ik zag vele zakken in de Jumbo netquote:Op maandag 12 maart 2012 19:04 schreef Isabeau het volgende:
Ook welkom MarjoleinK! Ik hoop dat wij je ook verder kunnen motiveren
(vorige topic met mijn obsessie voor bepaalde kcalrijke paaseitjes niet lezen)
Hahaquote:Op maandag 12 maart 2012 19:04 schreef Isabeau het volgende:
Ook welkom MarjoleinK! Ik hoop dat wij je ook verder kunnen motiveren
(vorige topic met mijn obsessie voor bepaalde kcalrijke paaseitjes niet lezen)
Van alle supermarkten hier is de Jumbo het verst wegquote:Op maandag 12 maart 2012 19:09 schreef Stormqueen het volgende:
ik zag vele zakken in de Jumbo net
Toch weerstaan en wokgroenten gehaald volgens plan
Welkom Marjolein! Succes!
Eén plakje kan toch sowieso nauwelijks een probleem vormen?quote:Op maandag 12 maart 2012 19:13 schreef Mirjam het volgende:
ik zoek me rot, maar kan hiet niet vinden in de variatielijsten
ik ben dus benieuwd of een plakje rookkaas ook in de categorie 'goeie keuze' valt, heeft 1 van jullie enig idee?
Ik zou het gewoon als 48+ kaas behandelen wat dat betreft. Niet te veel, maar een plakje zo nu en dan kan niet heel veel kwaad.quote:Op maandag 12 maart 2012 19:13 schreef Mirjam het volgende:
ik zoek me rot, maar kan hiet niet vinden in de variatielijsten
ik ben dus benieuwd of een plakje rookkaas ook in de categorie 'goeie keuze' valt, heeft 1 van jullie enig idee?
Die zag ik trouwens gewoon bij de groothandel liggenquote:Op maandag 12 maart 2012 19:04 schreef Isabeau het volgende:
(vorige topic met mijn obsessie voor bepaalde kcalrijke paaseitjes niet lezen)
Ik hou het wel bij 1 klein zakje per jaarquote:Op maandag 12 maart 2012 19:17 schreef PdeHoog het volgende:
Die zag ik trouwens gewoon bij de groothandel liggenIn grote hoeveelheden
valt me mee, was er verbaasd over.quote:Op maandag 12 maart 2012 19:17 schreef laiveneertiekje het volgende:
Ik zag het online idd. net ergens tussen de 30 en 40+ kazen zitten qua kcal. Als je er geen 6 boterhammen per dag mee neemt dan zou het toch goed moeten gaan?
Oh...dus die vier die ik voor je meegenomen heb, hoef ik niet op te sturen?quote:Op maandag 12 maart 2012 19:19 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik hou het wel bij 1 klein zakje per jaar
haha, nee dank jequote:Op maandag 12 maart 2012 19:19 schreef PdeHoog het volgende:
Oh...dus die vier die ik voor je meegenomen heb, hoef ik niet op te sturen?
Zo jammerquote:
Nee, elke dag is volgens wetenschappelijke artikelen de beste manier om de vinger aan de pols te houdenquote:Op maandag 12 maart 2012 19:37 schreef MarjoleinK het volgende:
Ik vraag me af, hoe vaak wegen jullie jezelf? Ik probeer het maximaal 2 keer in de week te doen, maar heb snel de neiging om elke dag op de weegschaal te staan, want natuurlijk best wel slecht is.
Jep dat deed ik in het begin ook.quote:Op maandag 12 maart 2012 19:39 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Nee, elke dag is volgens wetenschappelijke artikelen de beste manier om de vinger aan de pols te houdenDaarbij leer je met schommelingen om te gaan en zie je snel wanneer je aankomt en kan je daarop reageren.
Elke dag hierquote:Op maandag 12 maart 2012 19:37 schreef MarjoleinK het volgende:
Ik vraag me af, hoe vaak wegen jullie jezelf? Ik probeer het maximaal 2 keer in de week te doen, maar heb snel de neiging om elke dag op de weegschaal te staan, want natuurlijk best wel slecht is.
ja, hoiquote:Op maandag 12 maart 2012 19:40 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Jep dat deed ik in het begin ook.
Zo leerde ik dat ik 2 dagen nodig had om het weekend te verwerken
me tooquote:Op maandag 12 maart 2012 19:38 schreef Stormqueen het volgende:
waarom is dat slecht? Zolang je er mee om kan gaan...
ik weeg mezelf twee keer per dag
quote:
Dat doe ik dus ook jaquote:Op maandag 12 maart 2012 19:40 schreef PdeHoog het volgende:
Elke dag hierEn alles wordt ingevoerd. Het programmaatje laat een trendlijn zien vervolgens zodat de schommelingen eigenlijk zo goed als geelimineerd worden.
Herkenbaarquote:Op maandag 12 maart 2012 19:41 schreef Isabeau het volgende:
Nou schijnt volgens een ander artikel het gewicht 's avonds een betere indicator te zijn voor gewichtstoename/afname dan 's morgens. Maar daar doe ik dus mooi niet aan; dan weeg ik meer
Ik ga even met de billen bloot nu om een indruk te gevenquote:Op maandag 12 maart 2012 19:42 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat doe ik dus ook jaEn ik richt me vooral op de trendlijn, zolang die omlaag is ben ik tevreden
Oh, ik haak vaak bij de eerste schommeling omhoog al af, dan wacht ik tot het lager is dan het was voor ik het weer invulquote:Op maandag 12 maart 2012 19:47 schreef Stormqueen het volgende:
vet hip zo'n grafiek! En dapper dat je bent blijven wegen toen je aankwam... Als dat een trend wordt bij mij trek ik al snel de stekker er uit
Ik hoop mezelf daarmee te confronteren en motiveren. Tot op heden werkt het niet echtquote:Op maandag 12 maart 2012 19:47 schreef Stormqueen het volgende:
vet hip zo'n grafiek! En dapper dat je bent blijven wegen toen je aankwam... Als dat een trend wordt bij mij trek ik al snel de stekker er uit
Niet wegen betekent geen betrouwbare dataquote:Op maandag 12 maart 2012 19:49 schreef LieLie het volgende:
[..]
Oh, ik haak vaak bij de eerste schommeling omhoog al af, dan wacht ik tot het lager is dan het was voor ik het weer invul
Join the club ;-)quote:Op maandag 12 maart 2012 19:51 schreef PdeHoog het volgende:
Eigenlijk is het vet zonde dat ik dit weer heb laten gebeuren
Hey, ik ben 36 kilo aangekomen in ongeveer een jaarquote:Op maandag 12 maart 2012 19:51 schreef PdeHoog het volgende:
Eigenlijk is het vet zonde dat ik dit weer heb laten gebeuren
Maar hoe, lieve Isa, hoe?quote:Op maandag 12 maart 2012 19:52 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Hey, ik ben 36 kilo aangekomen in ongeveer een jaarEn dat was ook vet zonde ja
![]()
Maar nu gewoon weer de focus op afvallen
We kunnen wel een weddenschap met je afsluiten, maar helemaal gezonde motivatie is dat nietquote:Op maandag 12 maart 2012 19:55 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Maar hoe, lieve Isa, hoe?![]()
Ik moet over twee weken bij de dietiste op het matje komenEens kijken wat die ervan gaat vinden
![]()
Vorige keer werkte het errug goedquote:Op maandag 12 maart 2012 19:55 schreef LieLie het volgende:
[..]
We kunnen wel een weddenschap met je afsluiten, maar helemaal gezonde motivatie is dat niet
Beterquote:Op maandag 12 maart 2012 19:56 schreef Isabeau het volgende:
Ja, ik weet ook nooit hoe. Het gaat nu gewoon lekker, dus daar profiteer ik dan maar van en als het straks (komt geheid) even niet gaat dan ga ik proberen op gewicht te blijven en de schade te beperken. Tsja.
quote:Op maandag 12 maart 2012 09:47 schreef Stormqueen het volgende:
ik heb trouwens weer een visuele tussenstand:Mooi!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Taille
***
Oke, dat is inderdaad een interessante kijk. Nu heb ik overigens een weegschaal die op de halve kg weegt, dus niet per ons. Aan de ene kant vind ik dat wel fijn, omdat je dan niet steeds per ons gaat kijken wat je bent aangekomen. Aan de andere kant vraag ik me af of mijn weegschaal wel goed afrondquote:Op maandag 12 maart 2012 19:39 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Nee, elke dag is volgens wetenschappelijke artikelen de beste manier om de vinger aan de pols te houdenDaarbij leer je met schommelingen om te gaan en zie je snel wanneer je aankomt en kan je daarop reageren.
Klinkt als lekker en goed bezigquote:Op maandag 12 maart 2012 20:05 schreef Brighteyes het volgende:
oh wll, mss later vandaag nog. Zo weer uit eten. Het is echt heel erg deze keer.
De lunch was in een restaurant waarvan de chef 2 michelin sterren heeft gekregen (la mere brazier) en dat was allemaal zo vreselijk lekker.![]()
Een gang was een heldere bouillon met veel groente en rundvlees, dus qua zwaarte viel het wel mee, en er was ook vis, maar bij (dus extra) het dessert stond een schaal met 5 kleine hapjes, mini-macaron etc. Ik kon me niet inhouden.
Maar daarentegen heb ik net wel toen er om 18.00 nog wat hapjes langs kwamen niks genomen dus mijn ruggegraat houdt voorlopig stand.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |