Monjardi beach, met x-travel! Jij?quote:Op woensdag 14 maart 2012 12:18 schreef Black_Ninja het volgende:
Bumpers!![]()
![]()
![]()
![]()
In welk hotel of appartement zitten jullie? En via welke organisatie?
De sfeer is zo leuk als je het zelf maaktquote:Op woensdag 14 maart 2012 16:16 schreef strontboer het volgende:
Mijn broer is er vorig jaar geweest. Lekker sfeertje hangt daar
Nooit in Lloret geweest blijkbaar.quote:Op woensdag 14 maart 2012 16:24 schreef Black_Ninja het volgende:
[..]
De sfeer is zo leuk als je het zelf maakt
Lol! Ben er praktisch op gegroeidquote:Op woensdag 14 maart 2012 16:38 schreef strontboer het volgende:
[..]
Nooit in Lloret geweest blijkbaar.
Voor welke organisatie?quote:Op woensdag 14 maart 2012 16:52 schreef Tjik het volgende:
Lloret! Leuk om te stappen
Heb er gereisleidert vorig jaar
quote:Op woensdag 14 maart 2012 16:47 schreef Black_Ninja het volgende:
[..]
Lol! Ben er praktisch op gegroeid
Lol!quote:
Ik zeg ook niet dat ik er een vreselijke tijd heb gehad, maar ik vond het gewoon geen fijn sfeertje. Misschien dat jouw thuissituatie ook heel anders isquote:Op woensdag 14 maart 2012 17:25 schreef Black_Ninja het volgende:
[..]
Lol!
Ja als je iedereen boos aan kijkt wel
Ik heb alleen maar dikke lol gehad en nooit gezeik. Gewoon leuk en gezellig doen is er niks aan de hand
Wat bedoel je met thuis situatie?quote:Op woensdag 14 maart 2012 17:27 schreef strontboer het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat ik er een vreselijke tijd heb gehad, maar ik vond het gewoon geen fijn sfeertje. Misschien dat jouw thuissituatie ook heel anders is
Misschien vind ik een situatie eerder dreigend dan jijquote:Op woensdag 14 maart 2012 17:28 schreef Black_Ninja het volgende:
[..]
Wat bedoel je met thuis situatie?
Dat zou heel goed kunnenquote:Op woensdag 14 maart 2012 17:36 schreef strontboer het volgende:
[..]
Misschien vind ik een situatie eerder dreigend dan jij
En lompe lol kun je daar zeker hebbenquote:Op woensdag 14 maart 2012 17:37 schreef Black_Ninja het volgende:
[..]
Dat zou heel goed kunnen
Ik was samen met een vriend en ik had 8 jaar en hij 6 jaar ervaring met vechtsport, we gaven beide les en hij is nu bezig om pro-free fighter te worden
We kwamen gewoon voor een hele hoop lompe lol en dat hebben we zeker ook gehad
We vragen nogsteeds af wanneer die foto is gemaakt dat die maat van me in een lantarenpaal hangt of hoe ik met me alcohol vergiftiging ben thuis gekomenquote:Op woensdag 14 maart 2012 18:03 schreef strontboer het volgende:
[..]
En lompe lol kun je daar zeker hebben
Ghehequote:Op woensdag 14 maart 2012 18:07 schreef Black_Ninja het volgende:
[..]
We vragen nogsteeds af wanneer die foto is gemaakt dat die maat van me in een lantarenpaal hangt of hoe ik met me alcohol vergiftiging ben thuis gekomen
Er is dan nog genoeg te doen. De laatste keer dat ik er was zaten we de laatste week van augustus en de eerste van september.quote:Op donderdag 15 maart 2012 09:40 schreef Cyvx het volgende:
Yeessss ben van 11 tot 26 augustus te vinden in Lloret![]()
Weet dat het een beetje laat is maarja, ging helaas niet anders..
Weet iemand of er nog wel genoeg leven is rond deze tijd ?
*Edit* Wij zitten trouwens in appartementen Dosjoimi
Ben ook van 11 t/m 18 augustus te vinden in Lloretquote:Op donderdag 15 maart 2012 09:40 schreef Cyvx het volgende:
Yeessss ben van 11 tot 26 augustus te vinden in Lloret
Weet dat het een beetje laat is maarja, ging helaas niet anders..
Weet iemand of er nog wel genoeg leven is rond deze tijd ?
*Edit* Wij zitten trouwens in appartementen Dosjoimi
Hmm okee gelukkig maar hahaha.quote:Op donderdag 15 maart 2012 09:48 schreef Black_Ninja het volgende:
[..]
Er is dan nog genoeg te doen. De laatste keer dat ik er was zaten we de laatste week van augustus en de eerste van september.
De hoeveelheid Nederlanders is wel minder maar het is nogsteeds super gezellig en feesten kan je met iedereen
Haha jaa dat weet ik, ben er vorig jaar namelijk ook geweest alleen toen van 11 tot 24 juli..quote:Op donderdag 15 maart 2012 10:05 schreef Black_Ninja het volgende:
Ik zal alleen 1 tip geven, ga er niet heen met de gedachte dat je elke dag een andere geile chick het bed in kan krijgen.
Tuurlijk lopen er genoeg meiden rond maar mijn ervaring is dat er meer mannen dan vrouwen te vinden zijn en dat rond rennen als een hitsige hond niet echt positief werkt voor je vakantie ervaring
Hehehe, zolang er geen gewonden bij vallen is dat gewoon onderdeel van de sfeerquote:Op donderdag 15 maart 2012 10:14 schreef Cyvx het volgende:
[..]
Haha jaa dat weet ik, ben er vorig jaar namelijk ook geweest alleen toen van 11 tot 24 juli..
Nu ga ik met een andere groep die wilden per se naar lloret, maar eigenlijk geen problemen mee..
Meer als de helft van de groep heeft in 11 dagen toen geen enkele meid gehad, en dan er van te voren over opscheppen![]()
Indd is het wel wat lastig maar heb vorig jaar 2 hele leuke meiden leren kennen en nog steeds contact mee, was een hele geslaagde vakantie![]()
Liepen we s'nachts terug naar het appartement, gooide dr zo'n idioot een emmer water naar beneden... Met ze 4 dat hotel ingerend en gewoon die kamer binnen gegaan (deur stond open) Keihard lopen schreeuwen maar die gasten snapten dr geen zak van, maar bang dat ze waren johwaren duitsers ofzo..
Daar heb je zeker wel een punt jaquote:Op donderdag 15 maart 2012 10:22 schreef Black_Ninja het volgende:
[..]
Mijn ervaring, hoe minder actief je op zoek bent naar meiden hoe beter het gaat. Ik heb elk jaar wel een meid gescoord maar dat kwam vooral omdat wij niks probeerde waardoor ze voor de gezelligheid om ons heen hingen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |