ook chocolade. Waarom eet je ook die crap als je zo fanatiek bezig bent?quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:11 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Die vraag is me dan ontgaan tussen al het geneuzel over tasjes en dates.
Wat ik hoop te bereiken met hoe en wat ik eet? Long term goals: 12% afname lichaamsvet, gewichtsafname v 10kg (al is vet% belangrijker)
Korte termijn (t/m oktober dit jaar): PR's verbeteren op HM, 10k.
Ben nog niet optimaal in staat om m'n volledige dieet naar mn hand te zetten en ben daar stap voor stap mee bezig, idem voor trainingsarbeid.
Ohw jeetje, het topic voldoet niet aan de verwachtingen van meneer.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:11 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Die vraag is me dan ontgaan tussen al het geneuzel over tasjes en dates.
Wat ik hoop te bereiken met hoe en wat ik eet? Long term goals: 12% afname lichaamsvet, gewichtsafname v 10kg (al is vet% belangrijker)
Korte termijn (t/m oktober dit jaar): PR's verbeteren op HM, 10k.
Ben nog niet optimaal in staat om m'n volledige dieet naar mn hand te zetten en ben daar stap voor stap mee bezig, idem voor trainingsarbeid.
Dat dus.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:20 schreef An24 het volgende:
[..]
Ohw jeetje, het topic voldoet niet aan de verwachtingen van meneer.
Blijkbaar vinden wij het fijn om ook over andere dingen te praten dan afvallen/ slank zijn. Waarschijnlijk is dat ook de reden dat we zo slank zijn![]()
Dat ik persoonlijk niet reageer op je lijstjes, is omdat je zo maar lijstjes neer zet, maar verder nergens een reactie op geeft. Het is mij dan ook de energie niet waard. Ook betrokkenheid maakt men blijkbaar slank
KIP?quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:21 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Dat dus.
Oh, en dit wordt mijn lunch straks!
[ afbeelding ]
Ziet er goed uit, tenminste, kan erg lekker worden!quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:21 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Dat dus.
Oh, en dit wordt mijn lunch straks!
[ afbeelding ]
Doe het hier gewoon altijd met mes en vork, en de rest pulk ik eraf met blote handenquote:Op woensdag 28 maart 2012 13:24 schreef the85mc het volgende:
[..]
Ziet er goed uit, tenminste, kan erg lekker worden!
Trouwens over een hele kip: ik heb wel eens een hele kip uit de oven gemaakt, maar hoe kun je het beste het vlees eraf snijden? Ik was er niet zo goed in en het werd een rommeltje
Kluiven!quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:24 schreef the85mc het volgende:
[..]
Ziet er goed uit, tenminste, kan erg lekker worden!
Trouwens over een hele kip: ik heb wel eens een hele kip uit de oven gemaakt, maar hoe kun je het beste het vlees eraf snijden? Ik was er niet zo goed in en het werd een rommeltje
Eraf snijden? Gewoon, met de handjes etenquote:Op woensdag 28 maart 2012 13:24 schreef the85mc het volgende:
[..]
Ziet er goed uit, tenminste, kan erg lekker worden!
Trouwens over een hele kip: ik heb wel eens een hele kip uit de oven gemaakt, maar hoe kun je het beste het vlees eraf snijden? Ik was er niet zo goed in en het werd een rommeltje
^quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:25 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Eraf snijden? Gewoon, met de handjes eten
Ik vind dat dat steeds moeilijker wordt. Heb er gisteren en al eerder wel eens wat over gezegd, maar ik weet het niet, voel me at the moment niet zo thuis hier. Komt wel weer denk en hoop ik. Lurk nog wel mee, maar denk dat ik het meeposten even op een wat lager pitje zet. Best kans dat ik op rustige momenten wel weer actiever zal zijn, maar hmja. Ik kan weinig met de huidige discussies en onderwerpen. Er moet allemaal zoveel. Wat is er mis met gewoon normaal doen? Maar goed, misschien ligt het wel aan mij hoor, interpreteer ik het allemaal verkeerd, dat zal wel.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:19 schreef Goodbye het volgende:
Ik lees gewoon altijd over die discussies heen.
Ja, wel met een scherp mes doormidden snijden natuurlijk!quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:27 schreef the85mc het volgende:
Ik zie dat hele kip met je handen eten nog niet zo voor me, we waren met zn vieren en dan zit je dus als een stel hyena's zo'n karkas af te kluiven.. Meh. Niet wat voor mij.
Er is niks mis met normaal doenquote:Op woensdag 28 maart 2012 13:26 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ik vind dat dat steeds moeilijker word. Heb er gisteren en al eerder wel eens wat over gezegd, maar ik weet het niet, voel me at the moment niet zo thuis hier. Komt wel weer denk en hoop ik. Lurk nog wel mee, maar denk dat ik het meeposten even op een wat lager pitje zet. Best kans dat ik op rustige momenten wel weer actiever zal zijn, maar hmja. Ik kan weinig met de huidige discussies en onderwerpen. Er moet allemaal zoveel. Wat is er mis met gewoon normaal doen? Maar goed, misschien ligt het wel aan mij hoor, interpreteer ik het allemaal verkeerd, dat zal wel.
Dat ziet er beter uit dan dat konijnenvoer van boven.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:27 schreef loveli het volgende:
[ afbeelding ]
http://www.backyardindulgence.com/beer-chicken/
ja, ik hinte daar gister ook naar. Ook de geen/teveel koolhydraten politie, de mais politie, etc. Eten/leven moet leuk en 'doable' blijven. Ook ik kan weinig met die hele eiwitshakes etc. discussies.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:26 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ik vind dat dat steeds moeilijker wordt. Heb er gisteren en al eerder wel eens wat over gezegd, maar ik weet het niet, voel me at the moment niet zo thuis hier. Komt wel weer denk en hoop ik. Lurk nog wel mee, maar denk dat ik het meeposten even op een wat lager pitje zet. Best kans dat ik op rustige momenten wel weer actiever zal zijn, maar hmja. Ik kan weinig met de huidige discussies en onderwerpen. Er moet allemaal zoveel. Wat is er mis met gewoon normaal doen? Maar goed, misschien ligt het wel aan mij hoor, interpreteer ik het allemaal verkeerd, dat zal wel.
Jij bent ook wel vrij ongenuanceerd hé?quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:28 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Dat ziet er beter uit dan dat konijnenvoer van boven.
Ik vind dat je het allemaal zo op jezelf betrekt?quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:26 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ik vind dat dat steeds moeilijker word. Heb er gisteren en al eerder wel eens wat over gezegd, maar ik weet het niet, voel me at the moment niet zo thuis hier. Komt wel weer denk en hoop ik. Lurk nog wel mee, maar denk dat ik het meeposten even op een wat lager pitje zet. Best kans dat ik op rustige momenten wel weer actiever zal zijn, maar hmja. Ik kan weinig met de huidige discussies en onderwerpen. Er moet allemaal zoveel. Wat is er mis met gewoon normaal doen? Maar goed, misschien ligt het wel aan mij hoor, interpreteer ik het allemaal verkeerd, dat zal wel.
maar ticootje slikt wel!quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:31 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Jij bent ook wel vrij ongenuanceerd hé?
Nou ja, ik vind dat XM wel een punt heeft: al die supplementen en shakes en zulks, prima dat men dat neemt, zelfde voor 'ijzer hangen' en allerlei sportcombinaties die wel of niet goed zijn... Het is inmiddels wel duidelijk wie welke voorkeuren heeft, maar om daar tot in den treure ontzettende discussies over te gaan voeren.. waarom niet bijvoorbeeld een topic ook over supplementen? Er is in LIF veel vraag naar informatie over eiwitshakes en dergelijken (zie ook de hardlooptopics), dus waarom dat niet ergens een plekje geven zodat de discussie daar heen kan?quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:28 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Er is niks mis met normaal doenmaar de meningen over normaal verschillen waarschijnlijk.
quote:
Dat dus.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:30 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
ja, ik hinte daar gister ook naar. Ook de geen/teveel koolhydraten politie, de mais politie, etc. Eten/leven moet leuk en 'doable' blijven. Ook ik kan weinig met die hele eiwitshakes etc. discussies.
quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:32 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Nou ja, ik vind dat XM wel een punt heeft: al die supplementen en shakes en zulks, prima dat men dat neemt, zelfde voor 'ijzer hangen' en allerlei sportcombinaties die wel of niet goed zijn... Het is inmiddels wel duidelijk wie welke voorkeuren heeft, maar om daar tot in den treure ontzettende discussies over te gaan voeren.. waarom niet bijvoorbeeld een topic ook over supplementen? Er is in LIF veel vraag naar informatie over eiwitshakes en dergelijken (zie ook de hardlooptopics), dus waarom dat niet ergens een plekje geven zodat de discussie daar heen kan?
Ik ben helemaal niet gelukkig en blij met mezelf en ik denk dat de meesten hier dat ook wel weten. Maar ik krijg met enige regelmaat het gevoel reddeloos verloren te zijn als carbs-etende, niet ijzertillende Slankie en dat voelt gewoon niet zo plezierig. En verder dus wat Jägar en Mo zeggen. Prima, die discussie over supplementen, shakes, e.d., maar ik vind het hier wel erg domineren de laatste tijd.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:31 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
Ik vind dat je het allemaal zo op jezelf betrekt?Gister las ik ook al zoiets en ik begrijp het niet
Als je wil sporten fijn, als jij van mij part wandelen helemaal leuk vindt, prima! Er is niemand die zegt dat sport A het beste is en dat iedereen die sport moet gaan doen etc.
Zelfde geldt voor eten, als jij carbs lekker vindt en het werkt voor jouw lichaam, prima! Eet je buikje rond. Maar voor zat mensen werkt het niet en zat mensen eten minder goede carbs met minder goede lijstjes en is er ruimte voor verbetering.
Ik geloof niet dat 1 manier, dé manier is. Waar ik wel in geloof is OSR -> orde/structuur/regelmaat.
Regelmatig bewegen, regelmatig eten (als het even kan niet uit een pakje of zakje), regelmatig leven etc.
Maar als jij gelukkig bent en je goed voelt zoals je bent wie ben ik dan om er iets over te zeggen
hahaquote:Op woensdag 28 maart 2012 13:35 schreef the85mc het volgende:
Wow die ' like' was iets groter dan ik dacht..
5 gram pure choco. Omdat ik soms ook van wat lekkers houd is de meest simpele reden. En als je de macro's in de gaten houd is er niks mis met chocolade.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:14 schreef the85mc het volgende:
Ik heb je lijstjes wel eens gelezen en ook wel eens commentaar op gegeven. Het verbaast me dat je heel bewust supplementen zoals creatine eet, maar tegelijkertijd ook chocolade. Waarom eet je ook die crap als je zo fanatiek bezig bent?
En nu je het toch over kh/v/e verhouding hebt, hoe zijn die dan?
Naja, volgens mij is die Slacker gewoon een trollquote:Op woensdag 28 maart 2012 13:35 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ik ben helemaal niet gelukkig en blij met mezelf en ik denk dat de meesten hier dat ook wel weten. Maar ik krijg met enige regelmaat het gevoel reddeloos verloren te zijn als carbs-etende, niet ijzertillende Slankie en dat voelt gewoon niet zo plezierig. En verder dus wat Jägar en Mo zeggen. Prima, die discussie over supplementen, shakes, e.d., maar ik vind het hier wel erg domineren de laatste tijd.
Als jij daar gelukkig van wordtquote:Op woensdag 28 maart 2012 13:42 schreef motorbloempje het volgende:
Ik zou er in ieder geval een t uit halen, als ik jouw post lees!
Gelukkig ben ik niet de enige blinde want ik reageer wel op posts. Echter niet op tasjes of dates want dat heeft 0,0 met slank zijn te maken. SC over recepten, manieren van trainen, etc, leuk! Kleding, accesoires, vriendjes en familie kunnen me gestolen worden. En dat ik door die discussies soms wat mis... Tja. Ben niet de enige blijktquote:Op woensdag 28 maart 2012 13:20 schreef An24 het volgende:
[..]
Ohw jeetje, het topic voldoet niet aan de verwachtingen van meneer.
Blijkbaar vinden wij het fijn om ook over andere dingen te praten dan afvallen/ slank zijn. Waarschijnlijk is dat ook de reden dat we zo slank zijn![]()
De reden dat ik persoonlijk niet reageer op je lijstjes, is omdat je zo maar lijstjes neer zet, maar verder nergens een reactie op geeft. Het is mij dan ook de energie niet waard. Ook betrokkenheid maakt men blijkbaar slank
Kleding en dan vooral de maten zijn dan weer wel relevantquote:Op woensdag 28 maart 2012 13:44 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Gelukkig ben ik niet de enige blinde want ik reageer wel op posts. Echter niet op tasjes of dates want dat heeft 0,0 met slank zijn te maken. SC over recepten, manieren van trainen, etc, leuk! Kleding, accesoires, vriendjes en familie kunnen me gestolen worden. En dat ik door die discussies soms wat mis... Tja. Ben niet de enige blijkt
^^quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:45 schreef loveli het volgende:
Wat is het nut van slank zijn als je er geen leuk jurkje overheen gooit met bijpassend tasje?
Dat dus. Misschien zit ik ook wel eens te zeuren over carbs en eiwitten, maar als jullie dat vervelend vinden dan moet je dat gewoon zeggen. Ik denk dat iedereen op zijn/haar manier probeert doelen te halen waarbij je zelf het fijnst bij voelt. Als anderen commentaar leveren dan pik ik eruit waar ik iets mee kan.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:40 schreef Nallie het volgende:
Ik vind het juist wel handig dat mensen hier ook dingen weten mbt sport en eiwitshakes in combinatie met gezonde voeding. Ik post niet in de andere topics en dan vind ik t wel fijn om hier van ervaringen gebruik te maken. Voor de rest vind ik het ook wel leuk om de discussies te volgen, zoals over de carbs. Ik haal er gewoon uit wat ik interessant/handig vindt.
Slacker, je kunt hier niet binnen wandelen en verwachten dat je van alles toegeworpen wordt (positief dan).quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:44 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Gelukkig ben ik niet de enige blinde want ik reageer wel op posts. Echter niet op tasjes of dates want dat heeft 0,0 met slank zijn te maken. SC over recepten, manieren van trainen, etc, leuk! Kleding, accesoires, vriendjes en familie kunnen me gestolen worden. En dat ik door die discussies soms wat mis... Tja. Ben niet de enige blijkt
quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:46 schreef the85mc het volgende:
[..]
Dat dus. Misschien zit ik ook wel eens te zeuren over carbs en eiwitten, maar als jullie dat vervelend vinden dan moet je dat gewoon zeggen. Ik denk dat iedereen op zijn/haar manier probeert doelen te halen waarbij je zelf het fijnst bij voelt. Als anderen commentaar leveren dan pik ik eruit waar ik iets mee kan.
Als er maar 1 manier was om slank te worden/blijven dan hadden we ook geen discussies nodig. Blijkbaar zijn er verschillende manieren en ik vind het leuk om andere ervaringen te lezen. En ook de offtopics vind ik leuk! Slankies
Ja eens!quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:30 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
ja, ik hinte daar gister ook naar. Ook de geen/teveel koolhydraten politie, de mais politie, etc. Eten/leven moet leuk en 'doable' blijven. Ook ik kan weinig met die hele eiwitshakes etc. discussies.
Paarse ballistos zijn het lekkerst! Enquote:Op woensdag 28 maart 2012 13:49 schreef anna82 het volgende:
[..]
Ja eens!
Ik had een teleurstellende lunch. En toen kocht ik een balisto omdat ik chagrijnig was geworden van mijn lunch. Een gele. Wat zijn die vies zeg. Toen toch maar een salade gehaald die ik nu aan het opeten ben. Ik heb niet zo heel erg mijn dag geloof ik. Plus dat ik vroeg was begonnen om vroeg naar huis te gaan en nu wil iemand einde dag met mij meeten. Ik weet nu al dat hij daar geen tijd voor gaat hebben en dat ik er wel op ga zitten wachten en dan is de laatste mooie dag van het jaar, ok van maart, voorbij gegaan zonder dat ik ervan genoten heb. /the drama!
quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:35 schreef the85mc het volgende:
Wow die ' like' was iets groter dan ik dacht..
Feedback geven is niet vragen wanneer ik ga beginnen met goed eten. Vooral niet als er, maar daar moet ik ff thuis voor zitten en zoeken, geen commentaar komt op lijstjes en plots na een supplementen posts wel. Dat is de reden waarom ik me aangevallen voel.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:03 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
We vallen je niet aan. We geven je feedback, als je daar niet mee om kan gaan.....dan moet je misschien geen lijstjes posten hier. Want dan kan je feedback verwachten.
Ik vraag me af waarom je je aangevallen voelt?
Maar hoe ben je hier binnen gekomen?quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:52 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Feedback geven is niet vragen wanneer ik ga beginnen met goed eten. Vooral niet als er, maar daar moet ik ff thuis voor zitten en zoeken, geen commentaar komt op lijstjes en plots na een supplementen posts wel. Dat is de reden waarom ik me aangevallen voel.
De reden dat ik hier posts is omdat ik dan terugkoppeling krijg, maar die heb ik tot dit moment niet echt gehad. Zolang we er normaal over kunnen praten is er niks aan de hand.. me thinks.
Dan ben ik het wel eens met An. Je kan alles droppen en weer weggaan en dan wachten op commentaar, maar je kan ook deelnemen aan het topic en dus ook andere mensen commentaar geven op hun lijstjes. Het is wel een wisselwerking.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:52 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Feedback geven is niet vragen wanneer ik ga beginnen met goed eten. Vooral niet als er, maar daar moet ik ff thuis voor zitten en zoeken, geen commentaar komt op lijstjes en plots na een supplementen posts wel. Dat is de reden waarom ik me aangevallen voel.
De reden dat ik hier posts is omdat ik dan terugkoppeling krijg, maar die heb ik tot dit moment niet echt gehad. Zolang we er normaal over kunnen praten is er niks aan de hand.. me thinks.
Dat. Uit het niets een lijstje posten is gewoon niet 'hoe we hier rollen'quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:54 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Maar hoe ben je hier binnen gekomen?
Heb je je voorgesteld? Verteld wat je doel is?
Dat helpt ook
Je L. is heel gezond en lekker, maar wel veeeeeel. Hoe krijg je het weg!quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:57 schreef Jagärtrut het volgende:
lijstje:
S: 5 km. hardlopen
O: havermout met banaan
T: wortel
L: [ afbeelding ]
(salade met kikkererwten/witeboon/canneloniboon/spercieboon/doperwt/tonijn op bed van spinazie. Groene smoothie met spinazie, banaan, yoghurt, melk. 2 volkorenboterhammen met roomkaas, wat spinazie, gerookte zalm (in totaal 100 gram gerookte zalm)
T: ?
D: iets met gehaktballetjes in een saus, courgette en paprika in ieder geval.
Jij bent hier binnen komen walsen, er eens een lijstje ingegooid, eens een sarcastische opmerking geplaatst. Je hebt nooit feedback gegeven op een lijstje, nooit aangegeven wat je wilt bereiken of hoe je dat wilt gaan doen. Dan is het wat lastig, he!quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:52 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Feedback geven is niet vragen wanneer ik ga beginnen met goed eten. Vooral niet als er, maar daar moet ik ff thuis voor zitten en zoeken, geen commentaar komt op lijstjes en plots na een supplementen posts wel. Dat is de reden waarom ik me aangevallen voel.
De reden dat ik hier posts is omdat ik dan terugkoppeling krijg, maar die heb ik tot dit moment niet echt gehad. Zolang we er normaal over kunnen praten is er niks aan de hand.. me thinks.
quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:54 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Dat. Uit het niets een lijstje posten is gewoon niet 'hoe we hier rollen'
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik moet echt aan het werk.![]()
ah, spuit elf!quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:55 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
Jij bent hier binnen komen walsen, er eens een lijstje ingegooid, eens een sarcastische opmerking geplaatst. Je hebt nooit feedback gegeven op een lijstje, nooit aangegeven wat je wilt bereiken of hoe je dat wilt gaan doen. Dan is het wat lastig, he!
Neem een eiwitshake!quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:56 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
ah, spuit elf!
En co: dat is echt appeltje eitje. En nu, een uur later heb ik alweer trek...
Op zich wel, want het heeft NIKS te maken met slank zijn. BB, hardlopen voor beginners zijn ook SC's maar daar zijn 90% vd onderwerpen gerelateerd aan het main topic. Hier is 90% gerelateerd aan...? Zal wel te out crowd zijn om het te snappen. Goed, das mijn klacht en doe ermee wat je wilt.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:47 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Slacker, je kunt hier niet binnen wandelen en verwachten dat je van alles toegeworpen wordt (positief dan).
Net zoals je niet kunt verwachten dat de tasjes discussies enz. verdwijnen. Het moet wel leuk blijven.
quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:56 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]haha! Ik moet eigenlijk ook. Heb ' thuiswerkdag' wat betekent eerst tot 12 uur in de zon op het balkon gezeten en al 2 chocolade wafels opSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik moet echt aan het werk.( a 280 kcal per stuk....)
wtf heeft die kip in zijn kont?????quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:27 schreef loveli het volgende:
[ afbeelding ]
http://www.backyardindulgence.com/beer-chicken/
Wij hoeven er toch niks mee te doen?quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:58 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Op zich wel, want het heeft NIKS te maken met slank zijn. BB, hardlopen voor beginners zijn ook SC's maar daar zijn 90% vd onderwerpen gerelateerd aan het main topic. Hier is 90% gerelateerd aan...? Zal wel te out crowd zijn om het te snappen. Goed, das mijn klacht en doe ermee wat je wilt.
Bierfles a la ' 1 man 1 jar' ...quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:58 schreef conleche het volgende:
[..]
wtf heeft die kip in zijn kont?????
ik heb ook thuiswerkdag! En het schiet niet op. Zoveel andere dingen te doen die veel leuker zijn dan werken. Maar goed, als ik nu even heel hard ga werken ben ik in 2 uur klaar en kan ik de rest van de dag leuke dingen doen. Of op de bank hangen!quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:58 schreef the85mc het volgende:
[..]
haha! Ik moet eigenlijk ook. Heb ' thuiswerkdag' wat betekent eerst tot 12 uur in de zon op het balkon gezeten en al 2 chocolade wafels op( a 280 kcal per stuk....)
quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:59 schreef Nallie het volgende:
[..]
Wij hoeven er toch niks mee te doen?
Bierblikje om de binnenkant van de kip te stomen met bier.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:58 schreef conleche het volgende:
[..]
wtf heeft die kip in zijn kont?????
oh, ik ben het wel met je eens. Ik voel me ook wel eens ondergesneeuwd in de tasjes/jurkjes/weet ik veel wat discussie.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:58 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Op zich wel, want het heeft NIKS te maken met slank zijn. BB, hardlopen voor beginners zijn ook SC's maar daar zijn 90% vd onderwerpen gerelateerd aan het main topic. Hier is 90% gerelateerd aan...? Zal wel te out crowd zijn om het te snappen. Goed, das mijn klacht en doe ermee wat je wilt.
Bier.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:58 schreef conleche het volgende:
[..]
wtf heeft die kip in zijn kont?????
Lekker, gekarameliseerde aspartaam.quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:03 schreef loveli het volgende:
Zou het ook met cola smaken? Cola light dan natuurlijk.
en nu ga ik echt iets nuttigs doen
volgens foodgawker welquote:Op woensdag 28 maart 2012 14:03 schreef loveli het volgende:
Zou het ook met cola smaken? Cola light dan natuurlijk.
en nu ga ik echt iets nuttigs doen
isabeau of hpkw heeft wel een recept voor cola-kip!quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:03 schreef loveli het volgende:
Zou het ook met cola smaken? Cola light dan natuurlijk.
en nu ga ik echt iets nuttigs doen
Verkapt: ik heb grote tetten-post!!quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:06 schreef MariaEtcetera het volgende:
Tijd voor een kledingpost!
Zomerjassen kopen is een crime als je tetten hebt.
Zo, dat is eruit![]()
![]()
Doe je dan een open bierblik in een kippenkont of hoewerktzoiets?![]()
Ik heb tot nu toe trouwens amaranthmuesli met melk en twee zachtgekookte eieren op, ha.
*diversiteitspostje*
Klinkt goedquote:Op woensdag 28 maart 2012 14:05 schreef kezmaster9 het volgende:
Ik breek even in, in deze topic... Ik heb toch graag eens jullie advies...
Ik ben altijd een 'gezonde' man geweest maar lette eigenlijk nergens
op qua eten en sporten heb ik de afgelopen 4 jaar nauwelijks gedaan..
Sinds begin van dit jaar zijn er wat dingen gebeurd die je toch aan
het denken zetten. Nu wil ik gaan voor meer balans in lichaam/geest en
ben hier dan ook best actief mee bezig. Even om het duidelijk te
maken;
Voorheen:
Geen sport, eten/drinken wat/wanneer ik wil, alles met de auto doen,
niet letten op groente/fruit, 's avonds lekker chippie, late pizza op
de avond etc etc
Nu;
- 4x per week running (opbouwschema) en 2x per week wat krachtoefeningen
- 3 maaltijden op een dag (ontbijt, lunch, avondeten)
- elke dag fruit
- meer fietsen/wandelen ipv de auto
- 1,5 liter water op een dag, max 4 koffie, rest thee
- geen pilsje doordeweeks bij de tv 's avonds
- geen/nauwelijks tussendoortjes meer, geen chips of andere lekkernijen
- het weekend ga ik er wat losser mee om, doordeweeks ben ik strikt
Mijn voornamelijkste doel is om in balans te zijn. Ik heb nooit echt last gehad van overwicht, maar de kilootjes gingen de laatste tijd wat sneller erbij dan eraf... Daarnaast merkte ik dat mijn conditie echt verbeterd moet worden...
Wat vinden jullie? Goed bezig of niet?
quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:06 schreef conleche het volgende:
[..]
Verkapt: ik heb grote tetten-post!!
In dat kader: de Esprit BH van 70D was me te klein.
Ja, zo te zien wel, maar beter is het als je dan precies opschrijft wat je eet op een gemiddelde dag!quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:05 schreef kezmaster9 het volgende:
Ik breek even in, in deze topic... Ik heb toch graag eens jullie advies...
Ik ben altijd een 'gezonde' man geweest maar lette eigenlijk nergens
op qua eten en sporten heb ik de afgelopen 4 jaar nauwelijks gedaan..
Sinds begin van dit jaar zijn er wat dingen gebeurd die je toch aan
het denken zetten. Nu wil ik gaan voor meer balans in lichaam/geest en
ben hier dan ook best actief mee bezig. Even om het duidelijk te
maken;
Voorheen:
Geen sport, eten/drinken wat/wanneer ik wil, alles met de auto doen,
niet letten op groente/fruit, 's avonds lekker chippie, late pizza op
de avond etc etc
Nu;
- 4x per week running (opbouwschema) en 2x per week wat krachtoefeningen
- 3 maaltijden op een dag (ontbijt, lunch, avondeten)
- elke dag fruit
- meer fietsen/wandelen ipv de auto
- 1,5 liter water op een dag, max 4 koffie, rest thee
- geen pilsje doordeweeks bij de tv 's avonds
- geen/nauwelijks tussendoortjes meer, geen chips of andere lekkernijen
- het weekend ga ik er wat losser mee om, doordeweeks ben ik strikt
Mijn voornamelijkste doel is om in balans te zijn. Ik heb nooit echt last gehad van overwicht, maar de kilootjes gingen de laatste tijd wat sneller erbij dan eraf... Daarnaast merkte ik dat mijn conditie echt verbeterd moet worden...
Wat vinden jullie? Goed bezig of niet?
Zo in eerste indruk:quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:05 schreef kezmaster9 het volgende:
Wat vinden jullie? Goed bezig of niet?
6 witten en 2 dooiers.quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:04 schreef conleche het volgende:
oh! weer wat geleerd!!! bierkip.
Ik weet eiks niet eens of Slacker een jongen of meisje is? Er staat een meisje als icoontje, maar de manier van posten is nogal mannelijk?
Maar, ik denk dat er geen commentaar op je lijstjes kwam, omdat het nogal rare lijstjes zijn met 5 eiwitten en 2 dooiers en veel shakes. Daar heb ik ab-so-luut geen verstand van. Da's in ieder geval de reden waarom ik er nooit iets van heb gezegd.
Welkom! klinkt erg goed, maar hou het realistisch. Je kunt het beste je levensstijl zo aanpassen dan je het je hele leven vol kunt houden houden en niet maar een paar maanden. Wat zijn je specifieke doelen, of is dat iets lichter worden of je gezonder voelen?quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:05 schreef kezmaster9 het volgende:
Ik breek even in, in deze topic... Ik heb toch graag eens jullie advies...
Ik ben altijd een 'gezonde' man geweest maar lette eigenlijk nergens
op qua eten en sporten heb ik de afgelopen 4 jaar nauwelijks gedaan..
Sinds begin van dit jaar zijn er wat dingen gebeurd die je toch aan
het denken zetten. Nu wil ik gaan voor meer balans in lichaam/geest en
ben hier dan ook best actief mee bezig. Even om het duidelijk te
maken;
Voorheen:
Geen sport, eten/drinken wat/wanneer ik wil, alles met de auto doen,
niet letten op groente/fruit, 's avonds lekker chippie, late pizza op
de avond etc etc
Nu;
- 4x per week running (opbouwschema) en 2x per week wat krachtoefeningen
- 3 maaltijden op een dag (ontbijt, lunch, avondeten)
- elke dag fruit
- meer fietsen/wandelen ipv de auto
- 1,5 liter water op een dag, max 4 koffie, rest thee
- geen pilsje doordeweeks bij de tv 's avonds
- geen/nauwelijks tussendoortjes meer, geen chips of andere lekkernijen
- het weekend ga ik er wat losser mee om, doordeweeks ben ik strikt
Mijn voornamelijkste doel is om in balans te zijn. Ik heb nooit echt last gehad van overwicht, maar de kilootjes gingen de laatste tijd wat sneller erbij dan eraf... Daarnaast merkte ik dat mijn conditie echt verbeterd moet worden...
Wat vinden jullie? Goed bezig of niet?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:09 schreef _aurum_ het volgende:
meh!
Ik wil deze schoenen, maar ze zijn overal uitverkochtmaat 36?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.crap in = crap out
Dat probleem heb ik ook altijd als ik low carb, dan maak ik heel veel eiwitkoekjes, maar je kan maar zoveel mayo maken, voordat het gek wordt.quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:11 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Wat ik me dan altijd afvraag: waar laat je die andere 4 dooiers?
Mocht ik ooit zo gaan eten kan ik ze altijd aan de hond gevenquote:Op woensdag 28 maart 2012 14:12 schreef conleche het volgende:
[..]
Dat probleem heb ik ook altijd als ik low carb, dan maak ik heel veel eiwitkoekjes, maar je kan maar zoveel mayo maken, voordat het gek wordt.
Op de site die ik vind aan de hand van jouw plaatje, is alleen 36 uitverkocht. Doe eens even klikken op *stop in winkelwagentje*quote:
Vriendje voortaan met links verwennenquote:Op woensdag 28 maart 2012 14:12 schreef Siral het volgende:
Net ff een progressie fototje van de voorkant gemaakt. My left bicep is so miserable....
Links blijft echt achter, zonde.
zat ik gewoon verkeerd te kijken!!quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:16 schreef loveli het volgende:
[..]
Op de site die ik vind aan de hand van jouw plaatje, is alleen 36 uitverkocht. Doe eens even klikken op *stop in winkelwagentje*
http://www.stevemadden.be/nl/shop/basket.aspx
^^quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:20 schreef An24 het volgende:
Kezmaster: welkom!
Het is een enorme vooruitgang. Vanaf hier is het 'gewoon' blijven leren en gezonde gewoontes toe blijven voegen als jij je op de lange termijn niet beter gaat voelen. Zorg er inderdaad wel voor dat het een leefstijl wordt en niet iets wat je moet 'volhouden'. Succes!
quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:09 schreef the85mc het volgende:
[..]
Welkom! klinkt erg goed, maar hou het realistisch. Je kunt het beste je levensstijl zo aanpassen dan je het je hele leven vol kunt houden houden en niet maar een paar maanden. Wat zijn je specifieke doelen, of is dat iets lichter worden of je gezonder voelen?
En datquote:Op woensdag 28 maart 2012 14:20 schreef An24 het volgende:
Kezmaster: welkom!
Het is een enorme vooruitgang. Vanaf hier is het 'gewoon' blijven leren en gezonde gewoontes toe blijven voegen als jij je op de lange termijn niet beter gaat voelen. Zorg er inderdaad wel voor dat het een leefstijl wordt en niet iets wat je moet 'volhouden'. Succes!
Whehe, ik krijg dan gelijk zo'n 'laat op de nacht 06 lijn reclame stem' in m'n hoofd.quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:22 schreef conleche het volgende:
Ik vind het woord verwennen icm sex stom.
/einde dienstmededeling
En bedankt.quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:23 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Whehe, ik krijg dan gelijk zo'n 'laat op de nacht 06 lijn reclame stem' in m'n hoofd.
Nee, 'seks hebben met links' klinkt lekkerquote:Op woensdag 28 maart 2012 14:22 schreef conleche het volgende:
Ik vind het woord verwennen icm sex stom.
/einde dienstmededeling
Het is soberso sex.quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:24 schreef An24 het volgende:
[..]
Nee, 'seks hebben met links' klinkt lekker
Gewoon batsen, ketsen, natte la volblaffen met lauw but....quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:22 schreef conleche het volgende:
Ik vind het woord verwennen icm sex stom.
/einde dienstmededeling
Nee, ik geloof ook niet dat daar mijn hartje sneller van gaat kloppen.quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:26 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Gewoon batsen, ketsen, natte la volblaffen met lauw but....
Zijn er geen leuke mannen in de sportschool? Goed te combinerenquote:
<-----------verwennen--------seks------sex-----------------------------------------------------------bovenstaande->quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:26 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Gewoon batsen, ketsen, natte la volblaffen met lauw but....
De liefde consumeren?quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:28 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
<-----------verwennen--------seks------sex-----------------------------------------------------------bovenstaande->
Ter illustratie van vunzigheidsspectrum, voor beide uiteinden geldt: TE is niet goed
NEEquote:Op woensdag 28 maart 2012 14:29 schreef Mini. het volgende:
Nou, ik kom wel weer op het goede moment binnen geloof ik.
Druk hier, geen tijd om 2 hele topics bij te lezen, nog iets gemist?
Ik zeg nietsquote:Op woensdag 28 maart 2012 14:28 schreef conleche het volgende:
[..]
Nee, ik geloof ook niet dat daar mijn hartje sneller van gaat kloppen.
100 gram zalm en tonijn en die bonen en die shake??quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:39 schreef Perruche het volgende:
Tico je bent wel een aanwinst voor dit topic he, zo direct als jij bent
Slacker ik ben het ook wel met je eens hoor, zo'n topic als gisteren leek meer het joene en tico prive topic en soms word ik ook moe van de tasjes praat. Maar ja, ik doe het zelf ook, dus wie ben ik! Bel jij eigenlijk M of V, slacker?
En Jagar inderdaad een lekkere lunch, ik zou het ook wel wegkrijgen! Co, jij eet gewoon weinig
Whut?? Nou dat viel ook wel weer mee... Daarna ging het 4 pagina's over tassen ed.???quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:39 schreef Perruche het volgende:
Tico je bent wel een aanwinst voor dit topic he, zo direct als jij bent
Slacker ik ben het ook wel met je eens hoor, zo'n topic als gisteren leek meer het joene en tico prive topic en soms word ik ook moe van de tasjes praat. Maar ja, ik doe het zelf ook, dus wie ben ik! Bel jij eigenlijk M of V, slacker?
En Jagar inderdaad een lekkere lunch, ik zou het ook wel wegkrijgen! Co, jij eet gewoon weinig
Whehehequote:Op woensdag 28 maart 2012 14:40 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Whut?? Nou dat viel ook wel weer mee... Daarna ging het 4 pagina's over tassen ed.???
Kom op..
Waren ze net zo lekker als je verwacht had?quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:58 schreef ElDinosaur het volgende:
Nee, gewoon zo 4 achter elkaar.. omnomnom
quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:28 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
<-----------verwennen--------seks------sex-----------------------------------------------------------bovenstaande->
Ter illustratie van vunzigheidsspectrum, voor beide uiteinden geldt: TE is niet goed
Zeker net zo lekker.quote:Op woensdag 28 maart 2012 15:02 schreef Nallie het volgende:
[..]
Waren ze net zo lekker als je verwacht had?
Moet je zo ff letten op de suikerdip
Is dat een ander woord voor slikken ?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |