Mij maakt het ook niet uit. Wat mij betreft is het prima zoals jij en Joipoidepoipoi het hebben opgezet. Kattenplaatjes zijn lief, maar het hoeft niet perse omdat ik dat leuk vind hoor. Ik moet me eens goed verdiepen in het plaatsen van plaatjes zodat ik zelf moeiteloos leuke kattenplaatjes kan overbrengen.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 09:03 schreef Gertje-Plongers het volgende:
Ok, doen we. Kliekerig daar ben ik niet zo bang voor eerlijk gezegd, zo'n storm loopt het niet. Maar wat mij betreft maakt het niets uit, ik doe ook net zo lief geen op...
Hee kijk nu eens, de man voor wie ik zijn usericon heb gephotoshopt,quote:Op dinsdag 20 maart 2012 12:06 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Heb ik toch een berichtje van JP gekregen,
of ik ook een bijdrage voor de OP wilde geven.
Bij deze, hier is ie dan:
Zaterdagavond, alcohol in de mik
'ongerijmde' rust hier.
Naar de kloten ben ik
Waar is het naadje van de kous?quote:Op dinsdag 20 maart 2012 13:41 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
[..]
Hee kijk nu eens, de man voor wie ik zijn usericon heb gephotoshopt,
zodat ie ook qua verhoudingen klopt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kreeg ooit sprookjes te horen. Zit nu in therapie.
Die ban geldt alleen maar voor TRU en BNW.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 14:59 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Waar is het naadje van de kous?
Waar is het neusje van de zalm?
Heb je het ooit zo zout gegeten?
Een gunst van een gebande aan
een mod.
Zo zie je maar weer: op ieder deksel
past een pot.
Ik heb ook groene ogen,quote:Op dinsdag 20 maart 2012 20:08 schreef Lavenderr het volgende:
het groenogig monster is een akelig dier
en vergalt vaak veel plezier
laten we lief zijn voor elkaar en genereus
dat voelt een stuk beter, heus
De Feestverlichting leest mee, dus pas maar op,quote:Op dinsdag 20 maart 2012 21:15 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
[..]
Die ban geldt alleen maar voor TRU en BNW.
Maar ja, laat ik het daar maar niet over hebben, want het Alziend Oog leest mee.
[..]
Ik heb ook groene ogen,
echt, het is niet gelogen!
Meestal ben ik lief, heel soms niet,
maar dan krijg ik met de roe van Zwarte Piet.
Sorry dat ik het je moet vertellen, ik dacht dat je dit wel wist.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 22:19 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
De Feestverlichting leest mee, dus pas maar op,
Anders eten de reptillians je op.
Morgen is het voorjaar.
Het leven is prachtig!
Wat vibreert je voornaam weer machtig.
Die begint toch op de 21ste?quote:Op dinsdag 20 maart 2012 22:23 schreef MsMessy het volgende:
[..]
Sorry dat ik het je moet vertellen, ik dacht dat je dit wel wist.
Het is vandaag al voorjaar, dat had je zeker even gemist?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |