tussendoor toch ook wel weer eraf mag ik hopen....quote:Op dinsdag 13 maart 2012 14:23 schreef lily het volgende:
Migraine..ik kan me er niets bij voorstellen
beterschap Ssserpente
oh, en zwangerschap: 3 x 25 kilo erbij
Dit , geen daglicht kunnen verdragen , kotsen , en niet tegen geluid kunnen. #hel.quote:
Bijna hetzelfde na een avondje doorhalen bij Sorbo en man... God wat had ik het zwaar.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 14:29 schreef Joene het volgende:
[..]
Dit , geen daglicht kunnen verdragen , kotsen , en niet tegen geluid kunnen. #hel.
Ik had nergens last van.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 14:30 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Bijna hetzelfde na een avondje doorhalen bij Sorbo en man... God wat had ik het zwaar.
Jij moet broeden..quote:
Gelukkig kan je goed tegen de warmtequote:Op dinsdag 13 maart 2012 14:30 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Bijna hetzelfde na een avondje doorhalen bij Sorbo en man... God wat had ik het zwaar.
Arch... De hel... Dat je je net bij elkaar hebt geraapt. En dan beneden komen waar de verwarming op 24 staat... Niet tof..quote:
quote:Op dinsdag 13 maart 2012 14:41 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Arch... De hel... Dat je je net bij elkaar hebt geraapt. En dan beneden komen waar de verwarming op 24 staat... Niet tof..
da's balen.... hopelijk slaapt lente lekker lang, zodat jij ook even kan tanken....quote:Op dinsdag 13 maart 2012 14:33 schreef Ssserpente het volgende:
Thanks! Lente slaapt dus ik ga ook maar een poging wagen.
En Imigran heb ik. Maar die is over de datum.
Vooral dat dode vogeltje / kat in je bek gescheten...quote:Op dinsdag 13 maart 2012 14:45 schreef chacama het volgende:
[..]
da's balen.... hopelijk slaapt lente lekker lang, zodat jij ook even kan tanken....
Doorzakken en wakker worden met de smaak van een dooie mus in je bek en stampende kaboutertjes in je hoofd die graag op boomstammen staan te hakken.
ondertussen je afvragend waarom je kleine kiezelsteentjes in je bek hebtquote:Op dinsdag 13 maart 2012 14:50 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Vooral dat dode vogeltje / kat in je bek gescheten...
mn schildluierquote:Op dinsdag 13 maart 2012 20:38 schreef Ssserpente het volgende:
Da's idd fijn nieuws, Mignonne! En wat neemt dan nu de functie van je schildluier (autocorrect) over?
Slaapje heeft of goedgedaan gelukkig. Voel me nog wel een beetje beurs (de tweede dag na een kater ongeveer) maar de hoofdpijn is weg.
ja dat dus!quote:Op dinsdag 13 maart 2012 20:53 schreef Ticootje het volgende:
Oh. Dus je hebt m maar voor de helft nodig? Net als dat je prima kan leven op 1 long en 1 nier.
quote:LEES DIT ALSJEBLIEFT!!
Donderdag 15 maart wordt Gillian 8 jaar oud. Gillian heeft hersenstamkanker en zit in het laatste stadium van deze vreselijke ziekte. Onlangs is Gillian via de Doe een Wens stichting Prinses geworden. Donderdag viert zij dus haar laatste verjaardag. De vraag is stuur Gillian een verjaardagskaart. Er hoeft niets bijzonders op te staan. gewoon gefeliciteerd van Prinses en dan je voornaam. In de prinsessenwereld is geen ziekte en ellende. Deze wereld heeft haar familie voor haar gecreeerd om even niet bezig te zijn met haar ziekte. Haar wens is dan ook een postzak vol met kaarten. Dus kleine moeite heel groot plezier en stuur een kaart naar:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Stuur het door en laten we er voor zorgen dat de postbode met een bus moet komen donderdag!!!Isn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.
vragen of die collega eens heel snel 4 broodjes kroket gaat halen.. en misschien wilt ze zelf ook nog iets.quote:Op woensdag 14 maart 2012 09:52 schreef Sorbootje het volgende:
Oh jongens (en meisjes) ik heb zó'n trek, maar het enige wat we hier op kantoor hebben is een bak chocoladepaaseitjes en ik lust sinds ik zwanger ben geen chocola meer (Echt WTF?!?!)
Wat te doen? Mijn collega maar opeten? Maar ja, da's rauw vlees...
quote:Op woensdag 14 maart 2012 09:56 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
vragen of die collega eens heel snel 4 broodjes kroket gaat halen.. en misschien wilt ze zelf ook nog iets.
Balen is dat. Zou het aan het weer liggen? Ik heb ook hoofdpijn... maar ik ben ook erg moe steeds.quote:Op woensdag 14 maart 2012 10:01 schreef Saffier het volgende:
Mijn hoofdpijn is helaas weer terug
Zucht.
Haha, ik vind het wel leuk klinken eigenlijk. Zonnetje mag er van mij doorkomen...quote:Op woensdag 14 maart 2012 10:16 schreef Saffier het volgende:
Ja het is wel fris, maar prettig fris, niet snijdend koud. Je voelt dat er wat gaat veranderen in de lucht zeg maar.
Ik klink zweverig nu
ik ook!quote:Op woensdag 14 maart 2012 09:40 schreef Spuuglokje het volgende:
Ik ga vandaag een kaartje voor Prinses Gillian op de bus doen, jcdragon! Ik hoop dat ze héél veel post krijgt morgen.
Huh? Wat?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |