Mijn favoriet is Espeon. Vaporeon is ook wel goed.quote:Op vrijdag 6 april 2012 13:41 schreef DjinN het volgende:
Ik heb zojuist een Eevee gekregen van een vrouwtje, weet alleen nog niet waar ik em in zal laten evolueren. Wat raden jullie me aan ??
The trading card game??quote:Op vrijdag 6 april 2012 16:27 schreef Eenskijken het volgende:
spelen jullie trouwens weleens the trading card game? Ook erg leuk, en kan gratis online en met singleplayer op pokemontcg
Het is maar wat je als bevallen ziet, je kunt er iig op rekenen dat je bij bijna elke stap kunt gaan saven omdat het spel vastloopt of dat je zelf vast komt te zitten , afgezien van waardeloze vertalingen en irriterende glitches.quote:Op zaterdag 7 april 2012 16:31 schreef Rumille het volgende:
Heeft iemand wel eens Pokemon-hacks gespeeld? Zo ja, welke en bevielen die?
Bedoel je met gamesharks en andere zaken of ingame glitches?quote:Op zaterdag 7 april 2012 16:31 schreef Rumille het volgende:
Heeft iemand wel eens Pokemon-hacks gespeeld? Zo ja, welke en bevielen die?
denk eerder dat ie hacks als pokemon brown, jade, naranja, quartz ed bedoelt, van die piraatjes die je in een bazaar tegenkomt.quote:Op zaterdag 7 april 2012 20:06 schreef Eenskijken het volgende:
[..]
Bedoel je met gamesharks en andere zaken of ingame glitches?
Ah op die manier. Best wel awesome zijn ze. Lijkt me ook tof dat je gewoon je eigen avontuur kan maken.quote:Op zaterdag 7 april 2012 20:59 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
denk eerder dat ie hacks als pokemon brown, jade, naranja, quartz ed bedoelt, van die piraatjes die je in een bazaar tegenkomt.
alhoewel ze nog niet zo slecht zijn als bepaalde rip-offs
en anderen zijn dan weer hilarisch als je anderen het ziet spelen:
Oja, dat ging met levelverschil toch? Een hele krachtige pokémon krijgt erg weinig exp. voor een gevecht.quote:Op zondag 8 april 2012 21:07 schreef Madame_Paon het volgende:
Ik ben op dit moment bezig met Heart Gold.
Ik speel verschillende spellen van de 3e, 4e en 5e generatie.
Alleen Pokémon White irriteert mij nogal omdat ze het exp. puntensysteem veranderd hebben ...
Maar dan geldt ook andersom dat je een nieuwe Pokémon erg snel kan trainen door hem te laten vechten met sterkere tegenstanders. Maar ik moet ook zeggen dat ik nauwelijks train tegen wilde Pokémon, en ik had eerder als eens gelezen dat jij juist met level 70'ers de League in ging?quote:Op zondag 8 april 2012 21:14 schreef Madame_Paon het volgende:
Jup. Als je met een Pokémon van level 20 een Pokémon van level 5 verslaat, krijg je maar iets van 10 exp. punten.![]()
Als je zelf zou kunnen kiezen welk systeem je wilt, zou het veel leuker zijn. Dan zou ik absoluut het oude systeem kiezen.
Ik ken wel veel Pokémon van de 5e generatie, maar vooral degene die je aan het begin van het spel (tot de 4e gym) tegenkomt.
De vorige keer zaten mijn Pokémon op level 60.quote:Op zondag 8 april 2012 21:17 schreef Oswald_Montecristo het volgende:
[..]
Maar dan geldt ook andersom dat je een nieuwe Pokémon erg snel kan trainen door hem te laten vechten met sterkere tegenstanders. Maar ik moet ook zeggen dat ik nauwelijks train tegen wilde Pokémon, en ik had eerder als eens gelezen dat jij juist met level 70'ers de League in ging?
Ja, dan is dat nieuwe systeem ergerlijk.
Haha.quote:Op zondag 8 april 2012 21:25 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
De vorige keer zaten mijn Pokémon op level 60.Dat is laag voor mijn doen.
Deze keer ga ik voor level 65 denk ik.
Ik zit elke dag op de hometrainer en dat is een perfect moment om je Pokémon te grinden.
En tijdens het tv-kijken.
En tijdens het internetten.
FOK!ken terwijl je Pokémon speelt, cooler kan haast niet.
Nope, ben zelf niet zo'n programmeur, maar lijkt me wel echt awesome als je het kan.quote:Op zondag 8 april 2012 21:20 schreef Rumille het volgende:
Nou ja, op een ander forum (Pokemon-forum) waar ik zit zijn echt zeer professionele hacks, sommige niet van echt te onderscheiden. Dat zijn ook echt hele projecten, gebaseerd op (vaak) de FireRed-rom.
Ik vind 't best knap hoe ze zoiets maken en zit nu zelf ook wat te klooien.
Vroeg me af of mensen hier ook dat soort hacks hebben geprobeerd.
Pokémon Naranja, gebaseerd op de pokémon afleveringen op de orange islands.quote:Op zaterdag 7 april 2012 19:10 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Het is maar wat je als bevallen ziet, je kunt er iig op rekenen dat je bij bijna elke stap kunt gaan saven omdat het spel vastloopt of dat je zelf vast komt te zitten , afgezien van waardeloze vertalingen en irriterende glitches.
Ik vind het iig geen aanraders, welke hack je ook proberen wilt.
Ervanuitgaande dat jij ook Rumille bent op dat Pokemoncommunity-forum (thanks Googlequote:Op zondag 8 april 2012 21:20 schreef Rumille het volgende:
Nou ja, op een ander forum (Pokemon-forum) waar ik zit zijn echt zeer professionele hacks, sommige niet van echt te onderscheiden. Dat zijn ook echt hele projecten, gebaseerd op (vaak) de FireRed-rom.
Ik vind 't best knap hoe ze zoiets maken en zit nu zelf ook wat te klooien.
Vroeg me af of mensen hier ook dat soort hacks hebben geprobeerd.
Hehe. Ja, AshGray is wel tof, geinig gedaan.quote:Op maandag 9 april 2012 16:29 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Ervanuitgaande dat jij ook Rumille bent op dat Pokemoncommunity-forum (thanks Google), die Pokémon AshGrey is idd wel grappig
Inderdaad. Ben over het algemeen te lui om te grinden, behalve voor Misty want toen MOEST ik echt, maar ik ben nog nooit zo vaak whited out geweestquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |