SPOILER: Vorige topicsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Video'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Er worden kosten gemaakt voor de BoF servers en een bijdrage wordt op prijs gesteld. {betalingsmogelijk weggehaald, JP Is niet meer actief in het Battlefield topic en de server houdt er volgende maand ook mee op aangezien deze altijd leeg staat}
Betalende leden per 30-11 (meetpunt einde maand)
VIP: Nurspekkie 10 euro (5 maanden)-nov Bugworks 7,50 (3,5 maanden)-nov Vondutch 15 euro (7,5 maanden)-nov Zerotop0 15 euro (7,5 maanden)-nov battlelies 15 euro (7,5 maanden)-nov Idanue 12 euro (6 maanden)-nov jorwol 10 euro (5 maanden)-nov WyriHaximus 12 euro (6 maanden)-nov Firefox1 4 euro (2 maanden)-dec Nitty 10 euro (5 maanden)-dec Sideshowbobbie 10 euro (5 maanden)-dec The Niker 20 euro (10 maanden - dec Seanferdi 6 euro (3 maanden) - dec Torch 30 euro (15 maanden) - dec
Admins (5 pm): Civilian 60 euro (1 jaar)-nov jpjedi 15 euro (3 maanden)-nov Dekkered 30 euro (6 maanden)-nov JK 20 euro (4 maanden)-nov
FOK! TS server: 178.63.54.5:9987
BoF: #1 NL -=Band of Fok!kers=- #1 B2K & Vanilla - 2 player start
Admins:
jpjedi
Civilian
Bogardo
JK
Band of FOK!ers Platoon: Band of FOK!ers
FOK! Knoekploeg Platoon Platoon: FOK! Knokploeg PlatoonSPOILER: Fok! spelersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Interesse in een plekje in het WAR team, join BoF op ESL: http://www.esl.eu/eu/team/6402508 Info: Dennis3D of Re.active
Voor hardware vragen: Topicreeks: [Gamepc] Discussie hardware topic
Wil je zelf wat toevoegen aan deze OP ga dan naar hier naartoe.Jah maar ik ben kunstenaar, ik probeer de kunst van het uitslapen meester te worden.![]()
Gister was er een glitcher in metro en nu besef ik me dat dat de c4 switch glitch was. Dus een lading c4 droppen bij je maten, snel switchen en tot ontploffing brengen. Wat een baas, het lukte m tot 38 kills te maken.
Zelf gister buiten bij A in Metro mijn mav kills nog kunnen bijwerken op een bijna lege server. Nog even van genieten nu dat nog werkt.Het is niet normaal hoeveel mensen nu gebruik maken van hacks, glitches etc. Tijd voor die update zoals de meesten willen in de poll van battlelog, maarja dat roep ik al 2 maanden. Ik wil gewoon lasergestuurde raketten afleiden met flares, want die verstoren een laserstraal volgens Dice.
![]()
Ligt battlelog er nu weer uit?Only when the last tree has died and the last river has been poisoned and the last fish has been caught will we realize we cannot eat money.![]()
oops filters stonden verkeerd!Only when the last tree has died and the last river has been poisoned and the last fish has been caught will we realize we cannot eat money.![]()
Idd. IPV dat er lokaal iets opgeslagen wordt...quote:Op zondag 11 maart 2012 10:55 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Kut dat die filters elke keer worden gereset als ze iets met battlelog doen.I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Vanavond 23.00 pas weer eens afreageren...I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Ook zooo irritant als je in de wachtrij van een server zit en eruit gaat dat dan message scherm van battlelog naar boven komt.Only when the last tree has died and the last river has been poisoned and the last fish has been caught will we realize we cannot eat money.![]()
Wat ik echt kut vind is dat als je in de wachtrij staat en ondertussen wat anders aan het doen bent, en het venstertje dan naar voren komt dat aangeeft dat Battlefield wordt opgestart de focus op het het knopje annuleren ligt en doordat je aan het typen bent en bijvoorbeeld op Enter drukt je dus de game annuleert. terwijl de battlelog plugin gewoon nog steeds aangeeft dat je soldier aan het joining isquote:Op zondag 11 maart 2012 17:11 schreef dekilo het volgende:
Ook zooo irritant als je in de wachtrij van een server zit en eruit gaat dat dan message scherm van battlelog naar boven komt.![]()
En op een beetje populaire server betekend dat dat je weer achteraan in de wachtrij kan aansluiten.![]()
![]()
Werd maar weinig glitchen, want de tegenpartij (RU) had 6 man op het dak staan bij vlag C, die bezig waren iedereen te naaien in de rug en mijn MAV kon hun spawnbeacon niet kapot maken en als ik ze ging roadkillen werd ik gekickt.
Dus dan maar een normaal potje gedaan op een andere server waar ik vanavond 2x een disconnect had om onduidelijk reden (connection lost). daarna mooi nog even.. 20-0 er van gemaakt. Dan zijn wel grappige scores. Helaas wel met de MK3A1, één van de noobguns. Mooiste was met 1 schot 4 doden.. hadden waarschijnlijk c4 of een claymore neergezet die ik precies raakte.![]()
![]()
Hilarisch, een game waarbij het lijkt te draaien om elkaar zo goedkoop mogelijk te naaien zonder zelf risico te lopen, en dan gekickt worden omdat je creatief met je MAV omgaat...I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Mooi is dat he, al zijn er maar weinig servers die ik tegenkwam die actief op roadkills kicken. Alhoewel, de eerste was een kill, de 2e werd een kick. Maar als je met 1 of 2 man 6 man moet tegenhouden die al glitchend het level in willen lopen... dat schiet ook niet op.![]()
wat is er nou leuk om fouten in het spel te misbruiken voor een paar kills?quote:Op zondag 11 maart 2012 21:54 schreef JK het volgende:
Werd maar weinig glitchen, want de tegenpartij (RU) had 6 man op het dak staan bij vlag C, die bezig waren iedereen te naaien in de rug en mijn MAV kon hun spawnbeacon niet kapot maken en als ik ze ging roadkillen werd ik gekickt.
Dus dan maar een normaal potje gedaan op een andere server waar ik vanavond 2x een disconnect had om onduidelijk reden (connection lost). daarna mooi nog even.. 20-0 er van gemaakt. Dan zijn wel grappige scores. Helaas wel met de MK3A1, één van de noobguns. Mooiste was met 1 schot 4 doden.. hadden waarschijnlijk c4 of een claymore neergezet die ik precies raakte.royal triestheid.
Ik denk meer dat je als nieuwsposter een geile egocentrische narcist moet zijn, die een flinke stijve krijgt van alle berichten die ie van zijn eigen hand ziet op de FP, zo! ©yvonne
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!![]()
Spuit 11, dat hebben we in het vorige topic al gehad.quote:Op zondag 11 maart 2012 22:41 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
wat is er nou leuk om fouten in het spel te misbruiken voor een paar kills?royal triestheid.
Wat maakt het jou uit wat ik leuk vind? Ik vind het leuk dat Dice er zo enorm lang over doet om met een patch te komen dat ik gewoon juist daar misbruik van maak tot ze eindelijk eens er mee komen. Daarmee hoop ik dat zoveel mogelijk mensen mee glitchen zodat Metro in elk geval niet meer speelbaar is. Dice kan wel met releasedata komen voor DLC (= centjes verdienen), maar de grote february-patch.. ho maar.
Dice kan de fouten die in Metro zitten binnen 1 werkdag aanpakken en releasen, maar ze verdommen het omdat ze er niets mee kunnen verdienen. Daarom wil ik nog wel eens een beetje vals spelen als een soort van protest. Gaat me overigens niet om de kills, het is leuker om bijv. een baserape om te draaien door over het plafond naar de andere kant te lopen en daar een vlag te cappen om daar met je team op te spawnen. Je moest eens weten hoeveel mensen er gebruik maken van glitches op de Metro map. En waarom doen ze het? Gewoon omdat het kan. Klinkt afgezaagd, maar het is wel zo.
Dus zo lang het kan en Dice en Zh1nt0 alleen maar slap ouwehoeren en geen serieuze fouten in het design aanpakken, maak ik er af en toe wel gebruik van nu het nog kan.![]()
Als je geen fuck weet van software en QA moet je er niks over zeggenquote:Dice kan de fouten die in Metro zitten binnen 1 werkdag aanpakken en releasen, maar ze verdommen het omdat ze er niets mee kunnen verdienen.
Mgoed, het is jammer dat er nog zoveel 'bugs' in zitten :/Dum de dum![]()
En dan zelf keihard je speelstijl verdedigen. Nice.quote:Op zondag 11 maart 2012 22:54 schreef JK het volgende:
[..]
Spuit 11, dat hebben we in het vorige topic al gehad.I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Als jij geen fuck weet wie ik ben en wat ik doe, houd dan ook lekker je mond.quote:Op zondag 11 maart 2012 23:49 schreef Fe2O3 het volgende:
[..]
Als je geen fuck weet van software en QA moet je er niks over zeggen
Mgoed, het is jammer dat er nog zoveel 'bugs' in zitten :/
Ik heb het met deze patch enkel over het aanpakken van de foutjes in het leveldesign. Zoals het optrekken van onzichtbare muren op vier plekken in een leveldesign wat verder al klaar is (want dat kost simpelweg wel veel tijd). Dit hoeft echt niet heel veel tijd te kosten. Ik weet zeker dat dit binnen een werkdag gerealiseerd kan zijn.
Maar als jij de QA manager bent en met je bovenstaande tekst al aan wil geven dat jij meer kaas hebt gegeten van het ontwerpen van maps/level voor games, leg mij dan uit hoeveel tijd hier in gaat zitten om enkel bovenstaande aanpassing door te voeren in het leveldesign?
Dus niet de rest van de grote patch, enkel deze kleine aanpassingen in Metro om glitchen tegen te gaan. Of moet dat echt 4 maanden duren? If so: de hele afdeling er uit trappen want het kan sneller.
Maar wat weet ik er van? Niets, want ik ben geen QA Manager en ik weet blijkbaar ook niets van gamedesign.
@Skullsplitter; Ach.. wat moet ik nu nog tegen jou zeggen?![]()
Nee, idd,, een map onspeelbaar maken... dat helpt echt om het spel speelbaarder te krijgen.quote:Op zondag 11 maart 2012 22:54 schreef JK het volgende:
[..]
Spuit 11, dat hebben we in het vorige topic al gehad.
Wat maakt het jou uit wat ik leuk vind? Ik vind het leuk dat Dice er zo enorm lang over doet om met een patch te komen dat ik gewoon juist daar misbruik van maak tot ze eindelijk eens er mee komen. Daarmee hoop ik dat zoveel mogelijk mensen mee glitchen zodat Metro in elk geval niet meer speelbaar is. Dice kan wel met releasedata komen voor DLC (= centjes verdienen), maar de grote february-patch.. ho maar.
Dice kan de fouten die in Metro zitten binnen 1 werkdag aanpakken en releasen, maar ze verdommen het omdat ze er niets mee kunnen verdienen. Daarom wil ik nog wel eens een beetje vals spelen als een soort van protest. Gaat me overigens niet om de kills, het is leuker om bijv. een baserape om te draaien door over het plafond naar de andere kant te lopen en daar een vlag te cappen om daar met je team op te spawnen. Je moest eens weten hoeveel mensen er gebruik maken van glitches op de Metro map. En waarom doen ze het? Gewoon omdat het kan. Klinkt afgezaagd, maar het is wel zo.
Dus zo lang het kan en Dice en Zh1nt0 alleen maar slap ouwehoeren en geen serieuze fouten in het design aanpakken, maak ik er af en toe wel gebruik van nu het nog kan.
Triest.
Ik denk meer dat je als nieuwsposter een geile egocentrische narcist moet zijn, die een flinke stijve krijgt van alle berichten die ie van zijn eigen hand ziet op de FP, zo! ©yvonne
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!![]()
Als ze nu eens met die patch komen, zal Metro beter speelbaar zijn zonder in de rug geprikt te worden met een mes. De rest van de levels, de echte Battlefield maps, is niets mis mee.quote:Op maandag 12 maart 2012 00:32 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Nee, idd,, een map onspeelbaar maken... dat helpt echt om het spel speelbaarder te krijgen.
Triest.
Maar met de patch passen ze ook enorm veel wapens aan en de vraag is maar net hoe dáár de speelbaarheid van zal zijn. Dat is immers een aanpassing in alle levels en game-modi.
Dus mijn kleine tijdelijke bijdrage is zeer beperkt.![]()
Eens, maar dat vergoeilijkt je speelstijl niet. En dat hadden we inderdaad al reeds besproken, maar net als baserape is dat een gebed zonder end.quote:
Persoonlijk vind ik het vergallen van andermans spelplezier op manieren die duidelijk niet zo ontworpen waren maar wel mogelijk zijn verwerpelijk.I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Eens. Dennis en ik sneaken ook nog wel eens de vijandelijke basis in om een tank te jatten ofzo, maar dat valt prima te counteren en we doen het zeker niet vaak, glitchen is gewoon gayquote:Op maandag 12 maart 2012 01:00 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Eens, maar dat vergoeilijkt je speelstijl niet. En dat hadden we inderdaad al reeds besproken, maar net als baserape is dat een gebed zonder end.
Persoonlijk vind ik het vergallen van andermans spelplezier op manieren die duidelijk niet zo ontworpen waren maar wel mogelijk zijn verwerpelijk.![]()
![]()
Jatten uit een basis vind ik ook not done... Hoe vaak er op shakri wel niet gerapet wordt met twee choppers...quote:Op maandag 12 maart 2012 07:02 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Eens. Dennis en ik sneaken ook nog wel eens de vijandelijke basis in om een tank te jatten ofzo, maar dat valt prima te counteren en we doen het zeker niet vaak, glitchen is gewoon gayI'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |