Wat een lieverdquote:Op zaterdag 31 maart 2012 15:03 schreef dolfina-chica het volgende:
Mijn veulnisbakkie:
[ afbeelding ]
Help!!! Ik zit vast!!!
Dit is Mighty Mouse (Maya) geboren ergens eind 2006, sinds 24-03-07 bij mij.
Veel werk 2, maar wel heel leuk zo vriendjesquote:Op zaterdag 31 maart 2012 12:49 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Vanmorgen zijn onze mannen thuis gekomen, En de kennismaking met de kat ging boven verwachting goed!De mannen hebbben lekker gespeeld, en daarna op het veld geplast en gepoept, en nu liggen ze lekker te slapen, even bijkomen van alle indrukken.
[ afbeelding ]
Dat hoofd uit die wagenquote:Op vrijdag 30 maart 2012 22:54 schreef CesarMilan het volgende:
Meneertje in de fietskar!
[ afbeelding ]
Ik vind het wel leuk dat ze zo lekker groot wordt, lekker uit de kluit gewassen Labquote:Op donderdag 29 maart 2012 14:46 schreef Mauskoekwaus het volgende:
We hebben de tuinset weer neer gezet, en Koda moest direct ff profiteren. Hij kijkt weer zo droevig door die hang oogjes van hemGeen super kwaliteit, foto's zijn gemaakt met de mobiel.
[ afbeelding ]
Hij lijkt veel groter geworden, wat breder koppie, of is het door de hoek van de foto?quote:Op donderdag 29 maart 2012 14:00 schreef Messina het volgende:
[ afbeelding ]
Onze ondeugende jongeman vond de zon de afgelopen dagen toch wel erg plezierig
En ja hoor, daar gáán we weer. Het is alweer een tijdje geleden dat het JR afzeikdag was.quote:Op zaterdag 31 maart 2012 21:33 schreef oh-oh het volgende:
Jack russels zijn ook erg actief en druk, nog een reden waarom ik er nooit twee tegelijk zou willen haha, ik wil er niet eens een
wat is er mis met een jack russel dan? ja ze zijn druk en ja ze zijn eigenwijs en koppig, maar dat ben ik ook en daarbij als je ze goed opvoedt heb je maatjes voor het leven!quote:Op zaterdag 31 maart 2012 21:51 schreef bianca en michael het volgende:
[..]
En ja hoor, daar gáán we weer. Het is alweer een tijdje geleden dat het JR afzeikdag was.
Ik wil lekker geen nakies en chihuahua's![]()
Lekkere ventjes hoor, ik hoop dat de broers net zo gelukkig worden als dat mijn 2 'broertjes' met elkaar waren
Er is helemaal niks mis met JR, maar regelmatig worden ze hier over 1 kam geschoren (als de niet luisterende bijtertjes die niet door hun baasjes in toom (kunnen worden) gehouden (worden) en altijd los lopend en keffend op andere honden komen aanrennenquote:Op zaterdag 31 maart 2012 21:54 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
wat is er mis met een jack russel dan? ja ze zijn druk en ja ze zijn eigenwijs en koppig, maar dat ben ik ook en daarbij als je ze goed opvoedt heb je maatjes voor het leven!
nee hoor, dat doen we al een jaar, maar daar heeft ie volkomen schijt aanquote:Op zaterdag 31 maart 2012 15:23 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
... mensen![]()
![]()
Fijn dat ze nu allebei bij jullie welkom zijn iig, zien er lief uit
[..]
Ja dat kan ik me voorstellen, het klinkt ook heel erg onwerkelijk, zo onverwacht..
[..]
En hem steeds op z'n kop geven als hij de prullenbak open probeert te maken, werkt dat niet? Zo hebben wij het die van ons afgeleerd.
wel zwaar 2 pups hoor, maar wel erg lief van jullie.quote:Op zaterdag 31 maart 2012 15:19 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Ja het zijn echt broertjes, wij zouden eerst alleen de bruine in huis nemen,de zwarte had al n baasje, en daar was hij ook al heen, onze pup kwam 2 weken later ivm een vakantie die wij al lang gepland hadden, maar goed het mens waar toby eerst was (de zwarte) heeft hem na 1.5 week weer weggedaan naar t gezin want hij was niet zindelijk en hij was druk!! op dat moment besloten mijn lief en ik dat ze dan maar allebei bij ons moesten komem wonen! ze zijn morgen 10 weken oud, en het zijn echt schatten
wat een schatje met een geweldige naamquote:Op zaterdag 31 maart 2012 15:03 schreef dolfina-chica het volgende:
Mijn veulnisbakkie:
[ afbeelding ]
Help!!! Ik zit vast!!!
Dit is Mighty Mouse (Maya) geboren ergens eind 2006, sinds 24-03-07 bij mij.
quote:Op zaterdag 31 maart 2012 21:51 schreef bianca en michael het volgende:
[..]
En ja hoor, daar gáán we weer. Het is alweer een tijdje geleden dat het JR afzeikdag was.
Ik wil lekker geen nakies en chihuahua's![]()
Lekkere ventjes hoor, ik hoop dat de broers net zo gelukkig worden als dat mijn 2 'broertjes' met elkaar waren
En ik meld niet out of the blue en zonder dat het me gevraagd wordt welke hondenrassen ik NIET wil hebben.quote:Op zaterdag 31 maart 2012 22:12 schreef oh-oh het volgende:
[..]Jeez, ik wil sowieso maar erg weinig rassen wel hoor, twee pups tegelijk wil ik echt al never nooit niet,van geen enkel ras, en al helemaal niet bij een druk ras als een jr.
Ik ga echt nie huilie doen omdat iemand mijn hondenrassen niet leuk vindt of niet wil
Ik vind het gewoon erg onsympathiek als iemand net een foto neer heeft gezet van zijn nieuwe hondjes, naar alle waarschijnlijk trots, om zo te reageren.quote:Op zaterdag 31 maart 2012 22:21 schreef oh-oh het volgende:
Ik steek er mn tong niet bij uit als ik het wel doe
Dat maak ik zelf wel uit net zoals jij blijkbaar zelf uitmaakt dat je niet ooh en aah hoeft te zeggen over iemand zijn nieuwe puppies.quote:Op zaterdag 31 maart 2012 22:29 schreef oh-oh het volgende:
Jij zou ook moeten weten dat ik niet alle jr³s over een kam scheer, en dat ik niet van het enkel ooh en aah zeggen ben, dus hou es op met verwijten maken of zo zeg...
Ik moet er altijd om lachen al die mensen die gillen dat ze die naakthonden maar niks vinden, niemand hoeft ze van mij ook te willen hoorquote:Op zaterdag 31 maart 2012 22:34 schreef Belana het volgende:
en zo is het gewoonmezelf, ieder zijn/haar ding toch. als je het mij vraagt zegt oh-oh ook niks slechts
Ik vind Gabber ook te mooi naast een Spanielquote:Op zaterdag 31 maart 2012 22:42 schreef oh-oh het volgende:
Oh god nee geen spaniel Belaan![]()
![]()
Seriously?????
![]()
Arme Gab, moet ie daarnaast lopen, dan komt ie maar lekker hier
ja maar dan moet ik mijn kat thuis laten en dat kan ik dus niet....quote:Op zaterdag 31 maart 2012 22:43 schreef oh-oh het volgende:
Op vakantie gaan is dan ook veel leuker samen met je hondjes
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |