abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_109549833
*O* *O* voor de echo's van Kwisted en Enfermera! O+
En SE, echofoto ja graag! :D

Ik had vandaag op mijn werk willen hinten door mijn snoeppot te vullen met roze en blauwe paaseitjes en muisjes. Maar ik als zeef was uiteraard vergeten om de eitjes en muisjes mee te nemen. Dus dat wordt morgen. :')

En het allerliefste vriendje van de hele wereld was bereid om met me langs McD te rijden voor een McNuggets menu. O+ Zó lekker!

Marjolijntje/ modje, zou je mijn datum in de OP willen aanpassen naar 10-10-2012?
pi_109549957
Ik heb slechte ervaringen met een oudcollega wiens fb om haar kinderen draait. Haar heb ik dus inderdaad op niet zichtbaar gezet :@

En zal zelf af en toe heus wel wat op fb plaatsen, maar dan wel alleen voor de 'goede vrienden'. Maar de regelmatige update verhaaltjes en foto's / filmpjes zijn we wel van plan om die op 'onze site' te zetten.
  maandag 26 maart 2012 @ 22:31:21 #103
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_109550654
Dit zijn van die dingen die alle nieuwbakken ouders zeggen nooit te zullen gaan doen, maar compleet vergeten zodra het kind er daadwerkelijk is :D Mijn FB zou ook nooit overspoeld worden door m'n kind :')

Feit is gewoon dat Willem zo'n groot onderdeel van m'n leven is dat net als in het dagelijks leven alles wat ik doe ook voor een groot deel om hem draait. Dus ook facebook ja :P Ik merk ook dat mensen die geen kinderen hebben dat opmerkelijker en vervelender vinden dan mensen mét kinderen... Die gaan het ook nog wel snappen, het is gewoon biologie....
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
pi_109550773
Haha dat dus.
Sowieso vind.ik foto's van mezelf niet zo boeiend :P
Daarbij is.Floris zo'n beetje altijd bij me als ik niet werk..dus tja
pi_109551744
Sodeju dames :D ben ook een dagje niet aan het lezen.

Flugel :o wat kan dat dan toch geweest zijn?! Klinkt wel als veel vocht.. apart hoor! :?

Frups ;( mooi kl*ten van je baan zeg! sjonge :*

En 2 mooie echo's voor Enfermera en Kwisted *O* fijn hoor dames :D :Y

Fieder :* :* :* fijn dat het toch meeviel, toch is het een rotsituatie ;( en hadden we je liever in de lijst gehouden hierzo :*

En nog een nieuwe zwangere Nijnepijn gefeliciteerd! *O*
pi_109552015
Frups wat balen van je baan zeg. Maar als ik het goed begrijp zag je de bui al een beetje hangen. Wel snel al zeg dat je weg moet!

Fieder fijn dat het je mee is gevallen. Hopelijk heb je niet veel last nog nu het achter de rug is. Knuffel voor jou!

Enfermera mooie echo *O*
Kwisted mooie echo *O*

Zoe wat een lieve fysio heb jij zeg! Dat ze zelfs aanbiedt om bij je thuis te komen!

Wij hebben vanavond even snel een stop gemaakt bij de ikea, commode gehaald. Tenminste, ladekast die dienst gaat doen als ;)
Daarna op kraamvisite geweest bij 6 dagen oud babytje O+ men wat is dat dan weer klein zeg!! Zo schattig. Ik wordt ook met de dag nieuwgieriger naar onze mannetjes O+
pi_109552042
Ooh over facebook, ik ben niet heel actief er mee, qua posten wat ik doe enzo.

Maar er komen vast wel foto's van mijn kindje op te staan, de 12 weken echo heb ik ook gepost om het nieuws wereldkundig te maken :) en van de 3D echo ook een foto'tje.

Ëén van mijn zussen wil absoluut niet hebben dat er een foto van haar kind op internet staat, omdat ze niet weet wat er mee gebeurd en wie het in handen krijgt, dat vind ik best jammer. Maar respecteer het wel.
  dinsdag 27 maart 2012 @ 03:45:42 #108
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_109556391
Mooie echofoto's enfermera en kwisted!

Fijn dat jouw echo ook goed was Sorbo.

Fluug, hoe gaat t daar nou? Geen vochtverlies meer?

Ik heb geen FB, wel een afgeschermd blog dat vol staat met foto's, mn voor familie in het buitenland.
pi_109556490
Een afgeschermd blog? Dat zou ik ok willen voor Billies opa en oma ver weg. Hoe/waar maak je die Marrije? PM?
I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR
pi_109556495
Muwahaha kersjes met tuinbonen.. moet er niet aan denken! Maar het stond er. zo grappig.

Tja facebook.. als de echo volgende week goed is ga ik faar wel wereldkunfig maken dat we een kleintje krijgen. De belangrijkste mensen weten het toch al.

Hier gaat over een half uur de wekker maar ben nu al klaar sakker.
Voel me prima dus ga vandaag weer lekker proberen te werken. Aflejding zal me wel goed doen. Zo evenb een overlevingspakketje klaar maken en gaan met die banaan.

Ik heb al heel lang geleden kaartjes besteld voor vanavond voor de theatetshow 'Help ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt'. Hoop dat ik het ga trekken.. en anders maar niet. We shall see.

Nog even een beetje doezelen en dan opstaan
pi_109556759
Goedemorgen, wat ben ik slecht in zomertijd zeg, pff. Een uurtje extra slaap had fijn geweest :O

Over Facebook, mijn kind komt daar gewoon op hoor :) Al let ik wel op met foto's van bijv. in bad gaan. Een blote baby is prima, maar wel met een prachtig eendje (of een mooie paint stip) op dr punani :P

En vandaag 27 weken voor Katy en mij, time flies! Het gaat echt zo verschrikkelijk hard. Gisteren was het nog precies 3 maanden voor de uitgerekende datum *O*
En een jompel voor alle andere mijlpalen vandaag *O*
Mama van F. (2012) en M. (2016)
pi_109556822
Oeh mijlpalen *O*
Hier 24 weken vandaag, kan gewoon niet :o
pi_109556865
11 weken. *check* :D
pi_109556940
Mijlpalendag! *O*
Hier 19 weken! Wat vliegt de tijd!!
pi_109556954
Na het slapen ziet mijn buik er trouwens soms erg vreemd uit! Ik slaap altijd op m'n zij, en als ik dan rechtop ga zitten zit er vaak een grote bult links of rechts! Dat trekt ook zo weer weg.
pi_109557013
Het wordt trouwens wel gezellig in oktober! :D
  dinsdag 27 maart 2012 @ 08:03:44 #117
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_109557068
Bluh ik heb keelpijn, hoofdpijn, spierpijn en verhoging. Ik denk aan keelontsteking. Mag je eigenlijk ab als je zwanger bent?
Make love, not war ☮
  dinsdag 27 maart 2012 @ 08:04:12 #118
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_109557071
Ow en yeah *O* *O* Voor de mijlpalen!
Make love, not war ☮
pi_109557078
Dat wordt groepspuffen tzt! Ik mag overigens niet op 12 oktober bevallen (Isabeau jarig)en niet op 14 oktober (dochter van J. jarig). Dat u t even weet.
  dinsdag 27 maart 2012 @ 08:07:06 #120
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_109557096
Jawel diaan, jouw huisarts weet precies welke je wel en niet mag.
  dinsdag 27 maart 2012 @ 08:07:48 #121
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_109557101
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 08:04 schreef Diaan73 het volgende:
Ow en yeah *O* *O* Voor de mijlpalen!
dus dat
  dinsdag 27 maart 2012 @ 08:10:18 #122
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_109557126
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 08:07 schreef Marrije het volgende:
Jawel diaan, jouw huisarts weet precies welke je wel en niet mag.
Okay. Ik hoop wel dat ik het niet nodig heb.
Make love, not war ☮
  dinsdag 27 maart 2012 @ 08:16:31 #123
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_109557187
ik ben nu pas bijgelezen maar Fieder :*, fijn dat het niet tegengevallen is gister.

Enfermera en Sorbo ook een goede echo *O*

Twinkle, ik hoop dat je je vandaag goed blijft voelen, sterkte!

Flugel, wat maakte je het weer spannend gisteren! Ik hoop voor je dat het nu snel écht gaat beginnen. En dat het dan ook meteen superduidelijk is, dat het begonnen is! Het duurt nu niet lang meer :)

Diaan, ik weet niet meer of ik je al had gefeliciteerd...anders bij deze! Gefeliciteerd met je zwangerschap! Rot dat je je nu niet helemaal lekker voelt, beterschap!

Nog even juichen voor alle mijlpalen *O*. Mijn 'mijlpaal' was gister, alweer 23 weken. Dit werd beloond met een hele drukke dag in de buik. Besefte mij gister ook dat ik nog maar 11 weken hoef te werken :o.

Ohja, mag mijn uitgerekende datum in de OP naar 23 juli? Het is maar 1 dagje maar ik stoor me er iedere keer aan :@ :')
pi_109557226
Beterschap Diaan!! Hoop dat t meevalt en de ab niet nodig zal zijn.
*O* voor alle mijlpalen!! Hier vandaag 16 weken, yeah!! Nog 3 weken en weten we hopelijk het geslacht van onze beeb!

Bijtjes, ik zag de bui inderdaad al hangen maar toch is het zuur. Ik ga me er ook niet te druk over maken verder maar gewoon lekker genieten van de extra tijd die ik op deze manier met Danique heb en heerlijk van mijn zwangerschap genieten. Ondertussen wel solliciteren uiteraard want na mijn "verlof" wil ik wel snel weer aan het werk.
pi_109557253
Mijlpalendag *O* hier 18 weken!
pi_109557332
Balen van je baan Frups...
Was het 'gewoon' het einde van je contract?
Ik zit zelf in eenzelfde soort situatie, mijn contract loopt af 8 dagen na ingang verlof. Zonder positief bericht blijf ik ervan uit gaan dat ik dan geen werk meer heb. Hoe zit dat dan met je zwangerschapsuitkering? Ben je die dan gewoon 'kwijt'? Of moet je daar zelf achteraan omdat het niet door je baas, maar het UWV betaald wordt? Iemand tips/ervaringen

Wat een mooie echo's kwisted en enfermera! Kwisted, door dat vlekje net boven het hoofdje lijkt het net of ze een liedje aan het fluiten is, zo lief!

Fieder, erg blij dat het meegevallen is! Rust lekker uit, geniet van alles, en hopelijk zie ik je weer terug met een goed bericht.

Diaan, beterschap! Let je erop dat de verhoging geen koorts wordt?

En gefeliciteerd nijnepijn!
The best and most beautiful things in the world cannot be seen, nor touched, but are felt in the heart. - Helen Keller
[btfl]* portfolio
pi_109557419
Wordt door het uwv aan jou betaald bunny. Goed regelen met je werkgever wel dat ze op tijd de uitkering aanvragen. Ga ff langs bij degene die de P&O zaken regelt bij jullie.
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_109557430
Bunny, voordat je met verlof gaat moeten ze je dan wel even zeggen of ze het contract verlengen of niet. Als ze het niet verlengen krijg je gewoon je zwangerschapsuitkering, alleen gaat het dan via het UWV.
Dan moet je werk nog wel jouw salarisgegevens doorgeven en een formulier invullen. Dit is wel belangrijk,anders komt jouw zwangerschapsuitkering te laat. (Dit had ik)
Via het UWV krijg je alleen wel per week betaald, dat vond ik wel vervelend.

Gefeliciteerd alle nieuwe zwangeren! Die lijst is echt lang zeg nu!!
En ik las over mooie echo's!
pi_109557508
Ik reageer zo op mijn werk even uitgebreid op je berichtje bunny, gaat wat makkelijker als op mijn telefoon!
pi_109557588
Diaan ik herken jouw symptomen.
Ik had dat toen ik 5 weken zwanger was .. De arts wilde gelijk een kuur voor schrijven maar toen trok ik even aan de bel .. Ho ho, ik ben 5 weken zwanger meneer!

Toen haalde hij het grote boek van Sinterklaas erbij om te bekijken of ik het goedje mocht hebben.. maar het was geen probleem gelukkig :)
Ik weet alleen niet meer hoe het spulletje heet! Het zat in van die dingetjes .. die je in 1 keer door moet slikken .. Nou krijg ik die capsules sowieso niet weg, laat staan als je een keelontsteking hebt!
Ik weet inmiddels dat er ook een vloeibare versie is, alleen moet je dat veul vaker innemen dan een pilletje. Maar dat werkte wel veul prettiger!

Dus er is wel iets voor en het heeft mij super snel geholpen!
  dinsdag 27 maart 2012 @ 08:59:52 #131
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_109557662
Meldt :O

Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
  dinsdag 27 maart 2012 @ 09:02:43 #132
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_109557706
Goedemorgen :O
Zo goed als de hele nacht geslapen en ik ben me toch een partij moe!

Flugel, don't you dare }:|

Beterschap Diaan!
.... met gevoel voor drama....
pi_109557713
Fluug :o

Houd je in! ;)
The best and most beautiful things in the world cannot be seen, nor touched, but are felt in the heart. - Helen Keller
[btfl]* portfolio
  dinsdag 27 maart 2012 @ 09:05:40 #134
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_109557763
Vandaag beginnen de Mama Mazzel-dagen bij Prenatal. Veel korting op bijna het gehele assortiment. Zelf moet ik eens gaan kijken voor een nieuwe babyfoon, de onze is er een maand of wat geleden mee gestopt.
.... met gevoel voor drama....
pi_109557949
NEEE FLUUGS!!!!!!

Wat betreft Facebook, ik ben al best selectief wie ik daar wel en niet op wil hebben (ik heb niet zo'n behoefte aan updates van oud-klasgenoten die ik al in geen 15 jaar gesproken heb). Maar FB is voor mij ook geen verlengde van mijn normale leven. Ik heb daar pas met 23 weken mijn profielfoto veranderd in een foto met buik, maar ik denk dat toen al 70-80% van mijn vrienden op de hoogte was van de zwangerschap.
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_109557983
Kersjes goeie tip O-)
  dinsdag 27 maart 2012 @ 09:24:04 #137
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_109558075
Meld. Geen bijzonderheden
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_109558579
quote:
0s.gif Op maandag 26 maart 2012 23:09 schreef bijtje84 het volgende:

Zoe wat een lieve fysio heb jij zeg! Dat ze zelfs aanbiedt om bij je thuis te komen!

Wij hebben vanavond even snel een stop gemaakt bij de ikea, commode gehaald. Tenminste, ladekast die dienst gaat doen als ;)
Daarna op kraamvisite geweest bij 6 dagen oud babytje O+ men wat is dat dan weer klein zeg!! Zo schattig. Ik wordt ook met de dag nieuwgieriger naar onze mannetjes O+
Ze is ook heel positief :Y ben dr zo blij mee.
Ze heeft zelf 3kinderen en last gehad van bekken-instabiliteit dus kan echt alles met dr bespreken. We hebben 't ook over ongemakken van de zwangerschap enzo :P
Vind t fijn dat ze me zonder enge verhalen voorbereid op de bevalling, sommige mensen kunnen van die enge dingen vertellen, of alles was juist heel fijn en mooi enz enz

Ze verteld 't gewoon zoals 't is en wat je lichaam doet.

Wij hebben ook n ladekast van de ikea voor in de grote keuken. Daar hebben we ook luiers enz enz in zodat we niet steeds naar boven hoeven. O+ ikea

oh en de MMdagen bij prenatal! kreeg er een foldertje van. Altijd handig :Y

Mijlpalendag!! *O*
voor mij morgen "pas" :P

Mn buik lijkt hoger en meer naar voren, maar als ik de cm erbij pak issie sinds 31wkn maar 2cm gegroeid. Das niet zoveel in 4wkn toch? :? Of komt de groeispurt nog?
(heb wel enorme jeuk aan mn buik echt verschrikkelijk :X )

Asy
vervelend :(
pi_109558658
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 07:36 schreef Sorbootje het volgende:
11 weken. *check* :D
Ik qoute hem gewoon maar even O-)
  dinsdag 27 maart 2012 @ 10:06:30 #140
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_109558964
Sterkte ermee Asy.

Zoe, hangt ook af van de ligging van de baby, hoe groot je buik is. Dat kan dus wel eens verschillen.
pi_109558995
*O* Voor de goede echo's!
Nijnepijn gefeliciteerd!

Mijn echo was ook goed :)

Alleen ziekenhuis was het niet eens met de uitgerekende datum, was 4 dagen eerder vonden ze, maar dat wilden ze niet op het verslag zetten want dan kregen ze ruzie met de verloskundige :')
Nou ja maakt ook niet uit.
  dinsdag 27 maart 2012 @ 10:18:28 #142
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_109559283
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 maart 2012 10:07 schreef Zolena het volgende:
*O* Voor de goede echo's!
Nijnepijn gefeliciteerd!

Mijn echo was ook goed :)

Alleen ziekenhuis was het niet eens met de uitgerekende datum, was 4 dagen eerder vonden ze, maar dat wilden ze niet op het verslag zetten want dan kregen ze ruzie met de verloskundige :')
Nou ja maakt ook niet uit.
*O* *O* Voor goede echo!
Make love, not war ☮
pi_109559310
Zolena *O*
(het is toch helemaal niet vreemd als een uitgerekende datum wordt aangepast na een echo?)
pi_109559508
Labelloo dat heb ik dus ook steeds :D
Ziet er erg grappig uit, volgens mij heeft de beeb dan zelf ook heeeeerlijk liggen slapen.

Fluugs! :D is dat schoonmaakmiddel of wat? Als t maar geen verf is mevrouwtje! :+

Asy aauuw :'(

En kijk je niet te scheel op die fantastische kortingsdagen van de prenatal hoor.
Ze gaan van de ene kortingsdagen over op de andere.
pi_109559780
De Prenatal in mijn woonplaats gaat weg dus misschien is er dan wel korting OP korting O-)
Sowieso gaan ze meer online werken volgens mij.. heb het gerucht gehoord dat ze uit meerdere 'kleine' plaatsen weg gaan.

KORTING KORTING *doet OHRA vogel na*
pi_109560010
Ik heb echt nog helemaal niet de behoefte om het op een shoppen te zetten, online windowshoppen wel een beetje maar kopen komt denk ik pas echt wanneer we weten wat het wordt.
pi_109560115
Nah hier valt ook nog wel mee hoor.
Heb wel vorige week meegroeibh's gekocht bij de hema.

Stond vanmorgen voor de spiegel en ze zijn echt huge :X
Sprongen bijna uit mijn eigen bh's, vond het geen gezicht.

En dit zit ook veel fijner! Voelt ook gelijk een stuk steviger trouwens.
pi_109560219
Fluugs!! :o Neehee!! :(

*O* voor mijlpalendag!!

Frups het is al gezegd maar je krijgt inderdaad je zwangerschapsuitkering dan rechtstreeks van het uwv. Je huidige werkgever moet het wel aanvragen, en op het formulier aanvinken 'contract wordt in verlofperiode beeindigd'. Thats it. Maar zorg wel dat ze het regelen voor je.

Zoe ik hou ook echt van mijn fysiotherapeute hoor hihi. Ik kan niet meer zonder haar! En ze is nog gezellig ook om mee te kleppen dus helemaal niet vervelend om naartoe te moeten.
  dinsdag 27 maart 2012 @ 10:54:43 #149
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_109560326
Ik ben er (nog) niet aan begonnen hoor dames, maar die tube staat er wel erg verleidelijk bij :P

Mijlpalendag *O*

fijn dat de echo goed was zolene...

Diaan :* Beterschap....
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
pi_109560484
Als je je maar gedraagt Fluugs!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')