Een foto van buiten het stadion zouden ze dus niets mee mogen en kunnen doen.quote:Op maandag 12 maart 2012 21:49 schreef Peter het volgende:
Heb je met het betreden van het stadion niet akkoord gegeven met de huisregels waarin staat dat je de rechten voor gemaakt beeldmateriaal beschikbaar stelt aan de club? En heeft de club de foto aan de andere club beschikbaar gesteld? Dan zou het nog legaal kunnen zijn..
Niet te laag inzetten, dan nemen ze je bij voorbaat niet serieus. En je niet te simpel af laten wimpelen.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 13:09 schreef JDx het volgende:
Het gaat ons ook niet om 100en euro's, eerder 50 euro ofzo. Die ze mogen schenken aan onze stichting.
Ik ben destijds wel speciaal naar het stadion gereden om zelf foto's te maken, omdat ik ze niet van onze officiële site wilde jatten.
Dit doet eigenlijk totaal niet terzake. Bedrijven moet niet zomaar denken dat als een amateur de foto gemaakt heeft dat er dan niet of minder betaald hoeft te worden. Ook de amateur maakt kosten voor zijn apparateur, reis etc. En als een ander daar dan van gaat profiteren dient de amateur dus in gelijke mate gecompenseert te worden als een zogenaamde 'pro' fotograaf.quote:Hoe uniek of zeldzaam is de foto? In dit geval gaat het om een amateurfoto van een object dat eenvoudig te bereiken is, dus de waarde is wat dat betreft lager dan een foto van een, om een extreem voorbeeld te gebruiken, aanslag op een politicus oid.
Ik denk dat de rechter dat toch echt anders ziet. Fijn ook dat je een woord even uit de context van een zin rukt.quote:Op woensdag 14 maart 2012 10:10 schreef polariteit het volgende:
[..]
Dit doet eigenlijk totaal niet terzake. Bedrijven moet niet zomaar denken dat als een amateur de foto gemaakt heeft dat er dan niet of minder betaald hoeft te worden. Ook de amateur maakt kosten voor zijn apparateur, reis etc. En als een ander daar dan van gaat profiteren dient de amateur dus in gelijke mate gecompenseert te worden als een zogenaamde 'pro' fotograaf.
Ik ben het wel met Schalluneke eens. En waarom zou de rechter het anders zien? Waarom mag JDx niet hetzelfde bedrag eisen als een profotograaf?quote:Op woensdag 14 maart 2012 19:07 schreef padlarf het volgende:
[..]
Ik denk dat de rechter dat toch echt anders ziet. Fijn ook dat je een woord even uit de context van een zin rukt.Aan de andere kant heb je gelijk dat een amateurfotograaf zich niet met een fooi hoeft af te laten schepen.
True. Ben trouwens wel benieuwd om welke foto het gaat.quote:Op woensdag 14 maart 2012 19:25 schreef padlarf het volgende:
Foto's kunnen verschillen in kwaliteit en zeldzaamheid. Dus het hangt eigenlijk nog niet eens echt van de fotograaf af, maar meer van de foto.
Overigens moet ik toegeven dat ik er bij eerdere posts niet aan heb gedacht dat TS wel tijd en benzine heeft geïnvesteerd in het maken van de foto.
Ja, in Nederland mag je van alles (op wat militaire objecten en dergelijke na) een foto maken.quote:Op donderdag 15 maart 2012 08:08 schreef Dagonet het volgende:
En mocht TS wel een foto maken van het betreffende gebouw? Heeft hij daar toestemming voor?
Idd, dat dus, zelf heb ik geen zin om er moeilijk over te doen, maar andersom ben je wel altijd de lul. Ik heb gezegd dat ik niet moeilijk ga doen door meteen een dikke factuur te sturen, maar ze vriendelijk verzocht om een gepast bedrag te doneren op de rekening van onze stichting.quote:Op donderdag 15 maart 2012 08:02 schreef raptorix het volgende:
Je kunt direct een factuur zoeken, google maar eens op Guus de Jong.
En terecht, van bedrijven mag je gewoon verwachten dat ze zorgen dat hun foto's afgedekt zijn, als jij zonder kaartje in het stadion gaat zitten, en ze daar achterkomen kan je ook gewoon alsnog betalen.
Had je een screenshot?quote:Op donderdag 15 maart 2012 11:49 schreef JDx het volgende:
Ik heb geen antwoord gehad op mijn mailtje, maar ze hebben inmiddels de foto wel verwijderd en vervangen door een andere foto.
zoooooooooooo herkenbaar....quote:Op donderdag 15 maart 2012 11:49 schreef JDx het volgende:
Ik heb geen antwoord gehad op mijn mailtje, maar ze hebben inmiddels de foto wel verwijderd en vervangen door een andere foto.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |