Ik zeg niet dat ik het daarom niet zou laten kijken, ik ken het verder niet, maar jij zegt "dat is het enige EO-erige eraan, en ik vind dat al behoorlijk watquote:
Ik vind het helemaal niet vervelend als iemand over geloof praat. Ik vind het niet kloppen als mijn kleine spons iedere keer zou horen dat god iets gemaakt heeft, als wij ervan overtuigd zijn dat een god daar niets mee te maken heeft. Kunnen we dat weer gaan corrigeren, terwijl ik liever heb dat het er vanaf het begin goed in komtquote:Op vrijdag 9 maart 2012 09:47 schreef Troel het volgende:
Ik vind 1 zo'n zinnetje in een voorstukje persoon erg meevallen in vergelijking met andere EO-programma's
Maar ik ben dan ook van mening dat het niet slecht is om dat soort dingen te horen, al is het alleen maar zodat je duidelijk kunt maken dat iedereen wat anders denkt en dat niemand iets zeker weetEen beetje wat mignonne zegt dus.
Net zoals de jongens hier wel opgevoed worden met het geloof en ook horen dat er mensen zijn die daar niet in geloven en het vervelend vinden als je erover praat.
Agossie, ik vind het wel sneu dat dat blijkbaar ook zo blijft hangen bij dr.quote:Op vrijdag 9 maart 2012 09:50 schreef miss_sly het volgende:
Tuurlijk is er nog minstens een andere leidster, maar ze draaien daar in twee ploegen: een leidster begint om half 8 (dan komen de eerste kindjes) de andere (2?) beginnen na 9 uur. Dus als ik Senna ga brengen, is altijd S aanwezig.
Ze moet zeker nog wennen, en daar heeft ze vast tijd voor nodig. Ik vind het wel lastig, want naar de dreumessen ging ze heel graag. Ik hoor ook wel eens dat Senna zegt "S zegt dat ik (niet moet proppen (fruit), niet met de grote kleurtjes mag spelen, met mijn mond dicht moet eten)". En op zich allemaal terechte opmerkingen wellicht, maar ze komt er net een week of 3 en dan voelt het net of ze veel commentaar krijgt van S. Zou ik daar eens over moeten praten, of ze vinden dat Senna zich op een aantal gebieden nog neit als peuter gedraagt en of we daar thuis eens naar moeten kijken? Hoewel ze thuis nooit propt, en redelijk goed met haar mond dicht eet (ik heb er opgelet).
\quote:Op vrijdag 9 maart 2012 10:00 schreef XXXKarinXXX het volgende:
[..]
Agossie, ik vind het wel sneu dat dat blijkbaar ook zo blijft hangen bij dr.
Je kunt het natuurlijk best bespreekbaar maken he, vertel hoe Senna is, dat ze gevoelig is, en wat ze thuis vertelt.... ze voelt zich heel klein, en dat gevoel wordt bevestigd, wat helemaal niet nodig is mijns inziens, ze moeten ze gelijk behandelen op een peutergroep....of allemaal met de kleurtjes, of niemand... bijv.
Lijkt me ook niet nee! Misschien zeggen ze ook wel heel veel dingen die wel goed gaan, maar blijft dit bij Senna hangen?quote:Op vrijdag 9 maart 2012 10:07 schreef miss_sly het volgende:
[..]
\
Ja, dat van die kleurtjes vond ik ook al zo vreemd. Inderdaad: die kleurtjes horen kennelijk bij de peuters, dus zijn die dan toch voor alle peuters?
Ik vond het ook zo'n sneu gezicht (hoewel ze zich prima amuseerde met een hamertje en een plankje om staafjes doorheen te slaan), mijn kleine daar in haar eentje aan de tafel terwijl de andere tafel gezellig vol was, maar nog wel plaats had voor haar. Een zelfverkozen plaatsje, maar ze is helemaal niet van het afzonderen, integendeel juist!
En andere opmerkingen: ze zal best nog wat moeten leren, zeker vergeleken met de echt grote peuters, maar het lijkt me dat je dan niet meteen begint met commentaar op van alles?
Van de andere kant komt ze vaak met haar haar mooi ingevlecht ofzo thuis en dan blijkt S dat gedaan te hebben.
Lastig hoor, zo'n peuter die wel goed kan praten, maar nog niet goed genoeg kan vertellen wat ze nou precies voelt.
Ik zal eens kijken welke leidster er is als ik haar ophaal en of er even tijd is voor een kort gesprekje. S leek ook niet zo bereid tot praten, meldde dat het met 10 minuten wel weer over was en dat was het dan.quote:Op vrijdag 9 maart 2012 10:10 schreef XXXKarinXXX het volgende:
[..]
Lijkt me ook niet nee! Misschien zeggen ze ook wel heel veel dingen die wel goed gaan, maar blijft dit bij Senna hangen?
Oh wat heeeeerlijk, jullie gaan gewoon alquote:Op vrijdag 9 maart 2012 10:45 schreef miss_sly het volgende:
Morgen vertrekken we! Er staat al een koffer klaar volledig ingepakt met zomerkleren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |