Ja hier ook de mama-luier... (en dan elke keer als ik ga plassen mee willen om te kijken of mama weer een luier aan heeftquote:Op zaterdag 19 mei 2012 09:42 schreef happyme28 het volgende:
[..]
Haha, hier hadden we "Oh, mama ook luier om".
quote:Op vrijdag 8 juni 2012 23:04 schreef Stiemie het volgende:
Hier vanmorgen een kleuter met gevoel voor drama en totaal geen zin in opschietenWe keken vanmorgen nog even op tv naar een programma over bijen en honing.
L: 'Ik zou ook wel honing willen zijn. Dan zat ik lekker in iemands buik en hoefde ik niets te doen'
Lekker bijdehandquote:Op dinsdag 12 juni 2012 07:55 schreef Lenaatje het volgende:
Kijk mam, ze hebben het gras geschoren!
Ze vroeg waarom ik moest lachen, toen ik zei dat het gras gemaaid is kreeg ik als antwoord; " Maar mama ik kan niet alles al weten! Ik ben pas zes!!"
Een van mijn kinderen (weet niet meer welke, is al een tijdje geleden) had ooit een 'nacht-vlag' gezien.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een Rijnlandse morgen (ca. 8516 vierkante meter) is onderverdeeld in 6 hont, een hont in 100 vierkante roeden, en een roede in 144 vierkante voet.
quote:
Tot een bepaalde leeftijd is dat schattig... Inmiddels zijn we onze oudste (9) aan het uitleggen dat niet iedereen dat soort praatjes kan waarderen...quote:Op donderdag 21 juni 2012 09:45 schreef Lijnloos het volgende:
Oh en mevrouw is er heilig van overtuigd dat ze wel een piem0l heeft... en roept dat ook graag waar ze maar is (supermarkt, kerk, thuis).
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gewoon n stuiterballetje
http://youtu.be/JI-o25K6B-E
quote:Op donderdag 21 juni 2012 19:56 schreef snoopy het volgende:
jongste net: mama, op die ben jij verliefd?
ik: op papa.
jongste: ja maar vertel nu eens op wie je ECHT verliefd bent!
LOL!quote:Op donderdag 21 juni 2012 19:56 schreef snoopy het volgende:
jongste net: mama, op die ben jij verliefd?
ik: op papa.
jongste: ja maar vertel nu eens op wie je ECHT verliefd bent!
het was natuurlijk gewoon ronduit brutaal. Milou rolde nog net niet met haar ogenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |