Eerder een epische Kampmann dat hij het nog weet te pakken.quote:
Alves had 'm en werd te enthousiast en dat kost hem de overwinning, als 'ie nou onervaren was zou je het nog kunnen begrijpen maar dat is hij niet.quote:Op maandag 5 maart 2012 10:16 schreef Paxlie het volgende:
[..]
Eerder een epische Kampmann dat hij het nog weet te pakken.
Dus jij wil zeggen dat als het op jurybeslissing aan was gekomen dat Kampmann gewonnen had? Ondanks de discutable beslissingen in de eerste twee partijen.quote:
wat vond je van Kaufman vs Davis strikeforce?quote:Op maandag 5 maart 2012 10:18 schreef Nober het volgende:
[..]
Alves had 'm en werd te enthousiast en dat kost hem de overwinning, als 'ie nou onervaren was zou je het nog kunnen begrijpen maar dat is hij niet.
Ga hem geen woorden in de mond leggen, dat zegt hij helemaal niet. Jij was toch die gast die ´niet houdt van het gevrij op de grond in MMA´?quote:Op maandag 5 maart 2012 11:05 schreef Nober het volgende:
[..]
Dus jij wil zeggen dat als het op jurybeslissing aan was gekomen dat Kampmann gewonnen had? Ondanks de discutable beslissingen in de eerste twee partijen.
Nog niet gezien, UFC 144 en UFC on FX al wel bekeken. Wist trouwens niet dat er zoveel evenementen zijn, dacht 1 á 2 per maand.quote:Op maandag 5 maart 2012 11:06 schreef THEFXR het volgende:
[..]
wat vond je van Kaufman vs Davis strikeforce?
De eerste twee partijen discutabele beslissingen? De eerste twee partijen eindigden in submission, en die twee partijen daarna werden perfect gescoord door de jury.quote:Op maandag 5 maart 2012 11:05 schreef Nober het volgende:
[..]
Dus jij wil zeggen dat als het op jurybeslissing aan was gekomen dat Kampmann gewonnen had? Ondanks de discutable beslissingen in de eerste twee partijen.
McCall. En ik vond ook dat hij gewonnen had, maar ik begrijp een split draw ook wel.quote:Op maandag 5 maart 2012 11:28 schreef Nober het volgende:
Ik vond wel dat McHall had moeten winnen op beslissing en McGee was ook erg close en die Japanner maakte geen schijn van kans.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |