Handigquote:Op vrijdag 16 maart 2012 10:26 schreef Quannum het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld: als je binnen een bepaalde straal van thuis bent, dat ie automatisch een SMS stuurt naar je vrouw: 'Begin al maar aan het klaarmaken van het eten'.
ja, garantie voor geen sex die avond!quote:
Godvertyfus zo simpel kan het zijnquote:
quote:Op vrijdag 16 maart 2012 19:22 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Godvertyfus zo simpel kan het zijn
quote:Op vrijdag 16 maart 2012 19:22 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Godvertyfus zo simpel kan het zijn
Altijdquote:Op vrijdag 16 maart 2012 23:38 schreef JohnDDD het volgende:
Begin op mijn Samsung Galaxy Ace ruimtegebrek te krijgen op de telefoon; kan de meeste apps niet naar de sd-kaart verplaatsen en kan de samsung apps die ik niet gebruik niet deleten; is het de moeite waard om 'm te rooten?
quote:
Speelt het een beetje? Lijkt me wel humor voor die paar euro, en op mn tab zou het volgens mij prima moeten draaien.quote:Op zondag 18 maart 2012 21:37 schreef Iemand91 het volgende:
Net The Sims op m'n Desire gezet, wat een flauw spel![]()
Wel nostalgie!![]()
En het herinnert me eraan dat ik een tablet moet hebben; kleine schermen met games:
Het zit by default in de software nu ja. De shortcut op de Galaxy Nexus (werkt ook op de Nexus S) is bv volume down + power. Zoiets moet er ook voor jouw phone zijn.quote:Op maandag 19 maart 2012 11:05 schreef -Trinity- het volgende:
Weet iemand hier toevallig of met de komst van ICS op Androidtelefoons het ook eindelijk mogelijk wordt om screenshots te maken zonder te rooten of developerprogramma's te moeten installeren?
Ik heb The Sims Freeplay (https://play.google.com/s(...)eature=search_result), gratis dus. Moest wel even zo'n 800mb op m'n SD vrijmaken.quote:Op maandag 19 maart 2012 08:05 schreef Augustus_Thijs het volgende:
[..]
Speelt het een beetje? Lijkt me wel humor voor die paar euro, en op mn tab zou het volgens mij prima moeten draaien.
Tenzij het echt teringveel zijn, zou ik het lekker handmatig doen, kan je gelijk filteren wie je er uit kiepert + zet je alles gelijk in een google account, kan je ze never nooit meer kwijtraken.quote:Op vrijdag 23 maart 2012 20:14 schreef Iemand91 het volgende:
M'n broer is pas geleden overgestapt van zijn Nokia 6300 naar een Samsung Galaxy S Plus.
Nu moeten daarvan de contacten en smsjes overgezet worden naar de Samsung.
Nou leek mij dit het handigst om die contacten en smsjes over te zetten.
Of kan het makkelijker?
Het zijn er geloof ik wel vrij veel, 200(?)+ of zoiets, kan ook wel 300 zijn.quote:Op vrijdag 23 maart 2012 20:29 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Tenzij het echt teringveel zijn, zou ik het lekker handmatig doen, kan je gelijk filteren wie je er uit kiepert + zet je alles gelijk in een google account, kan je ze never nooit meer kwijtraken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SMS wilde nog niet. Het gaat weliswaar om 1 belangrijk sms die op de nieuwe telefoon moet, maar ik kijk of het morgen met https://play.google.com/s(...)eature=search_result wil. (Een CSV bestand is aangemaakt, maar het omzetten naar XML (bestandsformaat wat SMS Backup and Restore leest) werkte niet, Importer zou met CSV moeten kunnen herkennen.
We'll see...
[ Bericht 4% gewijzigd door Iemand91 op 25-03-2012 01:13:05 ]
Maar werkt dat met smsjes van een Nokia? Of van CSV naar XML?quote:Op zondag 25 maart 2012 00:09 schreef kucher het volgende:
Life Saver 2 werkt goed en slaat ook SMSjes op.
Heb even gegoogled, kwam hier op uit, misschien heb je er wat aan:quote:Op zondag 25 maart 2012 01:27 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Maar werkt dat met smsjes van een Nokia? Of van CSV naar XML?
Het gaat eigenlijk maar om 1 sms, maar die is erg belangrijk, ook moet de ontvangstdatum/verzender e.d. meegaan naar de nieuwe telefoon.
Dat bedoel ik dus eigenlijk ook bij bovenstaand bericht. 't is Android naar Android idd.quote:
Thanks.quote:Op zondag 25 maart 2012 01:40 schreef Roolio het volgende:
[..]
Heb even gegoogled, kwam hier op uit, misschien heb je er wat aan:
http://androidcommunity.c(...)dex2.html#post284587
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |