Ik was vroeger altijd in de pit te vinden, maar tegenwoordig hou ik me vrijwel altijd rustig. Biertje, bandje, beetje meeknikken. Een heel enkele keer wil ik nog wel eens even meedoen, maar dan moet ik wel al een vrij grote sloot bier ophebben.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 17:15 schreef Gewas het volgende:
Hahaha... ik heb vroeger 1 keer meegedaan aan een 'moshpit'. Binnen 20 seconden kreeg ik een klap voor me bek en lag ik op de vloer. En dat terwijl ik helemaal geen klein ventje was (integendeel). Daarna nog een week met een dikke mond gelopen. Maar goed.
Ik ben ooit eens zo hard gevloerd door iemand die uit een pit kwam vliegen dat ik tegen de grond smakte en echt eventjes moest bijkomen. Volgens een vriend die achter me had gestaan had het eruit gezien als iets uit een tekenfilmquote:Op vrijdag 16 maart 2012 17:15 schreef Gewas het volgende:
Hahaha... ik heb vroeger 1 keer meegedaan aan een 'moshpit'. Binnen 20 seconden kreeg ik een klap voor me bek en lag ik op de vloer. En dat terwijl ik helemaal geen klein ventje was (integendeel). Daarna nog een week met een dikke mond gelopen. Maar goed.
Als modzijnde aan te vangen met provoceren is veel stoerder.quote:
Vind jijquote:Op vrijdag 16 maart 2012 17:42 schreef BzP het volgende:
[..]
Als modzijnde aan te vangen met provoceren is veel stoerder.
Dit is gewoon taste of her own medicine
Nee dat niet, de opmerking ernaquote:Op vrijdag 16 maart 2012 17:43 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Vind jijprovocerend? Dan zal je het wel zwaar hebben op Fok...
"dat emo gejank moeten we niet" in de OPquote:Op vrijdag 16 maart 2012 17:46 schreef GimmeGore het volgende:
Wat loop je nou te huilen?
Je post echt een dom, niet grappig plaatje, maar een mod mag daar niet op reageren. Ik vroeg met hetzelfde af als Bosbeetle eigenlijk. Ik weet neit wat voor domme reacties je verwacht had hoor, maar misschien moet je scholieren.com proberen ofzo
Ik mis het verband daartussen.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 18:09 schreef BzP het volgende:
[..]
"dat emo gejank moeten we niet" in de OP
En dan niet tegen een grapje kunnen.
Jij komt huilen over de reactie van Bosbeetle.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 18:09 schreef BzP het volgende:
[..]
"dat emo gejank moeten we niet" in de OP
En dan niet tegen een grapje kunnen.
Boo hoo![]()
Drink the bile out my pancreas....
En dat is niet de bedoeling. Maar goed, nu weer toffe dingen.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 18:53 schreef GimmeGore het volgende:
Ik wou zeggen: "jij luistert zeker alleen black metal als je dat een grapje vindt" maar daarmee beledig ik bm luisteraars.
Oh ik vond het wel een grappig generaliserend plaatjequote:Op vrijdag 16 maart 2012 18:09 schreef BzP het volgende:
[..]
"dat emo gejank moeten we niet" in de OP
En dan niet tegen een grapje kunnen.
Boo hoo![]()
Drink the bile out my pancreas....
SPOILER: tekstOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
Ik denk er nog over na om te gaan. Is wel gaaf Animalsquote:Op zaterdag 17 maart 2012 15:59 schreef antidood1 het volgende:
Eventjes wat meer prog in het topic
Twee geniale creaties van Ron Jarzombek:
Iets rustigers...
Djent!
Ik raad al deze albums ten zeerste aan
Trouwens nog meer mensen die naar Animals as Leaders gaan op 1 april?
Dan zou ik wel snel beslissen, ik denk dat het niet lang meer duurt voor het uitverkocht is. 15 euro vind ik trouwens heel erg goedkoop voor zo'n band.quote:Op zaterdag 17 maart 2012 16:01 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ik denk er nog over na om te gaan. Is wel gaaf Animals
Ik zal eens kijken. Maar goed iedere keer 15 euro voor een concert is wel erg veel bij elkaarquote:Op zaterdag 17 maart 2012 16:14 schreef antidood1 het volgende:
[..]
Dan zou ik wel snel beslissen, ik denk dat het niet lang meer duurt voor het uitverkocht is. 15 euro vind ik trouwens heel erg goedkoop voor zo'n band.
Ik ga trouwens over 2 dagen naar een clinic van Tobin Abasi, de gitarist van AAL
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |