daarom, maar dat maakt het nog geen faal natuurlijk, ze willen voorblijven qua technologie dus als je iets nieuws wil aanschaffen dan heb je ook het bestequote:Op zondag 18 maart 2012 10:57 schreef Devv het volgende:
[..]
En dat is precies de reden waarom de rijen wegblijven. De doorlooptijd is gewoon te kort. Je gaat toch ook niet elk jaar een nieuwe televisie kopen.
Wat een onzin, het totaal verkochte aantallen ipad's versie 1 en 2 lijkt misschien groot, maar afgezet tegenover het totaal aantal potentieel beschikbare klanten is het nog steeds een schijntje.quote:Op zondag 18 maart 2012 10:57 schreef Devv het volgende:
[..]
En dat is precies de reden waarom de rijen wegblijven. De doorlooptijd is gewoon te kort. Je gaat toch ook niet elk jaar een nieuwe televisie kopen.
Ik denk dat ik er niet ver naast zit met mijn hypothese.quote:Op zondag 18 maart 2012 11:19 schreef klipper het volgende:
[..]
Wat een onzin, het totaal verkochte aantallen ipad's versie 1 en 2 lijkt misschien groot, maar afgezet tegenover het totaal aantal potentieel beschikbare klanten is het nog steeds een schijntje.
Windows 8 tablets gaan ook nog beter worden.quote:Op zondag 18 maart 2012 12:07 schreef Revolution-NL het volgende:
Overpriced Apple meuk
Ik koop pas een tablet als Windows 8 uit is.
Dat kan ik niet, ik ben een man.quote:Op zondag 18 maart 2012 12:15 schreef heloef het volgende:
[..]
Windows 8 tablets gaan ook nog beter worden.
Je kan gewoon twee dingen tegelijk doen, filmpje kijken aan de rechterkant en je mailtjes doorlezen op rechts.
quote:
wat is dit voor onzinquote:Op vrijdag 16 maart 2012 19:58 schreef Mylene het volgende:
In Engeland:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
bron
Ik zou gaan slaan. Wat een kutvolk.quote:Op zondag 18 maart 2012 12:19 schreef Schunckelstar het volgende:
[..]
wat is dit voor onzin![]()
als ik zo onthaald werd bij een winkel door het personeel dan draaide ik me al weer om voordat ik überhaupt nog binnen was
En hoeveel moeten ze er verkopen in komende kwartaal of lopend boekjaar voordat jij je ongelijk erkent?quote:Op zondag 18 maart 2012 11:53 schreef Devv het volgende:
[..]
Ik denk dat ik er niet ver naast zit met mijn hypothese.
Waarom zou hij dat doen als jij niet zegt wat de voorwaarden zijn voor jou om jouw ongelijk te erkennen? Ik heb net al de onzin van jouw positie uitgelegdquote:Op zondag 18 maart 2012 12:33 schreef klipper het volgende:
[..]
En hoeveel moeten ze er verkopen in komende kwartaal of lopend boekjaar voordat jij je ongelijk erkent?
waar koop jij voor 500 Euro en tablet met zo extreme hoge resolutie danquote:Op zondag 18 maart 2012 12:07 schreef Revolution-NL het volgende:
Overpriced Apple meuk
Ik koop pas een tablet als Windows 8 uit is.
Als die al bestaat.quote:Op zondag 18 maart 2012 12:57 schreef Athlon64x het volgende:
[..]
waar koop jij voor 500 Euro en tablet met zo extreme hoge resolutie dan
Dit gaat toch helemaal niet over hoeveel ze over de komende maanden nog gaan verkopenquote:Op zondag 18 maart 2012 12:33 schreef klipper het volgende:
[..]
En hoeveel moeten ze er verkopen in komende kwartaal of lopend boekjaar voordat jij je ongelijk erkent?
Dat was dan ook het punt niet. Hij vroeg simpelweg hoeveel iPad er nog verkocht moeten worden voor jij erkent dat de markt niet verzadigd is. Van de iPad en iPad 2 zijn zo'n 55 miljoen exemplaren verkocht. Als Apple tijdens de lancering van de nieuwe iPad volgend jaar bekend maakt dat er 100+ miljoen iPads verkocht zijn, geef jij dan toe dat de markt anno 2012 niet verzadigd was?quote:Op zondag 18 maart 2012 13:22 schreef Devv het volgende:
[..]
Dit gaat toch helemaal niet over hoeveel ze over de komende maanden nog gaan verkopen? Het gaat over het feit dat de lange wachtrijen tijdens de lancering zijn uitgebleven. Ik geef daar een verklaring voor zonder het falen te noemen. Niets meer en niets minder. Je hoeft niet gelijk zo in de verdediging te schieten.
Nee, er worden nu woorden in mijn mond gelegd. Ik heb nergens gezegd dat de markt verzadigd is, dus valt er ook niets te erkennen.quote:Op zondag 18 maart 2012 13:28 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Dat was dan ook het punt niet. Hij vroeg simpelweg hoeveel iPad er nog verkocht moeten worden voor jij erkent dat de markt niet verzadigd is. Van de iPad en iPad 2 zijn zo'n 55 miljoen exemplaren verkocht. Als Apple tijdens de lancering van de nieuwe iPad volgend jaar bekend maakt dat er 100+ miljoen iPads verkocht zijn, geef jij dan toe dat de markt anno 2012 niet verzadigd was?
De economische crisis is dan een beter argument.quote:Op zondag 18 maart 2012 13:22 schreef Devv het volgende:
[..]
Dit gaat toch helemaal niet over hoeveel ze over de komende maanden nog gaan verkopen? Het gaat over het feit dat de lange wachtrijen tijdens de lancering zijn uitgebleven. Ik geef daar een verklaring voor zonder het falen te noemen. Niets meer en niets minder. Je hoeft niet gelijk zo in de verdediging te schieten.
Dat is dan wel hetgeen wat ik en waarschijnlijk velen met mij wel uit jouw beschrijvingen haalde.quote:Op zondag 18 maart 2012 13:35 schreef Devv het volgende:
[..]
Nee, er worden nu woorden in mijn mond gelegd. Ik heb nergens gezegd dat de markt verzadigd is, dus valt er ook niets te erkennen.
Je hebt gelijk, mijn excuses. Het overzicht raakt een beetje zoek met die vele iPad bashtopics die door elkaar heen lopen.quote:Op zondag 18 maart 2012 13:35 schreef Devv het volgende:
[..]
Nee, er worden nu woorden in mijn mond gelegd. Ik heb nergens gezegd dat de markt verzadigd is, dus valt er ook niets te erkennen.
Waarom excuses, met het vergelijken van de doorlooptijden ga je ervan uit dat er niet meer potentiele klanten zijn en dat he het met de huidige klantengroep moet doen.quote:Op zondag 18 maart 2012 13:39 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, mijn excuses. Het overzicht raakt een beetje zoek met die vele iPad bashtopics die door elkaar heen lopen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |