Maar dat mag dus niet, ze vangen.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:21 schreef Helpmefok het volgende:
Ik zweer het je, achter de IKEA Delft zitten tientallen van die beesten in een speciale kunstmatige 'grot'.
Ik vang een zooitje of 30 van die beesten en zet ze uit in De Kuip als het tot sloop komt.
Alles voor het grote goed.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:22 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Maar dat mag dus niet, ze vangen.
Komen ze toch niet achterquote:Op woensdag 28 maart 2012 13:22 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Maar dat mag dus niet, ze vangen.
En al komen ze erachter: die beesten blijven beschermd. Dus als ze daar zitten, dan zitten ze daar en mogen ze niet weggehaald worden.quote:
Ja echt briljant man. Gooien ze mij maar 2 maanden de cel in, ben ik reddert van De Kuip.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:23 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
En al komen ze erachter: die beesten blijven beschermd. Dus als ze daar zitten, dan zitten ze daar en mogen ze niet weggehaald worden.
Nederland, het land waar miljoenen/miljardenprojecten tegen kunnen worden gehouden door 2 korenwolf-hamsters of boomkikkers.Werkt het toch nog in ons voordeel misschien.
Dat dus. Sowieso kun je een volksopstand verwachten als ze ook maar een beitel in dat ding durven te zetten.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:26 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ja echt briljant man. Gooien ze mij maar 2 maanden de cel in, ben ik reddert van De Kuip.Kuip
Je hebt een punt. Doe het dan maar, voor alle voetballiefhebbers ter wereld!quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:26 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ja echt briljant man. Gooien ze mij maar 2 maanden de cel in, ben ik reddert van De Kuip.Kuip
Een burgeroorlog in Kongo is daar niets bij man...quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:27 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Dat dus. Sowieso kun je een volksopstand verwachten als ze ook maar een beitel in dat ding durven te zetten.
Zijn al eerder stadions gesloopt door de supporters zelf. Iedereen wil dan toch wel graag een stukje muur of een stoeltje in de woonkamer hebben staan.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:27 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Dat dus. Sowieso kun je een volksopstand verwachten als ze ook maar een beitel in dat ding durven te zetten.
quote:Wethouder: 'Plannen Kuip niet ten koste van breedtesport'
Bron: Rijnmond.nl
Antoinette Laan heeft dinsdagavond tijdens de jubileumreceptie in de Kuip herhaald dat een mogelijke nieuwe Kuip niet ten koste mag gaan van Varkenoord, met onder andere het amateurcomplex van Feyenoord. De wethouder, met sport in haar portefeuille, vindt dat het nieuwe stadion vooral ook ruimte moet bieden aan de breedtesport in Rotterdam-Zuid.
“Dat zijn de afspraken die wij hebben gemaakt met Feyenoord en ook met de Kuip,” vertelt Laan. “De breedtesport is heel belangrijk voor Rotterdam. De jonge voetballers die uiteindelijk op het heilige gras willen spelen, moeten zich kunnen ontwikkelen. Dus waar Feyenoord ook mee komt, er moet ruimte zijn voor de breedtesport.”
“De plannen zijn er nog niet, ik heb ze niet gezien. Wellicht komt er een briljant plan, waardoor we toch die combinatie kunnen maken, daar hoop ik op. Het is één van de randvoorwaarden dat we de jongeren op Zuid, die het al heel moeilijk hebben en weinig kunnen doen, wel de mogelijkheid geven om te kunnen blijven sporten,” aldus Laan.
Vraag blijft waar de eventuele nieuwe Kuip dan komt, omdat een stadion aan de Maas te duur lijkt, Varkenoord geen optie is en het verbouwen van de huidige Kuip te lang duurt. Laan: “Er zijn technische mogelijkheden. Wat ik zeg, ik heb de plannen nog niet gezien en ik gun Feyenoord de ruimte. Er moet alleen, en daar moet bij Feyenoord ook begrip voor zijn, wel ruimte zijn voor breedtesport.”
“Het moet een reëel plan zijn. Er mag niet te veel last komen op alle Rotterdammers omdat Feyenoord een stadion wil bouwen. Het moet een stadion zijn voor heel Rotterdam, dus er moet meer gebeuren dan alleen voetballen. Daar moeten we als Rotterdam naar toe. Deze stad verdient een prachtig stadion, maar wel reëel en met breedtesport.”
Hey jongens, ik kap met voetballen denk ik. Ik ga gewoon op breedtesport!quote:
Amateursport. Ontzettend belangrijk voor het topvoetbal in Nederland. Vind het ook logisch dat ze die voorwaarden stellen.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:34 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Hey jongens, ik kap met voetballen denk ik. Ik ga gewoon op breedtesport!
WTF is 'breedtesport dan?En een voetbalstadion is toch om in te voetballen? wtf loop dat wijf uit haar nek te lullen.
![]()
Ja dat spuuglelijke van ADO ja. Maar dit gaan de fans écht niet accepterenquote:Op woensdag 28 maart 2012 13:32 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Zijn al eerder stadions gesloopt door de supporters zelf. Iedereen wil dan toch wel graag een stukje muur of een stoeltje in de woonkamer hebben staan.
Ze heeft het woord ongeveer 50 keer gebruikt in de 80 woorden die ze zegt.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:34 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Hey jongens, ik kap met voetballen denk ik. Ik ga gewoon op breedtesport!
WTF is 'breedtesport' dan?En een voetbalstadion is toch om in te voetballen? Wtf loop dat wijf uit haar nek te lullen.
![]()
Idd. Sowieso een vrouw verantwoordelijk voor het sportbeleid maken.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:37 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ze heeft het woord ongeveer 50 keer gebruikt in de 80 woorden die ze zegt.
Oh ja...maar waarom zegt ze dat niet dan? En wat voor soort amateursport? We hoeven toch geen stadion neer te zetten om het NK Aikido te faciliteren of wel dan?quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:35 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Amateursport. Ontzettend belangrijk voor het topvoetbal in Nederland. Vind het ook logisch dat ze die voorwaarden stellen.
Het schijnt dat Jhonny van Beukering het nieuwe gezicht van de breedtesport in Rotterdam wordt.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:39 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Oh ja...maar waarom zegt ze dat niet dan? En wat voor soort amateursport? We hoeven toch geen stadion neer te zetten om het NK Aikido te faciliteren of wel dan?
Nee, maar ze gaan ook niet het volledige sportbudget opmaken aan een nieuw stadion.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:39 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Oh ja...maar waarom zegt ze dat niet dan? En wat voor soort amateursport? We hoeven toch geen stadion neer te zetten om het NK Aikido te faciliteren of wel dan?
Ik weet ook niet helemaal precies wat die vrouw bedoeld, mijn eigen intepretatie is zoiets: Het nieuwe stadion moet zorgen voor nauwere samenwerkingsverbanden met amateurclubs. Uitnodigingen op het complex, wellicht soms een club een training laten geven op het veld. Ik geef toe dat ik nu een beetje in de ruimte lul, ik weet niet hoe die zaken geregeld zijn in Rotterdam. Ik denk dat de gemeente een beetje naar het FC Twente model wil, breed maatschappelijk en al die moderne dingen.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:39 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Oh ja...maar waarom zegt ze dat niet dan? En wat voor soort amateursport? We hoeven toch geen stadion neer te zetten om het NK Aikido te faciliteren of wel dan?
Waarschijnlijk van die "workshops" voor dikke frikandeljochie's om kennis te maken met een "gezondere, bewuste levensstijl".quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:56 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Ik weet ook niet helemaal precies wat die vrouw bedoeld, mijn eigen intepretatie is zoiets: Het nieuwe stadion moet zorgen voor nauwere samenwerkingsverbanden met amateurclubs. Uitnodigingen op het complex, wellicht soms een club een training laten geven op het veld. Ik geef toe dat ik nu een beetje in de ruimte lul, ik weet niet hoe die zaken geregeld zijn in Rotterdam. Ik denk dat de gemeente een beetje naar het FC Twente model wil, breed maatschappelijk en al die moderne dingen.
Echt he. Die puistpubertjes hier onder bij de AH ook man met hun saucijzenbroodjes en energydrink. Zo was ik nooit!quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:00 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Waarschijnlijk van die "workshops" voor dikke frikandeljochie's om kennis te maken met een "gezondere, bewuste levensstijl".
quote:"Een paar maanden geleden, tijdens een interlandweek, speelden we met de jongens die niet waren geselecteerd een oefenwedstrijdje tegen Feyenoord Onder-19. Zoiets had ik nog nooit eerder meegemaakt. Die gastjes knalden erin, joh! Ze sloopten ons, we verloren met 1-0. Tonny Trindade de Vilhena, die laatst zo sterk speelde tegen FC Twente, gaf gewoon Karim El Ahmadi een kegel. Toen Karim verhaal kwam halen, wuifde Tonny dat weg, zo van: Niet zeuren. Ik keek vragend naar assistent-trainer Jean-Paul van Gastel, maar die moest alleen maar lachen en wees naar De Kuip. "Zij doen er alles aan dáár te spelen", zei hij. Een paar weken later zat Tonny bij ons in de selectie en was hij een andere jongen: netjes, beleefd, maar had hij zijn naam al wel gevestigd. Ik heb er wel respect voor."
Baas he die gast. Je zal 'm 's nachts maar tegenkomen als je net om de hoek loopt. Ik zou mezelf wezenloos schrikken.quote:
Mooi man.quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:08 schreef Grifte het volgende:
Mooi stukje uit het interview met Schaken, even overgetypt:
[..]
Vrede zit daar op z'n knieen natuurlijk.quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:44 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Wtf, was Pierre langer dan Vrede? Die Vrede was zelf al 2 meter 10 ofzo...
Wel hele aardige gozer, ken hem uit zijn tijd bij RKC. Ontzettend aanstekelijke lach.quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:43 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Baas he die gast. Je zal 'm 's nachts maar tegenkomen als je net om de hoek loopt. Ik zou mezelf wezenloos schrikken.
quote:Feyenoord grijpt naast Zweed Karlsson [PlanetFootball]
De Zweed Par Karlsson gaat naar Wimledon en niet naar Feyenoord.
Wimbledon dat de middenvelder van Zweden onder 21 en IFK Goteborg al een tijd volgde, sloeg meteen toe toen men hoorde van de interesse van Feyenoord.
De bedoeling was eerst om hem in November, na afloop van de Zweedse competitie, voor niets in te lijven, maar nu heeft men er toch wat meer Engelse ponden tegenaan gegooid om zeker te zijn dat ie naar Engeland vertrekt
Wat een baas die Tonny.quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:08 schreef Grifte het volgende:
Mooi stukje uit het interview met Schaken, even overgetypt:
[..]
Jezus wat een supervet verhaal! Tonny = BAASquote:Op woensdag 28 maart 2012 14:08 schreef Grifte het volgende:
Mooi stukje uit het interview met Schaken, even overgetypt:
[..]
Strootmanquote:Op woensdag 28 maart 2012 15:13 schreef Dr.Mikey het volgende:
Van Marwijk is toch de grote Feyenoord man die ons ook de uefa cup bezorgd heeft? Waarom waarom speelt Classie dan nog niet ib Oranje en prutsers als klootman wel.. Transferwaarde schiet omhoog als Classie dit Ek mag spelen.
Wel typisch. Een niets toevoegende speler die kan kiezen uit 2 clubs waarvan de ene in 2004 failliet gaat en de andere zo goed als failliet in 2006-2007quote:
Oh ik dacht dat ie dood was ofzo..quote:Op woensdag 28 maart 2012 15:18 schreef kapiteintje het volgende:
Nee, er is niks met die gast maar kwam ineens op zo'n super oude site terecht met berichtjes vanaf 2000. Kende die hele speler niet.
De natuurlijke opvolger van Sneijderquote:Op woensdag 28 maart 2012 15:15 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Strootman
Grindtegelkopje heeft die gozer
Sneeuwt onder in toppers
Heeft nou niet tegen goede ploegen gespeeld met Oranje, alleen Zwitserland
Clasie heeft een kindvriendelijk hoofdje, laat zich zien in toppers, en ik voorspel een grote oranje carriere voor die gozer
Dan mag hij wel eens op z'n vrije trap gaan oefenen.quote:Op woensdag 28 maart 2012 15:51 schreef onlogisch het volgende:
[..]
De natuurlijke opvolger van Sneijder
Geef hem de tijd, hij's pas 20 hé.quote:Op woensdag 28 maart 2012 15:52 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Dan mag hij wel eens op z'n vrije trap gaan oefenen.
Die tegen Vitessequote:Op woensdag 28 maart 2012 15:52 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Dan mag hij wel eens op z'n vrije trap gaan oefenen.
Bij specialisten zoals van Persie of Sneijder zag je toen al de potentie op dat gebied hoor, dat mis ik wel een beetje bij Clasie.quote:Op woensdag 28 maart 2012 15:53 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Geef hem de tijd, hij's pas 20 hé.
Net of Sneijder ze allemaal raak schiet.quote:Op woensdag 28 maart 2012 15:52 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Dan mag hij wel eens op z'n vrije trap gaan oefenen.
quote:Op woensdag 28 maart 2012 15:56 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Net of Sneijder ze allemaal raak schiet.
zou zeggen kijk eens een wedstrijd !quote:Op woensdag 28 maart 2012 16:01 schreef Littlerabbit het volgende:
De Clasie hype begint nu wel ernstig te worden hier zeker nadat gezeik op Strootman
Clasie een hype noemenquote:Op woensdag 28 maart 2012 16:01 schreef Littlerabbit het volgende:
De Clasie hype begint nu wel ernstig te worden hier zeker nadat gezeik op Strootman
Absoluut een speler in zijn eerste goede seizoen Oranje in roepen vol onbegrip en hem nog net niet boven Sneijder zetten is toch wel een echt teken van een hype. Hopelijk voor hem komt hij ooit op een topniveau maar talenten krijgen vrijwel altijd een terugval en zal mij dan ook niet verbazen als hij volgend seizoen zelfs ff op de bank zal moeten plaatsnemen met aankopen als Vormer.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |