Wat had je bij dan?quote:Op vrijdag 16 maart 2012 19:52 schreef S-RS het volgende:
Trouwens, wat ik vanmiddag had![]()
Vlak voor Barneveld stopte ik nog even bij een pompstation. Ik parkeer de auto en loop naar die shop toe. Onderweg loop ik langs z'n witte bestelbus met 2 van die typische paupers erin die niet van andermans spullen kunnen afblijven. En als je bus van achter zou openbreken zou je je eigen tv tegen komen die de nacht daarvoor is gejat. Draait die gast z'n raampje open en vraag: '' Hoe kom je aan die auto'' ''Die is van m'n werk'' ''Lul niet, die heb je gejat. Die heb je gejat man!'' Al dus mijn WTF momentje van de dag
Haha ik zou er ook zoiets van maken denk ik.. En vragen wat ze ervoor bieden ofzo.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 19:56 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Ik zou gewoon zeggen dat ze hun bek moeten houden aangezien de auto gestolen is.
Vindt ik niet. Had laatst een nieuwe passat 1.6tdi handbak 6 mee. Die deed 2200 bij 140km/uquote:Op vrijdag 16 maart 2012 20:05 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Een handgeschakelde Mercedes-Benz![]()
Overigens is 2300tpm op de snelweg wel netjes hoor.
Ik wilde net zeggen.. Zoveel toeren zijn dat nou ook weer niet.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 20:05 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Een handgeschakelde Mercedes-Benz![]()
Overigens is 2300tpm op de snelweg wel netjes hoor.
Renault Clio die ik gister reed was uit geheugen ongeveer tegen 2800 aan bij 130km/u Was dan een benzine en 5 schakel. Best een lekkere auto, cruise control was leuk om mee te spelen.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 20:21 schreef S-RS het volgende:
Het hoogtoerige was niet echt een probleem. Genoeg auto's die met 2400 tmp bloedjestil zijn. Ligt helemaal aan het karakter van de motor en natuurlijk de isolatie. Maar het was een lawaaiblok idd
Ik had laatst een bwm 520d mee en stopte er even mee bij een tankstation in Breukelen voor een toiletbezoek. Toen ik er even een foto van maakte fietsten er net 3 blaagjes van een jaar of 14 langs: "Die heeft 'ie zeker gejat", zeiden ze met een neergeslagen, jaloerse toon....:pquote:Vlak voor Barneveld stopte ik nog even bij een pompstation. Ik parkeer de auto en loop naar die shop toe. Onderweg loop ik langs z'n witte bestelbus met 2 van die typische paupers erin die niet van andermans spullen kunnen afblijven. En als je bus van achter zou openbreken zou je je eigen tv tegen komen die de nacht daarvoor is gejat. Draait die gast z'n raampje open en vraag: '' Hoe kom je aan die auto'' ''Die is van m'n werk'' ''Lul niet, die heb je gejat. Die heb je gejat man!'' Al dus mijn WTF momentje van de dag
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |