Maar het doosje gaat mee met het boekje....quote:Op dinsdag 13 maart 2012 19:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Maar je ontvangt iedere keer van dezelfde persoon toch?
Haha, daar zat ik gister ook al naar te kijken staren. Zit wel een zijden hoes omheen he?quote:Op dinsdag 13 maart 2012 19:08 schreef mignonne het volgende:
http://www.bol.com/nl/p/n(...)007100136/index.html
kenonne![]()
Er staat op ''brievenbusdoos fornaat 16x25cm''quote:Op dinsdag 13 maart 2012 19:03 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Hoe groot is zo'n boekverstuurdoosje? Mijn brievenbus is namelijk net kleiner dan een standaard brievenbus waardoor een brievenbusverpakking niet past
ja ik zag het, das een duur stukje zijdequote:Op dinsdag 13 maart 2012 19:11 schreef oeke het volgende:
[..]
Haha, daar zat ik gister ook al naar te kijken staren. Zit wel een zijden hoes omheen he?
Ik zou graag een liggend boekje willen. Dus horizontaal ipv verticaal. Maar mijn zoekskills zijn op het moment lui, zo even kijken.
En is een ringbandje nou handig?
Ja ik keek al op de Postnl site, daar staat ook 26x3 cm als minimum. Mijn brievenbus is 3x18, A5 past er makkelijk in, als het 16x25x3 is past dat ook, de door Susie genoemde doos niet.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 19:11 schreef Poppejans het volgende:
[..]
Er staat op ''brievenbusdoos fornaat 16x25cm''
maar op zich geeft dat niet toch? dan moet de postbode aanbellen; maar tnt heeft in hun voorwaarden staan wat de afmetingen zijn voor brievenbuspost. Als het daar aan voldoet dan is t geen probleem.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 19:15 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Ja ik keek al op de Postnl site, daar staat ook 26x3 cm als minimum. Mijn brievenbus is 3x18, A5 past er makkelijk in, dat soort verpakkingen niet
naisquote:Op dinsdag 13 maart 2012 19:17 schreef Kleurdoos het volgende:
dit was mijn testboekje he.
echte komt nog
Lastige is wat er gebeurd als je niet thuis bent, brievenbuspost met maximaal formaat past dus niet in mijn brievenbus. Hier wordt als er iemand bij de buren is zonder briefje daar achtergelaten, is er niemand dan wordt het achter een struik in de voortuin gezet.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 19:17 schreef mignonne het volgende:
[..]
maar op zich geeft dat niet toch? dan moet de postbode aanbellen; maar tnt heeft in hun voorwaarden staan wat de afmetingen zijn voor brievenbuspost. Als het daar aan voldoet dan is t geen probleem.
quote:
Doos van Poppejans past dus welquote:Op dinsdag 13 maart 2012 19:15 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Mijn brievenbus is 3x18, A5 past er makkelijk in, als het 16x25x3 is past dat ook, de door Susie genoemde doos niet.
Daarom meld ik het nu maar vastquote:Op dinsdag 13 maart 2012 19:22 schreef Troel het volgende:
Dan weten we welk formaat we moeten hebben toch
dat hangt denk ik ook van het boekje af. als diegene verzoekt om leukigheidjes in drenthe geef je dat. als diegene verzoekt om iets wat jij leuk vindt, dan doe je datquote:Op dinsdag 13 maart 2012 18:59 schreef debuurvrouw het volgende:
Mijn inner perfectionist staat opde bladzijden in een ander boekje.. Van wie ga je dan uit? Wat jíj mooi vind, en leuk en belangrijk, is het om die ander iets van jou te laten zien, of maak je een boekje voor die ander, met de interesses van die ander en de dingen die jij denkt dat die ander leuk vind?
Tja, d'r moest ooit een kind uit, dus die dozen zijn allemaal best groot!quote:Op dinsdag 13 maart 2012 19:23 schreef debuurvrouw het volgende:
oh my, ik zit weer helemaal op een verkeerd spoor.
#dirtymindisajoyforever
Verklaart gelijk waarom de mijne zo klein isquote:Op dinsdag 13 maart 2012 19:28 schreef Troel het volgende:
[..]
Tja, d'r moest ooit een kind uit, dus die dozen zijn allemaal best groot!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |