Wat fijn dat jullie geslapen hebben Wickie!
Jee Estrys, lekker begin van de dag zo, maar je hebt je er zo te lezen, goed doorheen geslagen.
En het is zeker geen falen, het is uiteindelijk toch gelukt! Misschien niet zoals jij het voor ogen had in eerste instantie, maar 't is opgelost! Ik herken het wel hoor. Dan zit Tirza in zo'n bui en dan kan ik van alles proberen, lief zijn, schelden, negeren, whatever en dan komt Brabo of m'n moeder ofzo, doet precies hetzelfde en het is goed!
Ssserpente, veel succes vandaag met je meisje thuis! Wat een koorts zeg!

Hoe durf je met 'r de deur uit te gaan!
Ik had het er gisteren nog met de gastouder over dat het in zo'n situaties wel een groot verschil is tussen kdv of gastouder. Als Tirza koorts zou hebben, dan mag ik 'r gewoon brengen, dan kan ze daar op de bank liggen. Ook als ze de waterpokken oid zou hebben. Bij spugen ofzo niet, want dat is gewoon niet te doen met nog andere kinderen die daar rondhuppelen/kruipen enzo. Maar goed, als Tirza echt ziek is, ga ik 'r ook niet brengen. Dan mag ze lekker op de bank liggen en fimmeltjes kijken en vertroeteld worden!
Lijnloos succes met het spenen plan!!

Ik ben benieuwd of het voor jullie zo gaat werken!
Hier gaat het uitermate goed zonder speen!

Ze heeft er alleen gisteren bij de gastouder 1 keer naar gevraagd toen ze naar bed ging en toen zei ze zelf al: Is weg he. En toen was het klaar!
Zondag is ze bij opa en oma gaan logeren en ook daar heeft ze er niet naar gevraagd en gewoon de klok rond geslapen!