FOK!forum / Showbizz, Celebs en Gossip / Afrojack heeft Amanda geprikt en de spruit heet: Vegas
Copycatdonderdag 15 maart 2012 @ 11:53
quote:
Gouden Kooi Amanda zwanger van Afrojack

van onze redactie
AMSTERDAM - De Nederlandse dj Afrojack en zijn vriendin Amanda Balk, die eerder te zien was in de Gouden Kooi en Echte meisjes in de jungle, krijgen samen een kindje.

De dj, echte naam Nick van de Wall, en zijn vriendin zijn door het dolle heen. "Hoewel wij allebei pas 23 jaar zijn, is de zwangerschap helemaal gepland", laat Amanda weten aan RTL Boulevard. "We zijn dolgelukkig."
Amanda en Afrojack zijn inmiddels twee jaar samen. Hun eerste kindje wordt in maart verwacht.
Dat was toen...maar nu werd zojuist naar buiten gebracht bij RTL Blvd dat hij haar onlangs zwanger en wel uit het huis heeft gezet...haar verklaring zou zijn dat hij erg kwaad op haar is geworden omdat zij uit haar dak was gegaan nadat hij aan haar had bekend dat hij was vreemdgegaan begrijpu.

Bij gebrek aan een opener. Deel vijf. Waarin Afrojack many nights in Paris te wachten staat en de verschrikkelijk zwangere Amanda met haar dochtertje genegeerd achterblijft.

Gossip On!

En het de laatste smeuïge berichten uit de media (hun commnunicatiemiddel):

Afgelopen dinsdag in het AD:

Hoogzwangere ex-vriendin Afrojack in geldnood

quote:
Amanda Balk (23), de hoogzwangere ex-vriendin van dj Afrojack zit in ernstige geldnood. Volgens haar komt Afrojack zijn belofte niet na om haar tot de bevalling in februari financieel te ondersteunen.

Via haar advocaat probeert Balk - ooit deelneemster aan de realityserie de Gouden Kooi - haar voormalige levenspartner er al tijden van te overtuigen dat hij toch weer geld aan haar overmaakt. Die roep om hulp bleef tot nu toe onbeantwoord. Dat meldt het AD vandaag.

'Ik krijg niets meer'
Nadat Balk in september na een knallende ruzie door de 24-jarige Afrojack met al haar bezittingen op straat werd gezet, kreeg ze via zijn management een geldbedrag om de eerste maanden mee door te komen. Om hoeveel geld het gaat, wil ze niet zeggen. Wel dat het pertinent niet zo is dat ze er in korte tijd een klein fortuin doorheen heeft gejaagd. 'Hij zou tot de geboorte van zijn dochter blijven betalen. Nu krijg ik al een hele tijd niets meer. Gelukkig springt mijn familie bij, anders zou ik niet weten hoe ik de huur moet betalen,' aldus de 31 weken zwangere vrouw. 'Godzijdank zit mijn dochter nog veilig in mijn buik en maakt ze niks mee van deze toestand.'

Afrojack stelde kort na de breuk in een officiële verklaring zich te distantiëren van negatieve uitspraken die Amanda over hem deed. Ook benadrukte hij in het statement zijn verantwoordelijkheid voor honderd procent te nemen en ervoor te zorgen dat zijn ex zich 'de komende tijd geen zorgen hoefde te maken'. Gisteren waren Nick van de Wall en zijn management niet bereikbaar voor commentaar op de jongste ontwikkelingen.

'Recht op paar honderd euro per maand'
Sinds de breuk heeft Amanda Nick nooit meer gezien of gesproken. 'Ook van zijn familie heb ik niks meer gehoord. Er is dus, omdat er geen contact is, nog niks duidelijk over een eventuele co-ouderschapsregeling.' Amanda Balk en Afrojack waren niet getrouwd en hadden geen samenlevingscontract. Formeel hoeft hij haar dus niet te betalen. 'Wettelijk heeft mijn dochter wel recht op een paar honderd euro per maand.'
Vervolgens een dag later in het AD:

quote:
Advocaten praten over toekomst baby Afrojack

De advocaten van Amanda Balk (23) en haar ex-vriend dj Afrojack, de 24-jarige Nick van de Wall uit Spijkenisse, voeren overleg over regelingen die moeten worden getroffen als voormalig Gouden Kooi-deelneemster Balk in februari bevalt van Afrojacks dochtertje. Dat stelt Hugo Langras, de manager van de wereldberoemde producer en dj.

Of de juridische onderhandelingen gaan over een financiële bijdrage aan moeder en kind, of om een eventuele co-ouderschapregeling is onduidelijk. Langras en ook Nick van de Wall willen geen commentaar geven op de beschuldiging van Amanda Balk dat haar ex zijn belofte niet is nagekomen om haar tot en met de bevalling financieel te ondersteunen.

Afrojack zette gisteren wel een korte reactie op Twitter: Liars Suck. Onzeker is of hij daarmee doelt op Amanda's uitlatingen. Na hun knallende ruzie in september, waarbij Balk met al haar bezittingen door Afrojack op straat werd gezet, kreeg de jonge vrouw via het management van de dj een onbekend geldbedrag om elders opnieuw te beginnen.

Dat geld ging, aldus Balk, snel op aan het inrichten van een babykamer en het bewoonbaar maken van haar Amsterdamse flatje. Balk moet nu een beroep doen op financiële steun van haar familie om het hoofd boven water te houden. Ze probeert Afrojack ervan te overtuigen met extra middelen over de brug te komen. Afrojack heeft altijd gezegd zijn verantwoordelijkheden voor honderd procent te zullen nemen. Afrojack zou nu een verhouding hebben met hotelerfgename Paris Hilton. (Redactie)
En uiteraard nog een ontroerende blik :'( op de babykamer van Amanda.... aan het aantal schoenen te zien zal het kind wel Imelda gaan heten:
http://www.shownieuws.tv/video/amanda-klaar-voor-komst-baby/
Boca_Ratondonderdag 15 maart 2012 @ 11:55
Die Afro-Jack is toch het prototype fouttttte man? Had ze kunnen weten.
DjinNdonderdag 15 maart 2012 @ 11:55
Imelda ;(
Imelda-Staunton32572.jpg
Leandradonderdag 15 maart 2012 @ 12:12
Ik vind dat ze er nog heel positief instaat, als ze op FB had zitten jankzakken dat ze het niet meer trok dan had men dat hier wel gepost neem ik aan.

Ze doet het iig stukken beter dan die babybytesmutsen die zichzelf allemaal zo zielig vinden dat ze met 38 weken ingeleid moeten worden omdat ze t niet meer trekken.
#ANONIEMdonderdag 15 maart 2012 @ 12:17
Een hoogzwangere alleenstaande ex-reallifesoapsletje met attitude die platzak is.

Karma is a bitch _O-
Ffleamigdonderdag 15 maart 2012 @ 12:29
quote:
10s.gif Op donderdag 15 maart 2012 12:17 schreef Scorpie het volgende:
Een hoogzwangere alleenstaande ex-reallifesoapsletje met attitude die platzak is.

Karma is a bitch _O-
Daarom moeten vrouwen met promiscue neigingen ook preventief gesteriliseerd worden, voor je het weet zit half Nederland vol met ongewenste kindjes waar niemand op zit te wachten,en maar raar vinden dat we financieel aan de grond zitten.
FANNvanhetlaatsteuurdonderdag 15 maart 2012 @ 12:31
quote:
10s.gif Op donderdag 15 maart 2012 12:17 schreef Scorpie het volgende:
Een hoogzwangere alleenstaande ex-reallifesoapsletje met attitude die platzak is.

Karma is a bitch _O-
Nu nog hopen dat het kindje iets mankeert en dan is het helemaal feest *O*
eleusisdonderdag 15 maart 2012 @ 12:32
Omg :')
GeenWijndonderdag 15 maart 2012 @ 12:33
quote:
15s.gif Op donderdag 15 maart 2012 12:31 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

Nu nog hopen dat het kindje iets mankeert en dan is het helemaal feest *O*
dan spoor je echt niet als je iemand zoiets toewenst :r
Deisyydonderdag 15 maart 2012 @ 12:39
421251_350946844948908_100001007860253_992272_1268009722_n.jpg

Zouden de weeën begonnen zijn?
FANNvanhetlaatsteuurdonderdag 15 maart 2012 @ 12:41
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 12:33 schreef GeenWijn het volgende:

[..]

dan spoor je echt niet als je iemand zoiets toewenst :r
Dat was sarcastisch bedoeld :)
Noekdonderdag 15 maart 2012 @ 12:42
Puft ze:"Altijd is Afrojakje ziek..?"
Ffleamigdonderdag 15 maart 2012 @ 12:42
quote:
7s.gif Op donderdag 15 maart 2012 12:41 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

Dat was sarcastisch bedoeld :)
Ja laten we hopen dat hij niets mankeert dan zien we hem over 18 jaar wel bij Opsporing Verzocht.

*is ook sarcasme*
Deisyydonderdag 15 maart 2012 @ 12:43
quote:
7s.gif Op donderdag 15 maart 2012 12:41 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

Dat was sarcastisch bedoeld :)
Dat maakt het nog erger :{w
FANNvanhetlaatsteuurdonderdag 15 maart 2012 @ 12:44
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 12:42 schreef Ffleamig het volgende:

[..]

Ja laten we hopen dat hij niets mankeert dan zien we hem over 18 jaar wel bij Opsporing Verzocht.

*is ook sarcasme*
Het wordt geen ''hij'' het wordt een ''zij'' sufkut.
Ffleamigdonderdag 15 maart 2012 @ 12:45
quote:
7s.gif Op donderdag 15 maart 2012 12:44 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

Het wordt geen ''hij'' het wordt een ''zij'' sufkut.
Als ik dat zou weten zou ik zelf geen "hij" zijn.
alorsdonderdag 15 maart 2012 @ 13:38
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 12:39 schreef Deisyy het volgende:
[ afbeelding ]

Zouden de weeën begonnen zijn?
Hahah wat een treurnis :')!
Oledonderdag 15 maart 2012 @ 13:39
quote:
15s.gif Op donderdag 15 maart 2012 12:31 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

Nu nog hopen dat het kindje iets mankeert en dan is het helemaal feest *O*
Ook al is het sarcastisch bedoeld: niet leuk.
Flappe-du-Pommedonderdag 15 maart 2012 @ 14:25
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 12:45 schreef Ffleamig het volgende:

[..]

Als ik dat zou weten zou ik zelf geen "hij" zijn.
Drie mannenburgers voor je reactie

180px-Triple_Whopper.jpg
180px-Triple_Whopper.jpg
180px-Triple_Whopper.jpg
Noekdonderdag 15 maart 2012 @ 14:34
Pauzeplaatje
424000_350997704943822_100001007860253_992457_60015436_n.jpg
yvonnedonderdag 15 maart 2012 @ 14:35
Ik vind 't best mooie foto's.
Laysadonderdag 15 maart 2012 @ 14:35
quote:
11s.gif Op donderdag 15 maart 2012 14:35 schreef yvonne het volgende:
Ik vind 't best mooie foto's.
Ik ook :P
Noekdonderdag 15 maart 2012 @ 14:36
quote:
11s.gif Op donderdag 15 maart 2012 14:35 schreef yvonne het volgende:
Ik vind 't best mooie foto's.
Maar ze zijn ook best leuk. Gekleed ook!
Copycatdonderdag 15 maart 2012 @ 14:36
Zover ik het kan inschatten, heeft ze toch wel een alleraardigst appartementje. Nu nog een baby. En een baby daddy. Alhoewel ik wel verwacht dat Nick alle aspecten van die vaderrol zo goed mogelijk zal gaan invullen.
controlaltdeletedonderdag 15 maart 2012 @ 14:37
Ik zal dr wel een paar tegen het zere been schoppen vrees ik, maar ik vind Amanda er mooi, netjes en gestyled zwanger eruit zien.
Marrijedonderdag 15 maart 2012 @ 14:37
quote:
11s.gif Op donderdag 15 maart 2012 14:35 schreef yvonne het volgende:
Ik vind 't best mooie foto's.
Dit ziet er dan ook wat stijlvoller uit dan die foto's met doorschijnend hemd.

Ik ben benieuwd hoe het kindje eruit zal zien.
Marrijedonderdag 15 maart 2012 @ 14:38
quote:
11s.gif Op donderdag 15 maart 2012 14:36 schreef Noek het volgende:

[..]

Maar ze zijn ook best leuk. Gekleed ook!
Nou dat dus
Copycatdonderdag 15 maart 2012 @ 14:39
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 14:37 schreef controlaltdelete het volgende:
Ik zal dr wel een paar tegen het zere been schoppen vrees ik, maar ik vind Amanda er mooi, netjes en gestyled zwanger eruit zien.
Ik denk dat er weinig users zullen zijn die het daar niet mee eens zijn. Als we het tenminste over die laatste paar foto's hebben en niet over die geile blik met babybuik-pics.
Deisyydonderdag 15 maart 2012 @ 14:41
quote:
14s.gif Op donderdag 15 maart 2012 14:34 schreef Noek het volgende:
Pauzeplaatje
[ afbeelding ]
De Leco-look.

Hier ziet Amanda er heel goed uit :Y

|(En dat uit mijn mond toetsenbord) :o
sherezadedonderdag 15 maart 2012 @ 14:43
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 14:37 schreef controlaltdelete het volgende:
Ik zal dr wel een paar tegen het zere been schoppen vrees ik, maar ik vind Amanda er mooi, netjes en gestyled zwanger eruit zien.
jaja het is dan ook voor de Grazia :') daar kom je niet in je blingbling stoeipakje op de cover heur
controlaltdeletedonderdag 15 maart 2012 @ 14:43
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 14:37 schreef Marrije het volgende:

[..]

Dit ziet er dan ook wat stijlvoller uit dan die foto's met doorschijnend hemd.

Ik ben benieuwd hoe het kindje eruit zal zien.
Wat is daar zo erg aan? Tig zwangere vrouwen die zoiets doen, nog erger die zich halfnaakt laten fotograferen. Denk aan Demi Moore of Britney Spears. Er zijn zelfs vrouwen in de sexindustrie die zich laten palen zwanger en wel en met moedermelk gaan spuiten maar dat vind ik wel weer wat te ver gaan.
Copycatdonderdag 15 maart 2012 @ 14:44
Aha, vandaar!
Hopelijk houdt ze het stijltje een beetje aan.
Deisyydonderdag 15 maart 2012 @ 14:45
quote:
14s.gif Op donderdag 15 maart 2012 14:36 schreef Copycat het volgende:
Zover ik het kan inschatten, heeft ze toch wel een alleraardigst appartementje. Nu nog een baby. En een baby daddy. Alhoewel ik wel verwacht dat Nick alle aspecten van die vaderrol zo goed mogelijk zal gaan invullen.
De vraag is of dit inderdaad het appartement van Amanda is.
Copycatdonderdag 15 maart 2012 @ 14:46
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 14:45 schreef Deisyy het volgende:

De vraag is of dit inderdaad het appartement van Amanda is.
Ja, dat bedacht ik me ook nadat ik begreep dat het editorial foto's zijn.
Cracka-assdonderdag 15 maart 2012 @ 14:46
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 14:45 schreef Deisyy het volgende:

[..]

De vraag is of dit inderdaad het appartement van Amanda is.
Aan de vermaakte gordijnen te zien wel. :')
Noekdonderdag 15 maart 2012 @ 14:46
Nou, die andere foto's waren echt geen porem en er zullen tig liefhebbers zijn maar er zijn ook mensen die met pony's trouwen dus ik vind het wel prima allemaal.
#ANONIEMdonderdag 15 maart 2012 @ 14:48
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 14:37 schreef controlaltdelete het volgende:
Ik zal dr wel een paar tegen het zere been schoppen vrees ik, maar ik vind Amanda er mooi, netjes en gestyled zwanger eruit zien.
Ik mis de '2 voor de prijs van 1' actiekop erbij.
Copycatdonderdag 15 maart 2012 @ 14:48
quote:
10s.gif Op donderdag 15 maart 2012 14:46 schreef Noek het volgende:
Nou, die andere foto's waren echt geen porem en er zullen tig liefhebbers zijn maar er zijn ook mensen die met pony's trouwen dus ik vind het wel prima allemaal.
SPOILER
Ik schrok vorige week. Gewoon drie jaar rookvrij!
sherezadedonderdag 15 maart 2012 @ 14:52
quote:
14s.gif Op donderdag 15 maart 2012 14:44 schreef Copycat het volgende:
Aha, vandaar!
Hopelijk houdt ze het stijltje een beetje aan.
denk het niet, het is niet echt haar stijl een jurk met bloemenprint en sleehakken...maar ik vind het ook leuker dan haar ''normale'' stijl van kleding :')
het zal wel zo'n milf worden in pabo kleding :Y
Flappe-du-Pommedonderdag 15 maart 2012 @ 14:55
Telkens als ik aan Aman denk (en dat is natuurlijk zeer regelmatig) dan hoor ik zo'n zware rookstem in mijn hoofd. Geen idee waarom. Had zij dat in Big Brother zo erg? Misschien heb ik er eens langsgezapt en is die ervaring blijven hangen.
Flappe-du-Pommedonderdag 15 maart 2012 @ 14:57
Was er trouwens al gespeculeerd over de naam? Ik doe een paar gokken.

- Prechious (incl. spelfout)
- Diamond
- Tinkerbell
- Heavenly
- Sjerrun
- Loflie
sherezadedonderdag 15 maart 2012 @ 14:57
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 14:55 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
Telkens als ik aan Aman denk (en dat is natuurlijk zeer regelmatig) dan hoor ik zo'n zware rookstem in mijn hoofd. Geen idee waarom. Had zij dat in Big Brother zo erg? Misschien heb ik er eens langsgezapt en is die ervaring blijven hangen.
Ja in DGK heel erg, toen was ze 18 en had ze al zo'n belinda stem
Flappe-du-Pommedonderdag 15 maart 2012 @ 14:58
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 14:57 schreef sherezade het volgende:

[..]

Ja in DGK heel erg, toen was ze 18 en had ze al zo'n belinda stem
Oh, de Gouden Kooi ja! Dat heb ik destijds nog wel een paar keer gekeken, met die enge hamster die op een man leek erin.

Belindastem --> ^O^
Noekdonderdag 15 maart 2012 @ 14:59
quote:
11s.gif Op donderdag 15 maart 2012 14:48 schreef Copycat het volgende:

[..]

SPOILER
Ik schrok vorige week. Gewoon drie jaar rookvrij!
SPOILER
Oh nee! Echt? Omg omg omg! :o Wij zijn echt goed, ondanks alle:"Ja blablaat, zie het maar een maand, 3 maanden, een half jaar vol te houden enzo." hebben we het gewoon keihard geflikt. Wil het ook nooit meer. Gefeliciteerd, lekker mokkel :*
Maar hé, ze rookt niet !
sherezadedonderdag 15 maart 2012 @ 15:01
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 14:57 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
Was er trouwens al gespeculeerd over de naam? Ik doe een paar gokken.

- Prechious (incl. spelfout)
- Diamond
- Tinkerbell
- Heavenly
- Sjerrun
- Loflie
- of shania maar dat moet je dan weer op zijn ''achterbuurts'' schrijven dus dan wordt het Chenaya of shanaya

Verder kun je denken aan namen zoals : Vinity, chanelva, Chanel, Cyquinta, Pearl, Djanecy, Tchayen, Chayenna :')
Mocht het natuurlijk een Lotte, Elsje of iets worden dan ga ik stuk _O-
Flappe-du-Pommedonderdag 15 maart 2012 @ 15:02
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 15:01 schreef sherezade het volgende:

[..]

- of shania maar dat moet je dan weer op zijn ''achterbuurts'' schrijven dus dan wordt het Chenaya of shanaya

Verder kun je denken aan namen zoals : Vinity, chanelva, Chanel, Cyquinta, Pearl, Djanecy, Tchayen, Chayenna :')
Mocht het natuurlijk een Lotte, Elsje of iets worden dan ga ik stuk _O-
Cyquinta zou ik wel heel toevallig vinden, die heb ik al gereserveerd voor mijn toekomstige dochter
sherezadedonderdag 15 maart 2012 @ 15:03
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 14:58 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:

[..]

Oh, de Gouden Kooi ja! Dat heb ik destijds nog wel een paar keer gekeken, met die enge hamster die op een man leek erin.

Belindastem --> ^O^
Ja ik heb het toen ook wel vaker gekeken, puur uit verveling...dat was nog het ergste je iedere keer erom ergeren en toch weer de volgende dag erna kijken :')
snetjedonderdag 15 maart 2012 @ 15:03
was de naam Amalia al voorbijgekomen :? :')
SuperrrTuxxxdonderdag 15 maart 2012 @ 15:03
Gadverdamme. :r
sherezadedonderdag 15 maart 2012 @ 15:03
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 15:02 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:

[..]

Cyquinta zou ik wel heel toevallig vinden, die heb ik al gereserveerd voor mijn toekomstige dochter
are you serious ??????????
#ANONIEMdonderdag 15 maart 2012 @ 15:04
Ik zou voor Shanaynay gaan.
MPC60donderdag 15 maart 2012 @ 15:06
Wat, is die pas 23? Hoe oud was die dan in de gouden kooi? 17?
Copycatdonderdag 15 maart 2012 @ 15:06
quote:
11s.gif Op donderdag 15 maart 2012 14:59 schreef Noek het volgende:

SPOILER
Oh nee! Echt? Omg omg omg! :o Wij zijn echt goed, ondanks alle:"Ja blablaat, zie het maar een maand, 3 maanden, een half jaar vol te houden enzo." hebben we het gewoon keihard geflikt. Wil het ook nooit meer. Gefeliciteerd, lekker mokkel :*
Maar hé, ze rookt niet !
SPOILER
Bikkels wij, smakelijke bikkels! We lachen ze allemaal uit, die verslaafde harries en harriettes. Blij dat ik rookvrij!
Een verantwoordelijke moeder!
Flappe-du-Pommedonderdag 15 maart 2012 @ 15:07
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 15:03 schreef sherezade het volgende:

[..]

are you serious ??????????
What are the chances!!!
sherezadedonderdag 15 maart 2012 @ 15:07
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 15:06 schreef MPC60 het volgende:
Wat, is die pas 23? Hoe oud was die dan in de gouden kooi? 17?
18 geloof ik, ze was nog aan het rijlessen in de gouden kooi
sherezadedonderdag 15 maart 2012 @ 15:08
quote:
14s.gif Op donderdag 15 maart 2012 15:07 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:

[..]

What are the chances!!!
was ik er bijna ingetrapt ;)
Madame_Paondonderdag 15 maart 2012 @ 15:08
Ze was toen toch 19?
Maar ze klonk als een vrouw van middelbare leeftijd die al 30 jaar rookt. _O-
JohnnyKnoxvilledonderdag 15 maart 2012 @ 15:08
Gaat het kind niet gewoon "Spijkenisse" heten, naar plaats van verwekking?
Flappe-du-Pommedonderdag 15 maart 2012 @ 15:09
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 15:08 schreef sherezade het volgende:

[..]

was ik er bijna ingetrapt ;)
:D
Flappe-du-Pommedonderdag 15 maart 2012 @ 15:09
quote:
15s.gif Op donderdag 15 maart 2012 15:08 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Gaat het kind niet gewoon "Spijkenisse" heten, naar plaats van verwekking?
Afkorting Spikey, ik zie het wel gebeuren :Y
utrecht1970donderdag 15 maart 2012 @ 15:10
Het zou wel komisch zijn als het kind emma, sophie of Sanne gaat heten, totaal tegen de verwachting in.
JohnnyKnoxvilledonderdag 15 maart 2012 @ 15:11
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 15:09 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
Afkorting Spikey, ik zie het wel gebeuren :Y
Misschien gaat Amanda wel ooit weer roken:
"Ja, dit is dan mijn dochtert Regio Rijnmondt, zij rook ook."
#ANONIEMdonderdag 15 maart 2012 @ 15:12
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 11:33 schreef GeenWijn het volgende:

[..]

idd idioot dat je vrouw zwanger was en jij de badkamer 6 keer per dag ging moppen :X :X :X
:')
Pisces29donderdag 15 maart 2012 @ 15:13
Ik schakel in en zie dat er 2 bladzijdes vol zijn van het nieuwe topic, ik denk JAAAAAAAAAAAA baby! Niet dus -O-
sherezadedonderdag 15 maart 2012 @ 15:14
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 15:08 schreef Madame_Paon het volgende:
Ze was toen toch 19?
Maar ze klonk als een vrouw van middelbare leeftijd die al 30 jaar rookt. _O-
ja ik weet het niet meer precies rond die leeftijd 18/19 , de gouden kooi liep van 2006 tot 2008 dus ik weet niet meer wanneer zij er is ingekomen..maar zag net een stukje ergens dat ze met 20 jarige leeftijd alweer eruit was .....
Ffleamigdonderdag 15 maart 2012 @ 15:14
quote:
9s.gif Op donderdag 15 maart 2012 15:13 schreef Pisces29 het volgende:
Ik schakel in en zie dat er 2 bladzijdes vol zijn van het nieuwe topic, ik denk JAAAAAAAAAAAA baby! Niet dus -O-
Waarom zou je blij zijn met de baby van een ander, en dan ook nog eens met een baby uit dat milieu?
Flappe-du-Pommedonderdag 15 maart 2012 @ 15:20
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 15:14 schreef Ffleamig het volgende:

[..]

Waarom zou je blij zijn met de baby van een ander, en dan ook nog eens met een baby uit dat milieu?
For the sake of gossip, think!!!
Deisyydonderdag 15 maart 2012 @ 15:22
quote:
15s.gif Op donderdag 15 maart 2012 15:08 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Gaat het kind niet gewoon "Spijkenisse" heten, naar plaats van verwekking?
In dat geval zou het ook zomaar kunnen dat ze Afro-Jet gaat heten :o
sherezadedonderdag 15 maart 2012 @ 15:22
of nicky
Ffleamigdonderdag 15 maart 2012 @ 15:29
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 15:20 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:

[..]

For the sake of gossip, think!!!
Okee, ik zal me zondigen aan gossip, ik doe mee en noem haar Cailleach.
Pisces29donderdag 15 maart 2012 @ 15:35
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 14:57 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
Was er trouwens al gespeculeerd over de naam?

Wékelijks Flappe!

Ik heb Shanaya, Shaniqua en Priscilla staan :9
Deisyydonderdag 15 maart 2012 @ 15:41
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 15:22 schreef sherezade het volgende:
of nicky
En Juicy dan? ;(
GeenWijndonderdag 15 maart 2012 @ 15:53
quote:
11s.gif Op donderdag 15 maart 2012 15:12 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]

:')
:? :?
Copycatdonderdag 15 maart 2012 @ 15:55
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 15:53 schreef GeenWijn het volgende:

:? :?
SPOILER
Staal is een vrouw ... en geen Herman.
Pisces29donderdag 15 maart 2012 @ 15:57
quote:
3s.gif Op donderdag 15 maart 2012 15:55 schreef Copycat het volgende:

[..]

SPOILER
Staal is een vrouw ... en geen Herman.
Dat had ik echt nóóit gedacht :D Ik dacht een platte Rotterdammert :P
Leandradonderdag 15 maart 2012 @ 15:59
Darn, hoeveel wijn moet je ophebben om te denken dat het Herman zelf is...
Pisces29donderdag 15 maart 2012 @ 16:02
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 15:59 schreef Leandra het volgende:
Darn, hoeveel wijn moet je ophebben om te denken dat het Herman zelf is...
'een' Herman, 'een' :P Niet the-one-and-only. :7
sherezadedonderdag 15 maart 2012 @ 16:03
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 15:35 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Wékelijks Flappe!

Ik heb Shanaya, Shaniqua en Priscilla staan :9
Shaniqua doet me ook echt denken aan die vechtende negerinnen met hun haarstukken en fluoriserende nagellak wat altijd bij Jerry Springer te gast waren _O-
Pisces29donderdag 15 maart 2012 @ 16:05
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 16:03 schreef sherezade het volgende:

[..]

Shaniqua doet me ook echt denken aan die vechtende negerinnen met hun haarstukken en fluoriserende nagellak wat altijd bij Jerry Springer te gast waren _O-
Jaaaa, dat is ook echt de Shaniqua :Y Of van die gillende Surinaamse 'dames' die bij de Dirk staan te vechten :')
beequeendonderdag 15 maart 2012 @ 16:07
Noem haar dan gewoon Natasia. Opgelost, slotje.
sherezadedonderdag 15 maart 2012 @ 16:07
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 16:05 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Jaaaa, dat is ook echt de Shaniqua :Y Of van die gillende Surinaamse 'dames' die bij de Dirk staan te vechten :')
ja _O- of dat volk wat hun bontjassen komen verpanden bij Hardcore Pawn Detroit :7
Leandradonderdag 15 maart 2012 @ 16:09
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 16:02 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

'een' Herman, 'een' :P Niet the-one-and-only. :7
Ik heb bij "Herman" slechts 3 associaties:
- De kok
- De stier
- De 2 liedjes van Acda en de Munnik ("Als het vuur gedoofd is" en "Het regent zonnestralen")

Wat moet de 4de zijn?
Pisces29donderdag 15 maart 2012 @ 16:10
quote:
1s.gif Op donderdag 15 maart 2012 16:09 schreef Leandra het volgende:

[..]

Ik heb bij "Herman" slechts 3 associaties:
- De kok
- De stier
- De 2 liedjes van Acda en de Munnik ("Als het vuur gedoofd is" en "Het regent zonnestralen")

Wat moet de 4de zijn?
Een mannelijke Rotterdammert :Y
GeenWijndonderdag 15 maart 2012 @ 16:11
quote:
3s.gif Op donderdag 15 maart 2012 15:55 schreef Copycat het volgende:

[..]

SPOILER
Staal is een vrouw ... en geen Herman.
nee hoor, in Staal zijn profiel staat duidelijk dat het een man is :W
Leandradonderdag 15 maart 2012 @ 16:11
quote:
6s.gif Op donderdag 15 maart 2012 16:07 schreef beequeen het volgende:
Noem haar dan gewoon Natasia. Opgelost, slotje.
:D ^O^
Copycatdonderdag 15 maart 2012 @ 16:12
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 16:11 schreef GeenWijn het volgende:
nee hoor, in Staal zijn profiel staat duidelijk dat het een man is :W
Oh nou, als het daarin staat, dan zal het wel zo zijn. Geen speld tussen te krijgen.
GeenWijndonderdag 15 maart 2012 @ 16:13
quote:
10s.gif Op donderdag 15 maart 2012 16:12 schreef Copycat het volgende:

[..]

Oh nou, als het daarin staat, dan zal het wel zo zijn. Geen speld tussen te krijgen.
idd :W
Lienekiendonderdag 15 maart 2012 @ 16:13
quote:
10s.gif Op donderdag 15 maart 2012 16:12 schreef Copycat het volgende:

[..]

Oh nou, als het daarin staat, dan zal het wel zo zijn. Geen speld tussen te krijgen.
GeenWijn kun je echt niet zomaar iets wijsmaken, hoor.
Copycatdonderdag 15 maart 2012 @ 16:14
quote:
16s.gif Op donderdag 15 maart 2012 16:13 schreef Lienekien het volgende:

GeenWijn kun je echt niet zomaar iets wijsmaken, hoor.
Nee, die is duidelijk niet van gisteren.
Pisces29donderdag 15 maart 2012 @ 16:15
quote:
14s.gif Op donderdag 15 maart 2012 16:14 schreef Copycat het volgende:

[..]

Nee, die is duidelijk niet van gisteren.
_O-
Oledonderdag 15 maart 2012 @ 16:44
quote:
1s.gif Op donderdag 15 maart 2012 16:09 schreef Leandra het volgende:

[..]

Ik heb bij "Herman" slechts 3 associaties:
- De kok
- De stier
- De 2 liedjes van Acda en de Munnik ("Als het vuur gedoofd is" en "Het regent zonnestralen")

Wat moet de 4de zijn?
tong :P
Skaaidonderdag 15 maart 2012 @ 21:07
Ik denk dat het per ongeluk een jongetje wordt en hij Braaaaijen gaat heten.
Lienekiendonderdag 15 maart 2012 @ 21:08
quote:
1s.gif Op donderdag 15 maart 2012 16:44 schreef Ole het volgende:

[..]

tong :P
En vergeet het vriendschapsbrood niet.
tuinfluiterdonderdag 15 maart 2012 @ 22:33
Vorige topic,

woensdag 14 maart 2012

Amanda Balk:
Ik ben al over de datum zoals me zus me noemt hihi ze wil er gewoon niet uit.
Hoop dat ze ze snel komt poeh poeh want me buik word nu wel heel groot.

Kelly van der Boom: Hoever ben je al over tijd?

Amanda Balk: 4 dagen over tijd.

420480_350874511622808_100001007860253_992195_793628878_n.jpg
DjinNdonderdag 15 maart 2012 @ 22:41
wahahahha _O- Een platte Rotterdammer genaamd Herman :')
Deckarddonderdag 15 maart 2012 @ 22:46
Ik vind de foto's niet bijzonder. Het enige wat het wel speciaal maakt is dat ze eindelijk eens standaard huis tuin en keuken foto's zijn, ipv die totaal onaantrekkelijke slettenfotos.
snetjevrijdag 16 maart 2012 @ 00:01
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2012 22:46 schreef Deckard het volgende:
Ik vind de foto's niet bijzonder. Het enige wat het wel speciaal maakt is dat ze eindelijk eens standaard huis tuin en keuken foto's zijn, ipv die totaal onaantrekkelijke slettenfotos.
ik vind het een beetje sneu dat ze dit soort foto's zelf moet maken ;(
snetjevrijdag 16 maart 2012 @ 00:06
quote:
1s.gif Op donderdag 15 maart 2012 16:09 schreef Leandra het volgende:

[..]

Ik heb bij "Herman" slechts 3 associaties:
- De kok
- De stier
- De 2 liedjes van Acda en de Munnik ("Als het vuur gedoofd is" en "Het regent zonnestralen")

Wat moet de 4de zijn?
892_herman_slide4.jpeg :+
snetjevrijdag 16 maart 2012 @ 01:38
mooi naturel.. of hoe je het ook mag noemen! iig. geen lagen mank up meer
420187_350945701615689_1501201771_n.jpg

die gaat het wel redden als 1 ouder! ondanks alles is Amanda toch het type wat na alle tegenslag door blijft knokken.... maar dan nu zonder bloempotten :')

ik ben vanaf nu team Amanda en Amalia ( of vlinder) :') *O*
Madame_Paonvrijdag 16 maart 2012 @ 01:48
Ook Team Amanda hier. *O*

Afrojack lijkt me echt een lul zonder persoonlijkheid.

Het zou me niet verbazen als ze het kind alleen moet opvoeden.
Deisyyvrijdag 16 maart 2012 @ 07:20
Gezien de natural look van Manny denk ik dat het een Lieve wordt i.p.v. Heavenly.

Dus Team Lieve *O*
Marrijevrijdag 16 maart 2012 @ 07:34
Ik blijf bij team Tiara O+
Leandravrijdag 16 maart 2012 @ 07:50
Carlijn Anna Shenehnay Heavenleigh
Staalvrijdag 16 maart 2012 @ 12:03
Is die baby er nu nog niet?
Pisces29vrijdag 16 maart 2012 @ 12:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 maart 2012 01:38 schreef snetje het volgende:
mooi naturel.. of hoe je het ook mag noemen! iig. geen lagen mank up meer
[ afbeelding ]

die gaat het wel redden als 1 ouder! ondanks alles is Amanda toch het type wat na alle tegenslag door blijft knokken.... maar dan nu zonder bloempotten :')

ik ben vanaf nu team Amanda en Amalia ( of vlinder) :') *O*
Wat een vreemde close-up dit :o
DjinNvrijdag 16 maart 2012 @ 12:16
Ik vrees dat die foto wel heeeeeeeeeeeeeel erg geshopped is :@
sherezadevrijdag 16 maart 2012 @ 15:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 maart 2012 12:16 schreef DjinN het volgende:
Ik vrees dat die foto wel heeeeeeeeeeeeeel erg geshopped is :@
Zeker weten, kijk ook eens naar die neus en mond hoe raar dat staat hahaha
DjinNvrijdag 16 maart 2012 @ 15:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 maart 2012 15:21 schreef sherezade het volgende:

[..]

Zeker weten, kijk ook eens naar die neus en mond hoe raar dat staat hahaha
Er klopt geen drol van :')
Ronnie_bravovrijdag 16 maart 2012 @ 15:23
Team Afro *O*

Amanda :r
Lovechildvrijdag 16 maart 2012 @ 15:32
quote:
99s.gif Op vrijdag 16 maart 2012 15:23 schreef Ronnie_bravo het volgende:
Team Afro *O*

Amanda :r
Maar Afro is wel een baas omdat hij haar deed?
Leandravrijdag 16 maart 2012 @ 16:14
quote:
99s.gif Op vrijdag 16 maart 2012 15:23 schreef Ronnie_bravo het volgende:
Team Afro *O*

Amanda :r
Wel lekker consequent; altijd tekeergaan over alleenstaande moeders, en als het er opaankomt dan ben je voor de klootviool die haar bezwangerd, bedrogen en op straat gezet heeft...
SacreCoeurvrijdag 16 maart 2012 @ 16:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 maart 2012 15:21 schreef sherezade het volgende:

[..]

Zeker weten, kijk ook eens naar die neus en mond hoe raar dat staat hahaha
zien jullie echt niet dat het een hermanda is? :')
Cracka-assvrijdag 16 maart 2012 @ 16:27
quote:
1s.gif Op vrijdag 16 maart 2012 16:14 schreef Leandra het volgende:

[..]

Wel lekker consequent; altijd tekeergaan over alleenstaande moeders, en als het er opaankomt dan ben je voor de klootviool die haar bezwangerd, bedrogen en op straat gezet heeft...
1/3 van je punt is evident. De rest niet. :')
Edit: Die 1/3 moeten we ook nog maar afwachten trouwens.

[ Bericht 4% gewijzigd door Cracka-ass op 16-03-2012 16:34:35 ]
Ronnie_bravovrijdag 16 maart 2012 @ 16:29
quote:
1s.gif Op vrijdag 16 maart 2012 15:32 schreef Lovechild het volgende:

[..]

Maar Afro is wel een baas omdat hij haar deed?
Nee man....Afro is ook een lul... iedereen die over Amanda heen gaat overigens ;)
Maar als ik moet kiezen tussen Afro en Amanda...dan ben ik wel pro Afro.

quote:
1s.gif Op vrijdag 16 maart 2012 16:14 schreef Leandra het volgende:

[..]

Wel lekker consequent; altijd tekeergaan over alleenstaande moeders, en als het er opaankomt dan ben je voor de klootviool die haar bezwangerd, bedrogen en op straat gezet heeft...
Ik ga niet altijd tekeer tegen alleenstaande moeders... get your facts straight. Ik ga tekeer tegen ouders die hun kinderen niet opvoeden, alleenstaande moeders in de bijstand die elke keer als ze bijna moeten gaan werken weer een kindje uitpoepen en andere profiteurs.
sherezadevrijdag 16 maart 2012 @ 17:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 maart 2012 15:22 schreef DjinN het volgende:

[..]

Er klopt geen drol van :')
dat dus!! het lijkt zo wel een man
Deisyyvrijdag 16 maart 2012 @ 18:51
Verrek :D

De onderlip ziet er niet uit en haar rechterwang hangt er ook maar raar bij :o
#ANONIEMvrijdag 16 maart 2012 @ 18:53
Is de baby er al uit :P
Gertvrijdag 16 maart 2012 @ 19:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 maart 2012 18:51 schreef Deisyy het volgende:
Verrek :D

De onderlip ziet er niet uit
Het ziet eruit als "mijn naam is Mannie en ik doe Angelina Jolie na".
DjinNvrijdag 16 maart 2012 @ 23:53
Heeft ze nog steeds niet geworpen ? :?
snetjevrijdag 16 maart 2012 @ 23:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 maart 2012 23:53 schreef DjinN het volgende:
Heeft ze nog steeds niet geworpen ? :?
nog steeds drachtig blijkbaar _O-
Madame_Paonvrijdag 16 maart 2012 @ 23:57
Het kind vindt het veel te gezellig in de baarmoeder. :o
Stroekiezaterdag 17 maart 2012 @ 00:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 maart 2012 23:56 schreef snetje het volgende:

[..]

nog steeds drachtig blijkbaar _O-
ze had toch al lang moeten biggen ?
bloodymary1zaterdag 17 maart 2012 @ 18:10
Afrojack is zelf ook opgegroeid zonder vader, dus hij zal vinden dat dat prima kan.
Gertzaterdag 17 maart 2012 @ 19:31
quote:
1s.gif Op zaterdag 17 maart 2012 00:23 schreef Stroekie het volgende:

[..]

ze had toch al lang moeten biggen ?
Dat kind is al zeven maanden te laat dus die paar dagen kunnen er ook nog wel bij. :)
Madame_Paonzaterdag 17 maart 2012 @ 19:36
Die baby is nu al een week te laat. :( Pffff. :{w
June.zaterdag 17 maart 2012 @ 19:39
quote:
14s.gif Op donderdag 15 maart 2012 21:07 schreef Skaai het volgende:
Ik denk dat het per ongeluk een jongetje wordt en hij Braaaaijen gaat heten.
Of Brain (uit te spreken als
Brajuhn) :')

Waar gebeurd trouwens, tijdens je coschap gynaecologie krijg je heel wat namen te horen
amarantazaterdag 17 maart 2012 @ 19:48
quote:
1s.gif Op zaterdag 17 maart 2012 19:39 schreef June. het volgende:

[..]

Of Brain (uit te spreken als
Brajuhn) :')

Waar gebeurd trouwens, tijdens je coschap gynaecologie krijg je heel wat namen te horen
Hoef je geen coschappen voor te volgen. Kijk voor de grap eens op de site van de SVB. Kom je ook heel wat namen tegen...
June.zaterdag 17 maart 2012 @ 19:57
Svb?
Madame_Paonzaterdag 17 maart 2012 @ 20:01
http://www.svb.nl/Images/Kindernamen_2011_alfabetisch.pdf

Zitten een hoop belachelijke namen tussen .... arme kinderen.
Charmianzaterdag 17 maart 2012 @ 22:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 maart 2012 20:01 schreef Madame_Paon het volgende:
http://www.svb.nl/Images/Kindernamen_2011_alfabetisch.pdf

Zitten een hoop belachelijke namen tussen .... arme kinderen.
Ff en quickpeek gedaan...het is echt niet te geloven wat sommige mensen verzinnen :X
Anonymouszzaterdag 17 maart 2012 @ 22:45
amanda is nog niet bevallen?
June.zaterdag 17 maart 2012 @ 22:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 maart 2012 22:04 schreef Charmian het volgende:

[..]

Ff en quickpeek gedaan...het is echt niet te geloven wat sommige mensen verzinnen :X
Mijn naam staat er niet tussen :D
Deckardzondag 18 maart 2012 @ 10:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 maart 2012 01:38 schreef snetje het volgende:
mooi naturel.. of hoe je het ook mag noemen! iig. geen lagen mank up meer

Volgens mij verwar jij met 'lagen make-up' met 'slechte makeup'. Naturel look kan ook nog steeds een dikke plamuur achter hangen. Bij deze foto heeft ze zichzelf niet opgemaakt zo is te zien. Verder is photoshop je vriend aan deze foto te zien.
sherezadezondag 18 maart 2012 @ 10:27
quote:
0s.gif Op zondag 18 maart 2012 10:24 schreef Deckard het volgende:

[..]

Volgens mij verwar jij met 'lagen make-up' met 'slechte makeup'. Naturel look kan ook nog steeds een dikke plamuur achter hangen. Bij deze foto heeft ze zichzelf niet opgemaakt zo is te zien. Verder is photoshop je vriend aan deze foto te zien.
Dat dus !! alsof een bekend iemand geheel zonder make up op de foto gaat lekker naief :')
Copycatzondag 18 maart 2012 @ 10:27
Het zal toch geen schijnzwangerschap zijn?
DancingPhoebezondag 18 maart 2012 @ 10:28
Windei :D
Copycatzondag 18 maart 2012 @ 10:29
quote:
0s.gif Op zondag 18 maart 2012 10:28 schreef DancingPhoebe het volgende:
Windei :D
Zware obstipatie.
Pisces29zondag 18 maart 2012 @ 10:54
_O-
tuinfluiterzondag 18 maart 2012 @ 11:16
Misschien stond dit linkje al in het vorige topic. Sorry dan.

AMSTERDAM - Oud Gouden Kooi-bewoonster Amanda Balk kan nog steeds niet
geloven dat dj Afrojack haar aan de kant heeft gezet voor Paris Hilton.
"Ik snap het niet, waarom zou je mij, de moeder van je kind, inruilen voor dat?"

Amanda vertelt in Grazia dat ze niet zeker weet of de twee een liefdesrelatie hebben.
"Maar het is zó Afrojack, om gezien te willen worden met een persoon die in de
belangstelling staat. Hij zei: weet je wel hoeveel followers ze heeft?"


http://www.telegraaf.nl/p(...)Afrojack_niet__.html
Copycatzondag 18 maart 2012 @ 11:18
Aan zelfkennis heeft Amanda altijd al een hondje dood gehad.
snetjezondag 18 maart 2012 @ 12:43
quote:
0s.gif Op zondag 18 maart 2012 10:24 schreef Deckard het volgende:

[..]

Volgens mij verwar jij met 'lagen make-up' met 'slechte makeup'. Naturel look kan ook nog steeds een dikke plamuur achter hangen. Bij deze foto heeft ze zichzelf niet opgemaakt zo is te zien. Verder is photoshop je vriend aan deze foto te zien.
dit bedoel ik met lagen mank up ...
401192_10150591223320100_557135099_11342431_980042371_n.jpg
snetjezondag 18 maart 2012 @ 12:45
quote:
na 6 uur nog steeds geen reactie amanda is je prinsesje nou al geboren we wachten in spanning af
11 uur geleden geplaatst op haar facebook....
Rens_Wilderszondag 18 maart 2012 @ 13:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 maart 2012 22:04 schreef Charmian het volgende:

[..]

Ff en quickpeek gedaan...het is echt niet te geloven wat sommige mensen verzinnen :X
Jezus, er zit zelfs een Adolf tussen?! Dacht dat niet eens mocht.
Scrutinizerzondag 18 maart 2012 @ 16:47
Al die mensen op FB die het over een prinsesje hebben... is Afrojack van koninklijke huize? Of Amanda? Of is ze vreemd gegaan met Prins Carnaval?
Pisces29zondag 18 maart 2012 @ 17:00
quote:
0s.gif Op zondag 18 maart 2012 16:47 schreef Scrutinizer het volgende:
Al die mensen op FB die het over een prinsesje hebben... is Afrojack van koninklijke huize? Of Amanda? Of is ze vreemd gegaan met Prins Carnaval?
Ik wilde als voorbeeld Paris Hilton noemen. Ook gek op glitters en poeha. Ook een handtas en chihuahua. Maar nu komt dat ietwat vreemd uit _O- Hoe dan ook; dat is ook zo'n type die zichzelf als 'prinsesje' ziet. Amanda ook, of het zijn haar 'fans' :')
Marrijemaandag 19 maart 2012 @ 06:56
Dan wordt de naam vast Nina.
Leandramaandag 19 maart 2012 @ 07:12
Nena, naar d'r vriendinnetje
#ANONIEMmaandag 19 maart 2012 @ 10:11
quote:
Dit schitterende moment overtreft al mijn dromen!!

Op Vrijdag 16 maart is mijn prachtige prinsesje om 23.35 uur geboren.

Ze woog bij de geboorte 3322 gram.

Haar naam is Vegas.

Na een zware bevalling is ze uiteindelijk met een keizersnede geboren.

Ik ben intens gelukkig met mijn klein meisje, we maken het samen goed en genieten intens van elkaar.

XX Amanda
Daymaandag 19 maart 2012 @ 10:12


[ Bericht 100% gewijzigd door Day op 19-03-2012 10:12:49 (MK was me net voor :)) ]
Copycatmaandag 19 maart 2012 @ 10:17
Vegas!
Dat had niemand goed gegokt.

Dat Vegas mag opgroeien tot een statige dame!
bloodymary1maandag 19 maart 2012 @ 10:18
Haha, Vegas, de plek waar Afrojack de laatste tijd wel heel veel met Paris vertoeft heeft.
Staalmaandag 19 maart 2012 @ 10:19
quote:
10s.gif Op maandag 19 maart 2012 10:17 schreef Copycat het volgende:
Vegas!
Dat had niemand goed gegokt.

Dat Vegas mag opgroeien tot een statige dame!
Jullie zaten wel in de goede hoek te raden.
Vegas. Wat een naam. :').
beequeenmaandag 19 maart 2012 @ 10:20
Hemelse goedheid......Vegas.

389737_353521564691436_100001007860253_999721_1893061072_n.jpg
Rens_Wildersmaandag 19 maart 2012 @ 10:20
Vegas... wat een treffende naam!
mazarumaandag 19 maart 2012 @ 10:21
Vegas!
Arm kind, zo'n moeder en dan ook nog zo een naam.
:')
Copycatmaandag 19 maart 2012 @ 10:21
Vegas -money over the- Balk.
beequeenmaandag 19 maart 2012 @ 10:22
quote:
10s.gif Op maandag 19 maart 2012 10:21 schreef Copycat het volgende:
Vegas -money over the- Balk.
_O-
bloodymary1maandag 19 maart 2012 @ 10:22
Of zou ze net als Victoria Beckham de kinderen noemen naar de plaats waar ze verwekt zijn...
Copycatmaandag 19 maart 2012 @ 10:23
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2012 10:22 schreef bloodymary1 het volgende:
Of zou ze net als Victoria Beckham de kinderen noemen naar de plaats waar ze verwekt zijn...
Dan heb ik nu al meelij met toekomstig broertje Buitenveldert.
mazarumaandag 19 maart 2012 @ 10:25
quote:
9s.gif Op maandag 19 maart 2012 10:23 schreef Copycat het volgende:

[..]

Dan heb ik nu al meelij met toekomstig broertje Buitenveldert.
Wat denk je van Lutjebroek?
#ANONIEMmaandag 19 maart 2012 @ 10:26
Vegas :')
#ANONIEMmaandag 19 maart 2012 @ 10:28
Ik had toch zo gehoopt dat ze het mormel een toch gewoon wel een beetje normale naam zou geven -O-

Al enige reactie van vaderlief?
Ronnie_bravomaandag 19 maart 2012 @ 10:31
`Wat een fantastische naam _O- _O- :r
Cracka-assmaandag 19 maart 2012 @ 10:32
Schitterende naam. Amanda stelt niet teleur. _O_
En zo wordt papa elke maand wel een paar keer geconfronteerd met zijn dochter.
beequeenmaandag 19 maart 2012 @ 10:34
De moeder van Nick is jarig op 16 maart. Das nou ook wat.
quote:
Nick van de Wall ‏ @djafrojack
And everyone congratulate my mom ! @debbyvandewall debby its ur birthday, happy birthday debbyy!
Hij was 16 maart wel in Nederland.

quote:
Nick van de Wall @djafrojack
NL het is weer bijna tijd voor JACKED
#ANONIEMmaandag 19 maart 2012 @ 10:35
quote:
Afrojack is inmiddels al weer onderweg naar de andere kant van de wereld. De dj zit deze week in Miami voor de Music Week. Het is niet bekend of hij bij de bevalling aanwezig was.
bron: rtlboulevard.nl
Deisyymaandag 19 maart 2012 @ 10:36
Vegas :o

Het kon dus nog erger dan we dachten _O-
Pisces29maandag 19 maart 2012 @ 10:36
Haha, zoals iedereen dus al dacht; lekker een aparte kekke naam _O-
miss_dynastiemaandag 19 maart 2012 @ 10:38
Vind je het gek dat het kind er niet uit wilde? :')
En is het een verwijzing naar de alimentaaaaaasie? Jackpot? Nee, te voor de hand liggend, we doen Vegas wel :Y)
Deisyymaandag 19 maart 2012 @ 10:39
En geen woord over zijn prinsesje van Afrojack op Twitter :?
Gertmaandag 19 maart 2012 @ 10:39
quote:
2s.gif Op maandag 19 maart 2012 10:25 schreef mazaru het volgende:

[..]

Wat denk je van Lutjebroek?
Of Schin op Geul. Sjin op Jeul.
Vegas betekent "boomgaarden" in het Spaans. Er zit vast een diepe gedachte achter. w/
alorsmaandag 19 maart 2012 @ 10:43
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2012 10:32 schreef Cracka-ass het volgende:
Schitterende naam. Amanda stelt niet teleur. _O_
En zo wordt papa elke maand wel een paar keer geconfronteerd met zijn dochter.
Hahah dit dus, prachtig!
#ANONIEMmaandag 19 maart 2012 @ 10:43
quote:
Gefeliciteerd!
Al iets van de vader vernomen?
Vind ik leuk · · Vriendschap bekijken · 2 minuten geleden in de buurt van Den Haag[
Even op haar fb gepost, ben benieuwd of er een reactie op komt :P
Flow3rmaandag 19 maart 2012 @ 10:45
Welkom op de wereld Vegas
Ronnie_bravomaandag 19 maart 2012 @ 10:48
Doing Paris in Vegas zou nu wel vreemd zijn voor Afro :)
Marrijemaandag 19 maart 2012 @ 11:01
In elk geval een naam die de stiefmoeder ook kan waarderen.
Miracle_Drugmaandag 19 maart 2012 @ 11:05
quote:
10s.gif Op maandag 19 maart 2012 10:21 schreef Copycat het volgende:
Vegas -money over the- Balk.
:D !
eleusismaandag 19 maart 2012 @ 11:18
Gefeliciteerd mensen
#ANONIEMmaandag 19 maart 2012 @ 11:21
Vegas??? Really :?

:')
June.maandag 19 maart 2012 @ 11:23
Het is al sneu als je met zulke ouders op de wereld moet komen, krijg je ook nog zo'n naam :{
Lucomaandag 19 maart 2012 @ 11:29
:')
Pisces29maandag 19 maart 2012 @ 11:30
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2012 11:23 schreef June. het volgende:
Het is al sneu als je met zulke ouders op de wereld moet komen, krijg je ook nog zo'n naam :{
Paris heeft kennelijk genoeg inspiratie gegeven _O-
Leandramaandag 19 maart 2012 @ 11:31
Vegas... darn, die zag ik niet aankomen :X

Gefeliciteerd Amanda!
Ffleamigmaandag 19 maart 2012 @ 11:33
Waarom noemt ze haar niet gewoon hoer, maakt het voor iedereen duidelijker en daar zal het later toch wel op uitdraaien.
Leandramaandag 19 maart 2012 @ 11:36
Triest, dat mensen graag zo afgeven op het asociaal zijn van Amanda, maar daarbij zelf weinig voor haar onderdoen.
Gertmaandag 19 maart 2012 @ 11:41
quote:
1s.gif Op maandag 19 maart 2012 11:18 schreef eleusis het volgende:
Gefeliciteerd mensen
Jij ook man!
Cracka-assmaandag 19 maart 2012 @ 11:42
Ze zal wel veel kinderen krijgen later.

SPOILER
Whatever happens in Vegas, stays in Vegas. :')
StephanLmaandag 19 maart 2012 @ 11:44
Echt een Amanda tokkie verzinsel :')
tesssssssssmaandag 19 maart 2012 @ 12:03
Gefeliciteerd, en veel geluk! *O*

-O- Zijn er geen foto"s? -O- Ben wel benieuwd hoe Vegas er uit ziet? :Y
Gertmaandag 19 maart 2012 @ 12:05
Zou Amanda dit nou een leuke kop vinden? :P

155qava.jpg

(telegraaf)
Dr.Mikeymaandag 19 maart 2012 @ 12:07
Hopelijk mag hij zijn kindje wel zien.
Charmianmaandag 19 maart 2012 @ 12:08
Geweldig he Gert, op NU.NL stond 'Afrojack is vader geworden' en dan wel een reactie van Amanda op de geboorte en verder wat geneuzel van AJ over de breuk maar geen reacties op de geboorte verder (wat een rare zin is dit geworden).
Vreselijke naam voor dat meisje trouwens.
-moppie-maandag 19 maart 2012 @ 12:11
ach dan het ie een Paris en een Vegas!
Miracle_Drugmaandag 19 maart 2012 @ 12:17
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2012 12:03 schreef tesssssssss het volgende:
Gefeliciteerd, en veel geluk! *O*

-O- Zijn er geen foto"s? -O- Ben wel benieuwd hoe Vegas er uit ziet? :Y
Binnenkort exclusief in Telegraaf (ofzoiets) vermoed ik :')
Marrijemaandag 19 maart 2012 @ 12:30
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2012 11:31 schreef Leandra het volgende:
Vegas... darn, die zag ik niet aankomen :X

Gefeliciteerd Amanda!
Terwijl het toch best een inkopper is _O-
Purdeymaandag 19 maart 2012 @ 12:38
En toch he, is die naam zo over the top fout, dat het weer een geweldige naam is. Denk je eens in, meid van 18 die Vegas heet. Best stoer. Alhoewel ik het voor een baby niet lief genoeg vind.
Noekmaandag 19 maart 2012 @ 12:41
Goede naam! voor een stripper.
Ben benieuwd naar de foto's! *O*
Marrijemaandag 19 maart 2012 @ 12:44
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2012 12:38 schreef Purdey het volgende:
En toch he, is die naam zo over the top fout, dat het weer een geweldige naam is. Denk je eens in, meid van 18 die Vegas heet. Best stoer. Alhoewel ik het voor een baby niet lief genoeg vind.
Paris en Vegas, dat past wel. Ik vind het wel aardig van Amanda dat ze rekening heeft gehouden met de stiefmoeder.
Copycatmaandag 19 maart 2012 @ 12:44
Vegasje! Eten!
En neem je broertje Albuquerque mee!
#ANONIEMmaandag 19 maart 2012 @ 13:10
Met zo`n naam sta je toch gewoon al met 1-0 achter in het leven?
Macka66maandag 19 maart 2012 @ 13:12
Troetelnaampje Veggie?
June.maandag 19 maart 2012 @ 13:18
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2012 13:12 schreef Macka66 het volgende:
Troetelnaampje Veggie?
Groente? :D
Olemaandag 19 maart 2012 @ 13:23
Gasje is ook niks :{
liesje1979maandag 19 maart 2012 @ 13:29
Vegas? LOL!!
Copycatmaandag 19 maart 2012 @ 13:33
Brian heeft de nieuwe veggieburger ook welkom geheten:

Vegas, kleine Vegas
Met jou is je moeder helemaal in haar sas
Je bent haar oogappeltje voor de dorstige trek
Zoveel aantrekkelijker dan een welfare check
.
Madame_Paonmaandag 19 maart 2012 @ 13:40
Vegas. :')

Ondertussen al een reactie van Afrojack?
Deisyymaandag 19 maart 2012 @ 13:42
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2012 13:40 schreef Madame_Paon het volgende:
Vegas. :')

Ondertussen al een reactie van Afrojack?
:N

Nick niet, Nick maft :{
Ffleamigmaandag 19 maart 2012 @ 13:49
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2012 13:40 schreef Madame_Paon het volgende:
Vegas. :')

Ondertussen al een reactie van Afrojack?
Alsof dat soort mensen ooit een goede vader of zelfs maar een slechte echtgenoot zal opleveren :')
mootiemaandag 19 maart 2012 @ 13:55
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2012 13:23 schreef Ole het volgende:
Gasje is ook niks :{
Veegje... doh!
Madame_Paonmaandag 19 maart 2012 @ 13:59
Wat een klootzak is het ook.
Copycatmaandag 19 maart 2012 @ 14:00
quote:
13s.gif Op maandag 19 maart 2012 13:59 schreef Madame_Paon het volgende:
Wat een klootzak is het ook.
Omdat hij niet publiekelijk een reactie geeft?
Madame_Paonmaandag 19 maart 2012 @ 14:02
quote:
11s.gif Op maandag 19 maart 2012 14:00 schreef Copycat het volgende:

[..]

Omdat hij niet publiekelijk een reactie geeft?
En z'n zwangere ex gewoon liet stikken voor Paris.
mootiemaandag 19 maart 2012 @ 14:02
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2012 14:02 schreef Madame_Paon het volgende:

[..]

En z'n zwangere ex gewoon liet stikken voor Paris.
Weet jij veel, misschien was hij er wel bij, misschien heeft hij wel uren aan de telefoon gehangen.
Copycatmaandag 19 maart 2012 @ 14:04
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2012 14:02 schreef Madame_Paon het volgende:

En z'n zwangere ex gewoon liet stikken voor Paris.
Zegt Amanda ...
Ik geloof nog steeds niet in een liefdesrelatie tussen hem en Paris en ik geloof Amanda al helemaal niet op haar woord.
mootiemaandag 19 maart 2012 @ 14:05
quote:
12s.gif Op maandag 19 maart 2012 14:04 schreef Copycat het volgende:

[..]

Zegt Amanda ...
Ik geloof nog steeds niet in een liefdesrelatie tussen hem en Paris en ik geloof Amanda al helemaal niet op haar woord.
En dat vooral!
Cracka-assmaandag 19 maart 2012 @ 14:07
quote:
13s.gif Op maandag 19 maart 2012 13:59 schreef Madame_Paon het volgende:
Wat een klootzak is het ook.
:')
miss_dynastiemaandag 19 maart 2012 @ 14:13
quote:
13s.gif Op maandag 19 maart 2012 13:59 schreef Madame_Paon het volgende:
Wat een klootzak is het ook.
Wat moet ie zeggen dan?
'Vegas? Ze is toch gewoon verwekt in Schubbekutteveen?'
Ronnie_bravomaandag 19 maart 2012 @ 14:13
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2012 14:02 schreef Madame_Paon het volgende:

[..]

En z'n zwangere ex gewoon liet stikken voor Paris.
Hij heeft in dit geval groot gelijk.
Stroekiemaandag 19 maart 2012 @ 14:17
quote:
10s.gif Op maandag 19 maart 2012 14:13 schreef miss_dynastie het volgende:

[..]

Wat moet ie zeggen dan?
'Vegas? Ze is toch gewoon verwekt in Schubbekutteveen?'
vlaardingen toch ?
capriciamaandag 19 maart 2012 @ 14:25
Zal ze borstvoeding gaan geven?
Daymaandag 19 maart 2012 @ 14:25
quote:
17s.gif Op maandag 19 maart 2012 13:33 schreef Copycat het volgende:
Brian heeft de nieuwe veggieburger ook welkom geheten:

Vegas, kleine Vegas
Met jou is je moeder helemaal in haar sas
Je bent haar oogappeltje voor de dorstige trek
Zoveel aantrekkelijker dan een welfare check
.
_O- _O_
Scrutinizermaandag 19 maart 2012 @ 14:28
Vegas? :D

"Wat stinkt het hier."
"Ja, die koe heeft een scheet gelaten."
"O, het is Vee-gas."
sherezademaandag 19 maart 2012 @ 14:49
Omg ik kom net online, ik denk het kan niet waar zijn ''Vegas''..

dus toch :') :') :') :') :') :') :') viva Las Vegas
Copycatmaandag 19 maart 2012 @ 14:50
sherezademaandag 19 maart 2012 @ 14:55
quote:
Dat was ook mijn eerste gedachte, btw Elvis O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
Scrutinizermaandag 19 maart 2012 @ 14:58
Vegas is de (Afro)jackpot voor Amanda.
tombolafanmaandag 19 maart 2012 @ 14:58
Hopelijk krijgt ze haar vaders achternaam want: Vegas Balk :')
Hoewel Vegas van der Wal ook niet alles is :+
Scrutinizermaandag 19 maart 2012 @ 15:00
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2012 14:58 schreef tombolafan het volgende:
Hopelijk krijgt ze haar vaders achternaam want: Vegas Balk :')
Hoewel Vegas van der Wal ook niet alles is :+
AfroVegas ^O^
Scrutinizermaandag 19 maart 2012 @ 15:02
Vegas Hilton klinkt dan wel weer goed maar dat zal toch niet de bedoeling zijn?
Copycatmaandag 19 maart 2012 @ 15:03
http://nl.wikipedia.org/wiki/Las_Vegas_Hilton

Bestaat al.
Scrutinizermaandag 19 maart 2012 @ 15:27
flames_tattoo.jpg
Leandramaandag 19 maart 2012 @ 16:17
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2012 14:02 schreef mootie het volgende:

[..]

Weet jij veel, misschien was hij er wel bij, misschien heeft hij wel uren aan de telefoon gehangen.
Sterker nog: misschien had hij wel inspraak over de naam of de naam zelfs bedacht.
Pisces29maandag 19 maart 2012 @ 16:18
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2012 14:02 schreef mootie het volgende:

[..]

Weet jij veel, misschien was hij er wel bij, misschien heeft hij wel uren aan de telefoon gehangen.
Als ze een beetje slim zijn houden ze dat voor zichzelf...
Elske6maandag 19 maart 2012 @ 16:36
16 maart is ook de verjaardag van Nick zijn moeder, dus de verjaardag van Vegas zal hij niet gauw vergeten... Misschien is Nick wel bij de bevalling geweest ( :7 ) hij was in het land, volgens zijn Twitter zat hij de 17de in Belgie...
-Strawberry-maandag 19 maart 2012 @ 16:41
quote:
10s.gif Op maandag 19 maart 2012 13:10 schreef Scorpie het volgende:
Met zo`n naam sta je toch gewoon al met 1-0 achter in het leven?
_O-
mazarumaandag 19 maart 2012 @ 17:25
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2012 10:39 schreef Gert het volgende:

[..]

Of Schin op Geul. Sjin op Jeul.
Vegas betekent "boomgaarden" in het Spaans. Er zit vast een diepe gedachte achter. w/
Volgens mij is het 'weilanden' in het Spaans. Dus waar het vee gas laat schieten.
Als je niet uitkijkt, dan vergas je daar. Ik geef altijd veel gas als ik daar voorbij rijd. :')
Olemaandag 19 maart 2012 @ 17:31
Wie heeft de TT aangepast :o
mazarumaandag 19 maart 2012 @ 17:45
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2012 17:31 schreef Ole het volgende:
Wie heeft de TT aangepast :o
Nieuwe mod?
vega
Olemaandag 19 maart 2012 @ 17:48
quote:
2s.gif Op maandag 19 maart 2012 17:45 schreef mazaru het volgende:

[..]

Nieuwe mod?
vega
Neuh ik weet het al :+
Deckardmaandag 19 maart 2012 @ 19:07
Vergas, wat een aparte naam.
Elske6maandag 19 maart 2012 @ 20:30
vandaag 20.30 uur

Nick van de Wall‏@djafrojack

Net geland in Miami met geweldig nieuws! Maakt niet uit wie wat zegt of wat er gebeurd is, ik hou van je Vegas en alles komt goed


heeft hij ook lekker vlot gehoord dan !!!!!
beequeenmaandag 19 maart 2012 @ 20:33
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2012 20:30 schreef Elske6 het volgende:
vandaag 20.30 uur

Nick van de Wall‏@djafrojack

Net geland in Miami met geweldig nieuws! Maakt niet uit wie wat zegt of wat er gebeurd is, ik hou van je Vegas en alles komt goed


heeft hij ook lekker vlot gehoord dan !!!!!

Tsja, Boelevaar zat er bovenop en sprak er schande van dat hij nog niks had laten horen. Damage controle.
Cracka-assmaandag 19 maart 2012 @ 20:35
Dit kan toch niet waar zijn.
Zelfs voor kampers zou dit te ver gaan. :')
Scrutinizermaandag 19 maart 2012 @ 20:37
Een betrokken vader O+
Copycatmaandag 19 maart 2012 @ 20:39
Alles komt goed.
roos85maandag 19 maart 2012 @ 20:40
Nu ik dacht dat het niet meer campy kon...Vegas :')
Scrutinizermaandag 19 maart 2012 @ 20:42
Amanda kan die tweet uitprinten en aan haar baby laten zien. "Kijk papa houdt wél van je, Vegas!"
beequeenmaandag 19 maart 2012 @ 20:42
Vegje binnenkort haar eerste vlucht in de AfroJet.

Het is toch om te janken? Arm kind. :{
beequeenmaandag 19 maart 2012 @ 20:48
quote:
Nick van de Wall ‏ @djafrojack
@cynniej89 doet soms pijn maar lekker laten gaan, ze kennen me niet
DancingPhoebemaandag 19 maart 2012 @ 20:54
Ik vind nog steeds dat AJ het verstandig speelt door zijn lippen op elkaar te houden in de pers. Ondanks dat Amanda de vermoorde Madonna speelt :')
hexjemaandag 19 maart 2012 @ 21:04
Ik ben de enige die Vegas vind meevallen. :@
DancingPhoebemaandag 19 maart 2012 @ 21:05
Ja het had vele malen erger gekund :D
DancingPhoebemaandag 19 maart 2012 @ 21:05
het zou me overigens niks verbazen als dit ook weer een snedigheidje is.
Stroekiemaandag 19 maart 2012 @ 21:06
quote:
9s.gif Op maandag 19 maart 2012 20:42 schreef beequeen het volgende:


Het is toch om te janken? Arm kind. :{
inderdaad. Verwekt als liefdesbaby en het kind is nog geen week op aarde of ouders staan elkaar via de media naar het leven
DjinNmaandag 19 maart 2012 @ 21:56
Sorry...maar ik vind Vegas echt geen mooie naam.... :{ Ga mijn kind toch ook niet Op Zoom, Haag, Bosch, of Sappemeer noemen ;(
Skaaimaandag 19 maart 2012 @ 22:07
quote:
11s.gif Op maandag 19 maart 2012 21:04 schreef hexje het volgende:
Ik ben de enige die Vegas vind meevallen. :@
Ik vind het ook meevallen :D

Ik vind Morrison en Texas Schiffmacher ook puike namen :D
miss_dynastiemaandag 19 maart 2012 @ 22:10
Als hij het écht via de media heeft moeten vernemen, vind ik dat echt een groot minpunt voor mevrouw Balk.
roos85maandag 19 maart 2012 @ 23:43
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2012 21:05 schreef DancingPhoebe het volgende:
het zou me overigens niks verbazen als dit ook weer een snedigheidje is.
Als een soort sneer richting Paris?
Omdat Aman Vegas veel hipper vindt dan Paris? :D
Staaldinsdag 20 maart 2012 @ 00:11
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2012 16:36 schreef Elske6 het volgende:
16 maart is ook de verjaardag van Nick zijn moeder, dus de verjaardag van Vegas zal hij niet gauw vergeten... Misschien is Nick wel bij de bevalling geweest ( :7 ) hij was in het land, volgens zijn Twitter zat hij de 17de in Belgie...
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2012 21:05 schreef DancingPhoebe het volgende:
het zou me overigens niks verbazen als dit ook weer een snedigheidje is.
Ik vraag me af of niet alles doorgestoken kaart is eigenlijk. En zodra die Paris en AJ elkaar niet meer nodig hebben dat er een zogenaamde grote verzoening komt tussen AJ en Amanda.

Er is heus wel contact geweest tussen AJ en Amanda. Dat hij het maar via FB moet meekrijgen maak je me gewoon niet wijs en daarnaast kan ik ook niet begrijpen waarom Amanda hun dochter Vegas heeft genoemd.

Volgens mij is die hele breuk gewoon in scene gezet. En dan denk je als normaal mens van dat doe je toch niet? Een normaal mens was allang gillend uit die Gouden Kooi gebroken en sommige mensen doen alles voor geld.
SacreCoeurdinsdag 20 maart 2012 @ 00:12
quote:
6s.gif Op maandag 19 maart 2012 22:07 schreef Skaai het volgende:

[..]

Ik vind het ook meevallen :D

Ik vind Morrison en Texas Schiffmacher ook puike namen :D
Morrison is ook gewoon de naam der namen. :D
Prosperadinsdag 20 maart 2012 @ 00:37
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2012 23:43 schreef roos85 het volgende:

[..]

Als een soort sneer richting Paris?
Omdat Aman Vegas veel hipper vindt dan Paris? :D
Gokje: elke keer als hij tegen Paris zegt "let's go to Vegas", ze hoopt dat hij naar zijn dochter gaat.

Het hoort natuurlijk wel bij de grote showbizz vrouwen der aarde om een kind een plaatsennaam te geven. Paris, Houston, Lourdes en nu Vegas.

Gokje: als Amanda haar dochter roept wordt het Veek :Y)

Gokje: voor ze 16 is heeft ze net als mams nieuwe boobies, getatoeëerde wenkbrauwen, piercings en zijn haar haren zo kapot gestyled dat de extencies niet meer vast komen te zitten en ze kort geknipt moet worden en net als mama met veel verdriet een pruik op moet, die Vegas toch weer gaat zitten stylen.

Gokje: Op haar 1ste verjaardag krijgt Vegas een tiaraatje en oorbellen in.

Gokje: Amanda heeft trouwens niet helemaal toevallig net voor middernacht een
keizersnede gehad op de verjaardag van Nick's moeder.

Tja, daar kan Nickie niet omheen :)
Scrutinizerdinsdag 20 maart 2012 @ 00:56
quote:
17s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 00:37 schreef Prospera het volgende:

Gokje: voor ze 16 is heeft ze net als mams nieuwe boobies, getatoeëerde wenkbrauwen, piercings en zijn haar haren zo kapot gestyled dat de extencies niet meer vast komen te zitten en ze kort geknipt moet worden en net als mama met veel verdriet een pruik op moet, die Vegas toch weer gaat zitten stylen.

Gokje: Op haar 1ste verjaardag krijgt Vegas een tiaraatje en oorbellen in.
We kunnen in ieder geval nog 16 jaar met deze reeks voort. Maar ik denk ook dat haar naam uiteindelijk best eens bij haar zou kunnen gaan passen.
quote:
Gokje: Amanda heeft trouwens niet helemaal toevallig net voor middernacht een
keizersnede gehad op de verjaardag van Nick's moeder.

:D
Oledinsdag 20 maart 2012 @ 03:52
Xcuse me.. Maar heb begrepen dat aj in Belgie was en niets heeft laten horen . Wel zijn kind hoor..
Zibadinsdag 20 maart 2012 @ 04:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 03:52 schreef Ole het volgende:
Xcuse me.. Maar heb begrepen dat aj in Belgie was en niets heeft laten horen . Wel zijn kind hoor..
Lijkt me stug. Niet altijd de media geloven.

Overigens: Vegas? :D :')
Pisces29dinsdag 20 maart 2012 @ 06:56
quote:
17s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 00:37 schreef Prospera het volgende:


Gokje: Amanda heeft trouwens niet helemaal toevallig net voor middernacht een
keizersnede gehad op de verjaardag van Nick's moeder.
Daar zat ik ook over te dubben, maar dan meer over de KS, het is altijd zwaar-te groot-stuit :+
Leandradinsdag 20 maart 2012 @ 08:08
Ja vast, een keizersnede op vrijdagavond om 23.35 zal op verzoek zijn...

Typisch zo'n moment dat ze al het personeel voor een operatie klaar hebben staan.
eleusisdinsdag 20 maart 2012 @ 08:17
Dat niet maar er wordt nog wel eens gefraudeerd met de tijd van geboorte. Zo ben ik zogenaamd om 23:45 geboren, zodat het niet op de verjaardag van mijn oma zou zijn. :( Terwijl het eigenlijk na middernacht was. Groot trauma hier, nu ben ik al jaren op zoek naar wie ik eigenlijk echt ben.
Pisces29dinsdag 20 maart 2012 @ 08:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 08:08 schreef Leandra het volgende:
Ja vast, een keizersnede op vrijdagavond om 23.35 zal op verzoek zijn...

Typisch zo'n moment dat ze al het personeel voor een operatie klaar hebben staan.
Ja nee dat niet ;) maar of er niet al sowieso een KS zou komen, maar dat zullen we nooit weten, net als de vragen wanneer AJ het hoorde, etc.
#ANONIEMdinsdag 20 maart 2012 @ 08:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 03:52 schreef Ole het volgende:
Xcuse me.. Maar heb begrepen dat aj in Belgie was en niets heeft laten horen . Wel zijn kind hoor..
Volgens mijn bronnen was hij vrijdag thuis in Spijkenisse :)
June.dinsdag 20 maart 2012 @ 08:59
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 08:49 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Ja nee dat niet ;) maar of er niet al sowieso een KS zou komen, maar dat zullen we nooit weten.
Jawel, want anders was de sectio wel gepland de dag erna. En niet 's avonds laat nog. Waarschijnlijk wilde de bevalling niet vlotten en kwam het kindje in gevaar, dan moet je wel een (spoed)sectio doen.
Oledinsdag 20 maart 2012 @ 09:01
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 08:53 schreef charmed_angel het volgende:

[..]

Volgens mijn bronnen was hij vrijdag thuis in Spijkenisse :)
waarom heet dat kind niet Spijkenisse :?
JaneDoedinsdag 20 maart 2012 @ 09:02
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 08:49 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Ja nee dat niet ;) maar of er niet al sowieso een KS zou komen, maar dat zullen we nooit weten, net als de vragen wanneer AJ het hoorde, etc.
bij een zwangerschap van 41 weken is het niet vreemd dat ze de bevalling inleiden hoot
en wanneer t te lang duurt dat de artsen kiezen voor een keizersnede

aman had het toch over een zware bevalling en uiteindelijk een ks?
#ANONIEMdinsdag 20 maart 2012 @ 09:02
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 09:01 schreef Ole het volgende:

[..]

waarom heet dat kind niet Spijkenisse :?
Omdat het kind daar niet verwekt is?
JaneDoedinsdag 20 maart 2012 @ 09:02
quote:
11s.gif Op maandag 19 maart 2012 21:04 schreef hexje het volgende:
Ik ben de enige die Vegas vind meevallen. :@
nee hoor, im with you! ;)
#ANONIEMdinsdag 20 maart 2012 @ 09:03
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 09:01 schreef Ole het volgende:

[..]

waarom heet dat kind niet Spijkenisse :?
:')

Ik zal het de volgende keer vragen, als ik Nick weer zie :')

Alsof ik hem zo vaak tegen kom _O-

[ Bericht 8% gewijzigd door #ANONIEM op 20-03-2012 09:05:51 ]
Oledinsdag 20 maart 2012 @ 09:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 09:02 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Omdat het kind daar niet verwekt is?
kans is groter dat het daar verwekt is hoor....
#ANONIEMdinsdag 20 maart 2012 @ 09:04
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 09:04 schreef Ole het volgende:

[..]

kans is groter dat het daar verwekt us hoor....
_O-

Tsja je weet het niet hè :P
#ANONIEMdinsdag 20 maart 2012 @ 09:05
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 09:04 schreef Ole het volgende:

[..]

kans is groter dat het daar verwekt is hoor....
Ik vind het juist wel passend, gewoon je kind vernoemen naar de plaats waar het zaadje het eitje raakte. Oude Maya culturen deden hetzelfde. Heette je opeens '3e plaghut van links' ofzo.
Pisces29dinsdag 20 maart 2012 @ 09:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 09:02 schreef JaneDoe het volgende:

[..]

bij een zwangerschap van 41 weken is het niet vreemd dat ze de bevalling inleiden hoot
en wanneer t te lang duurt dat de artsen kiezen voor een keizersnede

aman had het toch over een zware bevalling en uiteindelijk een ks?
Oh ik wist niet dat ze al op 41 weken zat :)
Ffleamigdinsdag 20 maart 2012 @ 09:23
quote:
6s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 09:05 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Ik vind het juist wel passend, gewoon je kind vernoemen naar de plaats waar het zaadje het eitje raakte. Oude Maya culturen deden hetzelfde. Heette je opeens '3e plaghut van links' ofzo.
Pak gewoon de omstandigheden, vele suggesties mogelijk;

Via komkommer ingebracht.
Door ontrouw met de baas.
Omdat ik mijn benen niet dicht kan houden.
Vier tegelijkertijd dus weet niet.
Waarschijnlijk mijn oom of vader.
Voor geld gedaan.
Voor een drankje gedaan.
Omdat hij veel geld had.
Gewoon geil, jammer van de buik.
Een van de vier van afgelopen zaterdagavond.
Orale ontvangenis.
Verkracht door een roedel lichtgetinten.
Beste vriend rook zo lekker.
Marrijedinsdag 20 maart 2012 @ 09:25
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 08:49 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Ja nee dat niet ;) maar of er niet al sowieso een KS zou komen, maar dat zullen we nooit weten, net als de vragen wanneer AJ het hoorde, etc.
Nou nooit, das een kwestie van tijd me Amanda.
Pisces29dinsdag 20 maart 2012 @ 09:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 09:25 schreef Marrije het volgende:

[..]

Nou nooit, das een kwestie van tijd me Amanda.
Nee hoor, want dat is haar versie :D
Net als het zeuren over Paris, ik neem het met een korrel zout (net als de bevalling) :+
Isabeaudinsdag 20 maart 2012 @ 09:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 08:08 schreef Leandra het volgende:
Ja vast, een keizersnede op vrijdagavond om 23.35 zal op verzoek zijn...

Typisch zo'n moment dat ze al het personeel voor een operatie klaar hebben staan.
Wij plannen in het ziekenhuis ook minstens tot middernacht hoor :7
Leandradinsdag 20 maart 2012 @ 14:58
quote:
10s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 09:27 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Wij plannen in het ziekenhuis ook minstens tot middernacht hoor :7
Maar je plant geen KS bij 40+6, dat doe je dan voor de uitgerekende datum.
Prosperadinsdag 20 maart 2012 @ 18:46
Bij mijn buuv is qua tijd hetzelfde gebeurd. De baby was niet ingedaald, wel volledige ontsluiting en ook meer dan 40 weken zwanger, zij heeft de laatste 4 maanden alleen op de bank gelegen: het shoppen ging allemaal via internet.

Na een uurtje persen wilden ze de tangen tevoorschijn halen, maar toen trok hub zijn mond open en stond op een keizersnede.
Dat was ook op een avond in het weekend.

Ik kan me herinneren dat als Mannie haar mond opentrekt er nogal wat decibellen eruit komt.
Een Mannie in barensnood kan nog een tikkeltje erger zijn :Y
Pisces29dinsdag 20 maart 2012 @ 19:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 18:46 schreef Prospera het volgende:
Bij mijn buuv is qua tijd hetzelfde gebeurd. De baby was niet ingedaald, wel volledige ontsluiting en ook meer dan 40 weken zwanger, zij heeft de laatste 4 maanden alleen op de bank gelegen: het shoppen ging allemaal via internet.

Na een uurtje persen wilden ze de tangen tevoorschijn halen, maar toen trok hub zijn mond open en stond op een keizersnede.
Dat was ook op een avond in het weekend.

Ik kan me herinneren dat als Mannie haar mond opentrekt er nogal wat decibellen eruit komt.
Een Mannie in barensnood kan nog een tikkeltje erger zijn :Y
Mannie ;( Net zo erg als hubbie ;( Maar jij bedoelt Aman gelukkig ;)
Isabeaudinsdag 20 maart 2012 @ 19:15
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 14:58 schreef Leandra het volgende:

Maar je plant geen KS bij 40+6, dat doe je dan voor de uitgerekende datum.
sarcasme -O-
Yuri_Boykadinsdag 20 maart 2012 @ 19:43
7 topics over 2 mensen die een kind krijgen.

Mensen, jullie zijn officieel levenloos.
Madame_Paondinsdag 20 maart 2012 @ 19:48
quote:
10s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 19:43 schreef Yuri_Boyka het volgende:
7 topics over 2 mensen die een kind krijgen.

Mensen, jullie zijn officieel levenloos.
Je weet niet waar SHO voor staat?
Yuri_Boykadinsdag 20 maart 2012 @ 19:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 19:48 schreef Madame_Paon het volgende:

[..]

Je weet niet waar SHO voor staat?
Dat weet ik mevrouw Paon.

Echter vind ik het nutteloos op dit vlak.
Sourydinsdag 20 maart 2012 @ 19:50
quote:
10s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 19:43 schreef Yuri_Boyka het volgende:
7 topics over 2 mensen die een kind krijgen.

Mensen, jullie zijn officieel levenloos.
Wat mot je :Y) Ik volg dit graag.
hexjedinsdag 20 maart 2012 @ 19:54
quote:
10s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 19:43 schreef Yuri_Boyka het volgende:
7 topics over 2 mensen die een kind krijgen.

Mensen, jullie zijn officieel levenloos.
Neu, 7 topics in 6 maanden tijd.
Yuri_Boykadinsdag 20 maart 2012 @ 19:55
quote:
11s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 19:50 schreef Soury het volgende:

[..]

Wat mot je :Y) Ik volg dit graag.
Daar is niks mis mee. Ik vind het alleen een dramatisch deel in de uitsterving van de mens.

Gewoon het idee dat je niks beters te doen hebt dan toekijken hoe 2 mensen die ook nog is een 'snel' leven hebben een kind krijgen. Om vervolgens ook nog is te klagen over wat voor 'klootzak' de baas Afrojack is. oO<
Sourydinsdag 20 maart 2012 @ 19:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 19:55 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Daar is niks mis mee. Ik vind het alleen een dramatisch deel in de uitsterving van de mens.

Gewoon het idee dat je niks beters te doen hebt dan toekijken hoe 2 mensen die ook nog is een 'snel' leven hebben een kind krijgen. Om vervolgens ook nog is te klagen over wat voor 'klootzak' de baas Afrojack is. oO<
Dat is jou mening
Madame_Paondinsdag 20 maart 2012 @ 19:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 19:55 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Daar is niks mis mee. Ik vind het alleen een dramatisch deel in de uitsterving van de mens.

Gewoon het idee dat je niks beters te doen hebt dan toekijken hoe 2 mensen die ook nog is een 'snel' leven hebben een kind krijgen. Om vervolgens ook nog is te klagen over wat voor 'klootzak' de baas Afrojack is. oO<
Het is eens, niet is.
Is dat nou zo moeilijk?
Het zijn twee compleet verschillende woorden.
Hoe kunnen zo veel mensen dat nou fout doen? :{
Sourydinsdag 20 maart 2012 @ 20:00
quote:
13s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 19:59 schreef Madame_Paon het volgende:

[..]

Het is eens, niet is.
Is dat nou zo moeilijk?
Het zijn twee compleet verschillende woorden.
Hoe kunnen zo veel mensen dat nou fout doen? :{
Sjesus dat kan er ook nog wel bij :O
Madame_Paondinsdag 20 maart 2012 @ 20:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 20:00 schreef Soury het volgende:

[..]

Sjesus dat kan er ook nog wel bij :O
Het is gewoon een hele vreemde taalfout.
Het slaat nergens op.
Pisces29dinsdag 20 maart 2012 @ 20:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 20:00 schreef Soury het volgende:

[..]

Sjesus dat kan er ook nog wel bij :O
:D
Sourydinsdag 20 maart 2012 @ 20:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 maart 2012 20:11 schreef Madame_Paon het volgende:

[..]

Het is gewoon een hele vreemde taalfout.
Het slaat nergens op.
Team Vegas Wat een kutnaam btw
Copycatwoensdag 21 maart 2012 @ 12:06
Houdt Blvd me gisteravond de hele uitzending in spanning met aankondigingen van de reactie van AfroDaddy op de geboorte van Vegas ... komen ze om 19:30 uur aanzetten met dat berichtje van Twitter.

Brrrrrrreaking news!
Ffleamigwoensdag 21 maart 2012 @ 12:20
Gaan mensen het hier nu echt nog maanden over hebben? Tijd voor een derde wereldoorlog om de mensen weer wat realiteitszin bij te brengen als je het mij vraagt.