Stuur maar even een DM met je mail, ik heb nog eea gegevens in mijn mail staan, die vanochtend doorgestuurd werden.quote:Op woensdag 7 maart 2012 18:49 schreef DriekOplopers het volgende:
MVBOV gaat om opheldering vragen. Beschamende vertoning natuurlijk!
Doe eens niet zo interessant en copy-paste die boel gewoon eens. Het zal geen recept voor toverdrank zijn, gewoon info die voor iedereen van belang is.quote:Op woensdag 7 maart 2012 18:53 schreef greavy het volgende:
[..]
Stuur maar even een DM met je mail, ik heb nog eea gegevens in mijn mail staan, die vanochtend doorgestuurd werden.
Mijn bron is er intern ook al mee bezig gegaan, maar kreeg simpel antwoord. Op zijn melding werd niets gedaan. Hij heeft 't vernomen via de klantenservice.
Volgens mij stopten er afgelopen weekend geen treinen. Op o.a. schaatsen.nl stond dat men vanaf station Heerenveen met de bus of regiotaxi naar Thialf kon.quote:Op woensdag 7 maart 2012 18:39 schreef greavy het volgende:
Oja, NS heeft weer een aardige fout begaan.
Station Heerenveen IJsstadion stoppen ook treinen bij schaatswedstrijden. Maar geen OVC-apparatuur.
Afgelopen weekend heeft dat als gevolg gehad dat er tientallen reizigers niet konden uitchecken, en het advies kregen van NS "om maar niet uit te checken, en je geld terug te vragen wat je teveel betaalde"...
Op de terugreis zijn er tientallen reizigers op de bon geslingerd, want ze reisden tegen de richting in.
Op de vraag of er paaltjes komen "Nee, die komen niet op Heerenveen IJsstadion, want daar stoppen niet veel treinen."
Hahaaha wat een flater zeg, absurd. En geen fatsoenlijk antwoord.quote:Op woensdag 7 maart 2012 18:39 schreef greavy het volgende:
Oja, NS heeft weer een aardige fout begaan.
Station Heerenveen IJsstadion stoppen ook treinen bij schaatswedstrijden. Maar geen OVC-apparatuur.
Afgelopen weekend heeft dat als gevolg gehad dat er tientallen reizigers niet konden uitchecken, en het advies kregen van NS "om maar niet uit te checken, en je geld terug te vragen wat je teveel betaalde"...
Op de terugreis zijn er tientallen reizigers op de bon geslingerd, want ze reisden tegen de richting in.
Op de vraag of er paaltjes komen "Nee, die komen niet op Heerenveen IJsstadion, want daar stoppen niet veel treinen."
Nja, oké. Ik zal wel wat hieronder posten:quote:Op woensdag 7 maart 2012 18:58 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Doe eens niet zo interessant en copy-paste die boel gewoon eens. Het zal geen recept voor toverdrank zijn, gewoon info die voor iedereen van belang is.
quote:Hoi Durk,
Vandaag vernam ik via collega's van de afdeling Klantenservice het volgende:
Er zijn zaterdag en maandag diverse klachten binnengekomen van reizigers waarom zij niet konden uit- en inchecken op Heerenveen IJsstadion. De Klantenservice heeft hierop geantwoord dat er geen paaltjes stonden, en het advies was niet uit te checken, of pas op het eindpunt. Het overgebleven bedrag van je borg wat teruggeboekt moest worden, is mogelijk om gerestitueerd te krijgen.
Natuurlijk is dit niet zoals het hoort, en ben ik intern gaan informeren waarom hier geen paaltjes staan, of komen te staan. Ook waarom dit niet aan de reiziger gecommuniceerd word.
Ik heb tot mijn ongenoegen een antwoord gekregen dat er in een jaar te weinig treinen stoppen, en er te weinig reizigers zijn. Zij moeten dan maar een los kaartje kopen.
Waarom het niet gecommuniceerd is, was het antwoord dat dit vergeten is.
Ik heb vervolgens gevraagd of dit nu wel gecommuniceerd word, maar daar lijkt het niet op. Er is een notitie gemaakt, en deze afdeling kennende kan het weken tot maanden duren voordat er iets met een notitie gedaan wordt.
Ik denk dat ik het maar eens hogerop ga zoeken, om hier toch een oplossing voor te vinden. Desnoods via de media hier aandacht aan besteden, maar door onkunde van het bedrijf de reizigers duperen, is te belachelijk van woorden.
Mss kan je op OVNL ook ff klote gaan maken hieroverquote:Op woensdag 7 maart 2012 19:10 schreef greavy het volgende:
[..]
Nja, oké. Ik zal wel wat hieronder posten:
[..]
Dat heb je weleens als je koppieplaktquote:Op woensdag 7 maart 2012 19:30 schreef MCH het volgende:
In de eerste zin van de derde alinea staat een dt fout.
http://www.tctubantia.nl/(...)-ritprijs-omhoog.ecequote:Syntus-trein krijgt toilet, ritprijs omhoog
OLDENZAAL De Syntus-treinen, die tussen Zutphen en Oldenzaal rijden, worden vanaf december 2013 voorzien van een toilet. Het gemeentelijk samenwerkingsverband de Regio Twente heeft daartoe opdracht gegeven.
Het plaatsen van de toiletten gaat ten koste van enkele zitplaatsen. Per trein komt dat volgens vervoersbedrijf Syntus neer op maximaal zes zitplaatsen. „We hoorden regelmatig geluiden van reizigers dat het fijn zou zijn als de trein zou worden uitgerust met een toilet”, zegt Harry te Walvaart van Regio Twente.
Om de toiletten te kunnen bekostigen gaat de reiziger meer betalen voor een treinrit, namelijk 0,008 eurocent per kilometer. „Een retourtje Hengelo-Oldenzaal bijvoorbeeld wordt dan 16 cent duurder”, aldus Te Walvaart.
Nu nog zo'n 130 SLT'squote:Op woensdag 7 maart 2012 20:12 schreef greavy het volgende:
[..]
http://www.tctubantia.nl/(...)-ritprijs-omhoog.ece
Tsja,of
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |