Maak je niet druk, ik vertrouw niets van de chinees sinds Rob Geus op de televisie is. Geen bamihap én geen bamiscooter. Nee, zo'n baotian, daar word je niet vrolijk van!quote:Op woensdag 28 maart 2012 22:57 schreef El_Liberaliste het volgende:
TS, neem GEEN Baotian. Heb zo'n ding gehad, en letterlijk alles ging kapot. Accu telkens leeg, metertjes kapot, voorkap liet spontaan los, verlichting viel uit, ging snel roesten, verloor tijdens het rijden een wiel (gebroken as oid.).
Enige voordeel is dat ze makkelijk op te voeren zijn, de mijne had blauwe platen maar liep 60-70. Levensgevaarlijk, maar ik reed met een big smile. Maar dat ene voordeel weegt niet tegen de technische ellende op. Geen enkele brommerboer wil Chinese scooters fixen.
Dat is allemaal wel waar, alleen het ontgaat je even dat het verbruik van een tweetakt scooter aan de hoge kant is. De aanschaf van zo'n gebakje kost me dan niets, maar een viertakt koop ik voor iets meer en verkoop ik ook weer voor wat meer. De totale kosten van die viertakt zullen voor mij dus waarschijnlijk lager liggen! En het maakt niet zo'n herrie.quote:Op woensdag 28 maart 2012 22:46 schreef Yreal het volgende:
Paar dagen buiten gestaan in een sneeuwstorm![]()
Maar dat is dus geen 4 takt he, die kan je dan weggooien
Een paar trappen is dat ding waard ja. Lekker meuren en stotteren.quote:Op woensdag 28 maart 2012 22:33 schreef Yreal het volgende:
Moeite met starten? Wasdat?
Mijne starten, LETTERLIJK in een blok ijs, nog met 1 kick. 4 takt
Agilitys halen geen 1:70..quote:Op woensdag 28 maart 2012 23:36 schreef Willaaam het volgende:
[..]
Dat is allemaal wel waar, alleen het ontgaat je even dat het verbruik van een tweetakt scooter aan de hoge kant is. De aanschaf van zo'n gebakje kost me dan niets, maar een viertakt koop ik voor iets meer en verkoop ik ook weer voor wat meer. De totale kosten van die viertakt zullen voor mij dus waarschijnlijk lager liggen! En het maakt niet zo'n herrie.
0-40 in 10 seconden en dan 20 auto's achter jequote:Op woensdag 4 april 2012 14:49 schreef asfalthooligan het volgende:
Klopt
normaal optrekken rustig doortrekken en met beleid rijden scheelt al een hoop.
Meeste 2takt rijders kunnen vaak moeilijk overweg met de 4 takt.
Zijn gewend om op het gas om te hengsten bij het optrekken enn vlot door te trekken.
Zie het als een oude dame rustig behandelen ze wachten maar achter mij.
Ook remmen laat meestal gewoon het gas op tyd los doortrekken naar de top is goedkoper dan van uit stilstand optrekken ..
Voordeel is dat mijn remblokken na 11000 km voor nog steeds niet op zijn
waarom zou dat half gas wegrijden specifiek voor een 4takt nodig zijn?quote:Op woensdag 4 april 2012 14:49 schreef asfalthooligan het volgende:
Klopt
normaal optrekken rustig doortrekken en met beleid rijden scheelt al een hoop.
Meeste 2takt rijders kunnen vaak moeilijk overweg met de 4 takt.
Zijn gewend om op het gas om te hengsten bij het optrekken enn vlot door te trekken.
Zie het als een oude dame rustig behandelen ze wachten maar achter mij.
Ook remmen laat meestal gewoon het gas op tyd los doortrekken naar de top is goedkoper dan van uit stilstand optrekken ..
Voordeel is dat mijn remblokken na 11000 km voor nog steeds niet op zijn
jezus wat een vernachelde stofzuigerquote:Op woensdag 4 april 2012 19:38 schreef Edskimo het volgende:
Het is niet nodig, hij legt uit hoe hij zelf rijdt.
Je kan van een 4takt ook best een leuk snel ding maken, maar je hebt nooit het imago van een 4t brommer mee.
Voorbeeld:
jongen, als je ergens 200cc onder hangt gaat mijn grasmaaier nog hardquote:Op woensdag 4 april 2012 22:19 schreef Edskimo het volgende:
Zegt iemand die vespa si's en puchs de hemel in prijst
boeit dat nouquote:Op woensdag 4 april 2012 23:00 schreef Edskimo het volgende:
Maar wel met het achterwiel direct op de motor, zoals alle scooters nu ook hebben.
Een solex en de meeste andere rijwielen met hulpmotor uit de 50er jaren hadden ook de motor direct op het wiel zitten, maar om nou te zeggen dat die frictieaandrijving nou zo geweldig was...quote:Op woensdag 4 april 2012 23:00 schreef Edskimo het volgende:
Maar wel met het achterwiel direct op de motor, zoals alle scooters nu ook hebben.
Dat wist ik niet..quote:Op woensdag 4 april 2012 23:32 schreef SwiffMeister het volgende:
[..]
Een solex en de meeste andere rijwielen met hulpmotor uit de 50er jaren hadden ook de motor direct op het wiel zitten, maar om nou te zeggen dat die frictieaandrijving nou zo geweldig was...
Mensen die wetenquote:Op woensdag 4 april 2012 23:41 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
Geheim tip;
Kreidler blijft decennia rijden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |