5 seconde?quote:Op vrijdag 23 maart 2012 23:09 schreef IcewindNL het volgende:
Eindelijk van de shared hosting af en een VPS aangeschaft. Het was wat moeilijk om te configureren maar hij draait als een zonnetje! Betaal er 14 euro per maand door maar door de hogere bezoekerscapiciteit zou ik dat er uit moeten halen. Ik verdien niet heel veel per maand maar kan in ieder geval met een gerust hart gaan uitbreiden. 1e impressie: 150 bezoekers realtime online en evengoed binnen <5 seconde de pagina geladen!
Het was eerst 3,5 minuten zekerquote:
Je kan ook met de keyword tool van Google kijken op welke zoektermen een zoekvolume zit. Als je een zoekterm(en) hebt gevonden kan je hieruit je domeinnaam samenstellen. Dit scheelt weer bij de ranking van de pagina in Google!quote:Op maandag 26 maart 2012 19:02 schreef Deeltjesversneller het volgende:
Een personal trainer van mijn gym hier is op zoek naar een sterke domeinnaam die er iets mee te maken heeft, iets met afvallen bijvoorbeeld, iemand hier die nog wat heeft? pm me maar dan
Streepje zijn wel vrij.quote:Op maandag 26 maart 2012 21:57 schreef Deeltjesversneller het volgende:
Kan ook ja, hij heeft wel al wat op het oog maar da's meteen de hoofdprijs (is van een grote handelaar) dus was benieuwd of hier iemand toevallig nog wat had. En streepjes zijn kut
Dat varieert van nog geen tientje voor iets als xkqz.com tot enkele duizenden dollars voor een goede CVCV (Consonant-Vowel-Consonant-Vowel, oftewel medeklinker-klinker-medeklinker-klinker. Voor Engelstalige vierletterwoorden of namen is de sky de limit.quote:Op maandag 26 maart 2012 22:03 schreef Skiet het volgende:
Wat is een vierletter .com domein ongeveer waard trouwens? Doet dat nog iets?
afvallenblog.netquote:Op maandag 26 maart 2012 19:02 schreef Deeltjesversneller het volgende:
Een personal trainer van mijn gym hier is op zoek naar een sterke domeinnaam die er iets mee te maken heeft, iets met afvallen bijvoorbeeld, iemand hier die nog wat heeft? pm me maar dan
Wat wil je ermee verdienen?quote:Op dinsdag 27 maart 2012 10:26 schreef drumstickNL het volgende:
Pfoo, ik moet vandaag mijn websites updaten maar daar heb ik vrij weinig zin in; iemand hier bekend mee?
- .. ik moet het elke dag doen maar een keer in de week heb ik een wat grotere update ook voor mijn wat kleinere sites, op zich als ik er niks mee doe vandaag dan merk ik dat niet zo heel erg maar dan moet ik het wel een keer inhalen anders verlies ik geld.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 10:34 schreef ursel het volgende:
[..]
Wat wil je ermee verdienen?
Als je je nu trouwens pas druk gaat maken over updaten en het nog niet eerder gedaan hebt zou ik me wel zorgen maken trouwens
Maar al te goed..quote:Op dinsdag 27 maart 2012 10:26 schreef drumstickNL het volgende:
Pfoo, ik moet vandaag mijn websites updaten maar daar heb ik vrij weinig zin in; iemand hier bekend mee?
Long tail keywords targetten met Adwords.quote:Op woensdag 28 maart 2012 09:06 schreef JDx het volgende:
Ik heb een site met super weinig bezoekers (soms niets, soms 3 of 4 per dag), maar wel 1 op de 10 klikt op een Ad met een gemiddelde van iets van 75 cent per klik.
Zou mooi zijn om hier op 1 of andere manier meer bezoekers op te krijgen. Iemand een idee behalve hoger in Google krijgen?
dat mag dus niet he, adwords inzetten om uiteindelijk klikken op je adsense te genererenquote:Op woensdag 28 maart 2012 14:51 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Long tail keywords targetten met Adwords.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |