Problemenquote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:17 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik heb die "problemen" al sinds de zomer van 2010. Binnen een half jaar was mijn stem passabelIk ben nu een bariton
Vooral erg leuk als je de gynacoloog moet bellen
yeah. en schelden 'DIT IS VAN MIJ! HIER ZIT IK! ROT OP! NEE JE MAG MIJN BUURMAN NIET ZIJN. NEE! DAT IS OOK VAN MIJ! PAS OP HOOR! IK NEUK JE WIJF!'quote:Op dinsdag 27 maart 2012 16:06 schreef skunkasaur het volgende:
Weet je dat vogeltjes eigenlijk keihard lopen te gillen in plaats van fluiten?
Ja, ik zit ook veel beter (zeer uitstekend) in mijn vel en voel me geweldigquote:Op dinsdag 27 maart 2012 16:16 schreef Sitethief het volgende:
[..]
Problemen.
Ik vind je een stuk cooler zo. Niet dat dat nu negatief is over hoe je eerst was hoor... Maar dit past erg goed bij je.
Ik hoop dat je me een beetje volgt
quote:Op dinsdag 27 maart 2012 16:23 schreef LizzyAdam het volgende:
[..]
yeah. en schelden 'DIT IS VAN MIJ! HIER ZIT IK! ROT OP! NEE JE MAG MIJN BUURMAN NIET ZIJN. NEE! DAT IS OOK VAN MIJ! PAS OP HOOR! IK NEUK JE WIJF!'![]()
maar ik hoor 'oh wat een fijn takje, ik ga hier is even lekker zitten van het zonnetje genieten. ik hou van Nederland. zo fijn dat ik terug ben. Laat ik eens een mooi nestje bouwen. dat is fijn'
Ik word vrolijk van merels. Die heb ik in Amerika echt gemist.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 16:23 schreef LizzyAdam het volgende:
[..]
yeah. en schelden 'DIT IS VAN MIJ! HIER ZIT IK! ROT OP! NEE JE MAG MIJN BUURMAN NIET ZIJN. NEE! DAT IS OOK VAN MIJ! PAS OP HOOR! IK NEUK JE WIJF!'![]()
maar ik hoor 'oh wat een fijn takje, ik ga hier is even lekker zitten van het zonnetje genieten. ik hou van Nederland. zo fijn dat ik terug ben. Laat ik eens een mooi nestje bouwen. dat is fijn'
Net ff Wikipediaat, maar nee, alleen in Europa en Azië komt ie normaal voor, en de mens heeft em geïntroduceerd in Australië en Nieuw Zeeland. Dus dat kloptquote:Op dinsdag 27 maart 2012 16:46 schreef wonderer het volgende:
Niet waar ik woonde. De rest van het land, geen idee...
Ja hoor, schrijf jij dan mijn Technische Ontwerp?quote:Op woensdag 28 maart 2012 07:17 schreef Abby79 het volgende:
Goedemorgen
Wil er iemand voor mij naar m'n werk? Dan kan ik weer lekker in bed gaan liggen
Als dat vanuit bed kan, sure!quote:Op woensdag 28 maart 2012 07:37 schreef Sitethief het volgende:
[..]
Ja hoor, schrijf jij dan mijn Technische Ontwerp?
Sure kan dat, doe je ook even een ERD bouwen en als bijlage erbij?quote:Op woensdag 28 maart 2012 07:40 schreef Abby79 het volgende:
[..]
Als dat vanuit bed kan, sure!
Hoewel het hier nu ook niet fijn werken zou zijn thuis, ze zijn achter mijn huis Philips kantoren aan het slopen, en nu klinkt het net alsof er een oefening voor tanks gehouden wordt op het terrein daar
Volgens mij moet ik me dan teveel inlezen in je project, geen zin in!quote:Op woensdag 28 maart 2012 08:37 schreef Sitethief het volgende:
[..]
Sure kan dat, doe je ook even een ERD bouwen en als bijlage erbij?
Kom je ze langsbrengen?quote:Op woensdag 28 maart 2012 08:36 schreef Tha_Erik het volgende:
Koffie, jus d'orange, broodje kaas, broodje krabsalade.
Môgge.
Ah, jammer, ik haat documenten schrijvenquote:Op woensdag 28 maart 2012 08:50 schreef Abby79 het volgende:
[..]
Volgens mij moet ik me dan teveel inlezen in je project, geen zin in!En ik denk niet dat jij in een dag veel kunt doen aan ons project hier, dus ruilen zal weinig zin hebben
Natuurlijk niet, maar dat maakt het niet minder vervelendquote:Op woensdag 28 maart 2012 09:55 schreef Tha_Erik het volgende:
Maar je kan het ze niet echt kwalijk nemen, toch?
Ik wilde net zeggen, die bank/verzekering/watvoorhelpdeskdanookmensen kunnen er natuurlijk ook niks aan doen. Als ik een vrouw verwacht en ik krijg Alan Rickman (om maar iemand te noemenquote:Op woensdag 28 maart 2012 09:54 schreef wonderer het volgende:
En ja hoor
Klantenservice bank bellen.
"Maar ik ben op zoek naar mevrouw wonderer"
"Spreekt u mee."
"Bent u mevrouw wonderer??"
"Yep."
*stilte*
"Goed, het gaat om het volgende..."
Het wordt echt hoog tijd dat ze die fucking wet aanpassen zodat ik mijn geslacht kan veranderen, dit begint irritant te worden
Je mag nu je geslacht niet aanpassen zolang je nog vruchtbaar bent (wat in praktijk dus neerkomt op inderdaad wachten tot de operatie)quote:Op woensdag 28 maart 2012 10:14 schreef Vanyel het volgende:
Maar je geslacht wettelijk veranderen kan niet wegens niet volledig operatief gedoe?
Gaan ze dat niet veranderen?quote:Op woensdag 28 maart 2012 10:16 schreef Abby79 het volgende:
[..]
Je mag nu je geslacht niet aanpassen zolang je nog vruchtbaar bent (wat in praktijk dus neerkomt op inderdaad wachten tot de operatie)
Dat is wel de bedoeling. Maar zoals je weet is politiek niet zo heel snelquote:
Volgens mij is het in Duitsland ook makkelijker. Maar dan zit ik alsnog met een Nederlands paspoort dat niet kloptquote:Op woensdag 28 maart 2012 12:15 schreef LizzyAdam het volgende:
nou Abby en W, naar Zweden verhuizen dan maar.
Je hebt nu al een beetje aparte situatie.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:20 schreef wonderer het volgende:
[..]
Volgens mij is het in Duitsland ook makkelijker. Maar dan zit ik alsnog met een Nederlands paspoort dat niet klopt
Ah, we zijn er weer lees ikquote:Op woensdag 28 maart 2012 14:30 schreef Vanyel het volgende:
Aha. Dus toch een bruine derriere. Of schijnt de zon daar bij jou niet?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |