SPOILER: Geschiedenis van ARG7Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Huisregels
• Doe gezellig mee en post iets inhoudelijks.
• Baggeren doet we niet hier, ARG7 staat voor kwaliteit!
• Dit is ARG7, dus geen linkdump, nachtbagger, spamplek o.i.d.
• Piraten gaan ook met de tijd mee, denk dus aan de mobiele gebruikers met je plaatjes.
• En vooral; hou de geest van ARG7 levend zoals het bedoeld is.
Als het topic vol is en je hebt de lapo, open het nieuwe topic met het 'Open nieuw deel' knopje! Het onderste plaatje in de OP mag je niet meer aanpassen.SPOILER: Nieuwe reeks-stats.Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:
Jaa dat heb je met leuke mensen ontmoeten.quote:
Cash en ik hadden jullie alleen niet gezienquote:Op zaterdag 10 maart 2012 22:15 schreef JanPiraat het volgende:
[..]
Insgelijks met nog eenen een
erachter
Hoezoquote:
quote:Op zaterdag 10 maart 2012 21:56 schreef Beach het volgende:
[..]
Jaa dat heb je met leuke mensen ontmoeten.
Ik neem aan dat jij K-cash hebt gezien?
Ja we moesten heel snel de trein halen na de open dag van Hogeschool Amsterdam om nog een uurtje Hogeschool Utrecht mee te pikkenquote:Op zaterdag 10 maart 2012 22:29 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Cash en ik hadden jullie alleen niet gezien
Ja, maar stiekem waren we ook een beetje blij, want alle 2 autistisch en allesquote:Op zaterdag 10 maart 2012 22:31 schreef JanPiraat het volgende:
[..]
Ja we moesten heel snel de trein halen na de open dag van Hogeschool Amsterdam om nog een uurtje Hogeschool Utrecht mee te pikken
Ik heb die jonge baas al eens gemeet welquote:Op zaterdag 10 maart 2012 22:33 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Ja, maar stiekem waren we ook een beetje blij, want alle 2 autistisch en alles
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |