1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 | Betaalmaand Datum overschrijving door ING-bank januari 2012 19 januari 2012 februari 2012 21 februari 2012 maart 2012 21 maart 2012 april 2012 19 april 2012 mei 2012 21 mei 2012 juni 2012 21 juni 2012 juli 2012 19 juli 2012 augustus 2012 21 augustus 2012 september 2012 20 september 2012 oktober 2012 21 oktober 2012 november 2012 21 november 2012 december 2012 20 december 2012 |
Hij kijkt zo boos omdat hij bijna vrijwilligerswerk doetquote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:51 schreef La_Vita het volgende:
Ik bestel regelmatig wel eens wat via internet, dus mijn vaste pakketbezorger zie ik ook regelmatig. Maar hij is altijd zo ongelooflijk chagrijnig en onaardig. Het is net alsof ik hem met een hele grote en ondraagbare last opzadel door iets via internet te bestellen. Ik ga me er haast schuldig door voelen.
Jullie krijgen toch niet zweepslagen voor elk pakketje dat bezorgd moet worden ofzo toch?
Huh, wat?quote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:57 schreef Peterselieman het volgende:
kwam deze net tegen. Altijd fijn, zo'n nieuwe collega
[ afbeelding ]
een fotosoep met voormalig PSV-trainer Fred Rutten die al nieuw werk heeft gevondenquote:
Als het een zzp'er is of een subcontractor is/voor een subcontractor rijdt snap ik dat hij chagrijnig is. De werkdruk voor die mensen ligt erg hoog en je krijgt er een onzeker bestaan voor als beloning.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:51 schreef La_Vita het volgende:
Ik bestel regelmatig wel eens wat via internet, dus mijn vaste pakketbezorger zie ik ook regelmatig. Maar hij is altijd zo ongelooflijk chagrijnig en onaardig. Het is net alsof ik hem met een hele grote en ondraagbare last opzadel door iets via internet te bestellen. Ik ga me er haast schuldig door voelen.
Jullie krijgen toch niet zweepslagen voor elk pakketje dat bezorgd moet worden ofzo toch?
Ik vind het al erg als ik na half 3 klaar benquote:Op dinsdag 13 maart 2012 16:48 schreef lololo het volgende:
In de zomer vind ik het juist niet erg om laat klaar te zijn. In december als het om half 5 al donker begint te worden, dat is klote.
Laatste wat ik ooit op straat heb gelopen zal half 8 geweest zijn, in een kerstperiode waarin de ene na de andere medewerker uitviel.
Dat hoor ik wel vaker jaquote:Op dinsdag 13 maart 2012 19:18 schreef Lastpost het volgende:
Ik liep een keer rond 18:40 nog buiten rond, je kent het wel ...
Een teamcoach die een wijkje over heeft, niet al te groot en je krijgt een plattegrond mee en dan tot de conclusie komen rond een uur of 3 dat er 9 tassen voor staan, de wijk totaal niet overeenkomt met de plattegrond en je je de tering loopt.
Wat liefquote:Was helemaal verrot en toen ik 's avonds geïrriteerd thuis kwam bleek m'n vriendin zich te willen verloven met me ... en maar wachten met al die kaarsjes aan.![]()
Het was kort maar krachtigquote:Op dinsdag 13 maart 2012 22:26 schreef Poesopstokje het volgende:
Oh zaterdag laatste werkdagIk blijf wel lurken hoor
Waarom zou je ook loonheffing willen afdragen?quote:Op dinsdag 13 maart 2012 22:26 schreef Poesopstokje het volgende:
Net de belastingaangifte gedaan, PostNL heeft geen loonheffing voor mij afgedragen in 2011. Teveel moeite waarschijnlijk? Voordeel is dat ik niet op voorhand hoefde in te leveren natuurlijk.
Ander mooi voordeel van mijn slavernijsalaris; ik word voor de wet niet aangemerkt als ''jeugdige'' omdat ik getrouwd ben + hypotheek heb. Dat houd in dat ik met dat kleine beetje wat ik verdien eigenlijk in de min kom te staan. Ik KRIJG dus 1000 euro zonder ervoor gewerkt te hebben![]()
Oh zaterdag laatste werkdagIk blijf wel lurken hoor
Hier ook al een paar weken, gecombineerd met een hoog gezeik. Iedereen lijkt te weten hoe het precies werkt maar gek genoeg zeggen ze allemaal wat anders.quote:Op woensdag 14 maart 2012 09:58 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Hier staat nu ook alles op z'n kop met collega's die een aanbod krijgen.
Dat is verplicht, ik wil achteraf geen gezeur van de belastingdienst krijgen dat ik moet bijbetalen. Dan kan ik de hele bubs in een keer ophoesten. Nu draag je wat af, en krijg je zo'n beetje alles weer terug in juli = spaarpotjequote:Op dinsdag 13 maart 2012 22:33 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Waarom zou je ook loonheffing willen afdragen?
Als postbezorger verdien je toch niet zoveel dat je terug moet gaan betalen.quote:Op woensdag 14 maart 2012 11:52 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Dat is verplicht, ik wil achteraf geen gezeur van de belastingdienst krijgen dat ik moet bijbetalen. Dan kan ik de hele bubs in een keer ophoesten. Nu draag je wat af, en krijg je zo'n beetje alles weer terug in juli = spaarpotje![]()
En kort maar krachtig inderdaad
Spannend.. Jammer dat het niet deze week is, ik heb nu vakantiequote:Op woensdag 14 maart 2012 12:15 schreef Mirgeam het volgende:
Sluiting over 8 maanden, autobedrijf vanaf volgende week hier
Oké we hebben het nu over een paar tientjes, maar toch. PostNL moet dat wettelijk voor mij afdragen, anders krijg ik dus problemen met de belastingaangifte. Dan moet ik in juli alsnog die paar tientjes betalen.quote:Op woensdag 14 maart 2012 12:10 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Als postbezorger verdien je toch niet zoveel dat je terug moet gaan betalen.
Bij je in dienst treding heb je zelf aangegeven of je loonheffingskorting wilde of nietquote:Op woensdag 14 maart 2012 13:17 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Oké we hebben het nu over een paar tientjes, maar toch. PostNL moet dat wettelijk voor mij afdragen, anders krijg ik dus problemen met de belastingaangifte. Dan moet ik in juli alsnog die paar tientjes betalen.
Het gaat even om het principe, het had ook zomaar een paar hónderd euro kunnen zijn.
waar ik werk in augustus/septemberquote:Op woensdag 14 maart 2012 12:15 schreef Mirgeam het volgende:
Sluiting over 8 maanden, autobedrijf vanaf volgende week hier
Dit inderdaad.quote:Op woensdag 14 maart 2012 13:21 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Bij je in dienst treding heb je zelf aangegeven of je loonheffingskorting wilde of niet
Uhm....dat formulier heb ik dus nooit in mijn handen gehad hé, maar als je niet meer als volgens mij 6000 euro per jaar verdiend is het geen probleemquote:
Ja, dat is toch ook verplicht? Sowieso bij je eerste werkgever.quote:Op woensdag 14 maart 2012 13:21 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Bij je in dienst treding heb je zelf aangegeven of je loonheffingskorting wilde of niet
hier ook vanaf volgende week autobedrijf en georoute, sluiting is volgens mij maart 2013 ofzoquote:Op woensdag 14 maart 2012 12:15 schreef Mirgeam het volgende:
Sluiting over 8 maanden, autobedrijf vanaf volgende week hier
Voorlopig geen nieuwe broeken, of is de broek geheel wegbezuinigd? Dat zou ik wel jammer vinden. Ik loop in m'n vrije tijd ook regelmatig in die broeken, want ze zien er vrij neutraal uit. Moet ik nou van m'n eigen geld broeken gaan kopen?quote:Op woensdag 14 maart 2012 17:52 schreef PBZ64 het volgende:
De nieuwe kleding is onderweg.
De lijst gezien en wie meer werkt in dagen, krijgt meer kleding.
We krijgen geen nieuwe broeken.
En...er zitten shirts bij met lange mouwen. Ben ik blij mee!
3 polo's met korte mouwen.quote:Op woensdag 14 maart 2012 19:28 schreef Herfstblad het volgende:
Ben benieuwd hoeveel ik krijg dan, aangezien ik 5 dagen loop.
quote:Op woensdag 14 maart 2012 19:50 schreef PBZ64 het volgende:
Er zitten trouwens geen blouses in het pakket.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |